BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 10 miesiąc temu #138565 przez Anja
Cześć dziewczyny.

Mój Misio grzecznie odpoczywa po jedzonku, więc miałam czas szybko wciąć śniadanko i zajrzeć do Was ! :laugh:

Agi-p no Patryczek potrafi zjeść, budzi się co 2-2,5 godz i wtedy zjada ok 80 ml, a ja zdarzy Mu się przysnąć do 3 godz to wtedy pożera ok 100 ml :laugh: . Dlatego w ciągu 9 dni przybrał 400 gram.
Z początku musiałam Go budzić co 3 godz, bo robił sobie dłuższe przerwy w jedzeniu ale teraz już nie zapomina, że jest głodny hihi, 3 godz max i już robi wielkie oczka i mamę woła :)

Agito11 pamiętam, też tak miałam, jak myślałam, że już coś zaczyna się dziać to nagle ustępowało... Z obrączki wychodziło mi, że będzie dziewczynka ! :laugh:

Hagne jeszcze troszkę i małej zachce się wyskoczyć do rodziców :laugh: Ale sama wiem, że to czekanie się ciągnie i ciągnie....

Jeszcze tylko troszkę! A ja właśnie zauważyłam, że tylko Patryczek i Wiktoria to majowe dzidzie ! :blush:


Zajrzę tu później, zobaczę co naskrobałyście.
Dziś jedziemy załatwiać paszporcik dla małego :)


Pozdrawiam dziewczyny, miłego dnia ! :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #138665 przez SISUNIA88
Gratulacje dla kolejnych mam :) trzymam kciuki :) ja dokładnie rok temu urodziłam :)

"Poczęcie dziecka to cud, przed którym człowiek milknie, chyli czoło i klęka"




Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #138689 przez kamila_86
GRATULACJE DLA ROZPAKOWANYCH MAM :) A TYM W DWUPAKU ŻYCZĘ WYTRWAŁOŚCI, SZYBKICH I LEKKICH PORODÓW ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #139002 przez Rachela
hej dziewczyny :)

Joana gratulacje :)

My wczoraj wróciliśmy ze szpitala i nie było jeszcze czasu aby wpaść - po prostu pełne ręce roboty. Wkrótce napisze coś więcej i dodam zdjątka :) Chwilowo mamy problem z przyssaniem się do cyca ale coraz lepiej nam idzie no i pokarmu mam wiele więc nie dokarmiamy małego.

Madzia co to za czopek na te hemoroidy - mi wyszły dwa paskudne po porodzie. :angry:

Pozdrowionka

Powodzenia dla pozostałych dziewczyn :) a dla mam wiele sił i radości z maleństw :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139194 przez hagne
Rachela Gratuluję :) !!!
Napisz więcej i to jak najszybciej :)
u nas wczoraj zaczęły się regularne skurcze, ból podbrzusza, rano biegunka więc mam nadzieję że to niedługo potrwa :blush:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139205 przez dziuplowa
A u mnie cisza , przedwczoraj zaczal odchodzic czop. Ktg ok, ale dzis ide na szpital po poludniu-chyba, i jutro z rana prawdopodobnie proby oxy, oboje z mezem chodzimy jaj na szpilkach, a mnie najbardziej dobija dodatkowa nic lub dwie na patologii- a myslalam ze pojade prosti na porod, nawet nie ma tyle koszul przygotowanych ( doslownie dwie , na porod i potem). Ps. Nie wiecie moze czy na patologii mozna miec zwyczajne spodnie od pizamy? Nieznosze koszul nocnych, w domu spie albo w koszulce meza albo koszulce i bokserkch

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139254 przez Anja
Rachela jeszcze raz gratulacje no i czekamy na wieści !!!

Hagne no to się powoli szykuj ! :laugh: :laugh: :laugh:

Dziuplowa dobrze, że ktg ok, nie stresujcie się, wszystko będzie dobrze, maluszek niedługo postanowi Was przywitać :laugh:

A mój mały wisi teraz na cycu, jakiś niespokojny był w nocy, budził się co 1,5 h na jedzonko i wisiał na cycu po 45 min.... Mam nadzieję, że to normalne... :)

Idziemy troszkę poleżeć. Miłego dnia !

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139330 przez AgaDolata89
dziuplowa na patologie dostalam szpitalna w ktorej rodzilam :silly: po porodzie tez dali mi swoja po to bym nie zabrudzila swoich, popoludniu poszlam sie wykapac i ubralam wtedy swoja :side: mialam 2 koszule i starczyly :blush:
anja moja owieczka tez niespokojna :dry:
hagne daj znac sms jak bedziesz walczyc na porodowce :side:
rachela czekamy na wiesci :silly:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139367 przez agito11
Hej dziewczyny;-)
Wróciłam przed chwilą od ginekologa ktg ok. Badania też. Nie robił mi usg.
W sumie nie prosiłam.
W nocy pobolewało mnie w dole brzucha. Ale rano jak zwykle cisza he he.
Hagne z tymi bólami to różnie bywa są a za chwilę przechodzą i cisza. Mnie już tak tydzień ''oszukują'' może akurat u Ciebie coś ruszy.
Dziuplowa ważne za ktg ok. Dzidzia wie kiedy ma przyjść.
Rachela GRATULACJE ;-) czekamy na zdjęcia;-)
Podrawiam

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139431 przez kasiorek0310
dziuplowa to trzy6mamy kciuki żeby było wszystko ok oni wiedza co robia wiec sie nie martwcie maluszek sam wie kiedy wyjśc i bedzie dobrze,

Hagne to trzymamy kciuki żeby sie rozkręciło wreszcie ;)

Rachela to czekamy na opis i ładne foteczki maluszka

u mnie bez zmian nic sie nie dzieje a jeszcze 7 dni zostało watpie żeby coś sie ruszyło żadnych objawówó nie mam tyle co czasem wieczorami krocze boli

Agi to trzymamy kciuki żeby Amelka nadrabiała wage szybciutko

ja już wizyt nie mam ani ktg też nie chodze dopiero 27 jak sie nic nie zmieni to mam przyjsc do mojej gin

A poza tym to to czekanie i ciagłe pytania ludzi że jeszcze nic sie nie dzieje sa wkurzające jakby nie wiedzieli że tez bym chciała już miec to za soba to jeszcze denerwują człowieka a coraz mniej cierpliwości mam do tego mojego leniuszka ;(

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139590 przez Green
Madzia8288 jakie slicznosci ,gratulacje rowniez dla pozostalych mamus :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139611 przez agi-p
Hejka :)
Hagne to trzymamy kciuki za Ciebie .. oby to już był zwiastun szybkiego porodu :) Czekamy na info :)

Dziuplowa ja na patologi leżałam 2 razy i za każdym razem miałam piżamę ubraną . Koszule nocne ubierałam dopiero po porodzie . Dużo dziewczyn chodziło nawet w spodniach dresowych , wiec spokojnie możesz ubrać piżamkę :)

Agito to dobrze , ze KTG i badania prawidłowe . Jeszcze troszkę :)

Anja to dziś była chyba taka marudna noc . Amelka też mi co 1 - 1,5 godz się budziła . Rano byłam mega niewyspana . Już sie w nocy martwiłam czy oby wszystko jest oki . Ale w ciągu dnia wszystko sie unormowało.
Jutro mamy kolejne ważenie Amisi :)

Kasiorek pamiętam jak do mnie też wszyscy nieustannie dzwonili i irytowali mnie ciągłymi pytaniami kiedy rodzę i jak sie czuje . Jeszcze parę dni musisz wytrzymać :) Nikoś zapewne już sie szykuje :)

A co tam u Karoleny ???

Pisałam z Hasią i może jutro wypiszą ją i Michałka do domku . Pozdrawia Was serdecznie i jak tylko będzie w domku to napisze nam tutaj co i jak :):):)

Idziemy na spacerek z Amelką . Poprzedni musielismy szybko zakończyć , bo ją głodek złapał :P
Normalnie apetyt ma po Tatusiu :):):)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139669 przez angellika1
Gratuluję rozpakowanym mamusiom :) I trzymam kciuki za resztę dziewczyn :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139842 przez Urszula
Witam dziewczynki! Z radoscia moge Was powiadomic, ze w dzis nad ranem tj 16 czerwca urodzilam coreczke, Elize, Malgorzate waga 3460, 55 cm, porod naturalny 10 godzin, bez komplikacji. Jestesmy bardzo szczesliwi! Trzymam kciuki za reszte mamusiek, ktore czekaja na swoje malenstwa!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #139848 przez martucha
Urszula gratulacje dla Ciebie i pozostałych mamuś :lol: :kiss: zazdroszczę :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl