BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Lipcowe 2013

11 lata 5 miesiąc temu - 11 lata 5 miesiąc temu #476490 przez karolinkanice16
Dziubasek - no ja mieszkam w Dublinie, szkoda, że masz tak daleko ubłagaj gp, ja od razu dostałam dwa zdjęcia malutkiej fasolki u polskiego lekarza :). U mnie normalnie też jest od 12tc. dlatego poszłam do polskiego i za tydzień już mogę iść posłuchać serduszka.


TyszAnka
- nie martw się kochana wszystko będzie dobrze :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476563 przez dziubasek
TyszAnka lec do lekarza nie czekaj na wizyte, tulam cie mocno.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476726 przez latte84
Plamienie nie musi oznaczać niczego złego. Idź do gin - niech Ci przepisze Dupka lub Luteine. Jeśli jesteś z Warszawy mogę Cię poratować już teraz luteiną :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476860 przez sloneczko33
Olga pewnie ze mozesz nas odwiedzac :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476869 przez TyszAnka
Witajcie dziewczynki :)
Plamienie ustąpiło, lecz nadal mnie krzyże napierdzielają i to strasznie...
Poczytałam troszkę w necie, krew jasnoczerwona-taką ja miałam, to przeważnie nic groźnego, jutro mam a wizytę więc poczekam, ale gdyby się pojawiło plamienie to lecę na IP...
Tak myślę że to z przemęczenia....wczoraj od rana sprzątałam jak głupia, do pracy na 14:00, i tez sporo było do zrobienia-praca fizyczna-sklep spożywczy, niby nie nosiłam, ale u popchnęłam skrzynkę z piwem, a tam przeciągnęłam karton z mlekiem po podłodze....dzisiaj mam na 18:00 do 22:00 i nic nie przeciągam i podnoszę :)

Rzeczywiście co kraj to obyczaj, od 12 tygodnia dopiero badania usg...koleżanka 3 lata temu rodziła w Anglii, i przez lekarza była zbadana dopochwowo chyba ze dwa razy podczas całej ciąży- tak to tylko 2 razy usg, i badania wykonywała położna-waga , ciśnienie itp...oni twierdza ,że jak coś będzie nie tak to się organizm sam "tego" pozbędzie... idioci !!!

Buziaczki trzymajcie się cieplutko :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476884 przez TyszAnka
chciałam zrobić tabelkę i wstawić w pliku na pokazywarka.pl.ale od miesiąca mam system linux i nie wiem jak się zapisuje plik i instaluje z internetu....-szkoda :(



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #476955 przez niika
cześć dziewczyny, jestem z mam lutowych :)
właśnie was podczytywałam..
tyszanka ja w pierwszej ciąży na początku też miałam plamienia. pierwsze w około 8 tyg ciąży niestety "olałam", gdy pojawiły się ponownie w 12 tyg pojechałam na IP, zrobili mi usg i okazało się, że maleństwo już jakieś 4 tyg nie żyło..
nie chcę cię straszyć, ale z tym lepiej od razu pędzić do lekarza na usg lub na IP..

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477047 przez dziubasek
TyszAnka ja cie nie chce strasyc ale u mnie tez tak sie poronienie zaczelo ale mam nadzieje ze u ciebie to nic groznego i z dzidzia wszystko ok.
Co do opieki medycznej tutaj to ja w 1szej ciazy ani razu nie bylam badana dopochwowo(bo niby bylo wszstko ok) usg mialam 4 razy, a lekarza zobaczylam dopiero przy porodzie. Dzieki bogu moja coreczka urodzila sie zdrowa. W drugiej ciazy zaczelam plamic, zrobili mi usg i okazalo sie ze plod obumarl. Lekarz tylko stwierdzil ze to w zadnym wypadku nie byla moja wina, organizm oczyscil sie sam i moge zachodzic w ciaze juz w nastepnym cyklu. I tak tez sie stalo....dokladnie 6 tygodni po poronieniu zaszlam w ciaze i moze dlatego teraz tak panikuje.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477292 przez sloneczko33
jak sa plamienia to nie musi byc oznaka poronienia bo ja np nic nie miałam a trafiłam z bolem podbrzusza byłam w 10tc pojechałam 17.02.2011 na IP i zostałam w szpitalu do soboty czyli do 19.02

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477413 przez MoNiaaa
sorki ze sie wtrace

z tymi plamieniami roznie bywa...na poczatku moga byc po prostu oznaka zagniezdzena ale lepiej od razu udac sie do lekarza..teraz to wiem 3 tyg temu tez okazalo sie ze u mnie zarodek sie nie rozwinal i mialam zabieg.tez myslalm ze to nic powaznego a za 3 dni mialam miec wizyte wiec stwierdzilam ze przeczekam ale dzien przed wizyta(niedziela)powiedzialam ze juz nie wyczymam i pojechalam na IP no i niestety..:(

ale nie zawsze plamienie oznacza poronienie!!!wiec 3mam kciuki dobrze ze jutro wizyta wiec lekarz szybko zareaguje w razie koniecznosci :) 3mam kciuki

http


]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477566 przez nikita
latte84 napisał:

Sabe... Ty się chłopa będziesz słuchała? Tyle czasu się staraliście i masz się nie chwalić???!!!
Każdy wie, że zawsze, wszystko może się przydarzyć (TFU, TFU) ale TERAZ jestes w ciąży, i masz prawo się tym pochwalić.
Rozumiem Twojego faceta, ale niech on tez Ciebie zrozumie.
Ja też na lekarz - Duphaston. Do tego insulina od 20 lat i leki na serce, no i dwa poronienia za mna (28tydz, i 6tydz) i wszystkim powiedziałam :D

A co będzie? Będzie co ma być :)

Pozdrawiam!


juz cie lubię :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477590 przez nikita
hej dziubasek widzę ze mamy i będziemy mieli dzieci w podobnym wieku
Ignaś ma teraz 20 miesięcy a twoja Majeczka 21

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477677 przez dziubasek
Nikita no widze wlasnie, mam tylko nadzieje ze moj drugi potomek bedzie troszke spokojniejszy od Majki. Twoj tez taki rozrabiaka? bo moja Majka to gorsza od chlopcow w przedszkolu, wiecznie biega, spiewa, skacze albo wszystko na raz :laugh: . czasami zastanawiam sie czy nie jestem bardziej zmeczona po dniu spedzonym z coreczka niz po calym dniu pracy :laugh: .
Jak sie czujecie mamuski????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477681 przez karolinkanice16
MoNiaaa napisał:

sorki ze sie wtrace

z tymi plamieniami roznie bywa...na poczatku moga byc po prostu oznaka zagniezdzena ale lepiej od razu udac sie do lekarza..teraz to wiem 3 tyg temu tez okazalo sie ze u mnie zarodek sie nie rozwinal i mialam zabieg.tez myslalm ze to nic powaznego a za 3 dni mialam miec wizyte wiec stwierdzilam ze przeczekam ale dzien przed wizyta(niedziela)powiedzialam ze juz nie wyczymam i pojechalam na IP no i niestety..:(


miałam to samo 3 lata temu ;/ również miałam zabieg. Ale u mnie nie wystąpiło żadne plamienie poszłam po prostu na usg żeby dowiedzieć się na kiedy termin i lekarz mówi, że niestety no ale...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 5 miesiąc temu #477744 przez TyszAnka
MoNiaaa, przykro mi .
Ja jednak czekałam, i czekam.
Na 12:15 mam wizytę, ale dać Wam znać dopiero wieczorem , bo jadę do mamy na kawkę :)
Miłego dzionka :)



Miłoszku, odeszłeś o całe życie za wcześnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl