BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #309681 przez Rachela
hej dziewczyny,

ja tylko w skrócie - bo roboty mam strasznie dużo,- trzeba zamknąć rok, więc sprawozdania, sprawozdania i dużo finansów. a wszystko musi się zgadzać co go grosza.

U nas wiele się dzieje, Marcinek raczkuje :) wystarczyło zabrać mu zabawki :)
I opanował już do perfekcji cmokanie - strasznie całuśny jest :)

A walentynki minęły nijak, siedzi u nas bratowa i nie było jakoś takiej romantycznej atmosfery. Może odrobimy w weekend.

No i bratowa pomogła mi ogołocić szafę - tyle rzeczy już dobrych na mnie nie było, a jej się podobały więc sru z mojej szafy. teraz mam pretekst żeby sobie coś kupić :)

Madzia, no of course, że cię pamiętamy :)
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309771 przez agi-p
Rachela jeszcze raz wielkie gratulacje :) Zdolny Marcinek :) A zdjecia jak zawsze cudne :) Oczy Marcin ma oszałamiające i te długaśne i gęste rzęsy :) Przystojniaczek :)
Powodzenia w pracy ...oby udało sie wszystko pozamykać w miarę szybko .

Madzia a masz FB ?

Ameleczka już dawno śpi , Paulinka właśnie myje ząbki i tez do spanka :) Ja włśnie odpczywam , bo aż wstyd sie przyznać ile pizzy zjadłam :P Ale co tam :P Od przyszłego tygodnia dieta !!!! Kurcze tylko w każdy poniedziałek to sobie powtarzam :( oj gdzie moja silna wola ???

Spokojnej nocki Mamusie i oby dzieciaczki spały pięknie :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309796 przez Madzia8288
Wittam ;))
Fajnie ze mnie jeszcze nie wymazalyscie z pamieci ;)) i bardzo mi milo ze mnie wspominalyscie ;) ... u mnie tak jak pisalam przeprowadzam sie do tesciwej do Bielska dokladnie do Mazancowc :x ... ogolnie z tesciowa mam dobry uklad :) dogadujemy sie i narazie jest wszystko ok , a jak bedzie to sie okaze. Jak juz pisalam Tosienka moja raczkuje - bardzo obrze sobie radzi , a jak widzi jakies krzeslo czy cos przy czym moze wstac to wstaje bardzo szybko , puszcza sie i stoji przez chwile bez niczego ;) smoczka jej jak nie dawalam tak nie daje ;) karmie ja nadal piersia ale na noc robie jej kaszke , ostatnio nawet jej wprowadzilam zwykle mleko 2,0% i nawet jej posmakowalo robie jej czasem na odbiane grysik i zjada ze smakiem zreszta co do jedzenia to odpukac nie mam z nia zadnego problemu wcina wszytko co jej sie da a w zasadzie juz wszystko jej daje i pomimo tego ze nie ma zabek to daje jej w calosci np. piers z kurczaka do reki dostaje i wcina ;) nie robie jej zadnych papek radzi sobie juz z normalnymi kawalkami ,do tego wszystkiego caly czas gaworzy a najbardziej jej wychodzi mowienie TATA , DADA I IDE :D to najbardzij lubie jak mowi IIIIDE :D zaciska dziaselka i az sie telepie krzyczy IDE hehe :) eh... troche sie rozpislam.... fajnie ze wasze dzieciaczki sa zdrowe i wszystko fajnie sie uklada , o tyle ile przeczytalam postow to nie natknelam sie na zadne powazniejsze klopoty , mam nadzieje ze tak wlasnie jest ;)) ... postaram sie teraz cowieczor cos napisac ;) Dolanczam foteczke Tosi to bylo w 7 mieciacu , aktualnie nie moge dodac nowych fotek bo aparat z kablem mam u szwagierki ostatnio zapomnialam zabrac jak tylko go odbiore dodam nowe fotki ;)) Jeszcze raz bardzo goraco was wszytkich pozdrawiam BUZIACKZI :*:*:*

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #309813 przez Madzia8288
Cos mi zdjecie nie chcialo dodac ... mam nadzieje ze teraz sie uda , wiecej zdjec mam na facebooku moj profil jest Madzia Korab Przemysl ZAPRASZAM DO OGLADANIA FOTEK TOSI ;))
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309841 przez Madzia8288
agi-p mam FB Madzia Korab Przemysl tak mnie powinnas znalezc ZAPRASZAM ;))

Rachela nice one !! ;) super ze pamietacie fajnie jest tu wrocic ;)) Macinek przystojniak rosnie jak na drozdzach ;))

Hey co do drozdzy to macie jakies fajne przepisy na paczki ?? ja swoj ulubiony gdzies podzialam :/ a nie bardzo go pamietam szukam po necie ale wolalabym cos sprawdzonego ;)) z gory dziekuje jak ktos sie pofatyguje napisac ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #309884 przez kasiorek0310
anaiw ja tez bym nie pomyślała że się da wypożyczyć ale bracik wypożyczał dla swojego małego bo on coś astmowego ma i wiedzieli gdzie nawet kobieta za nami stal i zdziwiona ze się da to fajniutko jak i w walentynki budzik był miły, to teraz dobra okazja żeby sanku kupić my w piątek idziemy moj ma wolne wiec sanki w ruch jak śniegu tyle i nie ma być aż tak mroźno

agi na co na jeżdzik to lubi ta cześć z tylu kręcić bo tam w środku sa kuleczki co dają dźwięk i lubi nim jeździć jak sie mu nóżki da na klapę z przodu a Nikoś sie trzyma i jeździmy :)

agi to fajniutko jak zostajecie u mamy i poręcz będzie zrobiona fajniutko to Ama będzie bezpieczna w waszym domku a tak to ty spokojnie u mamy a w domku dokończą z poręczą i będzie gotowe i ładnie wam poszło z zakupami chyba szybko poszło :)a ta śnieżyca wam nie poprzeszkadzała trochę myśmy pojechali do Auchana i normalnie szok strach jeździć a jutro jeszcze na kontrole do dermatologa :) Ale główka wyglada ładnie i chyab to od żelu do mycia ciała i włosów z Nivea bo on podrażniał ale kupiłam zwykły szampon babino i jest ok plamka znika juz ledwo co ja widac a niby kazala jakis emolintum do głowy a wystarczyło zwykly szamponik

Rachela to oby te sprawunki rachunkowe szybko poszły a to wiedze ty tez bratówce oddałaś ja tak samo drobniejsza ode mnie to wszystko na nia pasowało i gratulacje z raczkowania u nas brak postepu ale staje już sam do raczkowania i buja sie sam wiec moze kiedys to przyjdzie foteczki cudne a oczka hm... beda sie dziewczyny uganiac za nim

a tam jaka dieta szkoda czasu na nia i odmawiać sobie słodkości
agi chyab hasia ma jak na nk lub fb ale ja nie wiem jak madzia dokladnei sie nazywa

madzia to kolejna z bielsku prawie będzie to będziesz miec blisko na spotkanko nasze w lato :) co tak wszystkich an ten sląs ciągnie fajniutko kolejna osóbka blisko to ładnie ajk nie masz kłopotu z jedzonkiem i Tosia wszystko piękne zjada nic tylko sie cieszyc jak papaki za wami u nas tez już więcej grudek daje i dajemy rade i czekamy juz an 3 ząbka a co do smoczka to u nas tylko popołudniowe drzemki ze smoczkiem nocne spanie bez i sam zasypia :D
Madzia nie moge cie znaleśc na Fb \:(

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

wysłałam ci zaproszenia na NK mam nadzieję że przyjmiesz ???

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #309927 przez Madzia8288
Kasiorek to fajniutko u nas jeszcze zabkow nie ma , ani jednego ale wydaje mi sie ze juz cos tam jej sie dzieje bo jakas niespokojna w nocy jest i czesciej sie budzi , a tosia tez po kapieli zje kaszcze poprawi piersia i zasypia sama przy piersi albo jak sie naje do obraca sie na boczek pogada sobie i zasypia ;) ... no wlasnie widzilaam ze jest was troszke z tamtych okolic super pisze sie na to spotkanie ;))a podaj mi jak sie nazywasz na FB to ja ciebie sproboje znalezc ;))

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #309947 przez kasiorek0310
jest napisane w poście na dole

bielsko biała

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #310112 przez agi-p
Dzień dobry :)
Madzia ja tez Cię nie mogę znaleźć na FB :( Podam Ci moje dane , może Tobie się uda

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Ale słodka Antosia :) Taka radosna :) Już nie mogę doczekać sie pozostałych zdjęć :) Super , ze nie masz z nią problemów z jedzeniem i spaniem :) To przesypia Ci całą nockę ?
Fajnie , ze się do Bielska przeprowadzasz :) Nasze spotkanie będzie w większym r=gronie , będzie wesoło :) A My do siebie to już w ogóle blisko będziemy miały ...bo ja mieszkam w Międzyrzeczu , to mamy do siebie rzut beretem :P
W lecie możemy umawiać sie na spacerki :) Kurcze z Przemyśla tutaj sę przeprowadzacie , duża zmiana . Ale grunt , ze dobrze z teściowa się dogadujesz :)
Z pączkami nie pomogę , niestety nigdy sama nie robiłam .

Kasiorek fajnie , ze Nikosiowo jeździk się spodobał :) Dobrze , ze główka już czyściutka :) Czyli wizyta u dermatloga to czysta formalność :) Ja też używam żelu Nivea i nic Amci nie jest :) Ale jako szamponu używam oilatum , a teraz kupiła johnsona :) Też nic się nie dzieje , więc jak skończymy oilatum , to spokojnie przejdziem na Johnsona :)

Urszula wszystkiego najlepszego dla Elizi z okazji 8 miesiąca !!!! Buziaczki dla niej :kiss: :kiss: :kiss:
Co z Wami ???

Oj dieta to by mi sie bardo przydała . Ale moja słabość do słodyczy wszystko utrudnia :( Normalnie jestem od nich uzależniona :( Mimo cukrzycy , nie potrafię sobie odmówić . Tylko w ciąży ściśle przestrzegałam diety ... dla Ameleki .
Musze się zebrać w sobie i działąć . Kiedyś miałam silną wolę ,ale teraz kiepsko z tym :)

Nic uciekam na śniadanie :) Miłego dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #310298 przez Urszula
Witam!

agi-p Kochana bardzo dziękujemy za pamięć :) co do słabości do słodyczy to witam w klubie :P tylko uważaj na siebie wiadomo...cukrzyca :( widzę, że ostro się zabrałyście za planowanie letniego spotkania ajj jakbym chciała też się spotkać :blink:

Madzia Antosia jest przesłodka :) świetnie, że tak ładnie się rozwija i nie ma problemu z jedzonkiem. Zuch Tosia :laugh: super, że się odezwałaś i jeszcze przeprowadzka do Bielska :) warto, piękne tereny, góry wokoło CUDNIE dla mnie najpiękniejsze miasto. Co do przepisów kiedyś piekłam jeszcze z moją Babcią Ona by pomogła była specem :)

kasiorek super, że problemy skórkowe Nikosia zniknęły, widać, że nie trzeba wywalać kasy na nie wiadomo jakie drogie kosmetyki by poskutkowały :) dobrze, że jest możliwość wypożyczenia inhalatora i ważne, że Nikosiowi pomaga :)

hasia Kochana szerokiej drogi i miłego pobytu u Rodziców mam nadzieję, że odpoczniecie trochę. Na mnie takie wizyty u Rodziców działają jak balsam.

Małgorzatta i Ciebie gdzieś tam widziałam. Nie łam sie Kochana wszystko będzie dobrze. Wiem trzeba nam duzo cierpliwości. U nas tez zmiana pieluchy to nielada wyczyn. :dry:

Rachela zdjęcia Marcinka boskie nio przekochany chłopczyk i te dłuuugie rzęski KOCHANIUTKI!!!!!!!!!!!!!

Aniaw masz przeboje...wyjście z domku rozbrajające. Crazy Life :P :P :P

Bardzo za Wami tęskniłam :( Dziewczyny byłam taka chora i ciągle jeszcze jestem :( z tym, że już nie mam temperatury. Jeszcze w zeszłym tygodniu zmusiłam się by pójsc do pracy, potem po nocce pojechalismy oglądać kolejne dwa domy (KOSZMAR) i jak wróciliśmy byłam tak wyczerpana, że normalnie zaczęłam płakać :( taki dół mnie dopadł. M powiedział, żebym się położyła więc poszłam. Obudziłam sie znowu z wysoką temperaturą i już do pracy nie poszłam. Kurowałam się całą niedzielę. W pracy pracuję po 12 godzin od 8 do 8 rano powiem Wam, że jest ciężko. Poszukiwania domu się przedłużają i to jest bardzo wyczerpujące. Dobrze, że pogoda chociaz dopisuje zrobiło się ciepło ok 10 stopni więc przyjemnie się spaceruje z Elizią.
Walentynki obchodziliśmy bardzo miło. Dostałam bukiet czerwonych róż, wielką kartę walentynkową i misia :laugh: nie wiem którego już z kolei :P

a tutaj moja grymasząca Dzidziusia

Jeszcze pytanko..czy Wy pozwalacie Maluszkom jesć samodzielnie czyli bawić się jedzieniem?? Tak mi polecono w Baby Centre by wzbudzić większe zainteresowanie Elizi jedzieniem. Ona dosłownie nie cierpi swojego krzeseka do jedzenia. Dziś próbowałam.. najpierw Ją nakarmiłam potem tym co zostało pozwoliłam się Jej bawić. Miała radochę a ja sporo sprzątania :P



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu - 12 lata 2 miesiąc temu #310312 przez Urszula
Dziewczyny zawitam do Was na FB więc Urszula Jakubczyk to właśnie Ja :P

Dziś na nogach jestem już od 5.30 Elizia to ranny ptaszek więc postrzątałam juz i o 9.00 miałam porobione teraz delektuję się kawką i rozkoszuję spokojem. Ranny ptaszek odsypia :P na szczęście choróbsko Jej nie dopadło Dzięki Bogu :)
Życzę miłego dzionka Kochane!!!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310327 przez Urszula
Madzia nie mogę Cię znaleść może Tobie się uda znaleść mnie Urszula Jakubczyk



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310362 przez kasiorek0310
agi to fajnie jak po Johnsonie nic Amie nie jest u nas zwyky szampon i juz zostanie choć jeszcze jakies plamki ma na główce myślałam że to może ciemieniucha ale to takie pomarańczowe ale nie łuski :(

Urszula to dobrze ze jzu lepiej sie czujesz a te poszukiwania domu to muszą być wyczerpujące ale pomyśl że jak już znajdziesz to będzie cisza i spokój urządzicie sie i koniec a co do pracy to tam dużo ciężej ale tez więcej ułatwień w formie sprzętu macie w domu opieki nie to co w pl wszystko dźwigać kumpela sobie robi tak i chwali a co do jedzenia malucha my bez kłopotu mamy wiec na razie nie jem sam ani mu nie daje czasem złapie łyżeczkę i sam wsadza z moja pomocą mala ale tak to nic więcej
I buziaki od nas z okazji skończenia 8 miesięcy ale ten czas leci okropnie szybko :* :*

inhalator pomaga ale rano jest strasznie bo oddycha buzia a dopiero wieczorem oddycha nosem zobaczymy jak do niedzieli nie pomoże to wybiorę się z nim do lekarza puki mamy inhalator to będziemy próbować może jakieś leki da bo to wszystko tam siedzi a spłynąć nie chce :(

miłego dzionka odezwę sie wieczorkiem

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310736 przez aniaw
Cześc dziewczyny :laugh:
Pozdrowionka z pracy :laugh:

Wiecie, że ksiądz do nas wczoraj nie przyszedł :angry:
Nie widać go było w ogóle a może nie słyszałam pukania ;)
Generalnie mam pospąrzatane w domku i kasa zaoszczędzona :laugh:
A i jeszcze przedwczoraj odwiedziła mnie mama - taki kawał drogi z kropidełkiem jechała, żeby nam pożyczyć :)

Agi
wysłałam zaproszenie Tobie na NK I fb :)
Ty to masz fajnie z ta mamusia niedaleko i pizzą mnimi :laugh:
A ja tez diety zaczynam juz nie wiem którą :P

Kasiorek Tobie wysłałam tez zaproszenie na fb :)
Fajniucho, że jeździk sie podoba :)
My na sanki czekamy, bo juz zamówione :laugh:
Oby te inhalacje pomogły szybko :)
U Dominisia jakiś katarek się pojawił, ale on tak nie cierpi, żeby mu dotykac nosek, że szok :(

Madzia kurcze już pierś z kurczaka wcina super :) Jak cudnie stoi w łóżeczku Twoja księżniczka :) Co do pączków nie pomogę ;)
Nie mogę znaleźć Cię fb ;)

Urszula kurcze cięzka praca ;) Zdrówka życzę :kiss:
Co do jedzonka to jeszcze nie daje łyżeczki Dominisiowi, ale szymonek jak tylko zaczął zabierać mi łyżeczkę to chciał juz tylko sam jeść i nawet szybko sie nauczył :)
Niezła minka ggymusiaka :) Buziaki z okazji 8 miesięcy :kiss:
Wysłałam Tobie zaproszenie na fb :)

Rachela wysłałam Tobie zaproszenie na fb :) Słodziak z Marcinka i te oczka, ach :S

Rika
Szymcio nawet przekonał się do rękawiczek, ale czasem jeszcze zdejmuje je na spacerze i nic wówczas go nie rusza :P

A nasz Dominiś dostał dziś kromke chleba i wciamał ja calutka :)
Nie chciało mi sie łóżka ścielić, więc Tomek sie trochę wkurzy na te wszystkie okruchy w łóżku :) Bo Mały rano wylegiwał się ze mną :) i to do 10tej :laugh:
A ostatnio jak ze mna banana jadł to aż się trząsł i nie nadążałam mu wkładac kawałeczków do buźki :) Fajnie, że coraz więcej je :)

Wracam do pracy :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

12 lata 2 miesiąc temu #310758 przez agi-p
Urszula tal właśnie myślałam , czy Cię nie rozłożyło całkiem :( Zdrówka życzę . Dobrze , ze Mężuś tam sie Tobą opiekuje i wysyła Cię do łóżeczka . To zdecydowanie najlepsze lekarstwo...wyleżeć się i wygrzać :) Oglądałam Twoje fotki na FB i powiem Ci , ze ślicznie w ciąży wyglądałaś , tak promiennie :) A Eliza to słodziak nad słodziakami . A włosków to zazdroszczę . Ami dalej 3 piórka na krzyż i dalej fryzurek robić nie mam jak :P
Kurcze , życze żebyście już ten domek znaleźli , na pewno odetchniesz wtedy .
A krzesełko Elzia ma śliczne , takie fajne żywe kolory :) Ja nie daję Amelce jedzonka do rączki . Próbowałam kilka razy , ale nie było zainteresowania . Musze teraz spróbowac , już troszkę starsza , wiec może . Bułeczki wcina pięknie,chrupki i ciasteczka też . Jutro ugotuję warzywa i napisze Wam jaka była reakcja :)


Ania a na Twoim profilu to same foty zwierzaczków :P A dzieciaki to gdzie ? :)
To na jedno dobrze , ze księdza nie było . Kaska została w portfelu :) Gorzej jak Was zaskoczy w inny dzień :P
Oj nie dziwię się Twojemu Mężusiowi , ze dostał "szału" jak kruszki zobaczył :P Ja nienawidzę jedzenia w łóżku i kruszków :P :P :P

Madzia coś ukryta , ze wszystkie mamy problemy ze znalezieniem jej :P

Kasiorek grunt,ze Nikosiowi inhalacje pomagają :) A co u dermatologa ?

My już w domku jesteśmy :) Żal było mi od Mamusi wyjeżdżać :P Ale co tam , jeszcze ją odwiedzę nie raz :)
Poręcz nie skończona , bo pewne elementy okazały sie nie takie , więc szykuje się kolejna podróż :)

Zaglądnę wieczorkiem :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl