- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
Agusiaczku co do butelki , to canpol chyba wszystkie te z dużą poj , ma wąskie
Dzięki Agus za linka z ciuszkami
Kurcze co z tym raportem z sekcji zwłok Madzi ?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
www.tvn24.pl/-1,1734226,0,1,sa-wyniki-se...corki,wiadomosc.html
agi wiem jaką masz butelkę, też mi się bardzo spodobała ale tych o pojemności 250-260 ml to mam całą masę a tylko jedną 330 ml z Aventu bo nie wiedziałam, że inne firmy też mają takie duże butle. Na allegro znalazłam, że są też 330 ml z firm MAM mojej ulubionej no ale 30 zł sama butla plus przesyłka to na razie będę jakoś tą z Aventu działać
A te ubranka z biedronki naprawdę fajne, my kupiliśmy bodziaka i dwie pary spodenek i na dodatek są w takich fajnych opakowaniach plastikowych na zasuwkę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kubie wychodzi kolejna 4 na górze. Czyli znów na raz idą mu 2 Ząbki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
I chyba macie dla Kubulka ten sam rowerek , który ja dla Amelci wybrałam
Agusiaczku mi koleżanka opowiadała , ze jej syn (już 15 letni) miał tak duży apetyt , ze wszystkie butelki dla dzieci miały pojemność za małą . Wzięli butle po wódce (!!!!) Naciągli na nią smoka i Mały pił
Kozłowska co tam słychać ? Jak Matek ? Nie rozchorowałaś się na dobre po ostatnich ekscesach?
AniaMaj a Ty znowu nam znikłaś
Ameleczka dzisiaj przed kąpielą znowu pięknie siku na nocniczek zrobiła
I pięknie zjadła cycusia i zasnęła
Kurcze wkurza mnie , ze nie chcą ujawnic raportu z sekcji . I jeszcze ten Bartłomiej też mnie denerwuje . Taki niby dobry mąż z niego i Kasiuni wybacza i chce , zeby na pogrzebie była itp....
Ale powiem Wam , ze ten świat zwariował . Jak dziś czytałam o Matce , która w domu urodziła dziecko , po czym podobno zmarło i spaliła je w piecu to mnie krew zalewa !!!! No chole*ra !!! Co to się dzieje ???? Brakuje mnie w takich sytuacjach
Ide pobuszować po all i oglądnąć Housa
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Z objawów to zaczerwienione poliki, kichanie- tym razem nie ma katarku jak oststnio, marudzenie w dzień i ciągle chce na rączki do mamy. Gryzie co popadnie i ładuje co cieńsze przemioty do buzi by sięgać w miejsce wyrzynania się ząbków.Sylka u Kuby ekspresowo ząbki wychodzą
A objawy jakieś ma ? Gorączka,marudzenie itp....
I chyba macie dla Kubulka ten sam rowerek , który ja dla Amelci wybrałamTyle , ze ja różowy chcę
Gorączki nie ma i nocki przesypia.
Rowerek mamy zielono-żółty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Nam w ciągu dnia wystarczają zwykłe butle o pojemności do 250 ml bo pije mleko 2 razy po 180 ml jedynie na noc pije więcej. Mamy jedną dużą butlę więc wystarczy a tą Canpola ze smoczkami dam znajomej, bo jej córcia od początku jest na takiej butelce więc umie pić z wąskiego smoka. Próbowałam dać Paulinie po kąpieli jeszcze mleko w tej butelce ale skończyło się na głośnym darciu i przelaniu mleka do Aventu
Brawo dla Amelki za siusianie do nocniczka!!!
Jutro też wygonie T po kibelek dla Paulinki
Ja oglądałam dziś Uwagę na TVN było właśnie o sprawie Madzi, a potem oglądałam UWAGA po UWADZE na TTV i tam pani psycholog wypowiedziała się na temat taty Madzi, że takie w nim uczucia jak w otwartej zamrażalce.
Myślałam, że padnę ale nie sposób się z nią nie zgodzić.
Spokojnej nocy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
PAULINECZKO Wszystkiego dobrego Kochana z okazji 9 miesiąca
Agusiaczku widzisz Wam trudno przekonać Paulinkę do innego smoczka , a nam w ogóle do butelki
Daj znać jak tam przygoda nocniczkowa Paulisi
Moja koleżanka (teraz mieszka w Anglii) urodziła syneczka . Upragnionego , długo się starali . Mały wcale nie taki mały
Ja dziś wybywam na cały dzionek . Jade do Mamci , więc zaglądnę wieczorkiem
Miłego dzioneczka i buziole dla Maluszków
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi i Amelko ślicznie dziękujemy za życzenia i również ślemy buziaczki
agi no to faktycznie spory ten "maluszek" Twojej koleżanki :)Dobrze, że są już w domku, teraz czeka ich ten okres aklimatyzacji
Moja kuzynka, też mieszka w Anglii, ma 2 śliczne córcie i kiedyś mówiła przez telefon, że tęskni już za takim maluszkiem w domku, a ja kochane to o wiele bardziej wolę Paulinkę większą, z którą można się pobawić, więcej już je różnych rzeczy i coraz więcej umie, niż taką maleńką co tylko śpi i je
agi udanego dnia u mamy
Kozłowska, aniamaj, co u Was?
Bombel jak Jasiu?
Miłego dnia mamusie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
A dziękuję, dobrzeBombel jak Jasiu?
Co raz więcej mi łobuzuje, trenuje moją cierpliwość i sprawdza na ile może sobie pozwolić
agi-p napisał:
Ale fajnie!!!Moja koleżanka (teraz mieszka w Anglii) urodziła syneczka . Upragnionego , długo się starali . Mały wcale nie taki mały
4170G !!!! Ale są już w domku szczęśliwi
A mój T wczoraj mi powiedział że jego kuzynka jest w ciąży (ma już 1 córeczkę, w tym, roku 2lata skończy)
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Amcia sika do nocniczka
Bombel no to Ci powiem że masz ciekawie ja odgradzam kuchnię bo młody mi ciągle wchodził i wchodził mi na spanie psa lub grzebał jej w miskach z jedzeniem
Kochane co do buteleczek ja wam nie pomogę mam TT i jestem z nich bardzo zadowolona kupiłam Dr. Browna ale młodemu nie przypasował smoczek od razu zaakceptował TT. Jedyny problem jaki mam to przyzwyczaić go do kubka niekapka jakiegoś. Od jakiegoś czasu nie chce mi sam trzymać buteleczki
A u mnie lepiej wczoraj minęła temperaturka młody póki co jest zdrowy. Miał jeden gorszy dzionek ale to chyba tak po prostu a ja myślałam że coś go bierze ale na szczęście nie
Nie wiem co mój mężu robi mojemu dziecku ale dziś znów wstał nie wiem o której bo obudziłam się o 8 a on bawił się w łóżeczku misiami i pampersem który ściągnął sobie z półeczki
PaUlInKo KoChAnA wszystkiego Naj Naj Najlepszego
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Cieszę się,że już lepiej się czujesz no i że Mati się na szczęście nie zaraził
Koniecznie spytaj męża o jego "receptę" na poranne zabawy synka
Bombel no to nieźle masz już z Jasiem i trochę mnie nastraszyłaś
Nie wiem skąd ja wezmę cierpliwość jak u nas się tak zacznie
Od kilku dni normalnie moje dziecko doprowadza mnie do szału
Muszę się zaopatrzyć w neopersen forte, jakieś krople do tego na nerwy i chyba jeszcze
Bombel pochwal się zaproszeniami na Roczek
Kurcze już za 4 dni Kubuś Sylkowy rok kończy a w następnym miesiącu Jaś
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja szukałam na Allegro ale na razie nic ciekawego nie znalazłam.
agi chciałam dziś kupić ten kibelek ale były same takie nijakie a te z fisher price są beznadziejne jeśli chodzi o konstrukcje pod kątem małych dzieci, dosłownie porażka, nie wiem jak to dziecko miała by trafić do tak niewielkiego otworu no i musiało by siadać tak jak my dorośli na muszli a nie okrakiem.
Ale w poniedziałek w Lidlu będą fajne nocniczki i jak mi się uda do chcę taki kupić
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Tak, sama robiłam.fajne
a sama robiłaś czy zamawiane lub kupowane?
Ja szukałam na Allegro ale na razie nic ciekawego nie znalazłam.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja muszę kupić bo nie mam talentu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











