BezpiecznaCiaza112023

Mamusie Wrzesień 2015

8 lata 2 miesiąc temu #1027322 przez asiekasiek
miałam pisać coś ale zeżarło mi coś...

Mech umie nawet torta... jeszcze napisz może że samochodowe torty robisz :silly: Twój mąż powinien nosić Cię na rękach bo wszystko umiesz!! :laugh: :laugh:
Podziękowania: me.ch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027323 przez basiek149
Meszku u nas też był duuuuży problem z łaskotkami. Okazało się, że są ukryte pod paszkami... ciężko dostępne ale grunt, że je w końcu odkryłam :evil: :laugh: :laugh: :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027326 przez mysia5
hej ;*

Kasiu, super że już po wizycie, mam nadzieję że teraz już będzie wszystko w porządku z Jaśkiem :) :kiss:

Scarlet, kurcze to takie przykre :( jak tak można, walczcie o swoje, choć najchętniej napisałabym tak jak Pesq, żebyście wracali do Polski ale to na pewno nie jest takie proste. Trzymam kciuki aby wszystko się ułożyło ;**

aaaa Kasia , śniłaś mi się dzisiaj :laugh: że mieszkałyśmy w jednym mieście i się spotykałyśmy i byłaś taaaaaka miła :) :blush: :)

Meszka, miałam Cię pytać, Kornelek śpi nadal sam w swoim pokoju? :)
u nas też mały odkrył, że ma kolana i cały czas je trzyma :cheer:
Kooo sobie super radzi, buziaki dla dzielnego mężczyzny :kiss:

dziewczynki na mm, Pesq, Kropka bo chyba wy jeszcze w nocy karmicie maluchy poza mną.. :) wiecie co, ja ostatnio zauważyłam że jak mały się budzi w nocy to nie zawsze jest głodny i czasami wystarczy dać mu smoka i śpi ładnie dalej, wiec może i Wy spróbujcie :)
Podziękowania: Scarlett86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027331 przez asiulek_dolls
me.ch z jajkiem to tak jak Agata napisała.. najpierw samo żółtko, Kacperkowi pamiętam że najpierw podawałam pół żółtka, później całe, najprostsza metoda to ugotować na twardo i pokruszyć do słoiczka z obiadkiem lub warzywkiem,
w ten sam sposób gluten wprowadzałam, do obiadku dosypywałam odpowiedną ilość kaszki zawierającej gluten

rejestruje się właśnie i próbuje ogarnąć nową miejscówkę :woohoo:

Scarlet fajnie że się odezwałaś, straszne jest to co piszesz... przykro mi że Was to spotkało, mam nadzieję, że ten koszmar szybko sie skończy, że wkońcu uda się coś z tym zrobić,
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Asia no bo ku..a ile może być odcieni różowego i szarego :pinch: dobrze chociaż że czarny to czarny i tu nie mam dylematu :laugh:
Podziękowania: me.ch, Scarlett86

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027342 przez me.ch
Dziewczynki, dziekuje, w takim razie moze dzis do obiadku walniemy zolteczko ;) i potem w niedziele taka mala jajeczniczke jak sie przyjmie ;)

W ogole to rozwazam robienie sniadan dla Ko w podwojnej porcji bo takie dobre ma ze zawsze mu zjem troche haha :D dzis owsiane sniadanko z malina jablkiem i bananem, normalnie place lizac :D (wlasnie dzis po raz pierwszy owsiane wiec dodalam jedna lyzke kaszki do owocow, tak jak piszecie wlasnie, manna i kukr-ryzowa by;la podobnie :) )

Asiulek ja doskonale rozumiem te paznokciowe dylematy,,,, bo wprawdzie ja nie hybryduje ale tez mam zawsze problem i cala szuflade lakierow.
A propos lakierow - te pieczatki mozecie tez na hybrydach robic, przed top coatem :)

Asiek, to nie jest tak .... :blush: ja raczej sie lapie wszystkiego bo moj gen kreatywny inaczej buzuje;p czasem wyjdzie czasem nie :)
A maz to moze po diecie mnie bedzie nosil bo nie chcialabym zeby cos sobie zlamal hahahahah :D

Basiek, u nas koniec udka i pachwinki hehe:D jakos mi do glowy nie przyszlo wczesniej ;)

W ogole ko lubi mizianie po buzi, czesto robimy noski-noski-eskimoski i dodatkowo wlosy jak go miziaja to juz w ogole odlot.... :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu - 8 lata 2 miesiąc temu #1027348 przez mysia5
.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027353 przez asiulek_dolls
me.ch wzorków nie robię, bo ja raczej z tych co słomiany zapał mają do wszystkiego, w głowie jakaś wizja efektu końcowego i ochoty do realizacji mnóstwo ale jak w trakcie okazuje się że nie bedzie ok, ale nie tak jak chciałam na początku to się zniechęcam, a że do tego niecierpliwa jestem to czasem nic z moich pomysłów nie wychodzi :laugh:
a z pazurkami to zawsze jednego lub dwa paznokcie mam w innym kolorze/kolorach, rzadko wszystkie tym samym lakierem maluję, bo jak mam wszystkie takie same to mi sie nudzi szybciej :huh: a hybrydy jednak sie długo trzymają... i ten mój dylemat polega właśnie na tym żeby wybrać takie które do siebie pasują i które mi dadzą jak największą możliwość kombinacji

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027355 przez asiulek_dolls
Mysia hmmm... ząbki?... bo innego pomysłu nie mam, ale spał i z krzykiem się obudził czy bawił się i nagle płacz?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027356 przez asiulek_dolls
a teraz przyznawać się
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027361 przez asiekasiek
Asiulek no jeszcze nikomu no mi przy najmniej nie. Pewnie sprząta :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027366 przez asiekasiek
Kasia nie dziwie się ze zalamke masz bo nie wiesz co podawać Jasiowi do jedzenia. ja sama myślę co i jak podać kiedy chociaż L. nie ma alergii jak ma razie...

chociaż nie wiem po czym te krostki wyskoczyly na brzuszku czy po sliwce czy po mleku które wypiłam 1l. uwielbiam mleko ciepłe :) bo na początku karmienia tez takie miała a wtedy dużo mleka piłam i miała takie krostki a pediatra powiedziała ze na coś uczulenie musi mieć i tyle... jak znikną krostki to znów napoje się mleka i zobaczę.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027367 przez Kasia888
Mysia a smarujesz mu dziąsełka, masujesz?
spróbuj?
albo gryzaka schłodź trochę w lodówce.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027402 przez asiulek_dolls
ok ja już mniej-wiecej wiem co i jak....

Asia.... mam dobra wiadomość jest "Twoja" minka :angry: hahahaha :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027405 przez me.ch
Mysia, zapomnialam dodac:) tak, Ko od przyjazdu z polski juz na stale u siebie:) sal kilka nocy przed wyjazdem jeszcze w grudniu, ale wiadomo, potem 3 tyg w pl to nie bylam pewna jak bedzie po powrocie ale jest bardzo ok:)))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 2 miesiąc temu #1027408 przez asiulek_dolls
to co moja propozycja jest taka... Zaz ponieważ Ty tu (tzn.TAM) rządzisz to czekamy na info kiedy mniej więcej wszystkie będziemy wtajemniczone i.... MOVE ON...
(tak żeby nikogo nic nie ominęło)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl