BezpiecznaCiaza112023

listopad 2015

8 lata 9 miesiąc temu #991538 przez agadzie84
Patrizia ale Ci zazdroszczę tej temperatury!!! u nas dziś chyba najbardziej gorący dzień, 43 stopnie, nawet plaża jak pustynia, 0 wiatru, dobrze że chociaż woda chłodna...jutro ma być chłodniej, o parę stopni, ale zawsze...

No, a jutro USG, na 11.10, wreszcie się dowiem kto mi w brzuchu siedzi :p
Chyba że się odwróci i się zasłoni... ale oby nie! :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991561 przez iwkaa
Hej
U mnie pada!!!! :D po ciężkim dniu było 37 stopni w cieniu dobrze że przyjechałyśmy do mamy bo chyba bym u siebie umarła w taki skwar! a z akwarium chyba zrobi nam sie zupa rybna rano bylo 29stopni prawie nie wiem jak te ryby żyja jeszcze :)
agadzie to łdnie grzeje tez tam u Ciebie ale dobrze ze masz sie gdzie schłodzić :) czekamy na wiesci z USG
Patrizia mój tez tak czasem szaleje jak wołam męża żeby zobaczył od razu przestaje jak odłozy rękę znowu szalej czuje dystans do ojca :)
Ja właśnie się wazyłam co prawda po kolaccji ale mam 2kg na plusie także powoli i ja zaczynam tyć :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991581 przez Patuśka
Hej ! :)
Trochę mnie nie było ale to przez te upały ledwo żyłam :( nareszcie chłodniej !! aż czuję że żyję w takie chłodniejsze dni :P
agadzie trzymamy kciuki żebyś się dowiedziała :)
Mój maluch to szaleje tak że szok :P I każdemu daje się "maca" po brzuchu :)
Dziś miałam wizytę u lekarza, posłuchałam serduszka :) z badań wszystko dobrze . Za 3 tygodnie dostałam skierowanie na glukozę a tak to wszystko dobrze :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991584 przez Patrizia
agadzie84 no to trzymam kciuki za dziewczynke hihihi tzn za Żubrówkę :P :P :P niech sie nie wstydzi tylko pokazuje co tam ma miedzy nogami :D

iwkaa 2kg na plusie :ohmy: jakie to jest niesprawiedliwe ;) jak dobijesz do 10kg do końca to bedzie tyle ja sie modle żeby chciaż max do 18kg nie więcej chciałam tak do 15kg bo ostatnio tak dobiłam i wszystko zeszło teraz patrze trzeźwym okiem i dodałam sobie te 3kg :P :P P

Patruśka super że z synusiem wszystko w porządku :D niech rośna w siłe nasze bąble :) późno ta glukoza czy ja tak wcześnie miałam :P :P

Jeju już nie mogę sie doczekać w sobotę wyjeżdżam do PL czeka mnie okolo 10godzin w samochodzie mam nadzieje ze dam rade




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991588 przez Patuśka
Patrizia no w sumie to nie wiem czemu tak późno ale podobno glukozę robi się miedzy 24 a 28 tygodniem a ja akurat będę miała 28 tydzień :P chociaż to pewnie zależy od lekarza, każdy lekarz inny :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991595 przez Patrizia
No widzisz ja juz w 19tyg robiłam każdy lekarz po swojemu robi :P ale nic ważne ze nie mam cukrzycy wiec jest oki :) chociaż jak teraz byłam to też mi chciała dać glukozę bo nie zerknęła że już robiłam ona teraz taka zakręcona że ciesze sie że ostatnia wizyta za 5 tyg ostatnie USG i posiewy i później juz u położnej :)




Ksawerek(*)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991617 przez agadzie84
Patuśka super że z małym ok:)

Iwkaa no nie, to nie fair, nie dość że deszcz miałaś to jeszcze przytyłaś tyle co nic :p

Patrizia, spoczko, dasz radę, 10 godz w aucie sporo, ale jakieś postoje pewnie będziecie robić?:) Pociesz się ze mnie niedługo czeka 17-godzinna podróż do Polski :p - autobus stąd na lotnisko o 7.00, pierwszy lot o 11.15, kilka godzin odsiadki na lotnisku, następny samolot i o północy będę w domu :p

Glukozę będę miała w PL, też coś koło 24 tc.

Idę spać, jutro ważny dzień ;) Dam znać po wszystkim :)
Dobranoc :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991665 przez iwkaa
ja pewnie tez na nastepnej wizycie dostane glukoze do zrobienie
Jak tak dalej pojdzie ze na tydz bede 1kg do przodu to nie wyjde na tym dobrze bo przede mna jeszcze 20 tyg :) ale narazie sie tym nie martwie w ostatnim miesiacu tyje sie najmniej także spokojnie jeszcze moge wam dorównać :)
ale ja mam 2kg na plusie plus te 2,5kg co schudłam na poczatku ciązy to razem 4,5 przytyłam :)
Dzisiaj u nas 22 stopnie fajnie życ sie chce ale słonce grzeje i znowu mają byc burze

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991673 przez Patuśka
Patrizia pewnie że tak, najważniejsze że wynik wyszedł dobry ! :)
agadzie daj znać po :)
iwkaa 4,5 kg? jeju ja też już mam 10 na plusie :P więc pewnie do końca ciąży będzie sporo więcej. Jak ja to zrzucę ? :blink: haha
śmieję się :) najważniejsze że z moim maluchem wszystko dobrze a kilogramów pozbędziemy się :D :evil:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991691 przez iwkaa
dziewczyny chcialam zauwazyc że wy jestescie kilka tygodni wiecej do przodu! :)
a po porodzie szybko sie zrzuci oby tylko karmic piersią ja 2 tyg po pierwszym porodzie ważyłam 53kg wygladałam jak bym była gdzieś na wojnie tak mnie dziecko wyssało :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991692 przez Patuśka
No pewnie że tak :) Ja mam koleżankę ona karmi piersią i teraz wygląda 3 razy szczuplej niż przed ciążą :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991698 przez agadzie84
Hej dziewczyny:)

No więc....też będzie synek :)

Mąż zaskoczony, bo on przekonany że dziewczyna, ale jednak Żubrówka okazała się być Żubrem ;)
Rozwija się dobrze, wszystko jest w normie, serducho ok, mózg też, żadnych wad nie zauważono, więc jest ok :)

To teraz trzeba wymyślać imię... ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991779 przez Patrizia
agadzie84 no masz Ci :) :) :) :) oczywiście GRATULACJE :D kurcze same chłopaki u nas : :P :P ważne ze wszystko pięknie ładnie sie rozwija :) masz zdjęcie maluszka???

Dziewczyny wszystko sie zrzuci nie ma innej opcji ;) jak tam Wasze brzuszki rośniecie w siłe :) ja dzisiaj ogarniam trochę mieszkanko pranie zrobione jutro ulepie mężusiowi pierogi ruskie żeby bidok wytrzymał beze mnie tydzień i nie umarł :P :P znając siebie jutro już będę spakowana :D
U mnie dzisiaj chłodno co pare godzin przechodzi ulewa wiec idealnie na porządki :) musze tylko do sklepu podjechać po czekoladę albo pączka bo mi się strasznie chce :)

23tydz+3dz




Ksawerek(*)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991807 przez MoNiQa89
Witajcie dziewczyny jestem tu nowa tez mam termin na listopad :) jestem w 23tc i pozdrawiam wszystkie przyszle mamusie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

8 lata 9 miesiąc temu #991830 przez Patuśka
MoNiQa witaj wśród nas :) :)

agadzie super gratulacje ! :) To mamy kolejnego chłopaczka :P
Patrizia mnie dziś jak naszło to coś słodkiego to wręcz biegłam do sklepu :P
A zdjęcie wstawię jutro :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl