- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
Czekamy na relację z kontroli lekarskiej . Oby Paulisia osłuchowo była czyściutka !
I na święta rezerwujemy świetną pogodę . Koniecznie Wasz wypad na działeczkę musi się udać
Sylka Bombowo Kubus musi wyglądać jak indianina robi
I dobrze , ze szczepienie odłożyłaś na inny termin . Macie czas , a nie ma co ryzykować
Kozłowska ale fajne prezenty wybrałaś
Miłej pracy
Jak wracałam ze sklepu , to Ami zasnęła a aucie . Przełożyłam ją do wózka i spała na polku mimo pogody
I dzisiaj Mężuś kupił ogrodzenie i płyty chodnikowe . Odgrodzimy się od Teściów i Amelce zrobimy plac zabaw
A i dzisiaj oglądam koniecznie rozmowy w toku . Te świry, nazywani rodzicami Madzi będą udzielac wywiadu . Muszę to zobaczyć . Chociaz wiem , ze wyrafinowanie będą kłamać wszystkich , po raz kolejny !!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Zaliczyliśmy z Jaśkiem szczepienie, odra-świnka-różyczka. Mój dzielny mały mężczyzna nawet nie pisnął
U nas też pogoda paskudna, wieje niemiłosiernie! Wszystko mi w domu dudni - mieszkam na ostatnim piętrze więc taki wiatr daje się we znaki
Co do prezentów to też coś muszę wymyślić. Jaśkowi albo jakieś książeczki albo nowe ciuszki sprawię bo zabawek to ja nie kupuję!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Aaaa zapomniłam że pytałaśI jak tam budowa domku idzie, kiedy są widoki na przeprowadzkę?
EDIT
Nasz domek - aktualnie
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel super , ze Jasiu taki dzielny był
Co do prezentów , to też uważam , ze ciuszki najpraktyczniejsze . Tyle tylko , że dzieciaki bardziej jednak cieszą sie z zabawek . Ozdoby do włosów to dobry pomysł
A domek macie świetny. Wielki garaż na 2 autka i widzę , że taka fajna okolica . Gdzieś na uboczu chyba ? A domek duży się wydaje
Agusiaczku Kochana co tam z Paulinką ???
Niepotrzebnie oglądałam rozmowy w toku.Wkurzyłam sie tylko !!!
Oby jutro pogoda była lepsza,boe bez spacerku jakoś dziwnie .
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Owszem, ale takie większe dzieciaczkiCo do prezentów , to też uważam , ze ciuszki najpraktyczniejsze . Tyle tylko , że dzieciaki bardziej jednak cieszą sie z zabawek .
A domek..hmm dla jednych duży dla innych względny
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
dziewczynki u lekarza wszystko dobrze, osłuchowo jest czyściutka, leku też już nie musimy brać jedynie co do woda morska i odciąganie katarku dopóki nie minie
agi fajnie, że odgrodzicie się od teściów i że Amisia będzie mieć plac zabaw
Ja dzieciakom kupię zabawki bo jak pisała kiedyś Kozłowska ubranka i tak muszą im kupić rodzice
Nawet jak się ową zabawką nie zainteresują w danej chwili to z pewnością prędzej czy później po nią sięgną.
Kozłowska taką matę bierzemy pod uwagę na prezent na dwa latka córki kuzyna
Sylka dobrze zrobiłaś z tym szczepieniem
Bombel domek super, powierzchnia użytkowa jest taka akurat, my mamy powierzchni użytkowej niecałe 200 m2 i uważam, że to zdecydowanie za dużo, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzątanie, ale i tak wszystkie miejsca są zagospodarowane
A w środku już coś macie zrobione? Bo widzę, że jeszcze troszkę prac przed Wami a wykończeniówka jest najgorsza
My póki co marzymy o własnym mieszkanku, może być nawet dwupokojowe
Miłego wieczorku i spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel domek metrażowo jest świetny . Tak jak piszesz , i tak się nalatasz przy sprzątaniu . Teraz mamy mniejszy domek i ja nic nie robię , tylko sprzątam . Aż się boję co będzie jak się przeprowadzimy . Tam raz , ze metraż dużo większy , a dwa do pracy już wrócę , także czasu mniej na sprzątanie będzie . Ale ja już mam sprawdzone , ze im więcej obowiązków mam , tym lepiej się wyrabiam i wszystko zrobione mam
Agusiaczku super , ze Paulinka osłuchowo czysciutka i leki już odstawione . Katar niestety musi troche potrwać . I pewnie , ze Paulisi zostanie ta otwartość na ludzi
Co do placu zabaw , to my wszystko stopniowo musimy kupowac , bo nikt nam nie chce pomóc
Kurcze i Amelka znowu wraca do starego systemu wybudzeń
Teraz rządzi w zabawkach
Ide kawkę robić .
Miłego poranka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi może u Amelki kolejne ząbki w natarciu?
Fajnie, że mężuś zrobi piaskownicę, takie samodzielnie zrobione są najlepsze
My też Kochana będziemy powolutku i stopniowo robić ten plac zabaw, może w jednym roku jeden element, w drugim roku kolejny i tak się uzbiera. Wiadomo te rzeczy gotowe tanie nie są, mężu by porobił, ale czasu nie ma bo ciągle jest w pracy, a poza tym wiecie jak to jest, jakby robił to u siebie to żaden problem a u rodziców to wiadomo, zawsze są wokół jacyś "doradcy"
Paulinka wytrzymuje do kąpieli ok 20 ale muszę ją na siłę wręcz usypiać popołudniu bo tak to by marudziła już o 18. Rano budzi jak zawsze przed lub po 7.
U nas całą noc lało jak z cebra, a teraz jest dosłownie zimno. Dzisiaj też posiedzimy w domku. Pani dr powiedziała, że jak jest słońce i ładna pogoda to mamy bardzo dużo być na dworze, mimo kataru to wiadome było, że teraz będzie zimno
agi ja wczoraj chciałam obejrzeć rozmowy w toku z Waśniewskimi ale miałam coś do zrobienia i tylko tak zerkałam z doskoku, a muszę to obejrzeć na spokojnie, może w internecie na stronie TVNu będzie.
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Kochana a gdybyś poprosiła o tego typu prezenty na roczek??Co do placu zabaw , to my wszystko stopniowo musimy kupowac , bo nikt nam nie chce pomóc
Też chciałam piaskownice plastikową zamykaną , ale Mężuś powiedział , ze zrobi fajną drewnianą i tez zamykaną , a kaskę przeznaczymy na zjeżdżalnie
A chwaliłam wam się, że teściowa zapowiedziała T że będzie chciała kupić Jasiowi mebelki do jego nowego pokoju?
Agusiak napisał:
W środku prócz ścianek nie mamy jeszcze nicBombel domek super, powierzchnia użytkowa jest taka akurat, my mamy powierzchni użytkowej niecałe 200 m2 i uważam, że to zdecydowanie za dużo, zwłaszcza jeśli chodzi o sprzątanie, ale i tak wszystkie miejsca są zagospodarowane
A w środku już coś macie zrobione? Bo widzę, że jeszcze troszkę prac przed Wami a wykończeniówka jest najgorsza
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Paulince za jakiś tydzień powinien wyjść ząbek bo znowu ma pupkę obszczypaną, a przeważnie ma tak na zęba. Bidulka moja, nie dość że ten katar paskudnik to jeszcze teraz pupka
Teraz też gradem rzuca...
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel chętnie zrobiłabym listę prezentów . Ale to raczej nie przejdzie . Ale pewnie prawie wszyscy kasę dadzą , to zobaczymy na co starczy
Ooo jaki teściowa ma gest !!! Super , Wybrałaś już jakieś mebelki ???
U Nas dziś też paskudnie . Wiało i padało co chwilę . Ale jak przestało padać , to wyszła, z Amelką dosłownie na 20 min na spacer. Już nie mogłam wysiedzieć w domku,Ama taki maruder . Jak przy niej siedzę , to jest oki , ale jak tylko odejdę choćby do kompa to awantura
Jutro jedziemy na big zakupy i jak będzie lepsza pogoda to na basen . Teraz uv=ciekam pod prysznic . Mężuś i Paulisia zapiekanki robią na kolację
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Super, że udało Wam się chociaż na 20 min na spacerek wyjść, mnie już od tego siedzenia w domu się mózg lasuje
Udanych jutrzejszych zakupów
Mój mężuś też kolacyjkę robi
Paulinka na szczęście ładnie zasnęła ale kurcze ten katar w ogóle się nie zmniejsza. Odciągamy i odciągamy a tam ciągle bulgocze jak w garze
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel domek super się prezentuje
Agusiak my na katarek używam Ephorbium takie kropelki homeopatyczne ja jestem zadowolona z nich. I ząbek się przebija....pewnie niech wychodzą hurtowo wyjdą szybciej
U nas też dziś pogoda"butelkowa" Od rana siedzieliśmy w domciu przed obiadkiem skoczyliśmy odebrać te prezenciki. Powiem wam że myślałam ze ta kierownica fajniejsza bedzie aczkolwiek nie jest zła za to ta mata jest rewelacyjna już widzę za nie długo trza będzie kupić i młodemu
Później wróciliśmy na obiadek i po obiadku na zakupy do domciu bo eskimos już zaczął się czaić za światłem
Z nowości mój synek postawił dziś najpierw 2 później 3 a przed samym spaniem 5 samodzielnych kroczków
Ojjj dziewczynki spadam bo ledwo co na oczka patrze a jutro od rana do wieczora w robocie. Muszę się podregenerować.
Miłej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku kurcze biedna Paulisia z tym katarem . Może tego inhalatora powinniście spróbować ?
Czyli Tobie Mężus też wczoraj serwował kolacyjkę
I powiem Ci , ze już 2 raz miałam sen z Wami w roli głównej
Zastanawia mnie jak to się dzieje , ze takie głupoty się śnią
Kozłowska gratuluję samodzielnych kroczkow Mateuszka !!! Brawo
Zachwalasz tak ta matę , ze chyba też sie skusze
Miłej pracy .
Pogoda jeszcze gorsza niż wczoraj
Kurcze taka pogoda to potrafi człowieka zdołować
U mnie wszyscy śpią . Ama już w sypialni wysiedziec nie mogła . Zeszłam z nią na dół , pobawiła się 5 min i przyszła się tulić ...a co za tym idzie szukała cyca.Wypiła i poszła spać !!! Nie mogła w sypialnie jak człowiek się przytulić i dac pospać ??? Teraz ja już na nogach , a wszyscy chrapią
Miłego dzioneczka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska dzięki za radę z tymi kroplami, jak nie będzie przechodzić to spróbuję
Udanego dnia w pracy, oby szybko zleciał
Gratulacje dla Mateuszka za pierwsze kroczki, super!!! No to teraz jak poczuje bluesa to się rozkręci i zacznie biegać lada moment
U nas póki co był tylko jeden samodzielny kroczek, Paulinka szła ode mnie do męża, zrobiła kroczek do przodu ale mąż ją złapał bo się chyba przestraszył
agi dlaczego zaraz głupoty?
Aj Amelcia Kochana i jej krótkie spanie. Widać nie lubi jak mamusia śpi bo może lubi jak ciągle na nią patrzysz
Kochana zapomniałam napisać, że my mamy inhalator, mamie się przypomniał, że kiedyś kupili i dziś go zastosujemy. Mam nadzieję, że coś pomoże bo przez ten katar już od tygodnia wypadło nam z menu jedno mleko, bo ciężko jej ssać i oddychać jednocześnie.
U nas też pogoda do kitu
Ale na jak długo tego nie wiadomo.
Miłej soboty Kochane i udanego całego weekendu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











