- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
Kochana najpierw dałam "Utwórz prezentację filmową" później z BIBLIOTEKI dodajesz zdjęcia, W SLAJDACH możesz dodać text do zdjęć. A muzykę dodałam poprzez - FILM - ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA - wybrałam z komputera odpowiedni utwór i ŁADUJBombel a to używałaś tej opcji
-utwórz
a następnie klikałaś na
-film ????
A jak ten muzyczny podkład dodac ?
EDIT
agi-p napisał:
Tak, samodzielnieNo nie chwaliłaś się !!!! Super , to już całkiem samodzielnie chodzi ? Bez podtrzymywania za rączki ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
[/quote]Kochana najpierw dałam "Utwórz prezentację filmową" później z BIBLIOTEKI dodajesz zdjęcia, W SLAJDACH możesz dodać text do zdjęć. A muzykę dodałam poprzez - FILM - ŚCIEŻKA DŹWIĘKOWA - wybrałam z komputera odpowiedni utwór i ŁADUJ
Dzięki bardzo
Kurcze , próbowałam na próbę coś utworzyć i niby wszystko jest tak jak trzeba , ale zapisuje to jako wersję roboczą i nie chce potem tego odtworzyć
Sylka Kochana dzięki w imieniu Amci
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Kochane ogłaszam , ze Amelka ma pierwszego ząbka !!!!! Ależ się ciesze . Normalnie banan nie schodzi mi z twarzy
Odkryłam przypadkowo . Amelka piła z mojego kubka i nagle usłyszałam stukanie zębulkiem . Tak się ucieszyłam , ze az Ami się wystraszyła
Dzisiaj w nocy już było tragicznie , co 30 min pobudka , więc zapewne wtedy się przebijał . Ale najdziwniejsze jest to , ze dziąsełek nie miała ani rozpulchnionych , ani czerwonych , czy białych nalotów .
Nastawiłam się , że Amelce wyjdzie ząbek po roczku , a tu taka niespodzianka !!!
Ale się rozpisałam na temat ząbka
Kochane co tam u Was ? Jak Wam dzionek minął ?
Editt...
Oj Bombelku nic się nie chwalisz , ze urodzinki dzisiaj masz
Kochana wszystkiego najlepszego z okazji tych ... 18-stych urodzinek
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel super ten filmik, bomba!!! Jasio będzie miał wspaniałą pamiątkę a goście miłą i piękną niespodziankę na roczku
Gratulacje dla Ciebie za zaliczone egzaminy i dla Jasia za samodzielne chodzenie, BRAWO
agi GRATULUJEMY ZĄBKA!!!!!
U nas też nie było żadnych oznak zębów ze strony dziąseł, żadnych białych miejsc, krwiaczków czy rozpulchnionych dziąseł.
Amelka na zdjęciach jak zawsze śliczna
My dziś zaliczyłyśmy dwa spacerki, jeden same a drugi z T, poszliśmy po śledziki na jutro
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Editt...
Oj Bombelku nic się nie chwalisz , ze urodzinki dzisiaj maszMusiałam doczytać u "marcówek"
Kochana wszystkiego najlepszego z okazji tych ... 18-stych urodzinekPociechy z Synusia i Mężusia
Dużo uśmiechu na twarzy i samych cudownych chwil
I oczywiscie góry wymarzonych prezentów
Buziaki
Gratuluję Amci 1szego ząbka!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Mi dzień minął spokojnie, Kuba zadowolony jeździł po mieszkaniu swoją ciężarówą lub kosił trwę kosiarką
Njaważniejsze że już nie marudzi przez ząbki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Dzięki Kochane za gratulację z powodu ząbka
Agusiaczku może faktycznie kolejny ząbek daje się we znaki Paulince . Biedne te dzieciaczki
Sylka czyli Kubuś zadowolony z prezentów i przynajmniej masz troszkę spokoju
Kozłowska Kochana zaczynam sie martwić ...już tak długo się nie odezwałaś . Mam nadzieję , ze dziś coś skrobniesz do Nas
Amisia właśnie zasypia . Od 5 rano wariowała
Weekend znowu imprezowy nam sie szykuje
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi ja też się łudziłam, że jak macie ząbek to chociaż jedna nocka będzie lepsza. Ale może idą Amisi już kolejne, trzeba mieć się na baczności. Pamiętam jak Kozłowska pisała, że Matiemu na drugi dzień wyszła druga jedynka. My jeszcze ciągle na drugą czekamy i podobnie jak przy pierwszej żadnych śladów
My w weekend w domu siedzimy, tzn mąż ma w sobotę spotkanie klasowe a tata jedzie do Krakowa zawieźć mamę do szpitala więc będziemy same z Paulinką
Kozłowska odezwij się Kochana
Miłego dnia mamusie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Czyli w weekend rządzicie w domku same
Kochane normalnie wygłupiałam sie teraz z Amelką i śmiała sie tak superowo , ze spokojnie do buźki mogłam jej zajrzeć i...kolejna jedyneczka w natarciu
Tak mnie dziś głowa boli , ze az mi niedobrze . Wzięłam paracetamol i jakby troszkę lepiej
Ale marudera ma od rana . Cały czas na rękach chce być i jeść nie chce , tylko cycusia i ciasteczko
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Jak tam śledzik zjedzony w odpowiedniej "zalewie" ?
My zjedliśmy śledzika, ja z mamą napiłam się po lampce czerwonego winka a panowie po piwku, no bo jutro do pracy. Przyjechał też mój dziadziuś i przywiózł pączki
Dzisiaj nie byłyśmy na spacerku, bo dosyć wiało a ja musiałam czekać na chłopków, którzy przywieźli drewno do kominka, ale mam nadzieję że jutro sobie to odbijemy.
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Jasiek je razem ze mną, z jednego talerza więc żadnego tłuszczu do zupy nie dodajędziewczyny jak już gotujecie zupki dzieciaczkom na mięsku to nadal dodajecie oliwy z oliwek lub innego tłuszczu?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Agi gratuluje zębolka i już kolejny się przebija
Agi i Agusiaczku zdjęcia waszych córeczek są po prostu nie ziemskie. Cudne macie dziewczyny.
I spacer w saneczkach zaliczony
Sylka fajnie że impreza się udała i Kubuś zadowolony z prezentów
A bo znów zapomnę
Nie pisałam długo bo jak poszłam w piątek do pracy to wróciłam w sobotę bo regionalna zapomniała że mamy remont przewidziany więc przyszło mi zostać na 12 nocną. Sobotę przespałam, niedziela taka zalatana a wczoraj byliśmy na pogrzebie. W piątek jeszcze zadzwoniła ciotka że Męża chrzestny zmarł
A dziś jak zwykle byłam w pracy a później byłam załatwiać chrzciny i roczek
Tak więc chrzciny i roczek mamy 27 maja w zielone świątki
Dobra dziewczynki zmykam spać jutro mam nadzieję będę w domciu normalnie więc poczytam co tam pisałyście i napiszę
Buziaczki kochane
Ps. Kochane jak miło mi się zrobiło jak się upominałyście o wiadomość ode mnie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











