- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
agi z inhalacji nic nie wyszło bo Paulinka nie chciała współpracować
Paulinka zasnęła po 18 i śpi sobie smacznie a o 20 kąpiel i nie wiem czy wstanie czy tylko dam jej mleko i będzie spać na brudaska
Pogoda dziś fatalna, wieje masakrycznie, leje a nawet śnieg sypał
A ja zrobiłam listę gości na roczek, spis rzeczy które trzeba kupić, zamówić i przeglądam allegro w poszukiwaniu roczkowego prezentu
U nas zima, za oknem biało
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Zostałam poproszona na chrzestną
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku chyba wszystkie dzieciaczki protestują przy inhalacji . Dobrze jednak , ze Paulince katarek puścił
Czyli przygotowania do roczku ruszyły pełną parą
Sylka gratulacje
A My dzisiaj pojechaliśmy jednak na basen
I po basenie pojechaliśmy do tych znajomych i posiedzieliśmy troszkę . Było przyjemnie .
Pogoda okropna . Deszcz,grad i śnieg ! Masakra . Juz było tak pięknie i ciepło
Dzisiaj mam mocne postanowienie , przetestowania nocy gdzie Amisia będzie spała sama
Mam wrażenie , ze Amelka jak mnie czuje , to wybudza się szybciej i do cyca chce . Przetestujemy i zobaczymy .Trzymajcie kciuki za powodzenie
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Nie jeszcze nie, na razie się rozglądamOoo jaki teściowa ma gest !!! Super , Wybrałaś już jakieś mebelki ???
Kozłowska gratuluję kroczków!
A my jutro (jak dobrze pójdzie) pojedziemy na basen
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi ja także na razie na dekoracjach się skupiłam i przeglądam allegro. Chciałabym taki kolorowy napis z literek papierowych "Roczek Paulinki" ale na allegro takich nie ma
Fajnie, że robicie w domku
Jak wolę w domku, zrobię wszystko tak jak chcę, no i mam pod ręką niezbędne rzeczy.
Wyszło nam 22 dorosłe osoby i trójka małych dzieci
Robimy bez obiadu, zaczniemy tak od 16 ze względu na dzieci
agi Kochana ale mieliście super dzionek, świetnie że z Amelką na basen chodzicie i że tak jej się podoba. Ja również uwielbiam basen, to jedyna akceptowalna przeze mnie forma sportu
Sylka gratuluję, że będziesz mamą chrzestną
agi mam nadzieję, że pogoda się zmieni i nie będzie nam dane testować jak nasze wózeczki sprawdzają się na śniegu
A i muszę się Wam pochwalić Kochane, że na mojej diecie schudłam 9 kg
agi powodzenia z akcją "śpimy w salonie a dziecko na piętrze"
Spokojnej nocki
Ps. Bombel a Ty nie miałaś robić Roczku w lokalu? A zdjęcia chyba z domku były?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Miałam robić ze względu na moich dziadków, konkretnie babcię - nie weszłaby po schodach na IV piętro. Ale z racji że w styczniu byli na Śląsku na pogrzebie mojego taty to już teraz nie jechali. Oni mają do nas przeszło 400km więc dla takich starszych ludzi to dużo. Szkoda że ich nie było ale trudno, życie.. My za to wybieramy się do nich na weekend majowy więc....
Ps. Bombel a Ty nie miałaś robić Roczku w lokalu? A zdjęcia chyba z domku były?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
i wszystko jasneAgusiak napisał:
Miałam robić ze względu na moich dziadków, konkretnie babcię - nie weszłaby po schodach na IV piętro. Ale z racji że w styczniu byli na Śląsku na pogrzebie mojego taty to już teraz nie jechali. Oni mają do nas przeszło 400km więc dla takich starszych ludzi to dużo. Szkoda że ich nie było ale trudno, życie.. My za to wybieramy się do nich na weekend majowy więc....
Ps. Bombel a Ty nie miałaś robić Roczku w lokalu? A zdjęcia chyba z domku były?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczu GRATULUJE ....-9 KG ??? wooow , robi wrażenie . Zazdroszczę . Super ta dieta . Ale to głównie słodyczy nie jesz ? Muszę jeszcze raz o tej diecie przeczytać , ale z tego co pamiętam to cukrzyki jej nie mogą
Co do urodzin, to na all wszystko taki oklepane
Musze też dopiero listę gosci przygotować , ale nam wychodzi ok 18 os dorosłych i 2 dzieci .
Bombel oby udałą się wyprawa na basen
Powodzenia w szukaniu mebli . Ceny zwalają z nóg to fakt . Koleżanka zabiera sie za urządzanie pokoiku Igorka i chciała to łóżko w kształcie auta , koszt bagatela 2500 zł ! a gdzie tam reszta mebli \
Kochane noc koszmarna
I wkurzyłam się patrząc przez okno ...śnieg!!!! No kurcze , ile można . Ciuchy zimowe już dawno pochowane !!!
Miłego dzionka , mimo tej paskudnej pogody
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi przykro mi, że akcja ze spaniem się nie powiodła
Chyba niestety już nic się nie poradzi na to Amelkowe spanie, samo musi jej widać przejść lub wyrośnie z tego. To jest dokładnie taki sam przypadek jak syn szwagierki, tyle że on jest jeszcze do tego w dzień okropny i trudny do zniesienia
Kochana 5 kg to zrzucić bez problemu na basenie i ograniczając tylko niektóre smakołyki.
Ja to mam o wiele więcej do zrzucenia
U nas za oknem też śnieg
A dziś dziewczynki Pryma Aprilis więc trzeba troszkę oszukać dziś rodzinkę
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Gratuluję -9 kg Super wynik
Agi mam nadzieję że Ami lepiej dziś prześpi nockę w łóżeczku na górze.
Super że udał wam się wypad na base. A Amelka taka zadowolona na zdjęciach
Kozłowska Gratuluję pierwszych kroczków Mateuszka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi Kochana w Wordzie jest taka opcja, że wstawia się tak jakby obrysy liter
Wystarczy, że kupisz kolorowy papier, wstawisz obrys litery, powiększysz np do 1000, drukniesz a potem powycinasz i napis na Roczek Amelki gotowy
Ja tak właśnie zrobię, mam akurat kolorowy papier do drukarki i już testowałam. Mogę zrobić tym sposobem także inne napisy na dekoracje
Sylka kurcze ja też tak właśnie czuję jakby mi się kości w biodrach poszerzyły, bo jak się tam dotknie to nie mam aż tak dużo tłuszczyku i czuję kość
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Aguś u mnie - 5 kg to trudne do zrzucenia . Od dłuższego czasu waga ewentualnie rośnie mi o 1 kg i wraca . Nie osiągnęłam wagi z przed ciąży i mimo starań nie mogę wrócić
Dzięki za rady o napisie . Musze pokombinować
U Nas dziś zimno , ale słonko próbuje się przebić . Po śniegu ani śladu
A jutro rano jade do Cieszyna w odwiedzinki do znajomej i jej 8 miesięcznej Zosieńki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Ja to dopiero zobaczyłam jak obejrzałam zdj. z basenuSylka kurcze ja też tak właśnie czuję jakby mi się kości w biodrach poszerzyły, bo jak się tam dotknie to nie mam aż tak dużo tłuszczyku i czuję kość
Matko jedyna jak mi tak zostanie to będzie koszmar
![]()
Myślałam, że po porodzie te kości się jakoś zejdą, a tak to tylko imadło mi pozostaje
![]()
Z pomysłu z imadłem to się pośmiałam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel super , ze Jasiowi podobało się na basenie
Amelka też za każdym razem przez pierwsza minutę zdziczała jest i kurczowo sie mnie trzyma , ale potem to z wody wychodzić nie chce
Sylka zdjecia z basenu to akurat bardzo fajne miałaś
A My pojechaliśmy dziś na lody
A i Mama kupiła mi na rynku paczkę orzechów do przetestowania . Zaraz włączam zmywarkę i zobaczymy jak będą naczynia wyglądały
i widzę , ze znowu coś z forum się dzieje
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











