BezpiecznaCiaza112023

zostanę mamą w maju 2011 roku :)

14 lata 2 miesiąc temu #336964 przez bombel779
Agusiak napisał:

A oglądałam dzisiaj Panią Gadżet na TVN STYLE, prowadzi to była żona Ibisza i dziś prezentowała między innymi orzechy piorące. Kurcze dziewczyny rewelacyjna sprawa takie orzechy, kupuję je na allegro jak tylko kaska będzie i zaczynam używać, zwłaszcza w zmywarce i do mycia mebli, a można także do prania, mycia włosów i ciała i masa innych zastosowań.
allegro.pl/orzechy-piorace-do-prania-ind...wor-i2190694499.html

Ja też się przerzuciłam na orzechy :) Od tygodnia testuję ich działanie piorące :) i muszę przyznać, że jak na razie jestem zadowolona :) codzienne brudy się spierają, zastanawiam się tylko czy orzechy poradzą sobie z trudniejszymi plamami? Pod koniec tyg. pewno T przyniesie ciuchy z budowy to sprawdzę! :)
Aaaa i próbowałam patent z proszkiem do pieczenia!! :D I faktycznie to chyba działa bo poszarzałe tetrowe pieluszki Jaśka odzyskały swoją dawną biel!!!! :silly: :lol:


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337195 przez Agusiak
bombel779 napisał:

Aaaa i próbowałam patent z proszkiem do pieczenia!! :D I faktycznie to chyba działa bo poszarzałe tetrowe pieluszki Jaśka odzyskały swoją dawną biel!!!! :silly: :lol:


Bombelku a jaki to patent? :lol:
I jak tam budowa domku idzie, kiedy są widoki na przeprowadzkę?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337382 przez bombel779
Agusiak napisał:

Bombelku a jaki to patent? :lol:
I jak tam budowa domku idzie, kiedy są widoki na przeprowadzkę?

Bardzo prosty - opakowanie proszku do pieczenia wsypujesz do komory - do której normalnie wsypuje się proszek do prania :silly: :lol:

Kupiłam sobie dzisiaj olejki eteryczne, nastawię więc zaraz pranie i sprawdzę czy ten patent się sprawdza? :P :D


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337398 przez sylka
Do proszku można dosypywać też sody oczyszczonej też wybiela i przy okazji zmiękcza wodę dzialając jak Calgon

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337402 przez bombel779
Tak sodę też używam, bez niej orzechy mogłyby nie dział tak skutecznie jak powinny.


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337463 przez sylka
Bombel podaj link u którego sprzedawcy kupowałaś orzechy. Na ile czsu starczają i ile najlepiej kupić by dobrze spierały wszystko? JAk JAsio zareagował, nie uczuliły go?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337515 przez agi-p
Dobry wieczór :)
Widze , ze temat orzechów na tapecie :) Rozmawiałam z Mamcią na ich temat dzisiaj i też oglądała program o nich i w sobotę kupuje . Mówi , ze będzie ich używała do prania i kupi dodatkowo gotowy płyn do czyszczenia . Powiedziałam , zeby mi też od razu kupiła :)

I też wypróbuję patent z proszkiem do pieczenia i sodą :) :) :)

Posiedziałam dziś u Mamci cały dzionek :) Było super :) Odpoczęłam , pojadłam samych pyszności i Mężuś po Nas przyjechał .
Wybraliśmy sie też na zakupy . Musiałam prezent dla chrześnicy na urodzinki kupić . I jeszcze musze zakupić prezent dla drugiej córeczki kuzynki . I znowu mam dylemat :P
I Amelka znowu zyskała klocki i piłkę :P
Niby tyle wszystkiego w tych sklepach , a tak naprawdę nic nie ma .

I Kochane zapomniałam ....dziś rano , a raczej jeszcze w nocy przebiła sie kolejna jedyneczka !!! Także jedyneczki mamy już 4 :)

A Wam jak dzionek minął ?

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337585 przez bombel779
sylka napisał:

Bombel podaj link u którego sprzedawcy kupowałaś orzechy. Na ile czsu starczają i ile najlepiej kupić by dobrze spierały wszystko? JAk JAsio zareagował, nie uczuliły go?

Pewno masz na myśli allegro..ale ja nie robiłam tam zakupów. Znalazłam inną stronkę, jak ją wyszperam to mogę podać linka. Kupiłam opakowanie 0.5kg do jednego prania wrzucam ok 8 orzechów, nie wyrzucam ich po 1 razie tylko używam wielokrotnie, aż zbledną. Jasiek nie odczuł zmiany. Zaletą orzechów jest właśnie to że nie uczulają.

Dzisiaj nie doprały mi dobrze skarpetek..nie wiem czy orzechy już się wypłukały czy co, muszę to przyobserwować przy następnym praniu. Ale mam nadzieję że to jednorazowy incydent!


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337588 przez sylka
Gratulację i buziaczki dla Amelki za ząbki :)

Kuba dzis przeszedł samego siebie i miał 3 godz. drzemkę :) Później poszliśmy na zakupy i spacerek :) A jutro idziemy na szczepienie. Mam nadzieję że wszystko będzie dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337620 przez Agusiak
dobry wieczór :)

Dobrze wiedzieć, że któraś już testowała te orzechy chociaż ja prać w nich nie zamierzam, a testowałaś je Bombel może w zmywarce?

agi ogromne gratulacje za ostatnią już jedyneczkę, macie komplecik :lol: Widzę, że Amelka rozkręciła się z ząbkami i teraz szybko jej to idzie. Bardzo fajnie :)
A jeśli chodzi o prezenty dla dzieciaczków to mam agi ten sam problem. Musimy kupić prezent na dwa lata dla córki kuzyna i jeszcze po jakimś symbolicznym upominku dla córeczek tej kuzynki z Anglii.
Super, że tak miło spędziłaś czas z mamą i Amelka skorzystała na zakupach :)

Sylka powodzenia na szczepieniu, na pewno będzie wszystko dobrze :)
My też jutro do lekarza się wybieramy, mamy kontrolę ale to chyba nie koniec bo katar wcale nie minął :dry:

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337621 przez bombel779
Agusiaku nie mam zmywarki :P


Aniołek wrzesień 2013 [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337673 przez agi-p
Dzień dobry :)
Sylka powodzenia na szczepieniu . Oby Kubuś dzielny był.
I woow 3 godz drzemka ??? No szok . A to na polu tyle spał , czy w domku ?

Agusiaczku mówisz , że Paulinka nadal z katarem się męczy ? Biedulka . Ciekawe co na kontroli Ci lekarz powie . Daj znać .
A z prezentami to odwieczny problem :( Dla niemowlaka się fajnie kupuje , a potem za każdym razem już nie wiadomo .
A z ząbkami to jak na razie wychodzą jej parami . Co miesiąc 2 ząbki . Zobaczymy czy nadal tak będzie .

Bombel może faktycznie orzechu już się "wytarły" . Ja czytałam , ze można je używać max 4 razy w pralce .

A u Nas od samego rana zimno i deszczowo :( Chyba tylko kurs autem do sklepu Nas czeka :( A miało być już tak pięknie,wiosennie i ciepło ! A straszą jeszcze jakimiś opadami śniegu !!!

Czas leci jak oszalały i ja dopiero 2 dni temu uświadomiona zostałam , ze już za chwilę święta ! Jakoś wydawało mi sie , że to jeszcze sporo czasu do świąt . Więc teraz dostałam przyspieszenia i planuję wszystko na szybko :P Menu , bo jak zwykle pełna chata ludzi będzie , dekoracje i zakupy :P Szok . Jakoś zawsze na świeta czekałam z niecierpliwością , doczekac ich się nie mogłam . Celebrowałam te chwile , a teraz jakoś nie czuję tego wszystkiego . Chyba dlatego,że kiedyś pracowałam i świeta były powodem dodatkowych dni wolnych spędzonych z bliskimi . Sama nie wiem .

Nic Kochane , Miłego poranka i do później :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337680 przez Agusiak
dzień dobry :)

agi u nas taka sama pogoda, co prawda jeszcze nie pada, ale jest pochmurno i bardzo wietrznie. Mam nadzieję, że te opady śniegu to już tylko w górach bo ja pochowałam płaszcze i kurtki zimowe już głęboko w garderobie i nie chciałabym ich wyciągać, o nie!!!!

Mnie też ten czas do świąt jakoś szybko zleciał ale z Bożym Narodzeniem miałam tak samo.
Mam tylko nadzieję, że nie będzie padać oraz nie będzie jakoś bardzo zimno i że pogoda nie popsujemy nam wyjazdu na święta na działkę. Ja już szczerze mówiąc tylko tym wyjazdem żyję :silly: :blink: :blush: :lol:

Nam jak na razie wychodzi na miesiąc a nawet czasem miesiąc z hakiem jeden ząbek :( Załamać się można jak to opornie idzie :dry: :huh: No ale trudno, nie ma rady i trzeba czekać :)

Do lekarza idziemy dopiero na 15 więc wieczorkiem dam znać co i jak.

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #337736 przez sylka
Agi Kuba tyle spał w domku.

Co do przentów i Świąt zgadzam się z wami. Sama musze kupić cos maluchom na tzw. zajączka i nie wiem co. Chyba jakieś ciuszki kupię.

Dziś odpuszczam szczepienie. Pogoda pod psem rano padało teraz wieje. Siostra zadzwoniła i mówiła że jej narzeczony ma gorączkę i smarka a wczoraj wyjechali od nas, więc złapał coś w czasie pobytu u nas bo pogoda wietrzna była. Teraz zapowiadają temp. na minusie 1 dnia a kolejnego na plus. I ta podumałam i pomyslałam ze skoro czas do 15 mies. to po świętach na spokojnie pójdziemy. Mam nadzieję, że do tego czasu nic nie złapie. Nie wybaczyłabym sobie jakby okazało się że w org. rozwija się infekcja a ja go zaszczepiłam. MArtwiłabym się o powikłania poszczepienne.

Kuba nauczył się wczoraj robić jak indianin. Chodzi po domu i zapytany jak robi indianin macha ręką przy ustach i wydaje okrzyki Fajnie tez przychodzi dawać buziaka. Robi taką fajna mink, lekko otwiera usta i sie nachyla. A jak da buziaka to taki szczęśliwy jest i bije sobie brawo.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 2 miesiąc temu #338049 przez Kozłowska
Witajcie :lol:
Amelka ma 4 ząbki :kiss: wow a mojemu szkrabowi nadal się górne nie wybiły :dry:
Orzech, soda jakie wy to nowości macie ja jakaś zacofana jestem :dry:
Piszecie tu o prezentach ja już mam jutro jadę odebrać :lol: chrześnicy mojego M. kupiłam cosik takiego allegro.pl/muzyczna-mata-interaktywna-2-...ier-i2210181721.html młodemu taką kierownicę allegro.pl/kierownica-interaktywna-smily...gls-i2219166668.html mojemu siostrzeńcowi obiecałam dołożyć to obozu więc mam to za sobą :silly: Tą matę dziś przetestowałam u sąsiadki i na prawdę jest bardzo fajna.
A my dziś też zostaliśmy w domciu bo wiatr taki że chce głowę urwać.
Ja właśnie umyłam głowę zaraz wskoczę pod suszarkę i zmykam do pracy :dry:
Sylka ale masz teraz fajnie że Kubuś taki całuśny i barwo bije musi to uroczo wyglądać :kiss:
Dobra kochane miłego dzionka z samymi uśmiechami buziaczki jak wrócę to zajrzę buziole :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2026 ZapytajPolozna.pl