BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 tydzień temu #976558 przez MARI
Witajcie kobietki melduje się po długiej przerwie :)
Trochę doczytałam was i tyla się wydarzyło podczas mojej nieobecności

ASIAA piękne maliny i myślę że starania były ;)

MESY to Patryczek już duży chłopak 7 miesięcy mu wskoczyło :)

BROWN ciche gratki- oficjalne będą po becie B)

MAGMUS brawo poradziłaś sobie z suwaczkiem :)

AGGI a co z Maksem że byłaś u doktor??

ZANCIK to z Tosi niezła brykaczka, skacze w brzuchu i nie daje spać :laugh:

JOANNA przepraszam że dopiero odpisuje. U mnie właśnie @ zawitała w weekend więc czekam cierpliwie na jej koniec i zaczynamy staranka :) A ty dobrze już się czujesz? My też z moim M też mamy konflikt serologiczny, ale nie martw się bo nie wpływa to na poczęcie, tylko jeśli okaże się że jesteś w ciąży to będziesz brała immunoglobinę. Ja już dostałam jak byłam w szpitalu w tym czasie jak straciłam ciążę.

Dziewczyny trzymam mocno kciuki za nas wszystkie starające ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976600 przez Chudzinka
No witam, jakie tu emocje, trzymam mocno kciuki za bety!
U mnie wsio ok po badaniu, z tym, że maluch się nie "zdradził", bo sobie drzemkę zrobił z grzecznie złożonymi nóżkami ;-) Pewnie teraz to dopiero na polowkowym się dowiem, co tam rośnie :-)
Przesyłam fotkę, zarazajcie się :-*

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976612 przez MARI
Witam z rana :)
Ja tak na szybciocha przed pracą

CHUDZINKA ciesz się że wszystko dobrze z dzidzią :) :) , ale to zdjęcie słodkie tak grzecznie sobie śpi maluszem :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976632 przez Sandruska1995
chudzinka ale słodkie zdjęcie :)

Ale się porobiło ! :laugh: Ciche Gratulację dla dziewczyn . Zarażajcie :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976638 przez Patikierc
Chudzinka-śliczna faasoleczka urosła :lol: Macie jakieś imiona? Gdy już ukarze swoją płeć?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #976639 przez Patikierc
popycham :woohoo:

dalej mnie boli brzuch,tak dziwnie..oby to nie było nic poważnego.. dziś pracowity dzień czytanie książki i lenistwo :lol: już tęsknie za pracą powiesz szczerze a pójdę tam na jedn dzień i już mi się odechce! :lol:

dziewczyny kiedy wyniki bet?




10 cykl starań! Udało się!
Szczęśliwi!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #976651 przez zancik
Witam :)
Wczoraj już nie miałam siły zajrzec a tu tyle się dzieje :) Nogi to mnie jeszcze dzis bolą ale na szczęście załatwiłam wszystko w Pzu :)

Aggi a to sie stało Maksiowi? :kiss:

Nefri słabiutka kreseczke widać trzymam kciuki :) Ja w pierwszym cyklu brania Castangusa zaszłam a czy to przypade czy jego zasługa to nie wiem :laugh: :laugh: Daj znać jak bedziesz miała wyniki :)

Brown czekamy :)

Pati super,ze juz po przeprowadzce juz masz spokojną głowę ;)

Mari oj tak Tosia łobuzuje czasem :laugh: Ale wolę jak jest taka aktywna przynajmniej jestem spokojna,że wszystko ok ;)

Chudzinka dzidzi :kiss: :kiss: :kiss: jutro zobaczę Tosie juz doczekac sie nie mogę :) Ja w sumie dopiero na połówkowym sie dowiedziałam,żre dziewczynka bo wcześniej się zakrywała nóżkami :) obaczymy jutro czy czasem tam nic sie nie pojawiło :laugh: :laugh: ;)

A to nasze wczorajsze zakupy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976667 przez brown24
Chudzinka słodkie maleństwo w Twojej chatce :)
Żancik świetne ciuszki i rożek mega :)
U mnie wyniki bedą jednak już dzisiaj po 16 :woohoo: , zrobiłam też progesteron, zobaczymy,
emocje siegaja zenitu... :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #976669 przez Sandruska1995
brown czekamy :)

U mnie powinien być dziś już 2 dzień @, ale jej nie dostałam. Nie nakręcam się. Odpuściłam. Zamówiłam dopiero testy , mają dziś być. ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976686 przez MARI
Brown zaciskam kciuki u rąk i u stóp. Od razu dawsj nam znać :)

Zancik super zakupy zrobiłaś, to wyprawka robi się coraz większa :laugh: takie zakupy to pewnie sama przyjemność. A wózek już wybraliście?

Pozdrewiam z pracy B)
Podziękowania: brown24

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #976691 przez Nefri
to mój test ciążowy z dzisiejszego porannego moczu. niestety nie udalo mi się dzisiaj zrobic bety, bo w przychodni, w ktorej byłam, nie mogli tego badania wpisać do systemu - nie pytajcie, nie wiem o co chodzi. w każdym razie jadę jutro do luxmedu, więc jeszcze tego samego dnia będę miala wynik i też tak jak Brown, zrobię też progesteron. także czekam do jutra

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Zancik widzę, że już masz mega zajawkę na ciuszki :cheer: wszystko super. Ja ubrań nie kupowałam długo, bo bardzo się bałam zapeszać. dopiero jakoś w okolicach 30 tygodnia zaczęłam, bo mąż wyjeżdżał w delegację do Chin i musiałam być przygotowana nawet na taką ewentualność, że w tym czasie jak go nie będzie, mogę urodzić, byłam więc już jakoś chyba od 32 tygodnia spakowana do szpitala. Cale szczęście urodziłam w terminie, dokładnie 3 dni przed ;)
Załączniki:
Podziękowania: Sandruska1995

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976697 przez aggi
dzień dobry
u nas burza z piorunami oczywiście w zachowaniu Maksa :P Ktoś mi dziecko podmienił, nie ma bata idę sobie melisę zaparzyć bo chyba zwariuję :evil:

Pati
mi od dwóch dni coś wlazło w kręgosłup pod łopatkę i ani się ruszyć no masakra jakaś :S trzymam kciuki za brak @ :P mnie też brzuch pobolewa

joanna musiałabyś gina dopytać o te RH

aklim patyki i na to puszki z coca coli małe albo buteleczki i wiatr będzie wiał to będzie odstraszał :)

Nefri mi się pink express nie pomylił :) także ciche gratulacje !

MARI a jakieś spazmy w nocy miał płakał całą noc bez przerwy.. do tego wysypka dziwna i jeść nie chciał tzn nic płynnego. no ale wszystko podobno jest OK. :) musimy przeczekac te terrorystyczne humory

chudzinka słodziak z bąbelka :kiss: :kiss: :kiss:

zancik śliczny avatarek masz :laugh: Maks ma jakiś skok chyba bo masakra z jego zachowaniem a ja myślałam że może chory na coś.. ja też w 1szym cyklu z castagnusem zaszłam :D śliczne zakupy, spodnie w kwiatki najlepsze :woohoo: taki gruby becik sobie kupiłaś??? nasz leży w szafie użyty może z 2-3razy :P bo lato to za ciepło na bet było :)

brown zaciskam kciuki :)

Nefri
no widzę drugą krechę ! A te testy nie kłamią, mi ta kreska teraz się histeryzuje i terroryzuje dom :P gratki :kiss: :kiss: :kiss: :kiss:
Podziękowania: Nefri

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976698 przez Sandruska1995
Nefri Miałam taki sam pierwszy test z małym. Ja już ci Gratuluję! :)
Podziękowania: Nefri

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976701 przez Nefri
Aggi, Sandruska to moja druga kreska z Pink Testa już ma prawie 16 miesięcy ;) a wtedy robiłam test w dzień po spodziewanej miesiączce, dzisiaj mam dopiero 25 dc, więc teoretycznie jeszcze 3 dni, więc mam nadzieję, że będzie dobrze, skoro tak wcześniej wychodzi. Ale zobaczymy jutro, a tak naprawdę dopieto po usg, będzie pewność, no ale na to trzeba jeszcze poczekać. Poza tym to jestem przeziębiona trochę i tym się martwię. Niby tylko katar, ale wiadomo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976712 przez gosiak
Chudzinka śliczny człowieczek w Twoim brzuszku :kiss: coś mi na chłopczyka się widzi :)

Zaciskam za wysokie beciorki dziewczyny ;)

[*] 6tc 23.11.2013
01.2015 Ivf

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl