- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
Oparcie podnosi się na pasek ale opuszcza naciskając guzik. mechanizm opuszczania jest bezszelestny i jak dziecko zaśnie to można cichutko ustawić do pozycji leżącej. W espiro ten mechanizm był dosyć głośny i czasem przy opuszczaniu Paulinka się przebudzała lub wzdrygała
W infinity w budce jest okienko przez które widać dokładnie dziecko, w tym espiro też jest ale żeby zobaczyć dziecko trzeba było się jednak przechylić. Koszyk w spacerówce jest mały dlatego nie nada się jak ktoś robi duże zakupy, ale jest głęboki i na pewno nic z niego nie wypadnie. Pasy którymi zapina się dziecko są super proste i wygodne w obsłudze
Ogólnie jestem zadowolona z zakupu, mam nadzieję, że np za 3 miesiące zdania nie zmienię
Stary wózek właśnie jest prany, czyszczony i przygotowywany do sprzedaży, oby tylko ktoś chciał go kupić
Sylka, butki fajne. My też zakupimy butki w tym tygodniu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Fajnie , ze mozecie do teściów wywieść rzeczy , z których Kuba wyrasta . Mi pomału w domu miejsca brakuje . Ale ja rozdaje też ciuszki .
Agusiaczku świetnie , ze wózeczek tak dobrze się sprawuje
Paulinka pewnie zdziwiona zamianą wózeczka
My też zaliczyliśmy spacerek i nawet Amelcia przespała się na polu . Ale mimo,że dziś słonko wyszło,to było wietrznie i przez to nieprzyjemnie i temp odczuwalna była o wiele niższa .
Spokojnego wieczorku i dobrej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Przed chwilą Paulinka coś ponaciskała mi w komputerze i mi się cały ekran na bok przewrócił
Piszę ze stacjonarnego ale tu ciągle antywirus pokazuje wirusy i każe oczyszczzać kompa więc mykam już.
Spokojnej nocki
Jutro będę wieczorkiem bo rano mężu bierze netbooka do pracy bo mają ten sysytem zrobić.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Aguś u mnie w lapku też się włącza blokada i nie mogę wejść na ZP . oby postawili Ci system , i żeby wszystkie fotki zostały
A wózeczki to chętnie zobaczyłabym na żywo . Muszę przejechać się po sklepach . Ale na 95% jestem zdecydowana kupić ten lżejszy
Sylka ja właśnie też te befado oglądałam
Nic uciekam . Jadę na badania krwi,bo w środę do endokrynologa idę . Potem do Mamci na szybką kawkę,zakupy i do domku
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka dzięki za odpowiedź . Czyli ja też skuszę sie na te buciki
Agusiaczu jak tam Paulinki przygoda z nocnikiem ?
Amelka właśnie zasnęła
I powiem Wam ,że podanie jej lekarstw , to istny koszmar . Płacze , wypluwa i usteczka zamyka
Posiedziałam dziś u Mamy troszkę i miło minął mi dzionek . Z samego rana krew oddałam i stwierdzam , ze już nie robi to na mnie wrażenia . A jeszcze przed ciążą na samą myśl o igle słabo mi się robiło
A pogoda to mnie rozbraja...niby słońce, a wiatr okropny i zimno strasznie . Gdzie ta wiosna ???
Jutro mam w planach mycie okien i pranie firanek . Potem prasowanie i gotowanie i spacerek . Ciekawe jak Amelka ustosunkuje się do tego
Teraz jest na etapie wstawania przy wszystkim i nie można jej na chwilę samej zostawić . Normalnie wszystko jej jedno czego się chwyci ... i często przez to leci razem np z jeździkiem czy kartonem z zabawkami. A dziś wzięła pudełko z zabawkami , wstała przy nim , a potem położyła się na nim mając nogi na podłodze i szurała po całym pokoju . Komicznie to wyglądało
Kochane spokojnego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Komputer jeszcze w naprawie i nie wiadomo kiedy będzie zrobiony
Ale na szczęście wszystkie zdjęcia i filmiki udało się T odzyskać więc chociaż tyle
agi ale fajnie, że miło spędziłaś dzień u mamy
My też dziś na spacerku byłyśmy w tym raz z T i faktycznie mimo że słonko świeciło to chyba mróz był
agi miałam Ci jeszcze pisać, że w tym wózku folia przeciwdeszczowa łączy się z budką za pomocą zasuwaka więc super wszędzie przylega. Co zauważyłam, to że do kółek wbijają się kamyczki i inne drobinki co nie przeszkadza w jeździe ale robi w nich dziórki, no i trzeba je potem usunąć. Ale chyba tak jest w każdych kółkach tego typu. Jakbyś miała jakieś pytania dotyczące wózka przed ostateczną decyzją o zakupie to pytaj śmiało
A jeśli chodzi o zimę to się jej nie boję, bo Paulinka będzie już chodzić i na krótki spacer można wyjść na nóżkach a jak będzie śnieg to sanki. Jak u nas chodników nie odśnieżyli to tym dużym wózkiem też miałam problemy jeździć i rezygnowałam ze spacerów.
A jeśli chodzi o nocnik to jeszcze nawet nie próbowałam jej wysadzać
Spokojnej nocki Kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agus całe szczęście , że zdjęcia odzyskałaś . My mamy je już na innej partycji i podobno są bezpieczne , ale i tak chyba przeniosę je na dysk zewnętrzny dodatkowo , tylko kiedy znajdę czas na to ???
Super , ze udały Wam się aż 2 spacerki . Dzięki za info o wózeczku
A , ze wbija sie do kółeczek to chyba normalne , będziemy wyciągały kamyczki
Co do nocnika , to ja Amelce go pokazywałam przez parę dni , ale nawet na niego patrzeć nie chciała , w końcu za którymś razem zaczęła się nim bawić , to ją na nim posadziłam , ale normalnie w ciuszkach . Posiedziała i podobało jej się
Nic spróbuję uspać moją Gwiazdę , bo widzę , ze juz sie chwieje jak pijak , ale dalej twardo stoi
Muszę jeszcze wybrać ten prezent dla Taty ,a pomysłu nadal mi brakuje
Miłego dzioneczka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Kochane a Wy gdzie się podziewacie ??? Smutno tu bez Was
Mam nadzieje , ze to chwilowy zastój i pościki sie posypią jeden za drugim . Ale powiem Wam , ze dzisiaj próbowałam wejść z lapka i wyszło mi "UWAGA!!!!KOŃ TROJAŃSKI" a podobno to groźny wirus
Dzisiaj jadę do Mamci na noc . Mężuś chce w końcu skończyć tą barierkę
Zabieram Paulinki lapka , więc necika będę miała
Do spisania kochane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
My korzystamy z pogody i dużo spacerujemy. Szukam też pracy już na poważnie, nawet wysłałam CV w parę miejsc ale wątpię żeby się ktoś odezwał, chociaż nadzieję mam ogromną.
Wnerwia mnie, że nic nie robią z tymi wirusami na forum, stracą chyba użytkowników jak tak dalej pójdzie i będziemu musiały się dziewczynki gdzieś indziej "spotykać", może na fb lub nk? Ale mam nadzieję, że ktoś jednak coś z tym zrobi.
Miłego pobytu u mamy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Spóźnione ale najserdeczniejsze i najlepsze życzenia z okazji 9 miesiąca
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Ojjj ja tu wpadam z chwilą wolną myślę kurcze jak ja nadrobię te wszystkie posty, a tu......
Kurcze ja nie zaglądałam bo troszkę się nam spraw zwaliło. Najpierw się załatwiłam tak że myślałam że już schodzę....... normalnie tak zdychałam że od poniedziałku to cały czas praktycznie spałam nawet w pracy siedziałam prawie cały czas na zapleczu i udawałam że pracuje
Na szczęście młody na razie ok choć mnie dopiero dziś przeszło.
A no i jeszcze autko się nam rozkraczyło. I jestem załamana bo bez auta to się nie będziemy wyrabiać do pracy
Miałam wam wstawić zdjęcia ale nie mam kiedy usiąść do stacjonarki żeby zrzucić a jutro już muszę zamówić zaproszenia to pokaże wam już które wybraliśmy
A tak to jakoś leci nam. Pogoda coraz bardziej napawa optymizmem i chętniej wstaje się z łóżka
Chodzi o to że mój smyk macha tak rączkami jak by żaróweczki wkręcał i nóżkami też tak robi ostatnio oglądałam jakiś program i tam było że córka jakiejś babki tak robiła i później okazało się że choruje na autyzm. Jutro idziemy chyba do lekarza tak na kontrolę to się jej podpytam o to. Chyba że znów odwoła bo tyle dzieci choruje że to jakaś masakra. A no i jeszcze mamy problem z siusiakiem. Wygląda to tak jak by miał za dużego siusiaka i nie chce mu się przez skórkę przebić normalnie jak by zarastało mu tam
Coś miałam wam napisać Kochane poza tym że się stęskniłam
Szkoda że wasze komputerki chorują przez nasze forum
A Jaś nie długo kończy roczek wow jak ten czas szybko leci....
Amelko kochana Sto Lat
Jutro mam wolne więc zajrzę po wizycie u lekarza
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziękuje Wam za życzonka dla Amelki
Nie zaglądałam wczoraj,bo nie chciałam z Paulinki netbooka wchodzić,żeby jej wirusa nie ściągnąć .
Odpoczęłam u Mamci
Dzisiaj chyba do lekarza z nią pójdę . Tą zimę pod ustami ma coraz większą i gorszą . Próbowałam jej to smarować takim specjalnym preparatem poleconym przez farmaceutkę , ale nic nie daje . Do tego wczoraj miała znowu stan podgorączkowy i kilka bardzo rzadkich kupek (ale pięknie do nocniczka) . Już nie wiem czy to na ząbki , czy jakiś wirus .
Aguś bardzo dobry pomysł z tym FB czy NK .
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
.
Kochana woow już rozsyłasz cv ??? A z kim Paulinkę będziesz zostawiała . I zaciskam kciuki skoro Ci tak bardzo zależy na pracy
Kozłowska ja też całkiem niedawno , jak Ami nie wydawała z siebie dźwięków i nie przemieszczała się , to wkręciłam sobie śrubę o autyzmie . Poczytałam trochę w necie i już sie załamywałam . Lekarz i rodzina skutecznie wybijali mi ten chory pomysł z głowy . Kochana nic Naszym dzieciakom nie jest . Musimy wrzucić trochę na luz !!!
A z tym siusiakiem to lepiej idź do lekarza . Lepiej szybko działać , niż narażać potem dziecko an jakieś zabiegi . Ja nie pomogę , bo z małymi siusiaczkami styczności nie mam
Dobrze , ze choróbsko przeszło . Biedna jeszcze do pracy musiałaś chodzić
Piszesz , ze pogoda napawa optymizmem ? U Nas wczoraj śnieg pruszył i dzisiaj jest go trochę
My też tęskniłyśmy...bardzo
Amelka właśnie zasnęła ,więc może ja też się chociaż na te 30 min położę
Miłego dzioneczka ... a przede wszystkim słonecznego
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











