BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864335 przez Ania86
Motylek, trzymam kciuki i wierze że wszystko jest będzie ok.

Po wizycie ok, lekarz powiedział że wszystko jest dobrze. Dzidziuś ma 5 cm :) tak się ruszał że nie mógł go zmierzyć ;) Co do tych bóli mówił że to mogą te wiązadła się naciągać i nic konkretnego. Za tydzień mam wizytę u "swojego" lekarza. A i jeszcze mówił żeby odstawić już kwas foliowy i zacząć zażywać witaminy te od 2 trymestru- Prenatal Classic i DHA, zażywacie coś takiego?
Byłam dziś w lumpku i kupiłam fajną koszulkę H&M mama za całe 5zł i bluzeczkę dla małego co prawda dopiero na 6 miesięcy ale nie mogłam się powstrzymać:)


Caroina, a Ty jak się czujesz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864342 przez Caroina
Ania86 To świetnie, że u Was wszystko jest dobrze :) U mnie lepiej, wczoraj troche pobolało, teraz też zaczynam czuć ale ogólnie lepiej. A Ciebie jeszcze boli brzuch czy już przeszło? U mnie psychicznie dno. Mąż doprowadza mnie do rozpaczy ale to już inny temat, nie na to forum.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864343 przez munkki
dziewczyny, ciesze sie ze po waszych wizytach wszystko ok:)
Ania86 5 cm to juz spory czlowiek:) na moim ostatnim usg tez caly czas bylo wierzganie nozkami i raczkami:)

Motylek trzymam kciuki, zeby wszystko bylo dobrze. Moze to jakis kriak czy cos, wiem ze plamienia sie zdarzaja i nie zawsze oznaczaja najgorsze!

Ja zaczynam myslec o urlopie nad morzem polskim w czerwcu... jakos mi sie tak zamarzylo...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864363 przez malvi
Ja jutro mam USG 11-14 tydzień - trzymajcie kciuki! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864365 przez marzenap
Ja się melduje juz po badaniach prenatalnych :laugh:
Wizyta w tej klinice przeszła moje oczekiwania od razu na wejsciu po rejestracji "zycza sobie państwo kawki czy herbatki a moze dla młodej mamusi soczek?" tak nas przywitała połozna powiem wam ze miałam szczękę do ziemi usg robił bardzo miły i bardzo przystojny lekarz ale do rzeczy samo badanie usg trwało ok.30 min.gdzie miałam sprawdzane wszystkie parametry dzidziusia.Wszystko wyszło ok,przyzierność karkowa ok,kość nosowa w porządku,narzady wewnetrzne,serduszko itp.mój mały kosmonauta ma 6,12cm i ciąża jest o tydz.starsza niz wynika z OM.Więc jestem teraz juz w 13 tyg.a termin mam na 5 października. pobrali mi także krew do badania wyniki za 7 dni to jest tzw.test PAPPA.W poczekalni był nawet telewizor jestem bardzo zadowolona i z obsługi kliniki i z tego ze z dzidzia wszystko ok.Lekarz odpowiadał na moje milion pytań i szczegołowo wszystko tłumaczył.Nastepne usg mam miec w 20 -22 tyg.ciązy
uff ale się rozpisałam :laugh: :laugh:
miłego wieczorku :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864366 przez Ania86
Caroina, nie nie przeszło całkiem, ale mniej boli, zwłaszcza na wieczór się nasila. Ja też ostatnio miewam dziwne humory, jakaś taka jestem poddenerwowana :/

Munkki, wakacje... urlop... i jeszcze nad morzem super:) My w wakacje jeździliśmy w góry, Zakopane, kocham to miejsce :) a w tym roku pewnie nic z tego, ewentualnie jakiś spacerek po dolince ;)

Malvi, powodzenia jutro, daj znać po.

Marzenap, no pełna kultura, super że jesteś zadowolona i lekarz tak dokładnie wszystko posprawdzał, będziesz spokojniejsza:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864399 przez motylek05
Serduszko mojej kruszynki przestało bić w 9 tyg. :( :( jutro jadę na zabieg ... :(

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864410 przez Caroina
Motylek Kochana, tak strasznie mi przykro :kiss: Życzę Ci abyś szybko doszła do siebie, zaszła w ciąże i urodziła zdrowego dzidziusia :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864419 przez agniesia1604
ojej motylku:(((

Przykro mi
Bądź dzielna, wiem że nic nie poprawi Ci teraz humoru ale proszę miej nadzieję że jeszcze będzie dobrze i będziesz szczęśliwą mamusią dla kolejnego brzdąca!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864425 przez srenka_918
Motylek bardzo Ci współczuję :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864450 przez motylek05
Ja czułam że coś jest nie tak :( i te plamienia co jakiś czas nie pozwoliły mi się cieszyć ciążą do końca... :(
Boję się jutrzejszego zabiego :(

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864472 przez Caroina
Nie bój się, to nie boli (przynajmniej fizycznie). Daj znac o której sie tam wybierasz, bede z Toba:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864488 przez _kasik_
Boże motylek .... Współczuje wiem co teraz przeżywasz.... tak bardzo Ci kibicowałam bo Ty byłaś i (tak jak jest teraz Caroina, której również niesamowicie kibicuje) na takim etapie ciązy jak ja byłam....

Kochana współczuje... trzymaj się ... gdybys potrzebowała jakiś informacji to smiało pisz....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #864493 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864595 przez Martusia
Motylku trzymaj się :* Myślami jestem z Tobą!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl