- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
agi no jakoś tak ostatnio nie mam kiedy w ciągu dnia tu zaglądać, a dziś dodatkowo byłam jeszcze ostatni raz u dentysty i mam z głowy
T każdego roku smażył pączki i robi je po prostu wyśmienite ale w tym roku z racji diety sobie odpuścił bo o ile te sklepowe mnie nie ruszają to tych jego pochłonęłabym pewno całą serię
Paulinka dziś na sankach z tatkiem była. A i idziemy z nią do lekarza z tym liszajem bo za długo już się utrzymuje i nic się nie zmienia. Umówię nas w przyszłym tygodniu.
Jutro mamy wizytę znajomych więc będę ogarniać mieszkanko.
agi ale fajnie, że Amelka pączusia posmakowała, mały smakoszek
Sylka gratuluję kolejnego ząbka
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka Kuba jest ekspresowiec z tymi zębami
Kochana szybkiego sprzątania życzę , chociaż jak Kubuś przyłączy sie do porządków , to może wszystko się wydłużyć
Agusiaczku fajnie , ze ostatnia wizyta u stomatologa za Tobą
Zazdroszczę Ci , że Twój Mężuś gotuje . Mój najlepiej z gotowania to ... zjada
Udanego spotkania ze znajomymi
Mnie dziś znowu czeka góra prasowania , gotowanie i Amelka
Udanego dzionka , szybkiego sprzątania i dobrych humorów
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi powodzenia z prasowaniem i trzymam kciuki, żeby Amelka ślicznie sobie spała żebyś mogła wszystko spokojnie porobić
Ja też się cieszę Kochana, że mój mąż pasjonuje się gotowaniem, chociaż ja też muszę się kiedyś zabrać za naukę jakiś prostych obiadków, no bo przezież muszę coś umieć ugotować ale taka lewa być
agi zazdroszczę Ci, że umiesz tak z uśmiechem i cierpliwością znośić zachowania Amelki, ja nie mam tyle cierpliwości
Ja zawsze byłam nerwowa ale nie chcę broń Boże żeby kiedyś krzyknąć na małą czy żeby widziała mamę ciągle wkurzoną. Już nawet myślałam o pójściu do psychologa ale się boję
Kochane również Wam życzę miłego i pogodnego dnia
My może dziś znowu na saneczki wyskoczymy jak będzie czas
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku każda z nas ma takie chwile , ze wydaje jej sie , ze już nie da rady . Nie jesteś w tym osamotniona . Jak czujesz potrzebę pójścia do psychologa , to idź jak najbardziej. Nie ma w tym nic śmiesznego czy złego . Jak dla mnie to oznaka dorosłości i chęci pokonania problemu .I nie ma czego się bać . Myślę , ze jak skończy się zima i znowu dni będą dłuższe i słoneczne to , to chwilowe przygnębienie czy rozdrażnienie szybko minie .
Bez sensu faszerować się chemią , może wystarczy jak pogadasz z lekarzem .
Aguś a mam jeszcze pytanko . Chyba Paulinka miała problemy z przyswojeniem żółtka ? Amelka żółtka nie chce jeść . Nie podaję jej tak jak trzeba , czyli co 2 dzień . Ostatnio jak zjadła 4 łyżeczki żółtka z jajka na miękko to wymiotowała . Dzisiaj podałam jej do obiadku żółtko i znowu to samo . Wymiotowała tak okropnie , ze myślałam , ze się udusi . Istna fontanna
Jak u Paulisi z żółtkiem ?
My dzisiaj poszlismy na saneczki z Amisią
I Ami dzisiaj dostała ugotowane warzywka
Oto fotki z dzisiaj
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi Amelka jest taka cudna, że aż do schrupania
My też byliśmy dziś z Paulinką na saneczkach ale tylko na podwórku bo akurat czekaliśmy na gości, ale zdążyliśmy jeszcze podjazd odśnieżyć a tatko z wujkiem ulepili bałwana
Mam nadzieję, że nasz szalony pies go nie stratuje do jutra
agi ustaliliśmy z mężem, że zapiszę się do tej psycholog w przyszłym miesiącu i zobaczymy. Najbardziej się boję, że jak zaczniemy drążyć to się okaże że jestem nieźle popaprana i zamkną mnie u czubków
agi ja nadal nie podaję żółtka chociaż powinnam już podawać codziennie po połowie
Jak będziemy u lekarki w przyszłym tygodniu to się jej zapytam co z tym zrobić.
a to Paulka z Roxiakiem
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiak fajnie , że zapiszesz się do psychologa . Myślę ,że Ci ulży i , że pomocny się okaże . Spokojnie do czubków na pewno Cie nie zamkną
Jak Pulineczka na bałwana zareagowała ? Musimy tez ulepić , ale w ten weekend Paulisi nie ma , więc może w tygodniu się uda
Paulinka też pięknie na saneczkach się prezentuje i widzę , że w asyście ochrony sie porusza ... Roxi na straży
Ja pójde w poniedziałek do lekarza i też zapytam co z tym żółtkiem .
Sylka Kochana udanej imprezki urodzinowej
Nic zmykam , bo Mężulek się za śniadanie zabiera , a skutki tego mogą być opłakane
Zaglądnę później
Miłego dzioneczka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi to czekamy na Waszego bałwana
Paulinka na bałwanka patrzyła się bez większych emocji
Znajomi wczoraj posiedzieli nawet troszkę ale po raz kolejny muszę przyznać, że oni jednak są dziwni
A mnie dziś mężu zabrał do sklepu i kupił srebrny pierścionek o który marudzę mu już od dłuższego czasu
A jutro jedziemy do znajomych co będą mieli córcie pod koniec lutego lub na początku marca.
Sylka udanej imprezki urodzinowej. Już się nie mogę doczekać fotorelacji więc nie trzymaj nas zbyt długo w napięciu i spręż się ze zdjęciami jak już będzie po wszystkim
Udanej soboty i całego weekendu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Byłam u fryzjera ściachałam włoski na boba, (tak jak oststnio tylko tył bardziej wystopniowany).
Wpadłam do Pepco i kupiłam Kubie 2 bluzeczki z napisami Synek Mamusi bardzo kocham moja mamusie i Synek Tatusia bardzo kocham mojego tatusia. Tak po równo dla każdego ;P wzięłam chyba 2 na raz musi nosić troche skarpetek bo mi powyrastał ze wszystkich.
Teraz mały śpi a ja zaraz pościeram kurze P. poodkurzał jak mnie nie było i teraz pojechał po tort.
Zdjęcia napewno wstawię
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja też mam zamiar wybrać się na roczek do fryzjera bo pewnie wcześniej mi się to nie uda
a to kilka fotem i obiecany bałwan
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku Bałwan wyszedł rewelacyjnie
I jak super , ze Mężuś tak zaszalał i pierścionek dostałaś
Sylka no koniecznie fryzurką sie pochwal
A My mielismy dziś zwariowany dzionek
Powiem Wam , ze cudownie było wrócić do swojego domku po tym wszystkim . Amisia już śpi , Mężuś ogląda tv , a ja oczywiście na necie siedzę
Ale zaraz mykam do Mężulka
Kolorowych snów
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi ale mieliście super dzionek, pełen wizyt i odwiedzin
Kochana pierścionek bez okazji, żebym już mu nie marudziła
A Paulinka jak jesteśmy w domku to tylko w rajtkach i bodziakach lata bo tak jest najwygodniej i dla niej i dla mnie
Miłego wieczorku i spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kubuś dostał wywrotę z Wadera, kosiarkę z Fisher Price, pininko, rowerek, kubeczek ze słomką i kaskę.
Robiałm mu wróżbę i ZAGADKA CO WYBRAŁ?
A. książkę
B. różaniec
C. kieliszek
D. pieniążek
Zdjęcia wrzucę jak tylko szwagier mi zgra.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
A Kochana napisz mi proszę na czym polega taka wróżba? Jak się ją robi i jak to w ogóle wygląda.
Czekamy na zdjęcia z niecierpliwością
A teraz odpoczywajcie i dobrej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka super , że imprezka udana
Hmm...co wybrał ??? Zapewne kieliszek hahaha
Agusiaczku ale fajnie , ze Mężuś bez okazji taki prezencior Ci sprawił
I udanego spotkania dzisiaj
U Nas Amisia też po domku w bodziakach i rajstopkach zawsze
My już po śniadanku i to zrobionym przez Mężusia
Idę , bo Amelka coś maruduje ...Udanej niedzieli
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











