BezpiecznaCiaza112023

Mamusie pazdziernik 2014

10 lata 1 miesiąc temu #864729 przez Marza
Motylek bardzo mi smutno z powodu Twojej straty :(
To jest straszne... współczuje Ci, ale musisz się trzymać ! :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864869 przez marzenap
Motylek mnie też jest strasznie przykro :( przyłaczam się do dziewczyn trzymaj się kochana :kiss: :kiss: :kiss:

Dziewczyny, a na badanie wchodziłyście same czy z partnerem? bo ja mojego M.zabrałam dopiero na badania prenatalne ijak on zobaczył jak nasze dzieciatko ssie kciuka to się popłakał:) teraz go bede zabierała na każdą wizytę:)bo mi się go żal zrobiło hehehe :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #864880 przez pauletta
My chodzimy razem. Teraz na 2 wizycie byl w srodku i widzial dzidzie :-). Cieszyl sie jak oszalały :-). Kolejna wizyta bez niego bo bedzie w pracy :-[

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #864983 przez Aneta_78
.. ;)

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #864990 przez malvi
Motylek bardzo ale to bardzo mi przykro :( jestem z Tobą myślami i kibicuję Ci, żeby kolejnym razem wszystko sie udało :kiss:

Aneta mi moja Gin powiedziała, żeby lepiej nie farbować w ogóle włosów w ciąży...

Ja dziś poszłam na USG i co się okazało? Muszę powtórzyć badanie za tydzień, bo na razie moja fasolinka jest o niecałe 3mm za mała :(

Dziś M. był ze mną w przychodni, ale do środka nie wchodził :P a tak to zazwyczaj chodzę sama, bo on w tym czasie jest w pracy.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865003 przez munkki
Motylek przykro mi strasznie, trzymaj sie cieplo!

Aneta_78 co do farbowania wlosow to na pewno nie mozna uzywac farb z amoniakiem. Wiem ze sa szampony koloryzujace, bardzo delikatne Loreal.
Mysle, ze po takim szamponie to nic sie dzidzi stac nie moze, chodzi bardziej o to ze wlosy inaczej reaguja, wiec moze ci troszke inny kolor wyjsc. ale jak uzywasz jakiegos neutralnego, to bedzie ok.

Co do chodzenia do lekarza, to ja chodze sama. Teraz na usg genetyczne maz chcial isc, ale chyba nie bedzie mogl sie urwac z pracy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865011 przez pauletta
Ale 3 mm to nie duzo ?! Lekara cos zasugerowal ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865025 przez Martusia
Aneta_78 też mam ten problem, tzn duże odrosty :)W poprzedniej ciąży używałam farby z garniera color&shine bez amoniaku, o trwałości do 28 zmyć. Ale mimo, że nie zaszkodziło to małej to jakoś teraz nie mogę się zdecydować na farbowanie. Czytałam kiedyś, że w 1 trym. należy unikać farbowania, a później niby można ale farbą bez amoniaku. Zapytam mojej lekarki w czwartek, co ona myśli na ten temat.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865041 przez marzenap
Ja farbowałam włosy tydzień temu oczywiście za pozwoleniem mojego lekarza :laugh: :laugh: powiedział ze nie widzi żadnych przeciwskazań do tego,dziecku to nie zagraża w żaden sposób tylko oczywiście farbą bez amoniaku :laugh: jedynie to moze nie ten kolor wyjść poprzez hormony które buzuja w nas ale mnie to nie zaszkodziło :) wiec farbujcie włoski dziewczyny żeby lepiej się czuc i ładnie wygladać a dziecku nic się nie stanie :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 10 lata 1 miesiąc temu #865065 przez Caroina
Motylek Jak już bedziesz w domu, napisz co u Ciebie i jak po zabiegu. Pewnie wyjdziesz dopiero w sobote rano.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #865070 przez Aneta_78
..

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865087 przez Caroina
Aneta_78 Masz racje, nie powinnam tu tego pisac. Usunełam tresc. Zachowam swoje czarnowidztwo dla siebie i odezwe sie po wizycie.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu - 8 lata 11 miesiąc temu #865098 przez Aneta_78
?

...nieustająca awaria suwaczka ;-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865104 przez srenka_918
Ja w zeszłej ciąży farbowałam się henną, ale kolor za każdym razem (mimo tej samej farby) wychodził inny ;) Burza hormonów ;)

3mm to nie dużo, po prostu dzidzia może być o 3 dni młodsza, bo doszło do zapłodnienia później... A Pawełek do 6 miesiąca był mniejszy niż "średnia" a potem jak strzelił ;) Do tej pory jest duży ;) Bardzo duży ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 1 miesiąc temu #865233 przez _kasik_
Caroina jak przeczytałam wiadomość to co napisałaś to autentycznie się rozryczałam i nie miałam siły odpisać...

Nie mysl żle... Nie Ty... masz myslec pozytywnie .... wierze ze wszystko bedzie dobrze... bardzo w to wierze. Kochana powodzenia.... Nie wiem dlaczego ale wydajesz mi się bardzo bliska dlatego az zakuło mnie serce jak przeczytałam Twojego posta.
Trzymaj się kochana ....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl