- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Wysłałam ci wiadomość na priv, bo mam pytanie
Biedne te nasze dzieci jak są chore. U nas trochę poprawy jest tzn. mniej kaszle i dobry humor ma. Dziś deko slabszy apetyt ale już lepiej bo nocki całe przesypia i nie płącze
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Kurcze ale mam do poczytania i nadrobienia
Brak czasu mi ostatnio doskwiera
A jeszcze w pracy się troszkę popitoliło bo odeszła dziewczyna która była zastępcą kierownika i nie mamy obstawy a żadna z dziewczyn nie może objąć jej stanowiska. Tzn żadna zaproponowano to tylko mi i jeszcze jednej dziewczynie która też ma dziecko i praca na cały etat odpada. Choć powiem wam ze miło mi się zrobiło że po tak krótkim czasie zaproponowano mi zastępcę i od razu jej stawkę. Ale cóż co się odwlecze to nie uciecze jak to się mówi
Agusiak trzymaj się kochana. Te zęby to okropna sprawa. Pisałam Wam że Matkowi na pewno wychodzi górna jedynka....i wiecie co....... jeszcze się nie przebiła.
Dziś robiliśmy sesje zdjęciową Matkowi na zaproszenia na chrzest
Sylka jak to dobrze że Kubuś już lepiej
A my dziś jeszcze jedziemy na zakupy i tak myślę że podjedziemy do Kaufland-a bo tam kiedyś zachwalałyście produkty...
A bo bym najważniejszego zapomniała w Lidlu są wyprzedaże kamizelka puchowa z koszulką dla chłopca i dziewczynki po 10zł
Dobra zmykam kochane zajrzę wieczorkiem
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska witaj Kochana
No to gratuluję stanowiska, nawet jeśli go nie mogłaś przyjąć to takie wyróżnienie to na prawdę coś
Nie mogę już doczekać się wieczorku i zdjęć Mateuszka, z pewnością wszystkie są cudne i nam też trudno będzie wybrać ale chętnie pomożemy
No to mnie pocieszyłaś z tymi zębami
Udanych zakupów
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Dobrze , ze ząb udało Ci się uratować . Ja mam starcha przed wizytą , ale co tam ...raz kozie śmierć
Dzięki za odpowiedź o tych czopkach
Kozłowska no wreszcie jesteś
Oj Matek stęskniony za Mamusią temu nie odstępuje Cię na krok
I czekamy na foteczki
Sylka super , ze jest poprawa u Kubusia . Czyli leki zaczęły skutkować
Mój mały leniuszek opracował nową metodę przemieszczania się hihihi
Paulinka wróciła właśnie ze szkoły , więc lecę jej obiadek podać
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Buziaczki kochane spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Wczoraj Amelka pięknie zasnęła po kąpieli
Teraz może utnie sobie krótką drzemkę , na co bardzo liczę
Kozłowska miłego dzionka w pracy
Agusiaczku i jak wózeczki ? i jak Paulisia u dziadków ?
My dzisiaj chyba pojedziemy do mojej kuzynki na kawkę . Chociaż niespecjalnie mam ochotę , ale już wydzwania, i albo ona przyjedzie , albo mamy my się zjawić . Więc już wolę ja jechać do niej
Udanej soboty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi udanej kawki u kuzynki
Kozłowska to czekamy nadal na fotki Mateuszka
Dziewczynki jeśli chodzi o wózki to nic nie kupiliśmy i powiem Wam, że nawet nie było co pooglądać. Kurcze te sklepy jęli chodzi o różnorodność towarów to w porównaniu z wyborem wózków na internecie są sto lat za murzynami
A my dziś jedziemy do dziadka Kazimierza na imieninki
Miłęgo dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kupiłam dziś Kubie buciki na wiosenne spacerki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja na chwilkę ze stacjonarnego bo na netbooku nie mogę zmniejszyć zdjęć przez tego wirusa.
Kupiliśmy w końcu taki wózek, mam nadzieję, że będzie nam dobrze śłużył
allegro.pl/lira-4-euro-cart-sklep-mulan-...odz-i2170804461.html
a to w realu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja na chwilkę ze stacjonarnego bo na netbooku nie mogę zmniejszyć zdjęć przez tego wirusa.
Kupiliśmy w końcu taki wózek, mam nadzieję, że będzie nam dobrze śłużył
allegro.pl/lira-4-euro-cart-sklep-mulan-...odz-i2170804461.html
a to w realu
[img/]
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja na chwilkę ze stacjonarnego bo na netbooku nie mogę zmniejszyć zdjęć przez tego wirusa.
Kupiliśmy w końcu taki wózek, mam nadzieję, że będzie nam dobrze śłużył
allegro.pl/lira-4-euro-cart-sklep-mulan-...odz-i2170804461.html
a to w realu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Niech ktoś coś zrobi z tym forum bo mnie trafi szlag
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku mam nadzieję , że imprezka imieninowa udana
A wózek kupiliście rewelacyjny
A Kochana daj znać jak te małe kółeczka radzą sobie na Naszych krzywych chodnikach
A jeszcze pytanko , czy w tym wózku oparcie regulowane jest paskiem ? We wszystkich tych infinity tak jest ? W Naszym x-landerze jest paskowa regulacja i trochę mnie to wkurza .
No i my wózek dopiero w kwietniu kupimy . W tym miesiącu znowu do auta trzeba dołożyć i mój Tata ma okrągłe urodziny , więc szykuje się większa impreza ...a pomysłu na prezent brak
Sylka pochwal sie bucikami
A My byliśmy wczoraj u kolejnych byłych sąsiadów w odwiedzinkach , a potem jeszcze zaprosili nas popołudniu Ci znajomi co Igorka mają
Dziś o ile pogoda dopisze , to jedziemy gdzieś pospacerować po obiadku . Póki co mgła taka , ze końca podjazdu nie widzę ...ale dopiero 6 rano , więc mam nadzieję , ze się wypogodzi
Udanej niedzieli
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi dziękuję za miłe słowa o wózku
Spacerek mam nadzieję, że dziś się odbędzie, bo jak wczoraj było piękne słońce to Paulina spała, a potem pojechaliśmy na te imieniny, a dziś cały dzień w domu to pewnie padać będzie
Musimy teraz tego espiro odpicować i go sprzedać.
A imieninki bardzo udane były ale może na szczęście było tylko jeszcze jedno małe dziecko- Adaś, bo może więcej to już było by za dużo jak na jeden raz
agi fajnie, że odwiedziliście znajomych i miło spędziliście dzień, nie ma to jak udane wizyty
Sylka no właśnie pochwal się bucikami
Miłęgo dnia Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Agusiak wózeczzek super
Ja w swoim 2w1 tam ma regulację na pasy i mnie wkurza ale w lżejszej spacerówce nie ma pasów tylko mechaizm z 3 pozycjami i o niebo to lepsze
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











