- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
Dziewczyny Wasze Mlauchy juz takie mobilne
Bombel super te zaproszenia
Co do nocniczka to ja kupiłam najzwyklejszy za 15 zł . Nie chciałam wydawać nie wiadomo ile kasy , jak miałby sie nie przyjąć
Kozlowska całe szczęście , ze lepiej się czujesz
Oj Agusiaczku z tym neopersenem i
Chyba czegos
U Mamci było swietnie ...aż do domku mi się wracać nie chciało . Ale Mężuś bezlitosny ...nie chciał nas zostawić
Uciekam rozpakowac rzeczy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Bombel co do kuchenki, pralki i ściągania noży czy czegoś innego z szafek to u nas jest to samo. Musze pilnować i odkładać wszystko dalej bo cwaniak ściągnie sobie z szafki!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Świetnie, że Paulinka już w domku, na pewno ma mnóstwo do opowiedzenia
agi ten nocniczek z Lidla też jakoś 15-16 zł kosztuje ale podoba mi się bo ma tą gumową podkładkę zapobiegającą przesuwaniu się kibelka
Sylka Kochana dziękujemy za życzenia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Ojj nareszcie w domciu
Co wy tu piszecie o tym
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Bombelku zaproszenia są po prostu boskie kurcze ja nie mam takiego talentu
A nocniczek ten z Lidla jest fajowy szkoda ale pewnie się na niego nie załapię
Dobra zmykam spać buziaczki Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku masz rację , jak sie osobno mieszka to spotkania sa potem wyczekiwane i bardzo miłe
Kochana i Wy bedziecie w końcu na swoim
A nocniczek fajny i ma te podkładki antypoślizgowe . Super sprawa . Nasz tego nie ma .
Kozłowska super , ze masz weekend wolny . Odpocznij i zbierz siły na kolejny pracowity tydzień . Meliskę będziesz popijała przez Męża ?
Moja Ami zawsze o tej porze ucina sobie 1 drzemkę , ale dziś zastrajkowała
Ide kaweczke zrobić i ją zmęczyć ... niech idzie śpinkać , bo jej się znowu wszystko poprzestawia
Miłego poranka Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska jak dobrze, że masz weekend wolny, możesz wreszcie troszkę odpocząć i pobyć ze swoimi mężczyznami.
A meliska przez męża, skąd ja to znam. Kocham mojego T nad życie ale czasem dochodzę do wniosku, że jest przyczyną większości moich nerwów
agi ja z moją mamą mam kontakt dobry ale nie świetny. Moja mama jest na stanowisku dyrektora i czasem mam wrażenie, że myli pracę z domem
A ja dziś idę z siostrą do kina na PIĘKNĄ I BESTIĘ
Miłego dnia i całego weekendu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
My jutro chcieliśmy jechać z dziewczynkami na basen . Ale nie wiem , cze Mężuś i Paulinka sami nie pojadą , a My z Amusią nie spędzimy tego czasu u znajomych na kawuni . Trochę mnie ten mróz odstrasza . Niby po basenie można posiedzieć w kawiarni zanim sie wyjdzie na pole , ale mimo to chyba za zimno , żeby Amelkę zabrać .
Paulina już duża , wysuszy się porządnie i może wyjść , a Ami malutka
Mężuś dzisiaj po pracy będzie pomagał mojej kuzynce się przeprowadzać , więc my siedzimy w domku . Posprzątałam sobie , obiad się już gotuje , wiec będziemy leniuchowały
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Z tym basenem świetna sprawa ale może faktycznie Ty i Amelka wybierzcie się lepiej w tym czasie na kawkę do znajomych. Takiego maluszka trudno tak dokładnie osuszyć a nie ma co ryzykować w taką pogodę.
Do nas chcieli jutro wpaść znajomi ale moi rodzice mają rocznicę ślubu więc umówiliśmy się na piątek.
A ja dziś wyskoczyłam do Biedronki po kolejne bodziaki i bluzkę z długim rękawkiem bo się normalnie w nich zakochałam. Mają bardzo miły i delikatny materiał, piękne kolory i nadruki. Dokupiłam z pszczółką Mają i Smerfetką
Miłęgo sobotniego wieczorku
My oglądamy z T GANG DZIKICH WIEPRZY na TVP 1, świetny film
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Ja do biebrony nie wpadałam bo przypomniałam sobie, że mam jeszcze 10 szt. bodów na 1-1/2 roczku które Kuba dostał od mojej cioci po urodzeniu (tak bym miala na zapas
http://img15.allegroimg.pl/photos/oryginal/21/11/18/97/2111189716
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku super , ze wypad do kina udany . Sama chętnie bym poszła , ale na to jeszcze muszę poczekac . Wszystkiego dobrego dla Rodziców z okazji rocznicy
A ja nadal nie dojechałam do Biedronki
Sylka super fura
A Nas Mężuś zawiózł wczoraj do znajomych a sam pojechał przewozi moją kuzynkę . Znając mojego Mężusia i tych znajomych , to na wszelki wypadek spakowałam Nas , jakbyśmy mieli zostac na noc
Dziś Mężuś z Pauliśką jadą na basen a ja jeszcze poplotkuję
A teraz moja Gwiazdeczka siedzi w wózeczku i bułkę wcina
Udanej niedzieli
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi oj jak Ty znasz swojego męża, że przezornie spakowałaś rzeczy na noc
To super, że miło spędziliście weekend
U mnie Paulina też dziś prawie w ogóle w ciągu dnia nie spała, twarda sztuka
Dziękuję w imieniu rodziców za życzenia
Sylka samochód świetny
Kozłowska 100 lat dla Mateuszka i cała masa buziaczków od nas, z okazji 9 miesiąca
A mnie coś głowa zaczęła boleć, wzięłam tabletkę ale chyba wcześniej się położę.
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska dla Mateuszka spóźnione życzonka i buziaki od Nas
Agusiaczku twarde te Nasze Córeczki . Amelka praktycznie przez dzień nie spała , i wcale w nocy lepiej nie było
Teraz Amelka ucina sobie drzemkę , ja ide się ubierać i jedziemy na badanie krwi
Ale dzisiaj Mężuś z nami jedzie , bo do pracy znowu nie poszedł
Uciekam , zaglądnę po powrocie
Udanego poranka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi no mogą to być ząbki, u nas też nie było żadnych oznak jeśli chodzi o stan dziąseł.
Daj znać jak Amelka po badaniu no i oczywiście jak będą wyniki
agi miałam już kilka razy Ci napisać, ale za każdym razem zapominałam, że miałaś rację z tymi obiadkami, spr te co mam w domu i np w obiadku gerbera ze szpinakiem jest sok jabłkowy
T dzwonił że kupił ten nocnik z Lidla, cieszę się
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku a Ty gdzie sie podziewasz ? Jak tam Paulisia ?
Kozłowska a u Was co tam ?
EDITT....
Teraz dopiero wskoczył mi Twój post Agusiaczku
Super , że nocniczek zakupiony
I jak po tych obiadkach z sokiem jabłkowym ? Też coś wyskakuje Paulineczce ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











