BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

8 lata 10 miesiąc temu #986123 przez AgusiaKRK
Dzień dobry Majówki! Podczytuję Was czasem, bo jestem na podobnym etapie (mama końcowokwietniowa) i chciałabym się poradzić. Czy kupowalyscie swoim maluszkom karuzelki nad łóżeczko? Jeśli tak, czy jakieś konkretne macie sprawdzone i polecacie? Takie że Wasze pociechy je lubią a Was muzyczka nie drażni? Oczywiście najlepiej jeszcze przystępne cenowo (ale mam wymagania ;-)) Z góry dziękuję za opinie i rady na co zwrócić uwagę. Pozdrawiam!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986143 przez papryczkaczili
Narazie nie mamy karuzelu moja za malutka w sobote ma trzy tygodnie slyszalam.ze takim maluszkom to od dwoch miesiecy mozna wieszac karuzele. My mamy misia spioszka dziala.na.niunie rewelacyjnie spiewa cztery kolysanki po polsku usypiaja nawet mnie, maprojektor gwiazdki wlacza sie kiedy dziecko placze i mozna sciszac i podglasniac. Jestem zadowolona z zakupu mimo ze mamy go pare dni

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986235 przez solenka89
Zgadzam się z papryczkaczili :) nasza ma karuzele, ale nie jest nią zbytni zainteresowana :) poczekamy aż urośnie :) Na chwile obecna u nas sprawdza się śpiewanie : AAAA kotki dwa :) na to reaguje super :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986374 przez goniag12
Ja mam karuzele Tiny love. Jest na baterie i gra 30 minut kilka kołysanek. Trochę jak dla mnie za głośna wiec głośnik zakleilam taśma ze trochę stlumic dźwięk . Ale narazie tez u nas się jeszcze nie sprawdza. W ogóle małej nie usypia ani nie wycisza. Ale używałam jej przy synku wcześniej i usypial ale tak od 4-5 miesiąca kiedy uczyłam go samodzielnego usypiania. Jednak nie włączałam jej na głową malucha. Ogólnie chodziło o muzykę a nie o kręcące się zabawki.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986834 przez meli1990
GabrysiaSta Wielkie Gratulacje synek śliczny

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987033 przez AgusiaKRK
Dzięki za podpowiedzi dziewczyny! Nawet nie wiedziałam, że są takie cuda jak miś śpioszek i projektor, obadam sprawę jeszcze raz :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987105 przez papryczkaczili

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987108 przez AgusiaKRK
Ale fajnie! I córeczka na to już reaguje?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987128 przez papryczkaczili
Na kolysanki tak na gwiazdki niby patrzy ale nie wiem czy to ja juz interesuje raczej jeszcze malo

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #987768 przez a!gusia
Ja mam fisher price rainforrest i synek ja uwielbial a mala juz patrzy na zabawki i oglada..ja jestem z niej b zadowolona..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988036 przez papryczkaczili
A co myslicie o matach edukacyjnych? Dzieci lubia sie na tym bawic? Do ilu miesiecy taka mata posluzy?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988066 przez natkach
Taka mata to chyba bedzie dobra jak maleństwo bedzie juz ładnie trzymać głowę - może juz 3 miesiąc ?
Te maty sa fajne i tez kupię Antosiowi.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988075 przez goniag12
Jak dla mata edukacyjna jest raczej zbędna. Ale niektóre dzieci może się interesują. Mój synek nie bardzo a córa tez jeszcze nie ale jeszcze za wcześnie żeby to ocenić.
Natomiast u nas strzałem w 10 jest huśtawka. Nie leżaczek bujaczek który trzeba samemu bujać tylko huśtawka zasilana prądem lub na baterie. Dzięki niej moja córcia grzecznie leży i usypia na dniu kiedy ja pracuje przy komputerze. Bez niej nie dałabym rady pracować.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988277 przez a!gusia
U nas znow bujaczek ratuje zycie.no przynajmniej plecy ;) bo Karinka ma kolki i tylko husianie ja uspokaja i w bujaku spi.hustawke tez mamy ale bedzie ok jak mala podrosnie bo za pionowa jest

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #988293 przez AgusiaKRK
A jak wygląda taka huśtawka dla niemowlaka? Leżaczek bujaczek to wiem :-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl