BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 2 tygodni temu #101454 przez natmur11
i co jak zareagowal?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu - 13 lata 2 tygodni temu #101463 przez Groszek
Najpierw była cisza, potem przepraszanie, a jak twardo powiedziałam KONIEC to wybuchł i zaczął krzyczeć że tak łatwo dziecka mi nie odda :lol: przepraszam za uśmiech ale co on sobie myśli?? Mam nagrane kilka "popisów" do Misia... jak na niego krzyczał, a ten płakał jak opętany...

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101479 przez Emme
ehh, co za człowiek?!
jak on może chcieć zabrać dziecku największe dobro -mamę!
przecież on nie miał cierpliwości na chwilę, a co dopiero na stałe :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101487 przez Asiersa
Mąż chce Ci zrobić na złość Groszku, kosztem dziecka :angry:
Tak jak napisała Emme, nie miał cierpliwości na chwilkę a tu nagle chce Michasia?




Mój dzielny chłopczyk :*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101513 przez Groszek
Asiu skrzyneczka :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101624 przez natmur11
haha to tak jak p mi sie odgrazal ze zrobi ze mnie wariatke, zabierze mi dziecko i zablokuje mi wszystkie granice w europie! a teraz co? nawet na urodzinowe przyjecie nie planuje przyjechac. wszyscy sa dobrzy i odwazni na odleglosc a jak dochodzi co do czego podrzucaja dziecko mamusi bo sami nie maja ochoty albo czasu. wytluklabym takich :angry:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101628 przez asia26
Groszku dzielna jestes i tyle :) Ty sobie zycie ulozysz jestes piekna madra i dobra i masz cudownego Syneczka i kazdy chcailby miedc taka osobe przy sobie :) a takiuego gburowatego grzyba jak Twoj mozna napisac ze byly maz kto bedzie chcial :) teraz to juz musztarda po obiedzie zostal sam i nie wiem co zrobic a mysli ze Ty sie wystraszysz :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #101651 przez Groszek
Natmur to co bierzemy się za wytłuczenie tych gburowatych chamów?? ja tam pierwsza w kolejce :)

Asiu to fakt -> wystraszył się, ale to jego sprawa :) ja tam mam Misia, rodziców i WAS :kiss: i sprawdź skrzyneczkę :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #102062 przez gold_butterfly
Oj Groszku,a ja myślałam,że on się zmieni jak wyjedziecie. A tu bydlak pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Teściowa olej - babsko niech zajmie się swoim życiem.

U mnie w miarę się układa. Trochę się przedźwigałam i bardzo boli mnie brzuch i znowu krwawię. Teść miał dzisiaj stan przedzawałowy, zapchaną żyłę - musieli mu udrożniać. Szkoda go,bo to mój drugi tatuś - kocham go bardzo, przesympatyczny człowiek.

A co tam poza tym słychać? Jak tam pierwsze, wiosenne podróże?

Pozdrawiam Was cieplutko :-*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #102087 przez natmur11
u nas panuje jelitowka od 2 tyg ciagle cos najpierw mala goraczki dostala potem wysypki i biegunki, zarazila mnie ale na szczescie trzymalo mnie tylko jedna noc i zarazilam brata, on sie meczyl dobry tydzien z biegunka i wymiotami i znow zarazil mnie;d a dzis dzwoni moja siostra ze jej corcia tez zlapala to cholerstwo:/ w naszym przedszkolu bylo dzis az 6 dzieci a w szpitalach przynuja dzieci podlaczaja kroplowke i odsylaja do domu bo miejsc brakuje. epidemia poprostu. az strach na dwor wyjsc

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #102120 przez Groszek
Gold butterfly ja też tak myślałam, ale się przeliczyłam :) jak sobie chce, mnie to koło nosa lata, nie chce nas to nie, poradzimy sobie bez niego :)

Natmur no to ładnie się dorobiliście :(

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #102817 przez natmur11
Hej dziewczyny jak tam? my dzis bylysmy na spacerku, bylo tak cieplo ze nawet kocyka nie uzywalismy:) dzis odkrylam kolejny siodmy juz zabek u Klaudusi, rosna jej te zabki nawet nie wiem kiedy:)a poza tym bez zmian, P milczy jak zawsze wiec jednak poprawy nie widac... na miesiac przyjechala moja psiapsiula i nareszcie jest z kim poplotkowac bo juz tesknic zaczynalam.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #102845 przez Groszek
Natmur super, będziesz miała trochę rozrywki :lol: U nas trochę lepiej... Michał już nie wyje cały dzień, widocznie mniej go boli to dziąsełko ;) Obraził się na jedzenie i tylko cyca ciągnie od 2 dni :angry:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #102862 przez ilona
Cześć dziewczyny


KACPERKU WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Z OKAZJI PIERWSZYCH URODZINEK I TYSIĄCE BUZIAKÓW

chwilę mnie nie było :)
Umiera ten nasz maj coś... wczoraj Wiktor skończył 11 miesięcy normalnie szok, jak ten czas zapiernicza. Ja miałam być o listopada 2012 na urlopie wychowawczym, ale ze względu na nawał pracy w firmie wracam od maja. Wiktor na szczęście będzie ze mną, bo to firma nasza własna, więc jakoś damy rade. Jest tam 2 pokoje "socjalne" w których mój maż mieszkał kiedyś przez 3 lata zanim się poznaliśmy a jak się poznaliśmy to mieszkaliśmy tam razem przez 1,5 roku :laugh:

A teraz to będzie królestwo Wiktora :laugh:

Dziś się dowiem kiedy idę na zabieg do szpitala na około 3-4 dni. Nie wiem jak dam radę. :( :( :( :(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 2 tygodni temu #102869 przez asia26
Kacperek sto lat sto lat sto lat sto lat niechaj żyje nam!!!!
Ilonko dasz rade Kochana wszystko bedzie dobrze zobaczysz trzymamy kciuki i mocno calujemy :* kLAUDYNKO wszystkiego dobrego z okazji kolejnego zabulka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl