- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
No pewnie że pękaliśmy z dumy jak zauwał po całym mieszkaniu, tylko babci z nim biegała bo bała się że się przewróci
Któtka relacja
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi Twój mężuś też kochaniutki, śniadanko przygotował, super
Mój T też zawsze śniadanko w weekendy robi i uwielbiam jego kuchnię
Sylka zdjęcia cudne!!!!! Tort mieliście piękny i na pewno smakowity, wszyscy prezentowaliście się wspaniale a szczególnie mały solenizant
Miłej Niedzieli dziewczynki
Kozłowska bidulka pewnie zaś w pracy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka zdjęcia super
A i bardzo fajnie Ci w nowej fryzurce
Aguś jak tam w gościach było ? Paulince się podobało ? Amelka zawsze pierwsze 10 min pobytu u kogoś , to obserwuje i z dystansem podchodzi do wszystkiego . Nikomu na rączki nie pozwoli się zabrać itp . Dopiero jak się "oswoi" to zaczyna dziczyć
A co do wróżb na roczek , to to o czym Sylka mówi , to kładzie sie przed dzieckiem kilka przedmiotów (można dodać coś, co symbolizować będzie zawód tradycyjnie uprawiany w rodzinie) i obserwuje co wybierze . Oczywiście należy to potraktować z przymróżeniem oka i jako zabawę
Książka-bedzie lubiło sie uczyc
Różaniec-będzie dziecko pobożne lub zostanie księdzem/zakonnicą
Pieniążek-będzie bogate
Kieliszek-będzie....lubiło alkohol?
Nożyczki-będzie krawcem/krawcową
Niektórzy przedmioty te ukrywają pod jednakowymi talerzykami , żeby dziecko wybierasło na "ślepo" , a inni nie zasłaniają niczym , zeby świadomie coś wybrało
Kozłowska co tam u Was ? taka milcząca jesteś ostatnio . Tylko się nie zapracuj ! Czekamy z niecierpliwością na Ciebie
A my dziś zostaliśmy zaproszenie do znajomych na popołudnie . Fajnie było
I postanowiłam dzisiaj , ze kończę z tabl antykoncepcyjnymi . Szlag mnie trafia , bo apetyt po nich jakby nie było większy . 2 m-ce temu kupiłam spodnie i ledwo w nie wchodzę !!! Zostały mi 2 opak , wiec je zjem i koniec . Zresztą Mężuś dziś powiedział , żebym zapytała ginekologa jak widzi moją kolejną ciążę
Zawsze chciałam mieć 2 dzieci , a teraz trójeczka wydaje mi się najlepsza
Kochane spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Wybory tak jak opisała Aga. Kuba wybrał rózaniec włozył go do kieliszka a póżniej chwycił ksążkę i kasę
Agi super decyzja 3mam kciuki za zielone światło od lekarzy
Co do weekendowego pichcenia mężczyzn mój także zawsze w weekend serwuje śnidania i niekiedy odiadek zrobi
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Fajnie, że także byliście u znajomych
Nam wizyta bardzo miło upłynęła, chociaż Paulinka w ogóle w ciągu dnia nie spała przez co dosyć marudziła ale jakoś udało nam się ją zabawić. Fajnie było tak poczuć te emocje oczekiwania na małego człowieczka, spakowaną torbę do szpitala, łóżeczko czekające na złożenie i wszystko takie nowe i świeże
A we wtorek ostatki
Miłego wieczorku i spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku fajnie , że wizyta u znajomych miło przebiegła
Kochana i jak było wrócić wspomnieniami do okresu , kiedy Ty tak szykowałaś wszystko dla Paulinki ?
Sylka ja tez dla Amelki miałam niektóre ciuszki na 50 cm
Dziewczynki dziękuje za miłe słowa
Dzisiaj Nasz gwiazda co 30 min się budziła . Już się zastanawiałam czy jej całkiem nie wybudzić .
Teraz zasnęła , pewnie na 30 min
Miłego dzioneczka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi mam nadzieję, że ginekolog nie będzie miał żadnych zastrzeżeń co do stanu blizny ale nawet jeśli poradzi poczekać to przecież do przyszłego roku to zleci jak z bicza strzelił. Najważniejsze, że podjęliście już samą decyzję a my Wam będziemy kibicować
Kochana wiesz fajnie było sobie poprzypominać te przygotowania, pierwsze zakupy i w ogóle ale nie chciałabym już wracać do tych pierwszych miesięcy
Teraz to dopiero jest super
A mała śpi jeszcze przeważnie 2 razy w ciągu dnia. Rano ok 9-9.30 i potem ok 12-13, ale czasem te godziny są różne. Śpi tak ok 30 min. Czasem jak jest bardzo zmęczona to drzemie sobie jeszcze ok 16 z 20 min ale jak widzę że jest padnięta ok 18 to nie pozwalam jej już spać tylko np robimy wcześniej kąpiel, bo tak to by mi potem długo po kąpieli wojowała
Moja Paulinka króciutko chodziła w ubrankach 56, bo były takie jakieś zbytnio dopasowane i chyba po jakiś 2-3 tygodniach nosiła już 62
A w rodzinie to jeszcze nam się dziewczynka w kwietniu urodzi u syna mojej chrzestnej, mamy zamiar ich odwiedzić jakoś w wakacje, mieszkają pod Częstochową i uwielbiam tam jeździć bo ludzie tam są bardzo gościnni i zawsze jest się traktowanym jak miły gość na którego się czekało, i w ogóle super tam jest
Miłego dnia Kochane, u nas piękne słoneczko więc pewnie będzie spacer przed obiadkiem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Co tam u Was słychać? Jak dzieciaczki? Wszystkie zdrowe??
Ja w sob. zakończyłam sesję na uczelni, wszystkie egzaminy zdane w I terminie więc mam już spokój!!!
Pomału szykuję się do I ur. Jasia
Zrobiłam też Jaśkowi filmik który zamierzam puścić gościom w trakcie imprezki urodzinowej. Później wrzucę go też do tego pudełka
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Jasiu zmienił się nie do poznania
Oj jeszcze mnie dreszcze przechodzą po tym filmiku ...Piękny !!!
Agusiaczku ja z jednej strony też wolę Amelkę już taką jaka teraz jest . Fajnie można się powygłupiać , pośmiać , jest rozkoszna i wesolutka . Ale z 2 strony , wiem że jeśli chcemy jeszcze jedno dzidzi to tylko teraz . Mała różnica wiekowa jest fajna . I praktycznie za jednym zamachem posiedze w domu , przy pieluchach , kupkach , kolkach ...a potem już będziemy szaleć w piąteczkę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Oczywiście nie mam nic przeciwko, cieszę się że podsunęła, fajny pomysł
Do zrobienia prezentacji użyłam programu Picasa 3 - pierwszy raz w życiu go używałam i uważam że dla początkujących jest w sam raz bo łatwy w obsłudze
No chyba że masz w tym większe doświadczenie to poszukaj innego programu gdzie jest więcej efektów
Jasiek faktycznie włoski ma podcinane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
A tego , ze mu tak włoski rosną to Ci zazdroszczę ... ja już bym chciała chociaż małego kucyka Amelce zrobić , a tu jak na złość tylko jakies piórka ma
Kurcze picassa 3 tez używam , ale nigdy takiego kolażu ze zmieniającymi się zdjęciami i opisami nie robiłam
A zapomniałam Wam napisac , ze Amelka została Mamusią
I na poważnie wzięła się za pranie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
-utwórz
a następnie klikałaś na
-film ????
A jak ten muzyczny podkład dodac ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
A ja wam się chwaliłam że Jasiek już drepta????
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
No nie chwaliłaś się !!!! Super , to już całkiem samodzielnie chodzi ? Bez podtrzymywania za rączki ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











