BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 1 miesiąc temu #98255 przez asia26
Sloneczko masz absolutna racje to ze moja Oliwia ma niska wage i ma malo zabkow nie znaczy ze slabo sie rozwija i to tyczy sie kazdego z dzieciakow :) moze tak mAskuja to ze marta ani na brzuch ano na plecki sie nie obraca ani nie siedzi glupio im i zabkami i waga sie wychwalaja i innych gnebia :) nie wiem tak to sobie tlumacze i wcale nie przejmuje sie nimi nawet zlosc mi na nich przeszla bo widze jacy ubodzy sa w intelekt :) Laurka niebawem skonczy roczek przygotowania pewno pelna para ida :) a moja suknia tez na wieszaku w szfie wisi i jaks tak smutno mi sie z nia rozstac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98260 przez Martynka__89
Ja trzymam i dla córki na zabawę a jak będzie drugi syn to wtedy sprzedam ;)



Moja Kropeczka:(9.02.2015

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98554 przez martela89
sloneczko napisał:


a u Was jakie sa noce?

u nas nic sie nie zmienilo 2 zabki nadal sa, a moze Asia Twoi znajomi powiedza mi ze moja niusia zle sie rozwija.... na kazdego przyjdzie czas. Leraz mowi ze wszystko jest ok, widocznie na raz wyjda moze i 4 na raz.


Słoneczko co do nocy to u nas od 3 dni mała budzi się tylko raz :woohoo: na jedzenie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98737 przez Groszek
Dziewczyny ja już w domku :) och jak cudnie jest :lol: :lol: :lol: M się rozpłakał jak wyjeżdżaliśmy, ale dobrze Mu tak, niech sobie siedzi tam sam i przemyśli co narobił... ja rozkoszuję się spokojem i rozmowami z Mamusią :lol: :lol: :lol: jak mi tego brakowało... Drogę z Jeleniej przegadałam z tatem non stop... Nawet nie wiedziałam że on tak tęsknił :) No i oczywiście teściowa się dowiedziała że jesteśmy i chciała się na herbatkę wprosić a moja mama powiedziała że ja potrzebuję SPOKOJU :lol: :lol: :lol: kochana jest :kiss: Jutro już się umówiłam z kumpelami na pogaduchy a z Misiem Dziadek zostaje :lol: :lol: :lol: Jutro się odezwę i wstawię obiecane foto :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98743 przez asia26
Groskzu kochana jak dobrze ze wszystko juz u Ciebie ok :) ucaluj mini Groszka od nas :* czekamy jutro na foto :) wspaniale ze masz teraz Mame i Tate przy sobie beda Ci teraz bardzo potrzebni :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98862 przez natmur11
Groszku ja tez dopiero jak wyjechalam i urodzilam przekonalam sie naprawde jak rodzice tesknili. mysle ze w pewnym stopniu to ze jestem na miejscu jest dla nich wazne. nawet tato z ktorym zawsze mialam kiepski kontakt po porodzie dzwonil codziennie a dzis Klaudia to jego oczko w glowie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu - 13 lata 1 miesiąc temu #98943 przez _aga86_
Groszku pamietaj, ze czekamy na zdjecia!!! :)
Gratulacje dla Klaudii :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #98959 przez Groszek
Witamy :)
Zdjątko zrobię jak się ogarnę, bo narazie to :angry: jeszcze w koszulce jestem :lol: :lol: :lol: wyspałam się jak nigdy... Na szczęście mama Misiem się zajeła a ja mam czas na nadrabianie zaległości :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99215 przez ilona
Witajcie wszystkie mamusie po długiej przerwie :)

Co prawda tylko sloneczko zauważyła chyba że zniknęłam, ale i tak się ciesze że mogę wrócić jako ja "ilona" :laugh:
Najpierw padł komp, później wyprowadzka z domu do teściów (na dwa tygodnie) w tym czasie przy okazji remont w domu i tak oto jestem z Wami :)

Groszek super, że odpoczywasz i wierze, że wszystko ułoży się po Twojej myśli.

u nas superowo, Wiktor raczkuje,aż huczy :laugh: ząbki trzy jak były tak są, nocki tragedia, śpię po 3 godziny na dobę, ale wiosenny klimat mnie napędza i jakoś jeszcze daje rade ;)
Na razie tyle a w miarę ogarnięcia forum coś jeszcze naskrobię :)

p.s. czytałam Was cały czas, ale siedziałam cichutko (z innego profilu bo na ten nie mogłam się zalogować na komputerze teściowej-stacjonarny wehikuł - pierwszy komputer mojego męża :laugh: )

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99226 przez Groszek
Ilonka mnie nie było 3 dni :) jestem u rodziców :) ale miło że jesteś :):):)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99249 przez gold_butterfly
Witaj Ilonka! Nie zapomnieliśmy o Tobie :-D

U nas z nockami różnie - na ogół Ola budzi się raz lub dwa - ale to przez nocne zmiany pozycji. Strasznie się kręci.

Groszku, bardzo się cieszę,że u Was tak wszystko wspaniale zaczyna się układać. Jeszcze chłopak zatęskni za Wami. Zobaczy jaki dom będzie pusty bez Waszego śmiechu.

Ja dzisiaj mam potwornego lenia - i wiem,że to okropne,ale cieszę się,że pogoda się popsuła i zaczęło padać :-P Nie chciałoby mi się latać po podwórku.

Ola biega po całym domu - wiecie jak można zasuwać...? Trudno za nią nadążyć. Ale uważa już przy upadkach. Spada na rączki, podnosi się i BIEGNIE dalej ). No i zaczęła pluć jedzeniem,co wcale mnie nie bawi. Przynajmniej teraz,bo jak zaczyna bryzgać jedzeniem,to udaję,że się na nią gniewam,a tak naprawdę,to gryzę się w język,aby nie wybuchnąć śmiechem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99253 przez ilona
Groszek ja w Twojej sprawie jestem na bieżąco bo czytałam z innego profilu przez czas nieobecności, kiedyś kazałaś się tej osobie odezwać na listopadówkach :laugh:
kieszonka :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99257 przez ilona
Wiktor tez zasuwa na czterech :) i mąż ma dziś zamontować barierkę przy schodach bo mamy dom piętrowy a Wiktora pokój jest na piętrze :) nie chwiałabym żeby kiedyś wyraczkował za daleko

miło że o mnie pamiętacie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99384 przez sloneczko
Witajcie ;)

witaj ilonka!!! ciesze sie bardzo ze znowu do nas zawitalas, powiedz mi jak zdrowko!!!!!!!!

oj u nas noce sa ciezki... czuje sie jak by mala miala z 5msc ;) wstaje za kazdym pisknieciem juz wyczulona jestem.

co jeszcze hm. chyba musze lozeczko turystyczne kupic, bo mala sie tak obija pomimo ze ma oslonki na cale lozko, (wyglada jak by w klatce byla) to i tak zawsze znajdzie taki punkt ze sie uderzy no i wtedy placz...

a co do przygotowan to wszystko juz ustalone, ja jeszcze nie wiem w co sie ubiore, Laura do restauracji ma juz ubranko do domu moja mama szyje, ale jak zwykle nie zdradze sekretu ;)

aha wczoraj posadzilam mala na krzesle do karmienia dalam jej lyzeczke i miseczke z owocami, ale wcinala a brudasek z niej byl co nie miara odraz poszla do wanny, ale widok byl wspanialy, bedziemy czesciej takie imprezy robic ;)

od dzis je normalne sniadanko, buleczka z kielbaska i do tego owocowa herbatka dla baby. ona byla w siodmym niebie jak jej dawalam po kawalku i nawet sie nie ubrudzila.

u nas podoga super, jak tylko mala wstanie odrazu idziemy na spacerek az szkoda siedzenia w domu!

pozdrawiamy mocno!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #99478 przez natmur11
ja klaudii od jakiegos czasu daje juz normalne sniadania na zmiane z kaszka. z tym ze ja nie daje bulki tylko chleb i to najlepiej "wczorajszy" bo za swiezy jest moim zdaniem za miekki i latwo sie udlawic. czasem jej jajo zaserwuje albo paroweczke, generalnie moja mala juz prawie wszystko je. ostatnio sie dorwala do mojego mielonego a tak jej smakowal ze calego zjadla:) łyzeczka sie poslugiwac nie potrafi ale rekoma owszem:D:D jak ma okazje to jada sobie reka:)
w lozeczku juz malej staram sie nie trzymac bo wlasnie ciagle sie obijala ale teraz juz znalazla lepsze rzeczy od rozbijania miedzy innymi kanty mebli:/ juz z 3 razy nabila sobie guza a nawet nie mam jak ich zabezpieczyc...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl