- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
a ręce Kochana to już mnie zaczynają boleć a szczególnie prawy nadgarstek
Cieszę się, że jesteś zadowolona z wózka, mnie on również bardzo odpowiada i powiem Ci, że na prawdę jakoś tak fajnie mi się z nim chodzi i widzę, że ludzie spoglądają na niego
agi fajny prezent kupiłaś tacie i doskonale Cię rozumiem, bo ja z moim mam również zawsze ten sam problem
A my w niedzielę jedziemy do rodzinki na wieś, Paulinka pozna swoją ciocię straszą od siebie o cały miesiąc
A jeśli chodzi o zaproszenia to my jednak będziemy mieć ale takie uniwersalne, beż zdjęcia i być może też bez personalizacji.
Mężu siedzi w garażu i grzebie przy motorze żebyśmy mogli pojeździć niedługo a ja popijam winko przed telewizorem
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Rowerek spisuje się super. Dziś nawet w piekarni sprzedawczyni się spodobał. Pytała gdzie kupiłam i za ile bo nigdzie takiego nie widziała. Mówiła że ostatnio kupiła taki ze zwierzatkiem i nie jest zadowolona bo nie wygląda tak delikatnie a zarazem na mocny jak nasz. Mówiła że jej taki wielki i nie za mocno i trwale wygląda. A okazało się że 20 zł mniej tylko dała. Kuba zadowolony jeżdzi nie wierci się wiec mu wygodnie.
Kozłowska zaproszenia super a buciki superowe
Laptop napewno ci posłuży a czytnik do kart super sprawa bo mam w swoim i często orzystam.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Paulinka jest przeziębiona
Wieczorem dostała takiego kataru, że trudno jej było spać bo ciężko się oddychało a do tego była cała gorąca chociaż termometr pokazywał 37,1- 37,4 stopni, ale dałam jej na noc Nurofen w czopku i teraz rano też. Moja bidulka tak się męczy z tym katarem paskudnym, próbowałam jej odciągnąć, ale raz że sobie nie dała a dwa jak już się udało to nic nie szło pomimo chlipania w nosku
Zobaczymy jak będzie w ciągu dnia to najwyżej wieczorem na dyżur do lekarza pojedziemy.
A ja też całą noc nie spałam bo chyba jednak się trochę przeforsowałam z tym myciem okien i bolała mnie cała prawa ręka. Ale dziewczyny co do był za ból, myślałam że oszaleję, nie mogłam nawet małej na ręce wziąć tylko T musiał ją nosić.
Ale teraz jest zdecydowanie lepiej chociaż jeszcze rękę "czuję"
Więc nici z jutrzejszego wyjazdu na wieś
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Gorączki już w sumie nie ma, katarek też już lżejszy jakby, czasem coś z noska wyleci ale nie słychać że chlipi. Pewnie jak to zwykle bywa przyjdzie wieczorem i znów spać nie da
Teraz Paulinka śpi a ja poprasowałam zaległe pranie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Dziwne , rano napisałam posta i go nie ma
Agusiaczku katar u dzieci to paskudztwo . Walczyłyśmy teraz z katarem parę dni . Pojawiał się i znikał
Szkoda tego wyjazdu na wieś , ale zdrowie Paulisi najważniejsze
No proszę ... na motorze jeździcie ? ja się nigdy nie odważyłam
Ja dzisiaj już nie czuję bólu rąk po myciu okien
A z zaproszeniami nie wiem czy nie postąpię tak samo jak Ty .
Sylka super , ze Szwagierka z Mają juz dziś wychodzą
Pogoda cudowna
Ok 14 przyjedzie Mężuś z pracy , zje obiad i jedziemy . Aż szkoda mi tej superowej pogody na gnicie w domu na imprezie , ale cóż zrobić
Spokojnej soboty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kochane niestety nie obyło się bez lekarza. Ok 12 Paulinka miała temperaturę ponad 38 stopni więc zapakowaliśmy się i pojechaliśmy na dyżur do lekarza. Na szczęście osłuchowo jest czysta, ale ma lekko zaczerwienione gardełko więc dostaliśmy leki. Gorączki póki co nie ma a mam podać coś na temperaturę tylko jak będzie powyżej 38 stopni. Paulinka dostała naklejkę dzielnego pacjenta a Pani doktor nie mogła się jej nachwalić, aż mi dziwnie momentami było
Mam nadzieję, że jej te leki szybko pomogą i nie będzie ją już to męczyć bidulki mojej kochanej.
Sylka u Was też chyba ostatnio było coś z gardełkiem i powiedz mi czy wychodziłaś z Kubulkiem na spacer czy nie?
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Ojj biedna Paulinka buziaczki przesyłamy
Która jeździ na motorku? Coś przeoczyłam ale zazdroszczę ja nawet na prawko boję się iść
Szkoda z tym wyjazdem na wieś ja też ciągle odwlekam wyjazd do mojego wujaszka bo ciągle coś nam wypada. A teraz jeszcze w pracy się popitoliło na maxa
A my dziś rano wstaliśmy i od samego rana na dworku aż do 17
Wczoraj czytałam o małej Madzi i wiecie co ...... nie wiem co mam napisać takie rzeczy to tylko u nas w Polsce mogą się dziać. A jeszcze moja szwagierka mówi mi dzisiaj że widziała tego Bartka i miała ochotę mu normalnie przyłożyć. Musieli oni akurat do Łódź się przeprowadzić
Tak to dzionek minął super na spacerku i zabawie lepiej być nie mogło, ojj przepraszam mogło
Ojj zmykam bo jutro idę na cały dzień do pracy i pierwszy raz sama zostaję
Foteczki z dzisiejszej zabawy
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Ifka tak robiony na recepte ale nie powiem ci tera składu jutro poszukam tej karteczki ze składem
Byliśmy dziś u dziadków a później u pradziadków
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska super fotki i fajnie, że taki udany dzień mieliście
To ja z mężulkiem jeździmy na motorach a raczej mąż jeździ a ja jestem pasażerem
Kozłowska powodzenia w pracy samotnie na placu boju
Sylka dzięki za odpowiedź
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
ale cisza, pewnie wszyscy korzystają z pięknej pogody
A my dziś w domku siedzimy bo u nas dosyć mocno wieje, a nie chcę ryzykować pogorszenia tego przeziębienia.
Udanej Niedzieli
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku buziaki dla Paulinki
Bactrim kiedyś podawałam Paulince,ale nie pomogę,bo dawno to było i nie pamiętam czy był skuteczny .
I lepiej nie wychodzić teraz na spacer , jest bardzo wietrznie i szkoda by było bardziej przeziębić gardełko .
Kozłowska fotki świetne
A jeśli chodzi o pozycje,w których Matek śpi , to dla mnie jest mistrzem !!!!
Super , ze dzionek ta w pełni wykorzystaliście i nacieszyliście się sobą
Mam nadzieję , że dzisiejszy dzionek w pracy minął szybko i dobrze
Sylka super , ze odwiedzinki u dziadków i pradziadków takie udane
A Nam weekend minął szybko i przyjemnie
Dzisiaj jeszcze byliśmy w odwiedzinach u kuzynostwa , które mieszka dom obok Nas . I też superowo było
Raczkowanie to dla Niej już nie problem , chociaż najbardziej lubi chodzić trzymana za rączki
I Kochane przebiła jej się górna prawa jedyneczka !!!! i myślę max do 3 dni lewa też się pokaże
Uciekam się rozpakować
A miałam pytac jak Wasze dzieciaczki poradziły sobie ze zmianą czasu ??? Amelka jakoś szczególnie jej nie odczuła . I dzisiaj nawet pieknie , bez marudzenia do późniejszej kąpieli wytrwałą
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi gratulacje dla Amelki z powodu kolejnego ząbka
Nam pewnie przyjdzie znowu czekać miesiąc na nowego ząbka
Super, że imprezka u taty udana i że zadowolony był z prezentu
Paulinka też jakoś nie specjalnie odczuła zmianę czasu, po prostu zamiast o 19 kąpana była o 20 a teraz wszystko zależy od tego o której się obudzi
Dziś spacerek sobie odpuściliśmy, ale dzięki temu posprzątałam nasze poddasze, umyłam z mężulkiem okna dachowe więc już mamy komplet i zrobiłam Paulinkowe pranie
Gorączki nie ma ale ten katar jest wnerwiający
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kuba wstał o 7.00 i zasnął standardowo o 20.00
Oby Paulince katar przeszedł.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











