BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Maj 2015 :)

8 lata 10 miesiąc temu #985203 przez goniag12
U nas dobrze. W środę mieliśmy kontrolę lekarska na miesiąc oraz szczepienie na gruźlicę. Ale dostaliśmy jeszcze skierowanie na badanie krwi bo mała jest jeszcze lekko żółta i muszą sprawdzić czy nie ma jeszcze żółtaczki.

Dzisiaj przespala cały dzień. Ciekawe jak będzie w nocy . Ogólnie nie mogę narzekać. Ostatnio wstaje tylko raz ok. 1-2.00 i potem kolo 5.00 i śpi do 8.00-9.00. Wiec w nocy się wysypiam. Czasami meczy ja brzuszek wtedy są gorsze dni, ale bardziej steka i nie może spokojnie spać niż płacze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985217 przez natkach
Papryczkaczili na ropiejace oczka jest jakiś masaż który robi sie delikatnie pod oczkiem ale nie pamietam dokładnie jak to sie robi to miałam na szkole rodzenia.

U nas we wtorek wybije 4 tydzien jak Antoś jest z nami, nie wiem kiedy to zleciało... Noce wyglądają dość dobrze budzi sie 2-3 a potem 6-7. Mozna sie wyspać. Jutro przychodzi położna, jestem ciekawa ile wazy bo ostatnio miał lekki spadek wagi. Zleciła badanie moczu ale wyniki wyszły dobrze.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #985260 przez goniag12
Natkach a karmisz co 3-4 godziny e nocy tez? Bo u nas zawsze położne powtarzają żeby tak karmić maluszka nawet jeśli śpi trzeba obudzić. Przynajmniej w pierwszych dwoch-trzech tygodniach życia.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985264 przez solenka89
My z karmieniem spoko, na to nie mogę narzekać i mała też śpi bardzo dużo.Mniej w dzień więcej w nocy, ma jakiś swój rytm określony :) Natomiast walczymy z pleśniawkami :/ prawdziwa zmora. Niby nie są duże, niby tylko na języczku, ale nie chcą zejść do końca. Heh :/ Super, że już wszystkie jesteśmy rozpakowane, bo w tych weekendowych upałach bardzo cieszyłam się, że już nie jestem w ciąży :D
Jak Wasze powroty do formy? Mój ciężko, ale jakoś idzie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu - 8 lata 10 miesiąc temu #985269 przez solenka89
Nam również zalecono by małą budzić co 2-3 godz bo na początku miała niewielką żółtaczkę fizjologiczną i z tego powodu mało się budziła na jedzenie. teraz jest już ok, ale mała zdecydowanie nie trzyma się tego rytmu. Budzi się co 4-5 godzin, a czasami ja ją budzę bo wydaje mi się, że ju za długo śpi i czas zjeść. Zdarzają się takie jednak dni kiedy mała budzi się co godzinę ;/ Takie ma swoje humorki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985320 przez natkach
Goniag tak w nocy tez karmie 2 razy:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985490 przez Marlena_
GabrysiaSta gratuluję :) Nikoś cudny niech się zdrowo chowa :).
Gratulacje również dla wszystkich majowych mam :)

"Nie ma rzeczy niemożliwych"

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985625 przez Lily729
nam też oczko ropiało i to dość mocno - pomogło przemywanie kilkanaście razy dziennie solą fizjologiczną (ważny kierunek - od uszka do noska) i kilka masaży dziennie głównie w rogu od strony uszka i delikatnie przechodziłam z masażem w stronę noska ;) po 2 dniach takiej intensywnej kuracji kanalik łzowy się odetkał i po ropie już od tygodnia nie ma ani śladu ;D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985886 przez goniag12
Moje skarby najwieksze:)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985939 przez papryczkaczili
Lily a czy moglabys mi wytlumaczyc dokladnie jak robisz ten masaz? ja przemywam i masuje w kaciku ale polozna mi to tak niedokladnie wytlumaczyla jakos, niby jest lepiej ale nie dokonca.

Goniag masz sliczne dzieci:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985967 przez solenka89
Goniag dzieciaczki Ci się super udały! :) Nasza malutka jutro kończy miesiąc! Nie chce mi się wierzyć, że to tak szybko przeleciało!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #985984 przez natkach
Solenka mój miniuś miesiąc kończy 12stego.. Jak ten czas leci to aż sie wierzyć nie chce... Za szybko zdecydowanie.. Cieszmy sie nimi bo one szybko urosną.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986010 przez a!gusia
A u nas juz 7 tyg prawie!az mi sie plakac chce..Karinka zasypia na noc ok 22 i spi nawet do 5 rano wiec jest super.karmie piersia i wazy juz 4840!!!!Klocus moj ❤️
Niestety ma kolki i prezy sie wierci niezbyt spi czesto-w dzien bo noce odpukac ok
Poza tym to niewiele mam czasu ;) przy dwojce jest co robic,zwlaszcza ze nie chce zeby Jerzyk czul sie odsuniety to jak Mala spi staram sie z nim pobawic..a dom tez trzeba ogarnac ;)
Pozdrawiamy!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986035 przez papryczkaczili
Podziwiam was z dwojka dzieci bo ja z jednym mam jeszcze czasem problem by znalesc.sily albo czas na jakies porzadki czy prasowanie:p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 10 miesiąc temu #986071 przez a!gusia
Papryczka-kwestia organizacji hehe ale tez musze przyznac ze moj synek bardzo fajnie przyjal siostre grzeczny jest no i tez juz na tyle duzy-prawie 4 latka ma-ze rozumie sporo ;) czasami jest trudno ale coz trzeba wtedy odpuscic pozadki ;) a ja mam z tym problem czesto bo balaganu nie cierpie!
My dzis przespalysmy pierwsza cala noc-od 22 do 7! A potem do 10 Karinka dospala :)teraz je sniadanko ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl