BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 5 miesiąc temu #1014001 przez Patrizia
iwkaa jaki brzuszek prześliczny :kiss: :kiss: :kiss: to już chyba ostatnie zdjęcie z brzuszkiem :P :P




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014015 przez iwkaa
Patrizia tak masz racje już chyba ostatnia fotka więcej niema co robic bo i tak się juz nie zmieni :)
A z ta witaminą to K podaje się do 3miesiaca przy karmieniu piersią a D można nawet do roku czasu ale do pół roku wystarczy później lato to sama będzie wchłaniana przez słońce Tak było jeszcze jak ja karmiłam Maję ale teraz może coś się po zmieniało.... ja dostałam taką informację przy wypisie
Wit K jak się karmi mlekiem sztucznym to się nie podaje bo mleko ją zawiera w każdym razie ja już zakupiłam dawno i na pewno będę podawać i nawet są dwie wit w jednym
Patrizia po pytaj kogoś tam znajomego bo może co kraj to inaczej ale moim zdaniem nie zaszkodzi jeśli jest inaczej

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014019 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

No więc tak, mam być jutro na ,8.30 po śniadaniu, na 4 piętrze;) rany byłam pewna że pozniej;)

Iwkaa hehe tylko pięty, bo mój sposob chodzenia powoduje strasznie zrogowacialy naskórek, wstyd by mi było zdjąć skarpetki :p

Kurde byłam na zakupach niby tylko po kilka rzeczy, a uzbierał się cały stos :p nakładki silikonowe na cycki, bo może się przydadza, frida do nosa bo przecież zapomniałam, pieluchy takie najmniejsze tak na wszelki wypadek, o jakie sliczne smoczki z klapouszkiem i puchatkiem, wezme, itd itd... No i kapcie sobie kupilam :p
U mnie też już ostatnie ,zdjęcie brzucha ;)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014020 przez Patrizia
No popytam bo az mnie ciekawi jak z ta witamina
Agadzie84 fajnie podziwiac takie brzuszki trzymaj sie jutro i dawaj znac w miare mozliwosci ja caly czas jade na nakladkach silikonowych bo maly nie umial sie chycic i dali mi od razu




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014025 przez patruska91
Cześć dziewczyny dawno mnie tu nie było po prostu brak czasu przy dwójce dzieci :)
Mój skarbuś malutki ma od tygodnia katar i taki biedny jest jeszcze mu nadal oczka ropieją w czwartek jedziemy do Katowic do klinki okulistycznej na badania zobaczymy co nam powiedzą . W czwartek moja Zosia jakiegoś wirusa przyniosła z przedszkola i na zmianę w nocy wymioty łapałam i małego karmiłam , bo mąż na noc w pracy .A w piątek mnie rozebrało i z łazienki nie wychodziłam.
Przemuś ogólnie bardzo grzeczniutki tylko nie lubi jak mu się pampka zmienia i jak się go kąpie to tak się wścieka strasznie. Jutro juz będzie mieć miesiąc jak ten czas szybko leci, a termin dopiero na tą niedziele miałam :D Wazy już prawie 3,5 kg o jedzenie umie się upomnieć.
Pozdrawiam :*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014044 przez iwkaa
agadzie to trzymamy kciuki za Ciebie żeby wszytsko było dobrze i jak najmniej bolało... :) pisz jak będziesz mogła co i jak u Ciebie :)
Powodzenia!!!! :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014055 przez agadzie84
Hej hej:) bede dawać znać na pewno:) telefon bede miala naładowany, w razie czego biorę też ładowarke przenosna.
Rano.pewnie badania bede miala, itd itd wiec raczej nie tak prędko;) moj będzie tak koło 13/14, mysle że do tej pory jeszcze się nic nie zadzieje.

Patruska91 ale fajnie malutki rośnie! Nie zazdroszcze nocnych przebojów:( kurcze musialas być wyczerpana po tej nocce... A oczkami nie martw się, na pewno to przejściowe :)

Iwkaa a jak kolka? Mam nadzieję że dopuściła...

Patrizia ją w ogóle o tych nakladkach zapomniałam mimo że mialam na szkole rodzenia...ale mam, zapamietalam też

Spotkałam się dziś z ta kolezanka co pomaga mi w sprzataniu, była też u mnie na chwile i popatrzylysmy czy wszystko mam, parę rzeczy dopakowalam, parę wypakowalam i gra;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014075 przez ElizaZ
agadzie84 trzymam kciuki... i też czekam na informację od Ciebie... i tak jak to pożyczyła mi koleżanka...życzę Ci, aby tak łatwo wyszło jak weszło :) :) :)
dzięki za przepis... zrobię niebawem a później się pochwalę.

iwkaa ja jak zrobiłam sobie ostatnie zdjęcie tak tydzień później byłam już bez brzuszka .. :)

Byłam wczoraj u dr. Emilka ładnie przybrała na wadze...2630 jak wychodziliśmy a teraz 2950.
Pępuszek ok ale dr. oglądała go na zasadzie byle szybciej i kazała wąchać.. jak nie pachnie brzydko tzn. ok.
jedynie co mnie bardzo martwi to dostaliśmy skierowanie do szpitala i ja już się trzęsę a nie wiem jak wygląda badanie.. bo pediatra w szpitalu powiedziała że kolor pupci sugeruje zwężenie odbytu do obserwacji jak na razie i konsultacji w szpitalu. Pediatra wczoraj powiedziała w zasadzie nic.... że niby jest ok, ale skoro mamy skierowanie to warto zbadać, że obserwować czy się nie robią ranki itd. w sumie nie wiem dalej a martwię się bo poczytałam w necie że to się leczy operacyjnie.

mam do Was pytanko czy dajecie swoim maluszkom smoczki ?? zastanawiam sie bo moja jest na piersi i niby jak dam teraz smoczka to nie będzie chciała ssać.. chociaż sporadycznie ją dokarmiam butelką bo piersi mnie tak bolą że łzy się pojawiają jak ją dostawiam... i nadal chętnie ssie pierś. Będę ja nadal karmiła tylko nie wiem co z tym smoczkiem.. bo ona je 10 minut z jednej, 10 z drugiej a reszta to cmokanie i przytulaski po 1/5 godz. więc może smoczek by się przydał żeby mi te mleczarnie odpoczeły.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014088 przez agadzie84
Hej hej;)
Melduje się że szpitala, póki co zrobili mi EKG, o 17 mam następne badania, wywoływać beda powoli już dziś, do jutra chyba się wyrobie;) póki co w sumie nic się nie dzieje, teściową już pojechała, mąż przyjechał, sala jest 2-osobowa ale póki co jestem sama , a co dobre to mam łazienkę w sali:)

Także teraz do 17 czekam :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014105 przez iwkaa
Eliza ja nie chce sie wymądrzać zrobisz jak zechcesz ale jak dla mnie to smoczek musi być po obserwacji matek koleżanek to te które nie dały swoim dzieciom smoczka bo karmiły to jedna na każde zawołanie musiała dawać cyca i zawsze przy usypianiu musiała być mama nikt inny tego nie zrobił co wiązało się z tym że zawsze musiała być w domu nigdzie nie mogła sobie wyjść wieczorami i tak trwało to 14 miesiące!!! Ja bym chyba zwariowała a druga koleżanka tez nie dała smoka małej i ona zaczęła ssać kciuka co okazało się jeszcze większą tragedia bo mała ma już dzisiaj 2,5 roku i nie może jej tego oduczyć a smoczek zabierzesz wyrzucisz i masz z głowy. Także twoja decyzja :) mój maluch na pewno będzie smoczek miał nawet jak nie będzie o to bardzo zabiegał nauczę go bo nie wyobrażam sobie być na każde zawołanie małego jak jużoczywiscie bedzie większy nie mówi terazbo to oczywiste ale jak smoczka nie nauczy się od razu to później juz chyba się nie da :)
Agadzie no to super że męża masz a teściowa pojechała czekamy na dalsze wiadomości :D Oxytocyne juz dostajesz????

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014109 przez madzialenka
wtrace sie co do kwestii smoczka:))) ja raz wetknelam smoczka swojemu synkowi jeszcze w szpitalu i wiecej tego nie zrobilam:))) karmiony byl piersia do 15 mies zycia,nigdy nie byl dokarmiany butelka,nie chcial smoka,cyc wystarczal w zupelnosci a urodzilam prawie 4 500 kilogramowego chlopca:)) nie zaluje tej decyzji,bylam na kazde zawolanie,ale moze dlatego ze lubilam wstawac do niego:)) nie mialam tym samym sposobem ani problemu z odsstawieniem smoczka,kciuka tez nie ssal:)) kazda robi inaczej,matka sama czuje co bedzie lepsze dla jej dziecka i nie warto sie sugerowac wszystkim co mowia

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014137 przez Mamma Mia!
Agadzie - jak tam sytuacja na froncie?:)

Eliza - co do smczka to chyba zależy od dziecka, sama poobserwujesz i zobaczysz czy w ogóle potrzeba. My dawaliśmy smoka, szybko zaczęła przesypiać nocki (2 miesiące) a jak miała niecałe 14 miesięcy odstawiliśmy od smoka bez zadnych problemów, bez płaczu itd. Zobaczymy jak pójdzie teraz z drugą córką.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014138 przez agadzie84
Iwkaa jeszcze nie, mialam póki co 2 EKG, następne mam koło 23...no i jutro maja mi już podawać jeśli samo się nie zacznie, bo inaczej próbują wywołać... Dogłębnie ze tak powiem. Także czekam, ale zaczyna mnie coś pobolewac

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014148 przez iwkaa
Agadzie Ktg czy Ekg??? Bo to nie to samo :)
To dziwne ze wezwali cie do szpitala i czekaja az samo się zacznie No chyba ze licza na to ze ze strachu zaczniesz rodzic :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1014154 przez agadzie84
Ktg... Ale słownik mi.poprawił automatycznie;)
Heheheh cholera wie na co liczą, ale luz, jak już wiem.że wywołaja to ok:) też myslalam że dziś, ale nic, poczekam ;)

A co do smoczka to chyba bede dawać... Zreszta, się zobaczy:) jeśli będzie taka potrzeba to pewnie, jeśli nie to nie ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl