BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 1 miesiąc temu #9128 przez martela89
Ja mam kundelka i dobermana :) moje dwa oczka w głowie :lol: . Położna nie ma prawa przyczepić się jakie masz zwierze bo to twoja sprawa,także się nie przejmuj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9162 przez sloneczko
ja bardzo chcialam miec kotka, niestety moj maz jest przeciwny ;( teraz mi mowi ze od kad jestem w ciazy nawet razu nie wspomnialam o tym ze chce kotka ;)

najwyzej jak polozna przyjdzie zamkniesz psine gdzies. moja siostra miala dwa psy i nikt jej nic nie powiedzial, na poczatku wszyscy sie bali jak psy zareaguja na to ze nowy domownik jest w domu i na to ze to on teraz bedzie domem rzadzic a nie one, ale bylo wszystko super, wiadac ze byly zazdrosne ale nie bylo problemu.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9175 przez gold_butterfly
No u mnie psinka na niemowlę nie zwraca w ogóle uwagi (spędziła u nas kilka nocy moja przyjaciółka wraz z 3-miesięcznym dzieckiem). Mąż malutką niunię ciągle trzymał na rękach, karmił butelką, bawił - psina na to nie reagowała. Położyła mu się przy nogach i zadowolona leżała. Jak dziecko w nocy płakało,to nawet głowy nie podnosiła (to suczka), chyba po prostu jest na to zbyt leniwa. Jeżeli chodzi o dzieci w wieku 2-4 lat,to uwielbia się z nimi bawić, czasem boję się tylko,że moje niechcący takiego maluszka wywrócić. Także w stosunku do dzieci innych osób reaguje pozytywnie, ale wiadomo,że do naszego dziecka może odnosić się zupełnie inaczej. Niektórzy jednak ze zgrozą patrzą na psinkę i opowiadają historie, w których psy zagryzły maleńkie dziecko itp. Wiadomo,że psa z dzieckiem nie zostawia się samego. Pociesza mnie też to,że ciotka ma dwa koty, z którymi Sara potrafi latem... spać na podwórku lub jeść z jednej miski.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9179 przez gold_butterfly
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9180 przez Aga
gold_butterfly ja mam dwa koty w domu. Nie obawiaj sie poloznej . To Twoja sprawa jak chcesz wychowywac Dziecko .

Angela te kropeli do noska sa dla noworodkow ??/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9184 przez _aga86_
Aga u nas te kropelki nazywaja sie SALINE NOSAL SPRAY (Calpol) i sa dla niemowlat. Ja coreczce podawalam w 2 m-cu jak miala katar

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9193 przez sloneczko
super foto, a ten kociak jak patrzy ;)slodziusio

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9219 przez angela660
Aga te kropelki są dla kobiet w ciąży jak i niemowląt są na bazie soli fizjologicznej i nie zawierają silnych środków drażniących.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9221 przez angela660
Lekarz powiedziałmi dziś, że został mi miesiąc ciąży;o tzn. dodał,że za równy miesiąc raczej jeszcze nie "wyciągniemy" tego krążka żebym za szybko nie urodziła, ale i tak muszę się liczyć,że to już tylko 6tyg;o mam rozwarcie prawie na 2palce, a koleżanka która powinna już rodzić (wczoraj miała pierwszy termin) ma zaledwie na opuszek!
Po za tym mały rośnie jak na drożdżach- lekarz wyliczył,że ma już 1700g choć wydaje mi się ze ma troszkę mniej;p

A dowiedziałam się(w nawiązaniu do mojej listy), że spirytusu nie kupie w aptece;p że jeśli chodzi o odparzenia to podobno lepszy jest linomag niż sudocrem, a jeśli chodzi o podmywanie rany po cięciu jest coś co nazywa się kalia (nie wiem czy nie pisze się przez c;p) jest to fioletowe i farbuje,ale podobno bardzo skuteczne. A, i że maść na sutki nie zawsze jest potrzebna można ją kupić w każdej chwili i że mam nie robić takich zapasów;p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9248 przez sloneczko
witaj, to z jednej strony super ze zdejmia ci krazek ;) z drugiej jest bardziej mozliwe ze wczesniej urodzisz.
Co do rozwarcia to ze kolezanka ma na opuszek to wcale nic nie znaczy..

o Limonagu tez slyszalam same dobre rzeczy, i masc na sutki nie jest zawsze potrzebna to fakt, ale uwazam ze lepiej kupic wczsniej jak pozniej sie denerwowac bo nie masz ;)

p.s moja lala w 30 tygodniu wazyla 2500g a co w tym tygodniu ciazy dzieci waza 1500g ( ale mysle ze jest zle obliczenie) dziecko napewno jest duze ale nie az tak, choc niewiadomo, ale czuje ja czasem prawie "przy gardle" ;)


dzis ide na male zakupy bo uzbieralam troche rabatow, wiec trzeba je wykorzystac ;) a pogoda jest dzis super slonko, slonko i jeszcze raz slonko ;)

milego dnia dziewczynki ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9254 przez angela660
Hej:)
Z tym rozwarciem to nie jest tak, że nic nie znaczy. Na opuszek miałam już miesiąc temu, a jak widać postępuje i to dość szybko i za szybko.
2500g w 30tc to naprawdę dużo, ale to i tak Twoje maleństwo zapewne 2000g już ma:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9270 przez martela89
Psy są różne jedne groźne drugie nie. Ja mam dobermana,a kilka lat temu inny doberman ugryzł mnie w twarz :( . Zarzekałam się,że nigdy nie spojrzę juz na takiego psa,ale poznałam mojego męża i on miał dobermana i chcąc nie chcąc pieska musiałam zaakceptować. Już prawie 7 lat jesteśmy razem i pies nigdy nic mi nie zrobił,jest kochany i słodki chociaż wielki :) I też wiecznie pada pytanie,a co z psami jak będzie dziecko? A ja odpowiada,że nic. :) Bo niby co ma być? Nie pozbędę się na pewno bo to zwierzęta,a nie zużyte skarpety :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu - 14 lata 1 miesiąc temu #9275 przez martela89
A to moje słodziaki :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9285 przez gold_butterfly
Tak martela89 - pies też ma swoje uczucia, które powinno się uszanować. Pozbycie się psa ze względu na dziecko, gdy ten nie okazuje żadnej agresji, jest po prostu czymś nieprawdopodobnie bezdusznym. A Twoje psiaki są świetne :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #9294 przez Aga
gold_butterfly i martela89 super psiaki!!!!!!!
Ja tez uwielbiam zwierzeta . Tak jak pisalam mam dwa koty w domu i w zyciu nie moglabym sie ich pozbyc .

Aga dziekuje ze piszesz o tym odpowiedniku tutaj . Bardzo dziekuje . Zaraz sobie zapisze. Zawsze sie przyda .

Angela uwazaj na siebie . Oszczedzaj sie nadal .

Dziewczyny a ja jeszcze raz chcialam poruszyc temat obrzekow. Mowia ze rano nie powinno ich byc po spoczynku .Ale ja czasami nawet nie bedac w ciazy rano wstawalam z lekko podpuchnietymi oczyma i dlonmi. Teraz rano budze sie i mam caigle lekko sluchniete palce . Wydaje mi sie ze nie jest to chyba powod do niepokoju ale troche jednak sie nad tym zastanawiam. Z polozna widze sie w przyszlym tygodniu.Wtedy zapytam.
A co Wy myslicie na ten temat ???/

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl