BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2010

13 lata 1 miesiąc temu #95023 przez Groszek
Aga wyjeżdżamy w poniedziałek... Tato już mi powiedział więc weekend jeszcze z M. a potem odpoczynek od wszystkiego

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #95028 przez _aga86_
Groszku zobaczysz, ze wszystko sie ulozy!!! Jeszcze Nam napiszesz jaka to jestes szczesliwa :) Na moje oko M tak latwo nie odpusci i zrobi wszystko, zeby Was odzyskac :) Inaczej by sie nie zmienial :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #95101 przez gold_butterfly
Oj biedna :-( Kondolencje z powodu straty babci.

A dziewczyny mają rację - trzeba faceta nieco nastraszyć.

Co do bicia,to jestem przeciw. Już lepiej się rozstać - pomyślcie,co muszą przeżywać dzieci widząc agresję wśród ludzi,których kochają? Jak mają wychować się na porządnych ludzi? Coś o tym wiem - jeżeli nie ma szacunku między ludźmi,to nie ma sensu dłużej ciągnąć związku. Inaczej cierpią dzieci :-(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #95104 przez gold_butterfly
A karmienia zazdroszczę :-( Ja prowadzę specjalny zeszyt i muszę zapisywać nawet składniki zupy,bo nigdy nie wiem co Olę może uczulić. Ostatnio maż podał Oli jedzenie w słoiczku (byłam wtedy w szpitalu,tak to sama gotuję). Całą ją wysypało - i od czego? Mianowicie w zupce pomidorowej znalazł się sok z białych winogron (3%). To wystarczyło,aby wystąpiła reakcja alergiczna.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #95179 przez Groszek
Kurcze to faktycznie macie problem z karmieniem.... U nas Michaś je wszystko i na całe szczęście nic mu nie jest :)

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #95205 przez angela660
Witam

Groszku, przykro mi z powodu babci. Uważam podobnie jak dziewczyny, jeśli postanowiłaś wyjechać wyjedź i absolutnie nie jest tak, że " nie ważne jak się żyje, ważne ze razem" jeśli ludzie się nie szanują, a już nie wspomnę o biciu czy krzykach, nie powinni fundować takich wrażeń dziecku.

Sama często właśnie o tym, myślałam, nie potrafię znieść kiedy mój facet podnosi glos, na cokolwiek, nawet rozmawiając przez tel, kiedy Nicolas słucha, od razu reaguje smutną minką i dezorientacją...

Goldi współczuję strasznie, może jednak warto zrobić takie testy jeśli to` możliwe, mi powiedzieli że musi mieć 3 lata przynajmniej...
Z tym, że u nas nie ma aż takiego problemu(jedynie katar), zjada wszystko jak leci, dziś nawet kotlety mielone babci podjadał... eh

A, i oczywiście dziękuję wszystkim oferującym pomoc:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #95211 przez natmur11
to ja juz nie wiem jak to jest z tymi badaniami. moja siostra robila corci 6 miesiecznej z tym ze placila za nie chyba 180zl. to chyba zalezy od osoby jeden pobierze inny nie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #95375 przez Groszek
Witajcie :)
Jaką spokojną noc mieliśmy to szok :) Michaś obudził się 2 razy, więc i ja odpoczęłam :lol:
Miłego dnia :kiss:

http://www.zapytajpolozna.pl/components/com_widgets/view.php?sid=7557

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #95413 przez asia26
Groszku bardzo przykro mi z powodu Babci...
No ja Was na weekend opuszczam dzis przyjezdza do mnie przyjaciolka z mezem i swoja 6,5 mies coreczka na caly weekend wiec moze troche narazie oderwe sie od smutnych mysli...
Buziaki kochane Mamusie i Dzieciatka :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96491 przez sloneczko
Witajcie moje drogie,

Groszku wspolczuje, jak moge to zapytam ile miala lat, BaBcia jejku moje babcie zmarly jak mialam 11 i 14 lat, dziadka jednego nie znalam a drugi zmarl jak mialam 17, wiec babcie czy dziadka miec to skarb!

Goldi jak sie czujesz? mala super, chodzi, pewnie teraz masz biegania za nia.

Ilonka tak dawno Cie nie widzialam, prosze napisz jak sie czujesz, jak badania, jak Wiktorek.

Angela jak sklep? zamknelas czy cos sie ruszylo?

Natmur, zmienilo sie moze cos miedzy Toba a Pawlem?, moze jest szansa jeszcze?

Asiu jak Oliwcia, zaczyna juz grysc? bo ma juz czym ;)no i jak samopoczuje?

Sylwus, a jak u Was jak noce, Kacperek rosnie?, tak dawno o Was nic nie czytalam

u nas noce sie zmienily, co noc mala karmie do 2 razy i nad rankiem, wiec jest WSPANIALE!!! dla niej nawet moge znowu co 2 godziny wstawac, tak bardzo jest mi wazne ja karmic.
ogolnie mala jest wszedzie, ostatnio kilka krokow przy chodzikow zrobila,ale mam wrazenie ze sie go "boi"a przeciez on nie gryzie ;)
przy meblach chodzi pieknie, wrecz biega, ale za jedna roczke tez sie boi.
zabkow mamy 2 tak jak byly nic sie nie zmienia.
a tak to hm.. sama nie wiem co mam jeszcze napisac, wszytsko ok, no tylko brak czasu! ale to znacie wiec zadna nowosc!

sloneczkolaura.aguagu.pl/ tutaj dodalam kilka zdjec Laury.


pozdrawiamy mocno i zyczymy spokojnej nocy!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96507 przez natmur11
Hej Sloneczko:) u nas narazie bez zmian, mamy 6 zabkow, mala od srody mi choruje najpierw goraczka i gardelko potem wysypka i biegunka. ciagle cos. jesli chodzi o pawla to nie pyta o mala nie interesuje sie moim zdaniem. dzis przeprowadzilam z nim drastyczna rozmowe powiedzialam mu ze albo bedzie prawdziwym ojcem albo niec h pomysli o zrzeknieciu sie praw bo skoro nie jest zainteresowany to niech nie utrudnia mi i malej przyszlosci. obiecal ze sie poprawi, nawet wspomial cos o tym ze chcialby zebym poszla z nim na wesele jako osoba towarzyszaca ale nie wiem sceptycznie do tego podchodze, zobaczymy jak przyjedzie do malej na roczek jak sie zachowa. poza tym nadal utrzymuje ze mnie nie kocha. z tego co mi powiedzial jest sam a jego czas wypelnia praca i picie:/ ehh chcialabym mu pomoc... sloneczko Laura jest piekna!ide ogladac "zmierzch":)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96511 przez sylwus136
Witaj Sloneczko :) miło Cię tu widzieć i szkoda, że nie wpadasz częściej ale rozumiem.Mała rośnie to i czasu na wszystko brak.

U nas dobrze.Mały rośnie,rozrabia,raczkuje jak mała rakieta,jego ulubioną zabawką jest pilot od telewizora :D a najbardziej wychodzi mu nagrywanie programów :D zawsze jak sie bawi to cos nagra,ja potem wchodze i się zastanawiam kto to ustawił do nagrania :D
Kacperek nie chodzi sam.Umie się sam puścić i postać chwilkę bez trzymanki.Przy meblach chodzi a wręcz biega i to nawet jedną rączką.Uwielbia grzebac przy pralce,kuchence,zmywarce czyli tam gdzie nie wolno...Uwielbia też zamykać i otwierać drzwi od łazienki.Ogólnie jest małym nerwuskiem.
Jeśli chodzi o noce to oj zalezy od dnia.Czasem obudzi się tylko raz i śpimy do 8 a innego dnia budzi się z 4 razy i śpimy tylko do 5.30-6.30.Wiec wiesz różnie.

W środę 13 kwietnia ( czyli dokładnie w jego urodzinki) wyprawiamy roczek.
Lokal juz zamówiony tylko jeszcze dogadać szczegóły trzeba bedzie,tort babcia zrobi,ja juz mam sukienke kupioną wiec jest dobrze.
teraz jeszcze tylko muszę kupić Kacperkowi krawat taki na gumeczkę i wszystko bedzie :)
Z prezentem na roczek czekamy i kupimy po imprezie bo planujemy konia na biegunach a boję sie ze ktoś go czasem moze kupić wiec jak impreza się skończy to jedziemy na zakupy :)
A ty co kupujesz małej na roczek? To tez już w sumie niedługo :) i jak w ogole przygotowania ?

Całuję :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96678 przez gold_butterfly
Przykro mi Natmur11,że tak wyszło :-( Nie jestem za bardzo w temacie (ale wiecie jak to jest :-D Czasami czasu brak na czytanie). Co się dokładnie stało,jeżeli mogę zapytać?

Ja się czuję znacznie lepiej,wręcz idealnie. Tylko ciągle co jakiś czas łapię doła myśląc o wynikach. Chciałam starać się z mężem o kolejne maleństwo,a teraz muszę się wstrzymać minimum pół roku. Straciłam dużo krwi i mam anemię, niedobór magnezu - w nocy łapią mnie skurcze, mam okropne paznokcie - zaczęła falować mi płytka paznokciowa, zrobiły się bruzdowate. No,ale najważniejsze,że znowu mogę biegać za Olą wokół stołu :-D

Ola coraz lepiej chodzi - już nie raczkuje do zabawki,ale wstaje, kawałek przechodzi i siada. No i usiłuje biegać,co zawsze kończy się upadkiem.

My robimy zrzutkę na roczek i kupujemy Oli zabawkę do ogrodu.

allegro.pl/feber-gus-tunel-zabawowy-gasi...lac-i1524744816.html

Słoneczko,a Laura wyrosła na śliczną dziewczynkę, sama słodycz :-D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96762 przez natmur11
Gold Pawel mnie zostawil kilka miesiecy temu a ok 13 lutego stwierdzil ze juz mnie nie kocha i od tamtego czasu raczej nie mamy ze soba kontakty u mala nie pyta a jesli juz to rzadko i ogolnie co u malej. wczoraj powiedzialam ze albo w lewo albo w prawo i albo bedzie ojcem albo nie i ma decydowac bo szkoda mi jak widze ze ona potrzebuje taty i on ma ja gdzies:/

zabawka swietna ja juz powoli mysle o roczku. chyba kupie czapeczki obrusik z ksiezniczkami:D a na prezent chce misia na biegunach i rowerek,

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

13 lata 1 miesiąc temu #96832 przez sloneczko
Witajcie,

oj Natmur wspolczuje, ale moze jest nadzieja, pomimo z tego co piszesz trudna ja widziec, ale czasem...

natmur super ze lepiej sie czujesz.

sylwus my wyprawiamy urodzinki dzien po jej urodzinach, urodziny ma w piatek, tak to wszyscy co sa zaproszeni musieliby urlop wziasc, to raz, a dwa u nas w kosciele nie odprawiaja mszy w piatki, dlatego jest na 30.04 i to na 18h.
wiec tak na 11:30 idziemy do restauracji na obiad, poznije przyjdziemy do domu na torcik i inne pysznosci i na 18 do kosciola, i pozniej znowu "na resztki" co zostanie ;) haha

ja mam wielkie plany na urodziny malej, ale pokarze dopiero po uroczystosci,

prezent praktycznie juz dawno mamy www.weltbild.de/3/15993374-1/spielwaren/...kuller-lernbaum.html od mojej mamy dostanie www.amazon.de/Mattel-R7871-0-Fisher-Pric...ktisch/dp/B002YK2WOQ wiec zabawek nam wystarczy. chcialam jej kupic taki basen cgi.ebay.de/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&it...geName=STRK:MEWAX:IT i do tego pileczki, ale sama nie wiem czy nie bedzie za mamy, na wode jest ok, ale pileczki chyba beda wrecz same wyskakiwac ;)

ja jeszcze nie wiem jak sie ubiore, od kad mala pila raz dziennie przybylo mi 3 kg i czuje sie jak "slon" wszystko weszlo w brzuch, wiec chyba spodnie zaloze i jakas bluzke, sukienke mam jedna super ale nie zmieszcze sie w nia ;((( ale moze kiedys....

ok to na tyle, mala pewnie zaraz wstanie i tyle z wolnego czasu.

Bede starac sie czesciej zagladac, ale same wiecie jak to jest.

aha moje tez uwielbia drzwi zamykac, swiatlo gasic, raczkowac nie raczkuje, chodzic za jedna raczke chodzi ale tylko przy meblach nawet ze mna nie chche za jedna raczke chodzic, na wszytsko przyjdzie czas.

aha sylwus a jak przygotowania do slubu?

pozdrawiamy mocno!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl