BezpiecznaCiaza112023

Mamusie wrzesień 2013 =)

10 lata 6 miesiąc temu #767845 przez kocham_cie
agamo hihihi może wrzuce na allegro ogłoszenie... sprzedam mleko z piersi... :silly: :silly: :silly:

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #767973 przez Nubi
Hej mamusie!
Izula jaki przystojniak z Piotrusia i cioci tez sie podoba to wlochate :)
Doniu, zycze Szymusiowi duzo zdrowka, nie panikuj moze a propo piastek, wiem ze do miesiaca czasu to normalne, a szymus to wczesniak wiec moze to wzmozone napiecie miesniowe to zbyt pochopna diagnoza.
Pocieszajac Cie dalej, mowisz ze maly jest nerwowy bardzo, wspominalas ze jestes na antybiotyku, u mnie Zo stala sie strasznie rozdarta, prezyla sie bo to dzialalo na jej brzuszek, w czasie jak bralam antybiotyk, wczoraj bylam juz bez i przyznam szczerze ze dzidzia wraca do " siebie..chociaz glowke juz strasznie dzwiga...wiadomo ze kazdy organizm jest inny ale moze ma to wplyw, wstrzymaj sie jeszcze i obserwuj mlodego czy cos sie zmieni jak odlozysz lek.

Papi tez sie zastanawiam jak ta glowke ukladac, mala spi na boku, zalezy z ktorej piersi ja karmie na ten bok ja klade... Ona juz czasem sie sama na plecy przesunie ale glowke i tak do boku zwrocona... Zobaczymy.

Kasiu ja jeszcze 2tyg do usg bioderek... Za Was trzymam kciuki, na pewno dobrze bedzie ;) daj znac.

Marta, racja z tymi usmieszkami naszych dzidziusiow az sie cieplutko na sercu robi. Wczoraj Zo usnela przy cycu, jeszcze ja trzymalam na rekach i sie glosno zasmiala az sie obudzila i zawias z minka " co to bylo?" Hehe juz niedlugo bo od 2 miesiaca usmiech jest swiadomy a glosny smiech chyba od 4 miesiaca czy 6?

Kalina mozesz spokojnie Natalie karmic, w koncu masz te przeciwciala w mleczku. Duzo zdrowka dla Was, no a z chlopem tak jest, nie dbaja o siebie a pozniej i tak my na tym tracimy.

Co do przepukliny pepkowej to slyszalam ze jest powodem kolek i trzeba zakleic plasterkiem pepek zeby schowac to jelitko, moja starsza siostra za niemowlaka miala taki problem i rodzice 3miesiace walczyli z jej poterznymi kolkami, dopiero odwiedzil ich lekarz i kazal pepek plastrem zakleic i po problemie, a jelitko sie wchlonelo.

Dla tych co chrzcza dzidzie i ciuszkow nie maja to propozycja hama moze byc interesujaca:





Oj budzi sie..
Cdn.

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768033 przez Iga26
nike84 napisał:

Dzień dobry :)
Donata kurcze tak mi przykro jak czytam o waszych problemach. Zauważyłam że wy od początku macie pod górkę :( I nie czytaj co piszą w Internecie, bo każde dziecko jest inne i w waszym przypadku wcale nie musi tak być. Trzymam za Twojego Szymusia kciuki :)

Kalina my też byliśmy na pierwszej wizycie u lekarza dopiero w 4 tygodniu, ale lekarka mówiła że jezeli się nic nie dzieje to nie trzeba się śpieszyć. Nam dała tylko skierowanie na te bioderka. A jeśli chodzi o okulistę, to mojemu Kacperkowi ropieje oczko i pani doktor przepisala nam krople, ale jak za tydzień mu one nie pomogą to dopiero wtedy mamy iść do okulisty. Ale tak to nie słyszałam żeby trzeba było iść na jakąś kontrolę do okulisty :unsure:

Izula sliczny Piotruś i ma rewelacyjny kombinezonik :)

My dziś nawet niezłą nockę zaliczylismy. Kacperek zasnął mi w huśtawce, jak sprzątałam pokój po kąpieli, o 21 :ohmy: Jedno karmienie w nocy. No i dopiero teraz coś go chyba kupa zaczęła męczyć, i cały czas przez sen sobie stęka i śmieje się na zmianę. Od wczoraj wieczorem daje mu bebilon comfort wiec mam nadzieje ze niedługo zacznie działać i pomoze mu na ten brzuszek.
W ogóle uwielbiam jak mój synus się śmieje. Od wczoraj śmieje się nie tylko już przez sen. Wiem że to na razie są nieświadome uśmiechy ale mimo wszystko jest to dla mnie najpiękniejszy widok :cheer:



hej:) nie chcę Cię załamywać ale my z synkiem przerabiamy właśnie 5 mleczko też mieliśmy problemy z brzuszkiem i kupka;/ bebilon,bebilon comfort bebiko i enfamil a teraz hipp i szczerze polecam to ostatnie dzisiaj nasz hubus dostal pierwsza butle z tym mleczkiem i jeszcze troszke sie pręży ale poprawe widać gołym okiem:) I nie chcę zapeszać ale chyba trafiliśmy w 10 i aż żałuję że tak późno:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768055 przez Iga26
a o to nasz kąpielowy zuch:) też z wodniakami jąderek o których wiedzieliśmy już w 38 tyg ciąży ale kazano nam się tym wcale nie przejmować bo wraz z tym jak maluszek będzie rósł to wszystko samo się wchłonie:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768078 przez Nubi
Slodko :) zarowno wczesniejszy wrzut jak i ten, pyzie tych naszych dzidziusow sa taaakie urocze <3

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu - 10 lata 6 miesiąc temu #768122 przez kalina
nubi dzieks.. juz zesmy pojadly i spokoj:-) mam sobie maseczke zeby nie zarazic mlodej a ona sie tak bardzo przytula bo szybciutko jej chyba bliskosci brakuje.. a na cycu wszystko wrocilo do normy:-)

iga no widac ze synkowi sie kapiel podoba.. i sie tak ladnie do zdjecia ustawil:-)

magda no wozeczek zdaje egzamin i fajnie sie nim pomyka.. mam nadz ze raczka wytrzyma ciagle zginanie bo do windy inaczej nie da rady..



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768124 przez kocham_cie
nubi a ja byłam w h&m i takiego cudeńka nie widziałam

Dziewczyny z większych miast możecie sprawdzić czy u was są te zestawy for boy bo może przelalabym kasiore i któraś by mi kupiła? Hmmm???

Magda M


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768125 przez słonko
czesc dziewczynki

ostatnio pisalam tak optymistycznie... niestety w niedziele zle sie u mnie podzialo i dlatego od weekendu sie nie odzywalam

jeszcze karmie piersia, ale czuje ze to bedzie koniec :( :( :(
od niedzieli jestem na antybiotyku z powodu zapalenia piersi; ogólnie czuję się dobrze, ale gruda w piesi nie schodzi. byłam juz prywatnie na usg - ta gruda to niby raczej tylko stan zapalny, ale obok jest juz guzek. wszystko to oczywiscie dzieje sie w miejscu, gdzie 10 lat temu miałam usuwanego guza. tamten był łagodny - ten tez na takiego wyglada. generalnie ja mam te piersi jakies wybrakowane, przez te 10 lat jak chodzilam na kontrole tez były zawsze jakies torbiele. martwi mnie bardzo, ze to zgrubienie nie znika od leczenia. pewnie bede miala biopsje i w najlepszym wypadku koniecznosc ostrzejszej antybiotykoterapi plus sterydowe przeciwzapalne, a to = koniec karmienia
a jako wisienka na torcie doszlo powiklanie antybiotykoterapii w postaci grzybicy sutka - niby nie diagnozowal lekarz, ale wlasnie czytalam w necie co moze byc przyczyna, ze od dwoch dni tak strasznie pieka mnie brodawki - niestety wlasnie grzybica. a leczenie grzybic jest oczywiscie ciezkie - jeszcze jak chce sie karmic to w ogóle jakies karkolomne. gdyby to bylo tylko to, to moze bym walczyla. ale zebralo sie tego juz tyle, ze sie poddaje...

zle mi z tym i przykro, ze mimo duzej ilosci pokarmu musze rezygnowac :( i boje sie zatrzymywania laktacji :( nie chce brac lekow hormonalnych...

sorki, ze tylko o sobie, musialam sie wyzalic

i przepraszam za brak duzych liter - na jednej rece mam babelka

Paulina i Piotruś

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768127 przez Alivva
Cześć Kochane Moje :)

Nie mogę coś ogarnąć ale ta moja Monia przyjechała tylko na 2 dni więc staramy się ten czas wykorzystać na maxa :) Szłyśmy spać o 2,o 4 mała się zbudziła na karmienie i o 6;30 już wstałyśmy więc LETKO niewyspana jestem ale co tam :) Na dodatek miałam dzis badanie wzroku bo SE zafundowałam nowe okULOry :D i pani okulista sie pyta co ja takie oczy zmęczone mam :) Wystarczyło,że jej pokazałam fote małej ustawioną na tapecie telefonu hahaha
Wczoraj przeciez jeszcze wizytę babci miałyśmy :P
Spotkanie z Bartosza mama bardzo sympatyczne,babcia zakochana,przyjechala z furą prezentów (mata edukacyjna,śpiworek/kombinezon do wózka na zimę,czapusia+szalik zimowe,leginsy,sweterek+czapusia,prześcieradełko do łóżeczka i skarpetki z grzechotkami) maluda bardzo grzeczna przy babci i ciotkach a babcia tak się ROZBESTWIŁA,że zapowiedziałąa juz,że co tydzień będzie przychodzić hahaha
No i dobrze :)

Asiek....TY ich tam do pionu ustaw w tym szpitalu. Opierdol za błędy :P A tak serio-mam nadzieję,że jakoś to wszystko poukładasz i ktoś się Patrysiem zajmie w tym czasie.
Izulka Piotruniu przesłodki :) Wycałuj go od nas :)
Buziaki również dla MIkołajka :) Cudaczek kochany :)
Madzik jak Antos tak Ci rośnie na tym Twoim mleku to tak SE pomyśałam,że ten magiczny eliksir by się zdał naszej Nefeli :) POdtuczyła by się nam troszkę nasza chudzinka :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768133 przez kalina
jeju sloneczko pokarm najmniejszy problem.. byle mamusia byla pod reka bo ona najbardziej potrzebna.. trzymaj sie i dochodz do siebie.. bierz te cyce w obroty i podlecz co trzeba.. w koncu najesz sie tabletek to moze jednak sie wchlonie tylko wiecej czasu potrzebuje..



[img]http:// www.zapytajpolozna.pl/ components/com_widgets/ view.php?sid=61621 [/
url]

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768138 przez papi88
nubi mój hubi już się smieje swiadomie jest to urocze dziś np. ssal cyca i się usmiechal i rozmawial ze mna :)
a ten stroj dla chłopca do chrztu ekstra mój synek na pewno będzie się chrzcił pod mucha lub w krawacie będzie taki stary malutki mój mezczyzna :) no i R będzie musial sobie kupic garnitur to az zdjęć mu nacykam bo on na codzien chodzi raczej w luźnych rzeczach bluza i dżinsy lub wogole jakies spodnie dresowe wiec będę musiala go uwiecznić w garniaczku :)

ja wlasnie się zastanawiam kiedy chrzcić małego chciałam na lato ale nie chce aby nam się do kupy wszystko uzbieralo tzn chrzest,urodzinki małego i ewentualnie nasz slub choć do niego chyba nie dojdzie bo stwierdziłam ze dobrze jest jak jest ale jeszcze zobaczymy co mi do głowy wpadnie dziś tak mnie wkur... R ze chciałam powiedzieć mu aby wypier...(ja coraz częściej nie panuje nad słowami) bo przyjechal na chwile z roboty wpadl do łazienki a później usiadł na lozku i zaczol ogladac film na laptopie ja aby podjechal do sklepu bo nie mam co jesc to on nie ma czasu to dalam mu małego aby głowe umyc a ten już do łazienki z nim mi wchodzi bo on musi jechać a dodam ze wcześniej polozyl małego do luzeczka bo nie chciało mu się go nosic hubi oczywiście zaczol plakac a R dalej ogladal sobie film w końcu go wziol i slysze jak krzyczy no kur...bo ja musze jechać no we mnie się zagotowalo wyleciałam z tej łazienki spokojnie powiedziałam aby oddal mi dziecko i po moich oczach zobaczyl ze jest zle :) powiedziałam mu ze pierwszy i ostatni raz tak się zachowal przy dziecku nie dość ze się wydarl to przeklina mu pod samym uchem.i te moje spojzenie i to jak wsciekla wyszłam z łazienki przestraszylo go bo w końcu spokojnie się przyszykowalam i pojechaliśmy do sklepu i już nie gadal ze mu się spieszy...musiałam to wyrzucić z siebie :)

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768146 przez Nubi
Iva super ze babcia ochoczo nastawiona, dziadek jej nie przeszkadza w tych planach :p no i korzystaj z obecnosci psiolki :) a nas jakos nadrobisz :p

Slonko, mialam dzis do Ciebie pisac, to dobrze ze sie odezwalas, jak zawsze powiem: nic nie dzieje sie bez przyczyny, nie zalamuj sie i sprawdz wszystko zanim bedziesz musiala zrezygnowac na dobre z karmienia. Trzymam za Ciebie kciuki, za Was :kiss:

Magda to swieza kolekcja, jeszcze pewnie nie dotarla do sklepow, wczoraj mail dostalam.

Kalina niech raczka wytrzyma przynajmniej do wyscigu. :p
Za 2 tyg bede w krk, nie obiecuje ale jezeli znajde chwile to mioze wozkowa ustawka?

Jestem mamAsią

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768148 przez papi88
a i chyba będę musiala zakupić już wieksza wanienke bo Hubert już zaczol tak chlapac ze ja az mokra jestem a i dodam ze dzisiejszej nocy nie dość ze mnie skopal i pobil to jeszcze oplul bo bylam odwrucona twarza w twarz a on zakasłał :)

iva pytanko przede wszystkim do ciebie no i do innych tez ale to ty pływaczka jestes :) będziesz chodzila z mała na basen?jezeli tak to od kiedy masz zamiar zacząć?

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768201 przez karolcia1919
no i po wizycie...ogolnie maly wazyl 3600 g przy wyjsciu 3420...a dzis wazy juz 4070 ;);)nawet ladnie?

6listopada bioderka .
7listopada szczepienie(wlasnie ktoras brala jakas platna szczepionke ?)bo nie wiem czy sie zdecydowac czy tylko te podstawowe bezplatne.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 6 miesiąc temu #768210 przez papi88
karolcia ja brałam 6w1 i pneumokoki i rotawirus ale decyzje musisz sama podjąć ja poki co nie zaluje mimo ze trochę te szczepienia kosztuja

PAULINA

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: ilonaQltoorka
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl