BezpiecznaCiaza112023

Testy owulacyjne - stosujecie?

9 lata 1 tydzień temu #976713 przez natB
aggi dzięki, dziś 3 dc oby szybko dni mijały... A Maks może ma już przyspieszony bunt 2 latka heh? Pij melisy, oddychaj, cyc do góry i walczysz :D powodzenia... Twarda sztuka Ci się trafiła...

nefri no juz oficjalne gratki :) bardzo się ciesze, ze Ci tak szybko poszło :D
A Owu nie pokazywały u Cb testy co nie? Tak jakoś słabo z tego co pamiętam?

browni za Cb kciuki 3mam :) u Cb juz sporo dni po Owu, wiec kreskówki powinny być chyba mocniejsze, dlatego napisałam o tych testach z allegro, ale nie kieruj się moim zdaniem tak po prostu wyczytałam o tych testach kiedyś na jakiś forach... Spoko oko będzie dobrze :)

chudzinka.ale Babel :D obstawiam syna tak na moje :D ważne ze zdrowe :)

zancik.heh jakie zakupy :) ja to szalałqm juz od 15 tygodnia do końca :D.torbę smakowała na 2 dni przed porodem... Ociagalam się z tym, bo się bałam ze wywołam poród hahaha głupie ale tak było :P

Mi mijają bezsensownie dni w pracy! Czasem się zastanawiam co ja tutaj w ogóle robie?!!!

Patikierc
Zdrówka... I pfu pfu na Twoją @ żeby nie przyszła...

A zancik właśnie ten rożek to nie wiem czy Ci się przyda, ale nie zginie :) ja nawet nie miałam :) chociaż Wład urodził się w listopadzie to zawijalam najpierw w pieluszke w kokon tak jak w szpitalu i w otulaczek a po tygodniu odpuscilqm sobie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu - 9 lata 1 tydzień temu #976723 przez zancik
Aggi nie jest taki gruby może sie tak wydaje tylko takie mieli w sklepie a i tak nie zamierzam trzymać długo w tym becie tylko w szpitalu ;)spodnie superancie :laugh: Avatarek też mi się podoba juz niemogę się doczekać naszej niuni ;) Oby tylko Maksiu nie chorował :kiss: :kiss:

Brown czekamy na wieści kciuki zaciśniete :)

Nefri kreseczke widać u mnie na początku tez była taka słaba właśnie pkilka dni przed @;)

Nat czasem tez tak miałam w pracy a teraz mi sie tęskni do niej :)

Mari przyjemnosc jest ale kasa idzie jak woda ;) Wózek dostaniemy od kuzynki w sobote jedziemy po niego nawet nie wiem jak wygląda :laugh:

A to zakupiłam dzis w tesco chyba M musi mnie zamknąc w domu bo już świra mam na punkcie ubranek :evil: :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976726 przez natB
zancik aaa jakie super ciuszki :D genialna mienie dobrze widzę? Wiesz, co zawsze tak jest, że się docenia to czego się nie ma heheh... Ja marze o siedzeniu w domu z Wladem, źle mi w pracy... Chociaż jak z nim siedziałam to czasem już wysiadalam... Ale on idzie za rok do przedszkola! Już za rok... To tak mało czasu nam zostało eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976745 przez zancik
Nat" genialna mienie?"nie kumam o co chodzi :laugh: Oj czas szybko leci niestety :( właśnie tak jest,że jak sie pracuje to by się chciało w domu siedzieć a jak sie siedzi w domu to do pracy by się poszło :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976750 przez natB
To mój Słownik w tel hahaha tworzy jakieś,, kwiatki,, miało być,, genialna Minnie,, :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976751 przez natB
Nowa strona :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976764 przez Sandruska1995
brown i jak wyniki ? Są juz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976773 przez zancik
Nat :laugh: :laugh: :laugh: tak dokładnie ;)

Brown ja tu czekam :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976794 przez brown24
Tak, odebrałam wynik, BetaHCG 51, 80, z norm podanych na wyniku wychodzi że jestem 1-2 tygodniu ciąży, tylko nie mam pojecia jak to mozliwe skoro ostatnio miesiaczke mialam 2 marca to powinnam byc w 6 tygodniu... No chyba że zaszlam w ciąże w trakcie @ ktory uznałam za krwawienie... (od4-9kwietnia, a kochalismy sie 8 pod kniec miesiaczki)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976797 przez zancik
Brown może owu sie przesunęła??Będziesz powtarzała jeszcze bete?To Gratuluję :) :) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976803 przez brown24
Zancik dziekuje ,ale ja juz sama nie wiem co mam myslec, dodatkowo progresteron wyszedl mi 0,88...a to niemozliwe żeby mieć taak niski w ciąży....chyba ze w labolatorium zaszla jakas pomylka. Na sobote postaram umówić sie do gin, a jak nie to zostaje mi poniedzialek, ale zaraz to chyba z nerwow osiwieje :( juz sama nie wiem co robic, co mysleć, czy powtarzać badania.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976812 przez natB
Brown kochana masz faktycznie niski ten progesteron, stąd krwawienie... 3mam kciuki... nie jestem lekarzem, dlatego nie chcę straszyć i wymyślać, że mogło dojść do poronienia w wyniku niskiego progesteronu, a beta utrzymuje się po poronieniu długi czas... ale mam nadzieję, że u Cb to wszystko jest związane z późną owu... powtórz betę i migiem do lekarza... po dupka albo luteinę...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976814 przez brown24
Nat też tak pomyslałam że beta może utrzymywać sie po wczensym poronieniu.. a moj progesteron według norm na wyniku jest opdowiedni do fazy owulacyjnej a nie do ciąży. Ide powtorzyć badania w innym labolatorium, ale nie wiem czy moge już jutro, czy zaczekać do piatku np?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976817 przez Nefri
Brown możesz śmiało zrobić jeszcze raz betę jutro, nie ma co czekać. niestety też myślę, że może być tak, jak pisze Nat :( nawet jeśli tak było, to pomyśl, że jakbyś nie zrobiła testu, to byś nawet nie wiedziała, bo to tak wcześnie. A tak myślę, że po kolejnej @ będziesz mogła śmiało się starać, o ile oczywiście było tak jak myślimy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 1 tydzień temu #976818 przez magmus88
Chudzinka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Przepiękny maluszek!! Słodziaczek :)))

Żancik - ślliczne zakupki :)

brown - trzymam kciuki, żeby to był jakiś błąd w laboratorium.... :(

Dziewczynki u mnie jedno wielkie zamieszanie w pracy....

Ps. jest tu jakaś księgowa lub ktoś z ZUSu???
Podziękowania: zancik

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl