BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 10 miesiąc temu #140295 przez AgaDolata89
Urszula gratuluje coreczki :side:
Rika myslalam ze ty juz tez dlugo cie nie bylo :P
hagne hormony buzuja-spokojnie :side:
Rachela i Anja dobrze ze moj wisi na cycu max do 15min. i mam spokoj do 5godz, zalezy od jego nastroju co ile je. :blink: czasem chce cyca jako smoczek :lol:
rachela slodziak, i dlugie wloski ma :woohoo:
Edyta, aneta2611, mała czas szybko zleci, pamietam jak my podczytywalysmy marcoweczki itd, i nim sie obejrzalysmy przyszla kolej na nas, a za chwile lipcowki. ale czerwcoweczki ida naprawde jak burza, patrzac po tabelce :blush:
jakos nie wierze ze nasz maly juz ma 15dni :lol:
30 czerwca mamy wizyte u lekarza tzn maly.rosnie mi w oczach :side:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140297 przez aska27
GRATULUJĘ Mamuśki!!! :) Wasze dzieciaczki są cudne :)

oj..też już bym chciała mieć Mikołaja przy sobie.. ale jeszcze troszkę :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu - 12 lata 10 miesiąc temu #140301 przez Anja
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140336 przez AgaDolata89
slicznie, rodzinnie :side: podobny do ciebie :blink:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140356 przez Anja

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140370 przez aniaw
Gratulacje nowym mamusiom :laugh:
Śliczne te Wasze kruszynki :laugh:

A nasze niektóre "lipcówki" pewnie dołączą do Was "czerwcówek" :laugh:
Chętnie już też bym się rozpakowała :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140608 przez Rika
Rachela słodki maluszek :) gratuluję :)
To w szpitalach jest najgorsze, że ładują nas do jednego worka typu " ciebie natniemy bo to pierwsza ciąża", "ty masz wąskie biodra to za szybko nie urodzisz"...
Mnie też olali. jak krzyknęłam że mam parte to nikt mi nie wierzył a jak zobaczyli główkę w szoku zaczęli przygotowywać łóżko, bo jak to? Pierwszy poród i tak szybko??? 3 parte i mała była...
Szpitale i lekarze... za przeproszeniem rzygać się chce :/

AgaDolata no jakoś tej mojej małej się nie spieszy :D Ale skoro do tej pory nie wyszła to teraz ma zakaz wychodzenia do 23 czerwca... :)

No ja tak jak Aniaw, mam dość ciąży ale przetrzymam :) zaciskam nogi i jest git, z jednej strony chciałabym już a z drugiej jeszcze poczekam :)

A tym, że dzieciaczki wiszą całymi dniami na cycu to nie przejmujcie się, trzeba to przetrzymać. Przez 1-2 miesiące może tak być, później same unormują sobie pory snu, jedzenia itd... dodatkowo potrzebują Waszej bliskości i stąd te pijawki małe ciągle na cycu :)
Cyce do góry i będzie dobrze, cierpliwości :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140621 przez hagne
Anja śliczny Patryczek, podobny do mamusi :)
aniaw ja też nie mogę doczekać się rozpakowania ;) ale póki co same fałszywe alarmy. Tak jak agito napisała mamy jeszcze czas, a bóle przychodzą i odchodzą i nic się nie dzieje. Zauważyłam, że jak siedzę na jednym fotelu, to częściej mam skurcze, hihi, a jak zmieniam położenie ciała, to przechodzą. Hormonów i humorów mam już też dosyć, mam nadzieję, że mi się unormuje po porodzie :)
Jutro mam wizytę koleżanek, których nie widziałam 6 lat i mam w planach zrobić sernik na zimno z truskawkami. Do zobaczenia później ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140637 przez agito11
Hej;)
Anja ślicznego masz synka, rzeczywiście podobny do Ciebie :laugh:
Rachela fajnusia czuprynka u Bobaska;-)
Hagne,,, a my czekamy na nasze bobaski.
U mnie cisza...
Zauważyłam wczoraj że mi od słońca tak stopy spuchły że kostek nie było widać, ręce ok.
;-) Pozdrawiam

url=http://slub-wesele.pl/] [/url]



Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140688 przez angellika1
No i kolejna gratulacje dla nowych mamuś :D :D

Juz nie mogę się doczekać sierpnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140725 przez agi-p
Hej Mamusie :)
Dziś wg miesiączki powinnam rodzić :P A tu proszę , Amisia wczoraj 2 tyg skończyła :):):)
Kochana Nasza .. coraz bardziej ciekawa wszystkiego się robi . I siłaczka mała główkę tylko by podnosiła .
Anja ja Małą do odbicia kładę albo na piersiach ( ale wtedy przeważnie też marudzi ) , albo trzymam ją tak jak do cyca , tylko główkę daje wyżej i masuję plecka . Ale nie zawsze jej się odbija .
A Twój Patryczek to sama słodycz . Jest prze kochany ... i to spojrzenie . Normalnie zakochać sie mozna :)
Dziewczyny a jak Wasze Maleństwa reagują na kąpiel ??? Amelka szczerze mówiąc jeszcze nie bardzo lubi sie pluskać :P

Rika mówisz , ze Mała ma zakaz wychodzenia do 23 czerwca ??? hihihi ciekawe czy sie posłucha Mamusi :) A co do tych szpitali to masz rację ... traktują wszystkich tak jak im wygodnie . Szkoda gadać .
I oby się sprawdziło to co mówisz o "wiszeniu" na cycu . Sama widzę , że Amelcia lubi po prostu być blisko i domaga sie tego przez wiekszość czasu . I też czasami traktuje moją pierś jak smoczek :P

Hagne to udanego spotkania z koleżankami . I narobiłaś mi ochoty na ten sernik...a tu nie wolno mi jeść takich rzeczy :( A te Twoje hormony to nic sie nie bój....unormują sie bardzo szybko :)

Udanego weekendu Kochane :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140733 przez vestusia
Gratuluję Wszystkim Mamom! Tym wypakowanym i tym w oczekiwaniu! Słodkie te Wasze Bobaski :D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140742 przez magdallena155
Hej Mamusie:)

Ja wczoraj byłam na wizycie u gin i miała byc już ostatnia a mam przyjsc za tydzien :unsure: ..no ale uspokoił mnie bo powiedział ze jestem już dobrze przygotowana i mam 2 cm rozwarcia ale skurcze nie regularne wiec trzeba czekac...chodzę sprzątam i nic nie pomaga :)) a mała już 3600 waży :) i jeszcze te pytania wszystkich i jak rodzisz? urodziłas? momentami mam ochotę wyrzucic ten tel :angry:

Rachel -Jeszcze raz gratulacje :kiss: i jaka fajna czuprynke ma Twoj maluszek słodzika:)

Agito- czekamy i czekamy .. a naszym maluchom cos za dobrze w tych brzuszkacch:)

Hagne- oj humorków i hormonów to i ja mam dosyc, jakoś wiecej ich niz na poczatku ciazy :unsure: ale moze to tak przed porodem jest..a z tym sernikiem zrobiłas mi smaka ,tez chyba upieke jakies ciacho z truskawkami:)

Rika no ciekawe czy dzidzia posłucha sie mamusi:) alee i tak pewnie bys sie cieszyła jak by ci jutro zrobiła niespodzianke:)

No nic uciekam robic knedle:) normalnie jem te truskawki chyba na zapas:D

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140754 przez kasiorek0310
Witam u nas bez zmian tylko chyba brzuch sie częściej stwia a mały sie niemiłosiernie wypina a boli cholernie zobaczymy co będzie dalej w końcu tylko 6 dni zostało.

Rachela sliczne foteczki ale włsoki ma extra ; )

Anja a ten twój skarb to chyba bardziej w ciebie sie wdał niż w tatusia ; P

A my możemy już rodzic semestr zaliczony ostatni egzamin zdany na 5 ; D wiec teraz tylko czekac na Nikosia aż zechce wyjsc.

Magdallena nie martw sie ja tez tam mam że ciagle ktos pyta czy urodziła i kiedy to wreszcie bedzie a mnie sie juz cierpliwość do nich skończyła i wyrcze po wszystkich kto sie pyta jakby nie wiedział że to kobiete denerwuje na samym końcu bo tez by chciała już urodzić.

Rika bądżmy dobrej myśli i że ola poczeka tym bardziej że to urodziny siostry wiec chyba nie będzie chciała byrzyc

Nic zmykam podczytac lipcówki ;P a potem może na imprezke firmawa od miśka puki jeszcze dobrze sie czuje.
Milego popołudnia trzymajcie sie i cierpliwości nasze maluchy chyba kiedys w końcu wyjdą taka mam nadzieje

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 10 miesiąc temu #140758 przez martela89
Rika napisał:

Rachela słodki maluszek :) gratuluję :)
To w szpitalach jest najgorsze, że ładują nas do jednego worka typu " ciebie natniemy bo to pierwsza ciąża", "ty masz wąskie biodra to za szybko nie urodzisz"...
Mnie też olali. jak krzyknęłam że mam parte to nikt mi nie wierzył a jak zobaczyli główkę w szoku zaczęli przygotowywać łóżko, bo jak to? Pierwszy poród i tak szybko??? 3 parte i mała była...


Rika tak nie jest wszędzie,ja pierworódka ale nie byłam nacinana bo prosiłam,że jak nie ma takiej potrzeby to ja nie chcę :)
A mój gin mi mówił,że jak mam wąskie biodra to powinnam szybko urodzić,a męczyłam sie 14h :lol:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl