- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
Taka walentynkowa cisza chyba wczoraj była
Nocka u Nas jak zwykle koszmarna
Dzisiaj w planach mam big zakupy i kawkę u Mamci
Paulinka wybiera się dziś do kina i zostaje na noc u mojej Mamci , bo bez sensu , zeby tak późno tarabaniła się autobusami
Ide włosy umyć , bo coś ostatnio nie mogę dojść z nimi do ładu
A miałam spokój przez jakieś 6 m-cy po porodzie . Miałam silne włosy jak nigdy , a teraz masakra . A biorę witaminy dla karmiących , ale coś nie pomagają
Kochane miłego dzioneczka życzę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi ale macie fajnie dzień zaplanowany
Paulina tak jak się spodziewałam pierwszą pobudkę miała o 21 a drugą o 2.30 i ostatecznie wstała o 6.40. Mam nadzieję, że to zęby i że minie szybko
agi mojej szwagierce zaczęły tak włosy wychodzić jakoś 4-5 miesięcy po porodzie, też karmiła piersią, no i niestety musiała je w końcu ściąć prawie całkiem na krótko a miała takie długie za łopatki, bo bała się że wyłysieje tak jej leciały
Ja już od dawna planuję zafarbować włosy i odświeżyć fryzurkę ale jakoś czasu nie ma i też szkoda mi trochę zostawić ponad 100 zł u fryzjera.
Mam nadzieję, że na Roczek Paulki uda mi się to zrealizować.
A my postanowiliśmy robić całą imprezę w sobotę, bez obiadu, tylko jakiś jeden ciepły posiłek do wódeczki,a tak to jadło jak na każdej imprezie, a Msza w Niedzielę i jak ktoś będzie miał chęć to przyjedzie, bo wszystkich na miejscu mamy.
Dziś pogrzeb Madzi, wreszcie będzie mógł spać w spokoju mały Aniołek...
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Dziewczyny jakie macie nawilżacze powietrza i czy są ciche?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
ja mam taki.
da się słyszeć, że pracuje ale nie jest głośny i absolutnie nie przeszkadza w spaniu
Sylka a na który tort się w końcu zdecydowałaś?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Tort zobaczycie na zdjęciach z sobotniej imprezy roczkowej
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Przepraszam ale wczoraj nie dałam rady napisać bo spadł mi lapek i coś w wejściu po pitoliło i co chwilę mi się wyłącza
Kubusiu kochany oby każdy kolejny rok był tylko lepszy i oby co rusz nowo odkrywane rzeczy były najpiękniejsze, najcudowniejsze i najszczęśliwsze życzy forumowa ciocia z kolegą Mateuszkiem
A tak szybko zaraz wstawię zdjęcie fotelika i skoro dopadłam się do zdjęć to troszkę Wam pokarzę
Kurde wczoraj wzięłam go na spacer i taką arię operową mi zrobił że dostałam .......och nie wierzyłam że mogę się tak wkurzyć na moje dziecko. Jeszcze żeby miał siku choć jedno w pampersie to mogłabym se wytłumaczyć że to mu przeszkadzało. Ale nie najedzony, wyspany, czysty pampers a on po prostu postanowił że dziś spaceru nie będzie i chce do domu....
Co do Walentynek to mój M. do romantycznych nie należy. Ostatnie kwiaty dostałam na zaręczyny czyli 4 lata temu
Miałam coś jeszcze napisać ale nadrobię wieczorkiem jak wrócę z pracy bo zaraz muszę wychodzić
Buziaczki i miłego dzionka
Może i minka Muminka ale zębole widać
Najnowsza pozycja do spania
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Agusiak powiedz mi czy ten nawilżacz wyłącza sie sam w przypadku braku wody, czy można go nastawić na np. 30 min pracy i sam się wyłączy i czy rzeczywiście oczkami para wodna ucieka jak to pokazują na zdjęciach?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Nie wiem co tu jest grane ale Boże broń nas przed wymiarem "sprawiedliwości" w tym kraju.
Ciekawe skąd Rutkowski miała taką pewność, że Katarzyna wyjdzie na wolność, że już im chce życie poza granicami kraju organizować
JESTEM MEGA WKURZONA!!!!!!!!!
Sylka, nie da się go ustawić na konkretny czas działania, a przynajmniej ja nic o tym nie wiem
Para uchodzi tak jak na zdjęciach.
Kozłowska to ja pytałam o tą jazdę przodem do kierunku jazdy w foteliku. Ja jeszcze mam opory ale może niedługo też przepniemy fotel.
Zdjęcie Mateuszka super, świetnie prezentuje się w nowym fotelu
A Kozłowska to ostatnie zdjęcie to jakbym Paulinę widziała. Jak ją odkładam do łóżeczka na płasko to ona po chwili już jest w takiej pozycji.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Oglądm non stop informacje i nadal z szoku wyjść nie moge !!!
A z tym wypadaniem włosów to nie strasz ...ja już obcinac nie chcę
Aguś z tym roczkiem to bardzo dobry pomysł !!!! Chyba odgapię
Kozłowska zdjęcia oczywiście rewelacyjne
Kochana mój Mężulek to też typ mało romantyczny . Kwiaty dostałam jak urodziłam Amisie (i jeszcze bransoletkę ) i teraz
Oj pracusiu ...miłej pracy i oby szybko mineła !
Sylka ja mam nawilżacz Sensu Air . On ma funkcje aroma i koloro terapi . Nie ma go teraz na all , a pisze z Paulinki kompa i tu linka nie mam . Jeśli chodzi o jego pracę , to tak buczy , ale nie jakoś głosno . U Nas czasami idzie całą noc . Ale powiem Wam , że jak nalewam wieczorem wody , to jej poziom nie jest dużo niższy jak go wyłączam . On ma jakąś funkcję filtracji powietrza .
A Ja z dziewczynkami zostajemy u Mamci n noc !!!
Na szczęście Paulinka zabrała swojego lapka z modemem , więc jestem uratowana
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja zaraz zmykam do spania
Mamuśka nam pizze zrobiła i aż wstyd się przyznać ile jej zjadłam
Kurcze i matka Madziuni już wygrzewa tylek w domu . Nie kumam tego . Ciekawe czy wróciła do rodziców , czy do teściów ? Oj tyle niewiadomych ...
Spokojnej nocki Kochane ...do juterka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
allegro.pl/elektryczny-nawilzacz-powietr...44d-i2105588675.html
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi pizza
Fajnie, że zostałyście u mamy na noc, na pewno bardzo się ucieszyła
Ja się trzymam dzielnie mojej diety póki co i dziś mam zamiar powstrzymać się o zjedzenia nawet jednego pączusia
Sylka nawilżacz fajny, mam nadzieję, że będzie Wam dobrze służył
Miłego dnia
Smacznych pączków
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Syla nawilżacz bardzo fajny , na pewno spełni swoje funkcje
Agusiaczku jak ja Ci zazdroszczę silnej woli . Ja przed ciążą miałam taką , ale teraz mi ciężko . Ja słodczy jeśc w ogóle nie powinnam ze wzlędu na cukrzycę , a nie potrafię sobie odmówić
Ami w nocy znowu wybudzała sie z milion razy , mimo że spała ze mną . Teraz siedzi i bułke wcina
Mężuś już stęskniony za Nami piał rano sms'ki
Znowu do pracy nie poszedł przez ta pogodę
Udanego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Co tu taka cisza ? Takie objedzone pączkami jesteście ?
My juz w domku od popołudnia . Z żalem od Mamusi wyjeżdżałam , ale poręcz nieskończona , bo coś tam wyszło nie tak , więc zapewne jeszcze do Mamy pojadę
Zjadłam dziś 1,5 pączka
Jutro ugotuję jej warzywa i podam w całości , zobaczymy czy będzie chciała jeść .
Wymęczona dzisiaj była na maxa i o 19:10 spała już jak Anioł . Szkoda tylko , ze nie będzie tak pięknie w nocy spała
Nic monologów pisała nie będę , więc uciekam
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kuba od 2 dni marudny i płaczliwy. Dziś zajrzałam do buzi i okazało się, że przebiła się dolna 2. Mamy wiec już 10 ząbków. W tym miesiącu w przeciągu 8 dni mamy 3 zęby
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











