BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

14 lata 1 miesiąc temu #8547 przez ilona
aga obyś z tym instynktem miała racje.... :)

też mam takie obawy jak angela :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8548 przez _aga86_
Mowie Wam na wlasnym przykladzie- na poczatku sama sie zastanawialam skad wiem o co malutkiej chodzi: :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8550 przez angela660
ah... tak sobie właśnie leże i... nie mogę się doczekać... a czasem tak znikąd ogarnia mnie taka wewnętrzna radość, hm, to pewnie hormony;)

Dziękuje Aguś;) liczę, że mój instynkt mnie nie zawiedzie:)
Kolorowych snów i spokojnej nocy:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8551 przez sloneczko
aga zapytam jeszcze po jakim czasie Twojej laluni odpadla pepowina,przewaznie 3-7 dni.

mysle ze kazda z nas ma obawy zeby krzywdy swojemu baby nie zrobic, ale mysle ze aga ma racje instykt matczyny nam pomoze, i licze na to ;)

Zycze Wam spokojnej nocy ja ide spac, kiedys trzeba ;) heh

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8552 przez Mirella
Dziewczyny Aga ma rację, wiedza o dziecku przychodzi razem z dzieckiem, z powietrza chyba no bo skąd? Jak już dziecko jest to wszystko jest takie proste, że aż trudno uwierzyć że sie wcześniej miało jakiekolwiek obawy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8592 przez Aga
Aga wlasnie tutaj nie ma duzego wyboru kosmetykow dla dzieci. Jest Jonshon tylko . Nawet Bepanthen nie ma ....widzialam tylko krem na odparzenia tej firmy . U pierwszego Dziecka stosowalam Bepanthen i bylam bardzo zadowolona z tego,wiec rozgladalam sie tutaj za tymi kosmetykami . A tu lipa. Mowisz ze Oilatum jest polecane?? Nie widzialam tych kosmetykow. I jeszcze jedno pytanko Agus . Czy zamawiasz sobie kosmetyki z PL przez internet?? Bo juz o tym myslalam .

Jezeli chodzi o pepuszek to faktycznie slyszalam ze polozne odradzaja smarowania czymkolwiek pepuszka. I z relacji innych Mam wiem ze goja sie bardzo szybko.
U Alana smarowalam genicjana( to ten fiolet) a pepuszek i tak goil sie bardzo dlugo.Chyba okolo 3 tygodni.

Dziewczyny a co myslicie o tym???
www.atopowe-zapalenie.pl/atopedia/Emolium
Oczywiscie jezeli bylyby jaies podraznienia u Dzieciaczkow. Czytalam tez na innych stronkach ze bardzo polecany.Moze warto sie zaopatrzyc w cos takiego na zas.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8593 przez Paulcia
Aga
Aguś byłam ostatnio z moim maluszkiem u dermatologa i lekarka poleciła krem z tej firmy tylko do smarowania ciemieniuszki <emolium krem specjalny>. natomiast jeżeli chcesz taki krem specjalny do buźki dla maleństwa to poleciła mi z serii ATOPERAL BABY KREM :) stosujemy ten kremik i jest rewelacyjny, tylko on jest z wyższej półki w aptece i trochę kosztuje :dry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8596 przez Aga
Paulcia :) dziekuje za podpowiedz. Ciesze ze istnieja teraz takie fora na ktorych mozemy sobie pogadac o naszych troskach i radosciach.
Twoj Synek juz ma 5 miesiecy :)
Musze sobie zapisac nazwy tych kremikow ...moja Mamcia ma do mnie przyjechac ...i zrobi troche zakupow .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8599 przez Aga
Agateraz doczytalam ze te kosmetyki firmy Oilatum sa takze polecane na AZS, w sumie cos jak Emolient. hmmm
Wolalabym chyba zostawic sobie te kosmetyki na wypadek gdyby Malenstwo mialo jakies alergie. A kurcze nadal nie wiem jakie kosmetyki wybrac. Chyba jednak z Polski sprowadze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8600 przez Paulcia
mnie dermatolog powiedziała, że OILATUM są także rewelacyjnymi kremami taki kremik kosztuje ok. 20zł a z serii ATOPERAL BABY ok 30zł :dry: ale jak raz posmarowałam maluszkowi kremem z nivei to miał twarz jakby sparzoną, więc stwierdziłam, że warto dać te 30 zł <krem jest wydajny bardzo> :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8681 przez _aga86_
Juz odpowiadam.. Mojej Niuni pepuszek odpadl 7, albo 8 dnia. AGA co do kosmetykow z Nivea to bylam w PL w styczniu i kupilam na zapas, a jak sie skoncza przed kolejnym pobytem w PL to rodzice mi wysla. A jezeli chodzi o firme OILATUM to jak juz wczesniej pisalam lekarz mi zalecil. Sa dostepne np. w sklepach BOOTS...(w UK- info.dla Agi) mozesz tez popatrzec w TESCO- moze tez maja. Ps. Aga z jakiej czesci UK jestes?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8690 przez gold_butterfly
Cześć dziewczyny! Właśnie wróciłam od ginekologa - wszystko w porządku (aczkolwiek w poczekalni było strasznie duszno i zasłabłam,ale u mnie to norma). Oczywiście w moją kolejkę musiał wepchnąć się jakiś facet (aż boję się zapytać co robił tam pół godziny). Miałam ochotę wyciągnąć go za fraki,ale mąż raczej nie aprobował tego pomysłu,więc siedziałam obrażona na cały świat. Najważniejsze,że szyjka się nie skróciła :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8696 przez angela660
:)
gold_butterfly to dobrze,że wszysko w porządku:)

Piszecie tako o tych kremikach i zaczęłam się zastanawiać, jeśli dziecko nie jest alergikiem i ma "ładną" buzię bez żadnych wysypek to po za kremem np. z filtrem na słońce też się używa?
I czy w ciągu dnia smaruje się ciałko maleństwa jakimś balsamem ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8697 przez sara125
my uzywamy po kapieli oliwke z seri nivea baby ale buzke rano i wieczorem nawilzamy buzke emolium krem zwykly.tak jak dermaqtolozka polecila ktory stosuje sie tez na AZS. na dwor zimowy z nivea baby. a na pupe sudocrem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

14 lata 1 miesiąc temu #8700 przez _aga86_
angela mimo wszystko krem z filtrem jest potrzebny- chroni dziecko przed szkodliwym promieniowaniem...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl