BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #768215 przez nefeli
PILNE Papi mam pytanko jakiego Hippa dajesz malemu combiotik czy ekologicznego nr 1?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768229 przez papi88
nefeli combiotic nawet nie wiedziałam ze jakiś inny jeszcze jest :)

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768244 przez nefeli
Papi kupke ma po nim zielona?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #768247 przez Alivva
Nubi,no ja tez się cieszę,że babcia się angazuje :) W ogóle bardzo fajnie się nam rozmawiało :) Dała jasno do zrozumienia,że jest pierwsza do pomocy i mam dzwonić w razie czego. Nr się wymieniłyśmy więc jesteśmy "na linii"
Papi,na basen chciałabym zacząć z małą chodzić jakoś od stycznia,lutego (4-5mies) ale muszę zagadać z koleżanką (instruktorką) czy będzie tworzyć grupę dla maluszków a jak nie to zapiszemy się do szkółki pływackiej która ma zajęcia nie na naszej miejskiej pływalni tylko na mniejszym baseniuku przy szkole specjalnej u nas. MMoże i tam nawet lepiej bo bardziej kameralnie i cieplej bo jakby nie patrzec mniejsze pomieszczenie :)
Karolcia,Kornelek ładnie przybiera :) My na szczepienie jedziemy we czwartek. Dziś właśnie dzwonili z centrum medycznego i po rozmowie z panią neonatolog zdecydowałam jednak zaszczepić szczepionką 5w1 ale żadnych innych więcej ;) Koszt tych szczepionek to każdorazowo 100zł ale w sumie teraz jedziemy,potem za 2 mies,za 5 i za 1,5roku jakos tak więc dupy nie ściska,z resztą nie o kasę mi chodzi,tylko babka mnie przekonała,że skład tych szczepionek jest lepszy niz te darmowe no i ilośc ukłuć (przy tych darmowych wychodzi chyba 15 a te co wezmę 7 więc o połowę mniej ;)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768248 przez nefeli
Jezu ratujcie...od wczoraj nie moge nakarmic dziecka...zmieniam mleko i wyrzucam do smieci juz kolejne...mala nagle zaczela robic zielona jak woda kupke,jak tylko podaje jej mleko od razu wrzask,nie zjada wiecej niz 30ml i wszystko wypluwa i ulewa nawet w ciagu 2h,dzis caly dzien ma pusty zoladeczek...
I inny problem to z zapchanym noskiem...napiszcie mi prosze czym czyscicie nosek...pediatra kazal mi kupic to urzadzonko do wyciagania ustami...nie wiem bo jest drogie a w aptece mi powiedziala ze na 2 razy wiec kurcze jak to tylko dwa razy....ja uzywam gruszeczki malej,ale ona nie ma podobno sily oczyscic noska i ciagle malej cos tam chrumka...
Nie wiem juz co jej dac albo czego nie dac....od wczoraj dzien i noc ma histerie non stop.
A ja znow zapalenie piersi i to zajebiste...brodawki pieka ze hej a lewa piers taki bol ze az cala reka boli...jutro mam wizyte u gina ale az w Salonikach...nie wiem czy dam rade z mala w takim stanie pojechac :(
sorki ze tylko o sobie ale mam juz totalny odlot...nie wiem co robic...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768257 przez Alivva
nefeli napisał:

Jezu ratujcie...od wczoraj nie moge nakarmic dziecka...zmieniam mleko i wyrzucam do smieci juz kolejne...mala nagle zaczela robic zielona jak woda kupke,jak tylko podaje jej mleko od razu wrzask,nie zjada wiecej niz 30ml i wszystko wypluwa i ulewa nawet w ciagu 2h,dzis caly dzien ma pusty zoladeczek...
I inny problem to z zapchanym noskiem...napiszcie mi prosze czym czyscicie nosek...pediatra kazal mi kupic to urzadzonko do wyciagania ustami...nie wiem bo jest drogie a w aptece mi powiedziala ze na 2 razy wiec kurcze jak to tylko dwa razy....ja uzywam gruszeczki malej,ale ona nie ma podobno sily oczyscic noska i ciagle malej cos tam chrumka...
Nie wiem juz co jej dac albo czego nie dac....od wczoraj dzien i noc ma histerie non stop.
A ja znow zapalenie piersi i to zajebiste...brodawki pieka ze hej a lewa piers taki bol ze az cala reka boli...jutro mam wizyte u gina ale az w Salonikach...nie wiem czy dam rade z mala w takim stanie pojechac :(
sorki ze tylko o sobie ale mam juz totalny odlot...nie wiem co robic...


Daguniu,a może brzuszek musi się przyzwyczaić do mleczka i zmiana co kilka dni na nią tak podziałała?
Co do aspiratorka,ja uzywam od poczatku a moja bratowa do dziś a mały jej ma juz 5 lat więc nie kumam jak to na 2 razy?? Jak ccesz to kupię Ci tutaj i wyslę. U nas nie jest to drogie,średnio 20zł. Ja nawilżam małej nosek wodą morską w sprayu i po chwili wyciagam smarkotki tym własnie aspiratorkiem. Mała tego nie lubi ale jak ma nosek oczyszczony to cała szczęśliwa. A na noc stawiam przy łóżeczku michę z gorąca wodą i oilbasem czy jak to się tam zwie (krople eukaliptusowe)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768258 przez nefeli
Papi jaki combiotic? dajesz
jest kilka jeden ma chyba w skladzie i probiotyki i prebiotyki,drugi ma ubozszy sklad

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768260 przez nefeli
comfort? HA ?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768261 przez zuzuzanta
nefeli ja do noska używam aspiratora, który podłącza się do odkurzacza


Kasia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768263 przez papi88
nefeli to nieciekawie masz z tym karmieniem...wiesz hubcio tez robil zielone kupy i myslalam ze to po herbatce koperkowej ale to wlasnie raczej po mleku mowilam o tym pediatrze i nawet czytałam ze nie ma się czym martwic,mojemu synkowi już się to ustabilizowalo i robi normalne kupy czasem wręcz nie zolte a pomarańczowe wiec mamy palete barw :)

a na pewno mogę polecić ci aspirator do noska z pewnoscia będziesz zadowolona lepiej oczyści nosek niż gruszka w PL kosztuje on ok 30 zł

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768273 przez kocham_cie
Karolcia my zdecydowaliśmy się na płatną 5w1 i pneumokoki, a po pierwszym roku jeszcze weźmiemy meningokoki... skąd taka decyzja... my mamy bardzo fajną położną i ona przedstawiła nam wszystkie za i przeciw... i doszliśmy do wniosku że taka opcja jest najlepsza... poczytaj sobie troszeczkę w necie odnośnie szczepień...

Daguś odnośnie karmienia ja ci niestety nie pomogę... a jeśli chodzi o nosek to tak jak pisałam przy sapce nic nie wyciągniesz z noska... nawet aspiratorem ustnym- swoją drogą u nas w PL to kosztuje 30zł, i jest gumowe i ma wymienne końcówki więc starczy aż do momentu kiedy maluszek sam nie będzie umiał wyczyścić noska... no i nigdy nie używam tego na sucho tylko zawsze najpier albo sól fizjologiczna albo woda morska dla dzieci

Iva ależ luśka słodko wygląda w tej sukienusi :kiss: no i fajnie że babcia roma taka zauroczona malutką... zawsze to jedna babcia więcej do pomocy :silly:

Nubiś hihi obdzwoniłam wszystki h&m w okolicy i jeszcze nie mają mam dzwonić we wtorek... no i dziękuję ci za info bo okazało się ze rampers który zamówiłam dla antka jest za duży... dużo za duży.. hihi chyba będzie na roczek... a za tydziień już chrzest :S a tak wogóle to znalazłam tam inne świetne zestawy typu bodziak i spodenki w które muszę się zaopatrzyć :silly:

A i dziewczynki których maluszki męczą się z wysypką na buźce... rozmawiałam dziś z położną bo antka bardzo mocno wysypało i ona powiedziała że jest to łojotokowe zapalenie skóry... rzeczy kosmetyczna którą mam się nie przejmować... przemywać ciepłą wodą i nawilżać skórkę emolientami... samo przejdzie

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768278 przez nefeli
Papi co jest na tym combiotiku napisane ? HA ? czy BIO?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768279 przez nefeli
Dziewczynki ogromne dzieki za pomoc...ja juz nie wiem co jej kupic zeby bylo dobrze...jak jadla inne mleka kupki byly normalne i zolte...jak dalam jej z pre i probiotykiem to zielona woda od wczorraj sie leje...i teraz mysle czy dac hippa zwyklego czy tego Ha ...w Polsce sa inne oznaczenia niz u mnie i mam juz kociokwik ktore to ktore...aspiratorek zaraz kupi maz,u mnie okolo10 euro kosztuje i sa jakies dwie wymienne koncowki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768297 przez papi88
nefeli ja używam takiego mleczka:

PAULINA
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768298 przez papi88
to pewnie znajoma wam piosenka ale teledysk doprowadził mnie do łez:


PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl