BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 1 miesiąc temu #863276 przez agniesia1604
Ślub 26 kwietnia? Czy jednak Maj?

Ja ślub brałam 25 kwietnia:)

__________


Ślub to jednak przeżycie ... ślubem zyje sie nawet rok wczesniej:P :) hihihihi

__________

Kolejne przeżycie to ciąża... poród... a potem leci jak cholera... i już taki mój brzdąc ma 8 miechów ...a ja dopiero co byłam z nim w ciąży!!!!!

Idą nam ząbki , mam masakre w domu... spałam moze ze 2 godziny..:( Nazywam sie ZOMBI:)

:P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 9 lata 4 miesiąc temu #863315 przez julka
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863388 przez Ania86
Julka, no faktycznie patrzyłam z ciekawości na 5-10-15 to są super promocje, tylko szkoda że nie znamy płci :) niektóre rzeczy nawet do 50% to niezłe okazje. Ale super, podróż do Rzymu i to w maju, istny raj :)

Mnie dalej pobolewa ten brzuch:/ a wczoraj wieczorem to bolał dość mocno ale no spa pomogła, zapisałam się na jutro do lekarza, ale kurcze mój jest na urlopie i idę do jakiegoś innego, mam nadzieje że wszystko ok z dzidziusiem.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863408 przez srenka_918
Julka najpiękniejszy miesiąc na ślub to kwiecień ;) Ja miałam 28 ;) Było ciepło 24stopnie w nocy a tydzień później moja koleżanka brała ślub to w dzień było 9stopni tylko i padało straszliwie ;)

Teraz coraz więcej ludzi w maju ślub bierze, a moja babcia mi kiedyś opowiadała że za jej czasów nie wolno było ślubu w maju brać bo to bezczeszczenie miesiąca Maryjnego było... Czasem to się cieszę że żyjemy w czasach jakie mamy ;)

Aha, wiem co chciałam się zapytać. W zeszłej ciąży miałam anemię od początku, bo właściwie od nastolatki miałam anemię i musiałam brać żelazo (tardyferon) teraz miałam wyniki idealne, żelaza mam dość, a lekarz stwierdził, że za 2-3 tyg mam sobie kupić Ascofer, teraz patrzę że to żelazo, po co mi to, skoro nie mam anemii?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863426 przez munkki
julka tez mielismy slub w w kwietniu, bez wesela, z obiadem dla rodziny a wieczorem impreze (ale nie taka do konca "weselna") ze znajomymi. Pogoda nam dopisala, mimo iz poczatek kwietnia to byl. U Ciebie na pewno bedzie juz cieplo... a jak nie to i tak sie wygrzejecie w Rzymie, super miejsce na podroz;)

srenka_918 moze on przewiduje ze za te pare tygodni bedziesz potrzebowac wiecej zelaza i przepisuje to zanim wyniki Ci sie pogorsza... sama nie wiem. mi nic nie mowiono o zelazie...

ja jak juz pisalam zmeiniam lekarza, w nastepny piatek mam wizyte. Nie poszlam dzis do pracy, tak mnie glowa bolala... juz mam coraz mniej sily zeby chodzic do roboty, stresuje sie tam, niby moge pracowac 6 godzin, ale nie moge sie wyrobic z robota w tym czasie i mam dylemat czy powiedziec o tym lekarzowi czy nie.... a Wy, jestescie juz na L4 dostalyscie z jakiegos powodu czy poprostu powiedzialyscie ze juz nie macie sily?

moze lepiej sie poczuje niebawem i przestanie miec te dymelaty pracowe... mam nadzieje, bo mialo byc coraz lepiej po 12tyg a ja czuje sie coraz slabiej... ale byleby w brzuchu nowemu czlowieczkowi dobrze bylo :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863584 przez agniesia1604
Ja polecam taki sklep jak Szip Szop ... poszukajcie w necie:) Fajne i śmieszne ciuszki mają:P
Co do cen ... ja się zaopatrywałam głównie w C&A i HM ( wystarczy siez arejestrować na stronie HM - newsletter i otrzymujesz 25% na jakąś rzecz, w C&A 10% na zakupy online )... na FB mam w ulubionych : HM, C&A, Reserved i co jakiś czas dają kupony 20-30% i z tych okazji korzystam :P Cocodrillo robi co jakiś czas wyprzedaże i trzeba zaglądać bo można dostać ciuchy za grosze ...np za 5 zł a wczesniej kosztowało 40zł...
Często na tych stronach i w tych sklepach stacjonarnych robią wyprzedaze o czym informują na e-mail. Dodatkowo sama korzytam z Cropp i Housa bo też mają wyprzedaże często na 40% ... Warto obserwować :)
Dobrą firma i często ma promocje jest F&F w Tesco ...

Taki zestaw info dla przyszłych mam :)

__________________

Ja wpadłam kiedys do S-H i kupiłam rampersy 2 szt ale dałam za nie dość dużo bo w sumie 30zł ... żałuję ...bo pewnego razu pojechałam na rynek w Cieszynie i zakupiliśmy z mężem nowe ciuszki i ładniutkie w podobnej cenie... Poza tym polskie firmy ne są złe i mogę nawet podkreślić że te polskie to dziur nie dostały a te firmowe to niektóre niestety przy napach sie rozdarły (cocodrillo, smyk,C&A - dziury na paluchy w pajacach- ale z mojej winy bo juz przymałe:P)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863593 przez srenka_918
ja jestem na macierzyńskim ;) jakbym miała do pracy chodzić to bym padła chyba... sama opieka nad małym mnie wykańcza i te nie przespane w większości noce... Jakbym po 5 godz jako takiego snu miała siedzieć 8 godz w pracy a potem ogarnąć mieszkanie, dziecko... Nie nie... Wykończyłabym się nerwowo i psychicznie...

Munkki no właśnie nie wiem co ten doktorek sobie myślał... To nie lepiej kazać mi za 3 tyg iść na krew bo za 4 tyg mam wizytę to wtedy by mi kazał brać? Tak w ciemno mam się "truć"? Po co mi ta chemia skoro nie potrzebuję... Wolę naturalne metody przynajmniej na początku...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863680 przez aneczka25
hmmm...złe dni ostatnio mam....coraz więcej myślę o L4
wymiotujemy praktycznie co dzień...krakersy i delikatne wstawanie trochę pomaga ale czasem odpuści a czasem nie...Najtrudniej w pracy.
Mam 11 tydz ciąży wpisany na karcie ciąży. Jak myślicie poczekać do 12 z informacją do pracodawcy?
Coraz trudniej mi pracować po 12h,wiem że nie powinnam ale obawiam się po prostu o pracę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863807 przez malvi
aneczka ja w ogóle nie rozumiem na co Ty czekasz... Ja powiedziałam dzień po zrobieniu testu (4-5 tc) - mam tak jak Ty pracę po 12h w galerii handlowej. Od momentu kiedy powiedziałam swojemu przełożonemu, od tego dnia pracowałam już po 8h, później poszłam na L4 (pracodawca sam mi to sugerował ze względu na warunki pracy - stres, cały czas przed komputerem, 1 toaleta dla wszystkich itd). Nie wiem jak dla Ciebie, ale dla mnie zdrowie moje i Bąbla jest najważniejsze...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #863975 przez pauletta
Ja po wizycie. dzidzia 3 Cm ma :-)

A na zimno jednak heviran.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864119 przez motylek05
Ja dziś zalamana jestem :( znowu miałam plamienie ... Dziś po pracy muszę na IP jechać , ale aż się boję :( wcześniej To tylko śluz podbarwiony na brązowo, a dziś to ciemną krew ,nie dużo ale jednak ... :(

Mój Aniołek 11tydz [*]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #864199 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864237 przez malvi
Motylek daj koniecznie znać! Chociaż jak mówisz, że jest tego niedużo to ja jestem dobrej myśli :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864254 przez pauletta
No wlasnie nie zapytalam z tego wszystkiego, ale cos w tym musi byc ze musze zazywac ten heviran. No u mowila zeby uwazac zeby tam na dole sobie nie zawirusowac.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864298 przez Caroina
Motylek 3mam kciuki za Ciebie i maleństwo. Wszystko musi być dobrze :kiss:

Ania86 Jak po dzisiejszej wizycie?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl