- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
agi z Drefta jestem bardzo zadowolona, ładnie pachnie i nic Paulince po nim nie jest
agi Kochana Paulinka przespała całą noc od 17 z przerwą na mleko o 19.30 i rano dałam jej o 6.45 mleczko i teraz śpi nadal. Nawet pieluszki nie zdążyłam jej zmienić
Ja pranko też robiłam i dziś czeka mnie prasowanie
OOOOO obudziła się moja żabka, idę do niej
Miłego dnia Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
U nas wczoraj ładna wiosenna pogoda. Pospacerowaliśmy zrobilismy zakupy. Kuba zaczepiał wszystkie mijane dzieci bo spacerujemy po parku rekreacyjnym nieopodal naszego bloku a tam blisko jest szkoła. Wychylał się aż z wózka by zwiększyc zainteresowania
Jutro z rana przyjeźdza do mnie siostra
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka , ale fajnie , że Siostra Was odwiedza
Dobrze , że wczoraj skorzystaliście z pogody i udał sie spacerek
A u Nas oczywiscie dalej zimno i mżawka cały czas
Ale jak spała to zdążyłam poprasować
Teraz obiadek jej robię , ale ostatnio nie ma apetytu . Obiadu to zaledwie 4 łyżeczki zje i tyle
EDITTT...
Nie wytrzymałam i zamówiłam już dzisiaj wózeczek
Amelka już 2 raz się wybudziła od 19-stej
O znowu płacze ....
Nic jutro popisze .
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi ale fajnie, że już wózeczek zamówiony
A Paulinka miała dziś w ciągu dnia jedną drzemkę ale za to prawie dwugodzinną.
Byłam dziś u fryzjera odświeżyć fryzurkę ale okazało się, że Pani u której lubiłam się strzyc już tam nie pracuje i obcinał mnie facet. Ale jak go zobaczyłam to najpierw się przestraszyłam a później stwierdziłam że jakiś fajny koleś z niego i może kiedyś spotkamy go na Woodstock'u
Potem świętowaliśmy imieninki mamy a ja na koniec kompletowałam dokumenty do kolejnej aplikacji o pracę.
Marzą mi się Święta Bożego Narodzenia już na swoim ale pewnie tylko w sferze marzeń to pozostanie. Dobrze będzie jak do końca roku w ogóle jakąś pracę znajdę.
Spokojnej nocki, dobranoc
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel dla Jasia :
Kochany JASIU !!!
W każdej chwili, zawsze, wszędzie
Niech Ci w życiu dobrze będzie!
Niech Cię dobry los obdarzy
Wszystkim, o czym tylko marzysz!
Wszystkiego Najlepszego z Okazji Pierwszych Urodzinek Jasieńku
Rany kolejny bobas stał sie już dzieckiem i skończył roczek !!! Nie mogę uwierzyć , ze czas tak biegnie ! Niedługo Paulineczka i Mateuszek , a potem Ameleczka będą obchodzili swoje wielkie święta
I mój Tatusiek też dziś urodzinki ma !!!
Agusiaczku fajnie , ze u fryzjera byłaś
Kochana pracę znajdziesz wcześniej czy później
Wózeczka już doczekać się nie mogę
Ami dała popis w nocy
Miłego dnia Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Wszystkiego najlepszego dla Jasia z okazji Roczku
agi już nie mogę doczekać Waszego pierwszego spacerku w nowym wózku i pierwszych wrażeń
Kochana mężuś mi pierwszy raz włosy farbował bo trochę cienko z kasą i na farbowanie u fryzjera wybiorę się na Roczek Paulinki ale już teraz mi się kolor znudził i chciałam coś zmienić
Wiesz ja też w domu zawsze suszyłam włosy przy Paulince a od jakiegoś czas jak tylko włączam suszarkę to zaczyna strasznie płakać i nie da rady. Chyba to taki czas, że są coraz bardziej wszystkiego świadome i może ten dźwięk im przeszkadza lub się go boją...?
Wszystkiego najlepszego agi z okazji urodzin dla Twego taty
Ale mamy imprezkowy tydzień, wczoraj imieniny mojej mamy dziś urodzinki Twojego taty
A jak Amelka po tej maści od lekarz, lepiej coś?
Mnie dziś odwiedzi koleżanka z sądu więc dowiem się co tam w wydziale na starych śmieciach, bo tam to normalnie jakaś kiepska telenowela się odgrywa. Cieszę się że już tam nie pracuję, mam tylko nadzieję, że gorzej nie trafię, bo przyznam że praca w tym wydziale z tymi ludźmi nieco wypaczyła mój obraz pracy i zraziła. Niby dorośli ludzie a gorzej jak przedszkolaki
Udanego dnia Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Fajnie jak Mężuś farbował i dobrze to zrobił
Czyli Paulisia tez suszarki już nie toleruje ? Trochę mnie uspokoiłaś , bo już sie zastanawiałam gdzie tkwi przyczyna . Martwiłam się , bo dzieci zazwyczaj lubią dźwięk takich urządzeń .
Dziękuje za życzenia dla Taty
Amisi troszkę goi się opryszczka , ale jeszcze długa droga do całkowitego wyleczenia . Paskudztwo wstrętne
I jak spotkanie z koleżanką ???
Bombel dziękuje w imieniu Taty za życzenia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi dokładnie tak, Paulinka suszarki także nie toleruje już od dłuższego czasu i jak na razie nic się nie zmieniło
Spotkanie z koleżanką bardzo udane. Przyjechała specjalnie żeby osobiście powiedzieć mi że jest w ciąży
Odwiedzili nas też dziś moi dziadkowie i posiedzieliśmy przy kawce
Byłyśmy też z Paulinką na spacerku pomimo mżawki ale już nie mogłam drugie dzień w domu wysiedzieć.
A zapomniałam się pochwalić, że już od jakiegoś czasu Paulinka chodzi z pchaczem lub z pudełkiem na kółkach na zabawki a czasem idzie także za rączkę z kimś
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Gratulacje dla Koleżanki , taka ciąża wyczekana cieszy jeszcze bardziej
Fajnie , ze byłyście na spacerku . My tylko na szybko do sklepu pojechałyśmy i na pocztę . Ale jutro też się wybiorę, choćby padało
Bombel super ta fotka na FB . Jasiu wygląda na starszego
Sylka udanego wieczoru z Mężusiem
Ja chyba pójdę zaraz spać
Do juterka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Kochane muszę kupić Amelce kurteczkę . Pooglądałam już na all i jestem zdziwiona , bo tam zaledwie kilka modeli i nie fajne
W zasadzie wszystko z ubranek mam , tylko kurteczki i czapeczki mi brakuje .
Popijam właśnie kawkę i korzystam z chwili ciszy i spokoju , bo Ami ucina sobie pierwszą drzemkę
Miłego poranka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi u nas jest taki sklep Dziecięce Marzenia, to taka nieduża sieciówka i oni mają tam już masę przepięknych kurteczek na te cieplejsze ale jeszcze nie całkiem ciepłe dni
W Pepco pewnie też bywają ale czy akurat teraz są to niestety Ci nie powiem. Kiedyś na pewno były bo w zeszłym roku kupowaliśmy ale takie już większe rozmiary.
Ja czapeczkę mam na razie taką cieńszą z polaru ale muszę kupić jeszcze jakąś inną.
Dziś szykuje się piękny dzień więc mam nadzieję na spacerek, a poza tym muszę jeszcze pozałatwiać kilka spraw
Lecę umyć włosy, miłego dnia
Sylka a jak tam Twoje sprawy zawodowe?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Dużo ludzi mówi że Jaś wygląda na starszego, że spojrzenie ma poważne...Bombel super ta fotka na FB . Jasiu wygląda na starszego
Taki rezolutny chłopczyk
I znowu widzę nowa fryzurka
Co ile Ty go podcinasz ???
A fryzurka faktycznie znowu nowa
U nas dzisiaj z rana słoneczko świeci!!!!! Mam nadzieję że tak zostanie po w ostatnich kilku dniach non stop padało i siedzieliśy w domu
A na weekend zapowiadają piękną pogodę!! Nawet do 20st.!!!! Hurrraaaa!!!!!
A wiecie co, zabrałam wczoraj Jaśka do Bawilandi,w sąsiednim miasteczku - chciałam tak inaczej spędzić ten wyjątkowy dzień
Ale na otarcie łez T wziął nas do castoramy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ja dziś padam, już mi się mózg lasuje od szukania pracy, przeglądania ofert, kompletowania i wysyłania lub rozwożenia dokumentów
Ale dziś za to była piękna pogoda i dwa spacerki zaliczone
Jest na dworze coraz fajniej i cieplej więc muszę się pospieszyć z kupnem tej kurteczki.
A i jeszcze od 9.00 do 15.00 prądu u nas nie było.
Bombel to szkoda, że wczoraj zamknięta była bawilandia ale mam nadzieję, że dziś to sobie odbiliście i mieliście super zabawę.
Dobranoc, do jutra
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel i jak Jasiowi podobało się w Bawilandi ? Mam nadzieję , że tym razem była otwarta .
Agusiaczku czyli teraz priorytet to znalezienie pracy . Wierzę , ze już od tego przeglądania ofert i myślenia o tym masz dość .Mnie ten etap też czeka , tyle , że za jakiś dłuższy czas. Kurcze obyć szybko coś znalazła
I 2 spacerki zaliczyłyście ? My jeden , bo potem już zimno i bardzo wietrznie było . A powiedz mi dajesz do tej spaceróweczki jeszcze śpiworek ? Nam dziś przyjdzie wózeczek i też palujemy od razu spacerek
A dziś jak na razie -2 stopni
Zęby dają popalić Amelce okropnie . o 21 dostała gorączki...39,5 . Zbijałam ją okładami , a potem paracetamolem . Tyle , ze Ami oczywiście wypluła 3/4 dawki . Nie cierpi wszelkiego rodzaju syropów
Wczoraj wieczorem wpadli jeszcze znajomi z synkiem . Przywieźli mi jeszcze partię ciuszków od tej znajomej z Anglii
Także tym sposobem Ami jest ubrana az do zimy
Kozłowska co tam u Was Kochana ? Odezwij się
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











