BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 2 miesiąc temu #1027216 przez mysia5
Ja ma chwile bo marudek ze szok... :(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027217 przez mysia5

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027221 przez glooria
Hejka
My dzis caly dzień cos
Rano miasto i zakupy zeszlo do południa a mialo byc godzinka
Pozniej gary
Pozniej siostra i jej odwiedziny
Ponarzekalismy na tatusiow he he
Jak poszla to praca domowa
Kapiel i teraz dziewczyny wyrkuja a ja czekam az zapadnie bloga cisza

Cieszcie sie ze nie macie dzieci jeszcze w szkole...
Ps jak ide na wywiadowke to czuje sie jakbym to ja miala jakas rozmowe na dywaniku u dyrektora
Naszczescie milena jest dksc kumata dziewczynka no ale nigdy nie wiadomo

Co do innego forum ja tez za tylko dajcie znać

U nas tez duze chrzciny beda oj 2 tys to minimum
Zrszta jak dodamy podroz do pl i inne rzeczy to dyszka pojdzie w ciagu 2 tyg
No coz urlop
A nie wspomne o remoncie tu 5 tyś meble ale to juz odkladalismy 5 lat wiec nadesla wiekopomna chwila :pinch: :pinch:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027222 przez glooria
Dziewczyny a jak wasze cycki
:P
:blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027223 przez Zazanna
Nad nową miejscówą już pracuję, więc się nie martwcie :)

Miałam dziś gościa (koleżankę) i Bobas był tak urzeczony, że w ogóle nie chciał chcieć drzemki i zasnął dopiero jak poszła po 17 i spał do teraz............. Zatem będzie przebojowa noc B)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027224 przez Kasia888
Dziewczynki zaraz nadrobie to co napisałyście, ale najpierw chciałam napisać jak było u alergologa :)

Pani podeszła fachowo do dziecka, wizyta trwałą 45min :woohoo:
Przede wszystkim no żadne łojotokowe zapalenie skóry tylko AZS tylko jeszcze dość łagodny, bo zaatakował w zasadzie tylko buzię.
Poprosiłam oczywiście od Pani dokotor na piśmie, że to AZS i pokażę to dermatologowi przy następnej wizycie :evil:

Wszystkiemu winne jest mleko!
Bebilon pepti czy nutramigen lgg to hydrolizaty białka mleka krowiego to oznacza, że to białko nadal tam jest i może uczulać.
Przepisała jakieś nowe maści w tym cholesterową, i drugą bez witaminy A, bo ta też może podrażniać.

Na razie mamy obserwować, po 6 miesiącu możemy spróbować przejść na mleko sojowe.

I co do rozszerzania diety dla dzieci alergicznych:
minimum składników z warzyw: marchew, dynia, ziemniak, brokuły, burak i owoców na razie żadnych. Pojedynczy składnik na 5 dni.
Po 6 miesiącu mięso: królik i indyk- najmniej alergiczne

A i jeszcze jedno zapytałam, się o testy z krwi, ale stwierdziła, że na tym etapie to tylko na podstawie białek zawartych w mleku, jest to uczulenie, więc nie ma sensu...
Podziękowania: basiek149

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027226 przez kropka 889
Dobry wieczór ;)
My dzisiaj cały dzień poza domem. Byłam z mala u moich rodziców a wczoraj u koleżanki (razem w ławce siedziałysmy w szkole średniej ) i ona urodziła 1 sierpnia.
Mi też się podoba Pomyśl z przeniesieniem na bardziej "prywatna " stronę
U nas myślę że chrzciny ok 4 tys. Za talerzyk płacimy 100 a będzie ok 30 osób. Alko nie kupujemy bo zostało nam sporo z wesela. Ale ubranie dla malej dla mnie ksiądz fotograf zaproszenia itd wiec mam nadzieje ze w tych 4 się zmiescimy
Teraz musimy jechać do księdza i robimy albo 10 albo 17 kwietnia ewentualnie 1 maj
Co do warzyw to u nas na razie tylko marchewka +ziemniak ale z każdym razem coraz lepiej smakuje

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027227 przez Kasia888
AZS tym się różnie od ŁZS, że skóra przy tym jest sucha i swędząca, przy ŁZS nie swędzi.

Mamy się pokazać za dwa miesiące. I zobaczymy...

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027228 przez Kasia888
Aa i jeszcze jedno gluten jest bardzo uczulający, więc radziła mi go wprowadzić dopiero jak dziecko skończy rok i chyba tak zrobię

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027230 przez pesq
Kropka dobrze ze w dzień pospalas :)

Kasia.. Widzę ze co lekarz to opinia.. Ahh u nas nie wiem jak z glutenem bo dowiem soe na następnej wizycie ale jest kilka szkol co do wprowadzania go do diety alergików. A co do mleka to mi powiedziała ze nutramigen i pepti 90% nie uczula a 10% tak. Ja sama nie wiem czy jest lepiej po przejściu na mm. Mam wrażenie ze u niej to nie o bialko chodzi albo niw tylko o bialko. A soja to tez ciezki alergen uhhhh.. Ale słuchaj lekarza który Cię prowadzi i juz bo oszaleć idzie.

Maść cholesterol pozwala natluscic naskórek dzieki czemu nie wdają sie bakterie tez to uzywamy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027234 przez asiulek_dolls
Kasia fajnie ze po wizycie juz wiesz co robic, oby rady pani dr wam pomogły

ZAZ aaaaa to nie kącik a mini pokoik :laugh: no i w "kąciku" to by Bartusiowi raczej ciasno było ;) fajny!!
i ja jestem za o ile to nie będzie fb

Kropka moje chłopaki tez wcześnie chodzą spać a ja.... internety :pinch: :huh: dziś juz specjalnie sobie tabeta nie naladowalam :laugh: jeszcze 7% na baterii wiec dziś pójdę spać wcześniej ;)

Asiek i Mysia przez Was pół dnia nad semilacami spedzilam i.... nadal nie wiem które chce :pinch:
jak wygram w totka to kupuje wszystkie!! a ze nie gram wcale - to nie wygram :P

Jurada super jest tak spędzić czas z dzieckiem, samemu można się trochę cofnąć do czasów dzieciństwa i nieźle pobawic :) ja bym mogła z K. pół dnia z LEGO budować ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027238 przez Zazanna
Dziewczyny założyłam nowe forum :)
Aby było od początku do końca ukryte to te, które nie mają fb zaraz dostaną link i dalsze info na pw, a reszcie zaraz naskrobię na fb co i jak :)
Jeśli którąś niechcący pominęłam, to prośba żeby się upominać :)
Albo jakby Lidziun kiedyś zajrzała, czy ktoś, to też się odezwijcie, to Wam napiszemy namiary :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027239 przez Kasia888
Pesq, Asiulek nie wiem na razie będę postępować, według tego co mówi lekarz.
Cały czas miałam trochę wrażenie, że to mleko.
Jeszcze tylko spróbuje zmienić proszek, ale więcej pomysłów nie mam na tą chwilę...

A soja wiem, że uczulająca, ale spróbuję może jakimś cudem mu się przyjmie co innego nam pozostało?
Moja siostra przykładowo miała uczulenie na mleko krowie, ale sojowe jej się przyjęło i pije do tej pory.
Poza tym jest dużo smaczniejsze a pepti i nutramigen są paskudne, spróbowałam raz i od razu wyplułam :P
Gluten po roku to stara szkoła, bo mówiła mi, że są dwie szkoły wprowadzania glutenu u alergików. Moja alergolog popiera tą po roku.

Zaz możemy się przenieść może faktycznie później nie będziemy chciały, żeby ktoś obcy oglądał zdjęcia naszych dzieci.
Gloria, Kropka to widzę, że u Was też duże wydatki się szykują w związku ze chrzcinami.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027241 przez pesq
Zaz walczy z forum nowym bo nie jest łatwo ;)

Kasia jest jeszcze mleko ryżowe i owsiane , oba pyszna a ryżowego mam pół lodówki :D :D :D Heh może i u mojej to mleko, nie wiem. Ale kurcze przecież one z jakiegoś powodu są zhydrolizowane? To ja już nic nie rozumiem.. No nie ważne, postępuj tak jak Ci mowi lekarz ja tez bede sluchala swojej bo jak zaczniemy same sie prowadzic to oszalejemy.

NIEDLUGO SPOTKANIE!!!!!!!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027242 przez Kasia888
A twoja co Ci powiedziała? od czego te plamy mogą być jeszcze?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl