- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
Ja też się przerzuciłam na orzechyA oglądałam dzisiaj Panią Gadżet na TVN STYLE, prowadzi to była żona Ibisza i dziś prezentowała między innymi orzechy piorące. Kurcze dziewczyny rewelacyjna sprawa takie orzechy, kupuję je na allegro jak tylko kaska będzie i zaczynam używać, zwłaszcza w zmywarce i do mycia mebli, a można także do prania, mycia włosów i ciała i masa innych zastosowań.
allegro.pl/orzechy-piorace-do-prania-ind...wor-i2190694499.html
Aaaa i próbowałam patent z proszkiem do pieczenia!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Aaaa i próbowałam patent z proszkiem do pieczenia!!
I faktycznie to chyba działa bo poszarzałe tetrowe pieluszki Jaśka odzyskały swoją dawną biel!!!!
![]()
Bombelku a jaki to patent?
I jak tam budowa domku idzie, kiedy są widoki na przeprowadzkę?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Bardzo prosty - opakowanie proszku do pieczenia wsypujesz do komory - do której normalnie wsypuje się proszek do praniaBombelku a jaki to patent?
I jak tam budowa domku idzie, kiedy są widoki na przeprowadzkę?
Kupiłam sobie dzisiaj olejki eteryczne, nastawię więc zaraz pranie i sprawdzę czy ten patent się sprawdza?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Widze , ze temat orzechów na tapecie
I też wypróbuję patent z proszkiem do pieczenia i sodą
Posiedziałam dziś u Mamci cały dzionek
Wybraliśmy sie też na zakupy . Musiałam prezent dla chrześnicy na urodzinki kupić . I jeszcze musze zakupić prezent dla drugiej córeczki kuzynki . I znowu mam dylemat
I Amelka znowu zyskała klocki i piłkę
Niby tyle wszystkiego w tych sklepach , a tak naprawdę nic nie ma .
I Kochane zapomniałam ....dziś rano , a raczej jeszcze w nocy przebiła sie kolejna jedyneczka !!! Także jedyneczki mamy już 4
A Wam jak dzionek minął ?
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Pewno masz na myśli allegro..ale ja nie robiłam tam zakupów. Znalazłam inną stronkę, jak ją wyszperam to mogę podać linka. Kupiłam opakowanie 0.5kg do jednego prania wrzucam ok 8 orzechów, nie wyrzucam ich po 1 razie tylko używam wielokrotnie, aż zbledną. Jasiek nie odczuł zmiany. Zaletą orzechów jest właśnie to że nie uczulają.Bombel podaj link u którego sprzedawcy kupowałaś orzechy. Na ile czsu starczają i ile najlepiej kupić by dobrze spierały wszystko? JAk JAsio zareagował, nie uczuliły go?
Dzisiaj nie doprały mi dobrze skarpetek..nie wiem czy orzechy już się wypłukały czy co, muszę to przyobserwować przy następnym praniu. Ale mam nadzieję że to jednorazowy incydent!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Kuba dzis przeszedł samego siebie i miał 3 godz. drzemkę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Dobrze wiedzieć, że któraś już testowała te orzechy chociaż ja prać w nich nie zamierzam, a testowałaś je Bombel może w zmywarce?
agi ogromne gratulacje za ostatnią już jedyneczkę, macie komplecik
A jeśli chodzi o prezenty dla dzieciaczków to mam agi ten sam problem. Musimy kupić prezent na dwa lata dla córki kuzyna i jeszcze po jakimś symbolicznym upominku dla córeczek tej kuzynki z Anglii.
Super, że tak miło spędziłaś czas z mamą i Amelka skorzystała na zakupach
Sylka powodzenia na szczepieniu, na pewno będzie wszystko dobrze
My też jutro do lekarza się wybieramy, mamy kontrolę ale to chyba nie koniec bo katar wcale nie minął
Spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka powodzenia na szczepieniu . Oby Kubuś dzielny był.
I woow 3 godz drzemka ??? No szok . A to na polu tyle spał , czy w domku ?
Agusiaczku mówisz , że Paulinka nadal z katarem się męczy ? Biedulka . Ciekawe co na kontroli Ci lekarz powie . Daj znać .
A z prezentami to odwieczny problem
A z ząbkami to jak na razie wychodzą jej parami . Co miesiąc 2 ząbki . Zobaczymy czy nadal tak będzie .
Bombel może faktycznie orzechu już się "wytarły" . Ja czytałam , ze można je używać max 4 razy w pralce .
A u Nas od samego rana zimno i deszczowo
Czas leci jak oszalały i ja dopiero 2 dni temu uświadomiona zostałam , ze już za chwilę święta ! Jakoś wydawało mi sie , że to jeszcze sporo czasu do świąt . Więc teraz dostałam przyspieszenia i planuję wszystko na szybko
Nic Kochane , Miłego poranka i do później
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi u nas taka sama pogoda, co prawda jeszcze nie pada, ale jest pochmurno i bardzo wietrznie. Mam nadzieję, że te opady śniegu to już tylko w górach bo ja pochowałam płaszcze i kurtki zimowe już głęboko w garderobie i nie chciałabym ich wyciągać, o nie!!!!
Mnie też ten czas do świąt jakoś szybko zleciał ale z Bożym Narodzeniem miałam tak samo.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie padać oraz nie będzie jakoś bardzo zimno i że pogoda nie popsujemy nam wyjazdu na święta na działkę. Ja już szczerze mówiąc tylko tym wyjazdem żyję
Nam jak na razie wychodzi na miesiąc a nawet czasem miesiąc z hakiem jeden ząbek
Do lekarza idziemy dopiero na 15 więc wieczorkiem dam znać co i jak.
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Co do przentów i Świąt zgadzam się z wami. Sama musze kupić cos maluchom na tzw. zajączka i nie wiem co. Chyba jakieś ciuszki kupię.
Dziś odpuszczam szczepienie. Pogoda pod psem rano padało teraz wieje. Siostra zadzwoniła i mówiła że jej narzeczony ma gorączkę i smarka a wczoraj wyjechali od nas, więc złapał coś w czasie pobytu u nas bo pogoda wietrzna była. Teraz zapowiadają temp. na minusie 1 dnia a kolejnego na plus. I ta podumałam i pomyslałam ze skoro czas do 15 mies. to po świętach na spokojnie pójdziemy. Mam nadzieję, że do tego czasu nic nie złapie. Nie wybaczyłabym sobie jakby okazało się że w org. rozwija się infekcja a ja go zaszczepiłam. MArtwiłabym się o powikłania poszczepienne.
Kuba nauczył się wczoraj robić jak indianin. Chodzi po domu i zapytany jak robi indianin macha ręką przy ustach i wydaje okrzyki Fajnie tez przychodzi dawać buziaka. Robi taką fajna mink, lekko otwiera usta i sie nachyla. A jak da buziaka to taki szczęśliwy jest i bije sobie brawo.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Amelka ma 4 ząbki
Orzech, soda jakie wy to nowości macie ja jakaś zacofana jestem
Piszecie tu o prezentach ja już mam jutro jadę odebrać
A my dziś też zostaliśmy w domciu bo wiatr taki że chce głowę urwać.
Ja właśnie umyłam głowę zaraz wskoczę pod suszarkę i zmykam do pracy
Sylka ale masz teraz fajnie że Kubuś taki całuśny i barwo bije musi to uroczo wyglądać
Dobra kochane miłego dzionka z samymi uśmiechami buziaczki jak wrócę to zajrzę buziole
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











