BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 5 miesiąc temu #1013718 przez iwkaa
agadzie boli bardziej z tego powodu że dostajesz Oxytocyne niby stopniowo ale to rozpędza poród czyli skurcze :) Tam u Ciebie to może byc inna bajka z tym porodem jednak co kraj to inaczej może być :) ale na pewno każdy chce dobrze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013723 przez agadzie84
no właśnie o tej oksytocynie czytałam, matrona też mi mówiła że przez oxytocynę, dlatego wolę nie czytać więcej :p I tak wiem że będzie bolało, cudów nie ma :p

Wstawiłam torbę też do prania, jak wyschnie to już spakuję do końca. Kosmetyki mam prawie gotowe.W sumie mam czas jeszcze do wtorku :p Mimo wszystko trochę się denerwuję :p

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013735 przez Patuśka
My juz spakowani gotowi do drogi :-) maly wlasnie wcina konczy ubieramy sie i ruszamy trzymajcie kciuki zeby sie tam zaklimatyzowal :-) pisze z telefonu wiec moga byc bledy .
Agadzie Ty nie czytaj tych glupot w internecie ! Pomysl sobie ze zadna kobieta ktora nie bolalo nie napisala posta .. tylko te co bolalo wiec badz dobrej mysli a poza tym pomysl sobie ze jak juz zobaczysz tego swojego promyczka to w sekunde o bolu zapomnisz :-)
Iwkaa no naprawde do tej pory mnie pobolewa to miejsce wogole jakos mnie ciagnie dzis ta blizna ale to moze zmiana pogody dlatego .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu - 8 lata 5 miesiąc temu #1013736 przez agadzie84
Patuska nie czytam :) będzie jak będzie, ja mam nadzieję tylko że faktycznie mi ten poród wywołają bo się już nastawiłam ;) No ale skoro dali mi takie skierowanie itd no to chyba wywołają :p
Spokojnie, wszystko będzie ok, mały na pewno się przyzwyczai :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013737 przez Patuśka
agadzie wywołaja na pewno :P ja tez miałam miec wywołany w poniedziałek no ale w sobote zrobili cc :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013739 przez agadzie84
a no faktycznie ;) Mnie dziś rano złapał jakiś mocniejszy skurcz, ale powiedziałam małemu że ma się nie wygłupiać i już te kilka dni zaczekać ;)
O ile w piątek byłam przerażona to teraz już się cieszę :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013740 przez Patuśka
No i super ! Takie powinno być nastawienie :)
kurde jaki wiatr wieje ? :blink: to chyba przez ta głupią pogode tak mnie ciągnie dziś ta blizna :(
Dobra kobitki odezwę się jak będziemy na miejscu bo na tym telefonie to tragicznie się pisze .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013748 przez Patrizia
Agadzie ja mialam wywolywany pierwszy porod oksytocyna nie bylo zle przynajmniej szybko mi sie akcja rozkrecila i nie musialam cierpiec i sie meczyc iles godzin wiec bedzie dobrze




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013749 przez Patrizia
My dzisiaj po spacerku teraz spi wymeczony grzeczny ten moj synus ach kocham go nie mozna tego opisac ile radosci dsje takie malenstwo wczoraj pierwszy raz go kapalam myslalam ze bedzie gorzej ale dalam rade chyba libi wode bo jak tylko sie zaburzylismy to cisza i spokoj




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013750 przez Patrizia
Patuska dzieciaki lubia jazde samochodem bedzie dobrze milego wypadu i odpocznij sobie




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013751 przez Patrizia
Sorka ale tak mi ucina posta na tel ze musze w paru odpowiedziach wyslac




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013759 przez agadzie84
Patrizia no właśnie też słyszałam że przy oksy to bardziej bolesne ale szybciej idzie.... Ehh czekam do środy :p
Fajnie że Jasiu grzeczny :) tylko się cieszyć :)))

Ja już sobie wszystkie rzeczy do torby ładnie naszykowałam, teraz tylko włożyć i jestem gotowa :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013762 przez Mamma Mia!
Agadzie ja mam porównanie jak bolą skurcze bez oxy i po oxy bo przy pierwszym porodzie miałam podaną oksytocynę już pod koniec porodu. Czy boli bardziej to jakoś nie zauważyłam ale na pewno przyspieszyło to całą akcję, co za tym idzie skurcze są częstsze więc pewnie stąd opinia, że po oksytocynie bardziej boli. Jestem zdania, że jak się już męczyć to szybciej i krócej niż tak rozciągać w czasie ;)

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013772 przez agadzie84
Mamma Mia, no też właśnie tak coś słyszałam że oxy przyspiesza i te skurcze może i są intensywniejsze...ale lepiej krócej niż dłużej jak dla mnie :)


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 5 miesiąc temu #1013777 przez iwkaa
No dziewczynki w ciagu najblizeszego tygodnia prawdopodobnie będziemy wszystkie rozpakowane :) alez to zlecialo...mi nnajbardziej będzie brakowac tych ruchow maluszka no i tego pięknego brzuszka okrągłego nie z przejedzenia!!! :D
Patuska daj znac jak podroz?
Patrizia po zazdroscic tego grzecznego Jasia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl