BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 1 miesiąc temu #8066 przez sloneczko
angela jezeli chodzi oubranka to ja w rozmiarze 56 mam kilka sztuk tylko, reszta jest w 62 i 68. lepiej jak dzidzius ma wieksze ubranko jak wcale mu nie zalozysz.

co do zakupow takie kupowanie na ostatnia chwile uwazam za niedobre roziwazanie, bo po pierwsze na raz wydasz duzo pieniedzy, na raz masz stres, a co na koniec idziesz do porodu i okazuje sie ze polowy rzeczy nie masz...
ja zakupy zaczelam od 20 tc za ubrankami juz nie musze chodzic, ale sa jeszcze drobne rzeczy ktore dokupic trzeba.

a 6 czy 8 tygodni to wcale nie jest tak dlugo jak inni sobie to wyobrazaja, bo nie zawsze czujesz sie super pod koniec ciazy..

a to co za brzdaca masz w brzuszku?

SLEDZIE jadlam w 6 msc i to potrafilam dwie puszki sledzi zjesc, moj maz jak to widzial to z domu wychodzil bo ja jadlam bez piecyzwa tylko tak... a po tym oczywiscie cukiereczek musil byc ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8070 przez Aga
Witajcie serdecznie Majowe Mamusie :woohoo:

Ja mam termin na 29 maj . Dopiero dolaczylam wczoraj do Was.
Pozdrawiam serdecznie Wszystkie Mamusie!!!!!!!! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8074 przez angela660
ha ha;p a ja właśnie zjadłam śledzie;p ale ogólnie rzadko mam zachcianki.

No to ja chyba poważnie biorę się za zakupy... Do szpitala akurat nie powinno mi niczego braknąć bo wstępną wyprawkę mam przygotowaną, kwestia dokupienia papmpersów i dla siebie majtek poporodowych. ;p

A jakiego brzdąca? hm... o płeć pytasz? Będę miała syna<dumny> ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8075 przez gold_butterfly
No to witamy Cię Aga serdecznie :-) Mam nadzieję,że jak doczekamy się naszych pociesz,to nadal będziemy utrzymywały taki internetowy kontakt :-) Fajnych rzeczy można się wtedy dowiedzieć :-D Jeżeli chodzi o ciuszki,to masz Słonko rację - jak byłam ostatnim razem na zakupach (jakiś miesiąc temu,teraz raczej sobie daruję),to udało mi się dostać nowe ciuszki za naprawdę niewielkie pieniądze - okazało się,że jest wymiana towaru. Poza tym dostaliśmy zniżkę w sklepie Tik Tak :-D A i jeżeli chodzi o kosmetyki,to duży wybór jest w Rossmann - no i najtaniej (o ile dobrze zauważyłam,a ceny porównywałam długo). Jak ktoś jest zainteresowany,to proponuję zawsze upewnić się co do cen przez internet www.rossnet.pl/oferta/?cId=22929#4 . Ja najpierw wszystko pozapisywałam,a potem wysłałam męża na zakupy z długaśną listą :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8077 przez angela660
no ja niestety , jak już wspomniałam, nie mam tego komfortu chodzenia po sklepach i jestem zdana na allegro... eh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8100 przez sloneczko
tak angela chodzilo mi o plec ;)

aga witamy ;)

dziewczyny zalozcie sobie suwaczkie, fajnie odlicza sie do tak waznego dnia w zyciu ;)

ja tez zanim teraz cos kupie, to porownuje ceny, po co przeplacac, jak czasem mozna troche dluzej na spacerek isc i dostanie sie taniej ;)

super ze nasze grono mamusiek sie powieksza ;)najczesciej wlasnie slysze ze w czasie ciazy jak sie jest na forum czy w szkole rodzenia, to wtedy sie utrzymuje kontakt z mamami, bo dzieciaczki sa w tym samym wieku i latwo podzielic sie doswiadczeniem ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8119 przez angela660
weszłam na suwaczek, ale coś poszło nie tak;p z tym,że dowiedziałam się że zostało mi tylko 65 dni;o

Dziewczyny chodzicie do szkoły rodzenia? Dużo wam to daje/ dało? Ja się wybierałam, ale nie mogę i zastanawiam się jak dużo tracę...?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8125 przez Aga
Ja zapisalam sie do szkoly rodzenia w szpiatalu w ktorym bede rodzila, ale zrobilam to troche za pozno bo termin jaki im zostal to 14 maj. Nie wiem czy juz nie bedzie przypadkiem Malenstwo ze Mna ;) To moj drugi porod ale chcialabym jeszcze o tym posluchac, mysle ze to fajna sprawa. Zreszta czasami czuje sie jakbym rodzila po raz pierwszy znowu. Bo i ciaza jest inna niz pierwsza. Moze to i lata robia swoje. Z Alankiem nic mnie nie bolalo . Teraz wciaz cos. Mam Malenstwo moje bardzo nisko i boli mnie krocze. MArtwie sie zeby nie urodzic za szybko.
Co do wyprawki to dopiero zaczynam kompletowac.

Zycze spokojnej nocki Drogie Mamusie :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8126 przez Aga
A wlasnie Dziewczyny czy ktoras z Was ma lub miala bole w kroczu w kosci lonowej?? Tzn to jest takie jakby ciagniecie czasmai ucisk. Moja polozna momi ze jest ok. Ale i tak troche mnie to martwi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8132 przez Mirella
Aga widzę że masz najstarsze dziecko na forum, to tak niedyskretnie zapytam, ile masz lat? Czy może już przestałam być tu najstarsza?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8170 przez sloneczko
ja sie zapisalam do szkoly rodzenia, teraz w piatek bedzie trzecia lekcja. Kurs odbywa sie w szpitalu w ktorym bede rodzic.

A zajecia hm na pierwszych zajechac rozmawialismy co przyszla mama i karmiaca mama moze jesc, a na drugich robilismy ciwiczenia rozluzniajace.

Mysle ze to zawsze troche pomoze zwlaszcza gdy sama zaczynasz rodzic, bo maz w pracy... a tesciowa na zakupach..

co do boli w kroczu to ja tez juz takie odczuwam od 30tc i to jest calkiem normalne, z kazdym tygodniem sie nasilaja, mnie dzis doskwiera bol plecow i ciagle mi goraco, pol nocy nie spalam, a dzidzia w nocy byla chyba na dyskotece bo ciagle sie krecila..

milego dnia dla Was ;)

angela na ktorego masz termin?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8291 przez Aga
Mirellamam 34 lata. Alanek przyszedl na swiat jak mialam 19 lat.I w koncu po 14 latach czekamy na drugie Malenstwo.
A Ty ile masz lat , jezeli moge zapytac.;)

Sloneczko wiec masz tez bole w kroczu. Tylko wiesz co ja je mam juz od 25 tygodnia.Najgorzej jest sie przekrecac z boku na bok w nocy . A czy odczuwasz skurcze Braxtona - przepowiadajace. Ja mam od czasu do czasu i chyba wlasnie bardziej jak sie napracuje za duzo w domku.

Zycze milego popoludnia Dziewczyny :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8293 przez sloneczko
Aga ja np jak leze na prosto to jest bol dosc silny, na boki jak sie przekrecam to przewaznie tylko w nocy.

ale moje bole najczesciej wystepuja jak ide rano siusiu po nocy, ja troche chodze czy jak wlasnie cos wiecej robie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8324 przez Aga
Sloneczko Ja takze skurcze przepowiadajace mam zazwyczaj czesciej jak duzo sie nachodze lub narobie w domku.Troche sie martwilam na poczatku bo czasami az mnie bolalo na dole ale zawsze trwa to kilka sekund po czym sie konczy. A za jakis czas mam znowu to samo. Juz myslalam ze to jakies bole porodowe,polozna twierdzi ze to macica trenuje.Nie zdarza sie to regularnie wiec chyba narazie nie ma powodow do obaw. W pierwszej ciazy tego nie mialam wiec dlatego niepokoilam sie tym.

Tak wogole to suwaczek pokazuje bledny tydzien moj. Jestem obecnie w 29 tygodniu i 4 dni.

Sloneczko i mi czesto w nocy jest cieplo i jak sie obudze to nie moge zasnac dugo.
Zycze spokojnej nocki . :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8330 przez angela660
hej:)

sloneczko termin mam na 20 maja, z tym że jak już mówiłam mam krążek no i muszę się liczyć z tym, że mogę zacząć rodzić nie długo po jego wyciągnięciu, czyli za 6- 7 tyg.

ooo, Aga widzę, że nie jestem sama z wyprawką;) hi hi

A co do bólu to pojawił się jakoś tydzień a może 2 temu, ale nie tyle w kroczu co w pachwinach... i taki kłucie w kroczu, ale bardziej "z tyłu";), najczęściej w nocy przy zmianie pozycji. No i oczywiście bóle pleców co jakiś czas;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl