BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #409447 przez kasiorek0310
Aniaw no niestety sił brakło na oglądanie gwiazd ale fajniutko ze tobie se udało tyle zobaczyć :0 niop inaczej malo mebli ale cóż powoli zbierzemy o trzeba i milo jak Tomcio wyrobił sie z bobasami a fotki boskie i a ten labrador ah.., chciałoby się mieć takiego pieska

agi jutro sie wybieramy na bielsko za komoda wiec i do tej hali tez wstąpimy w agacie była ale malutka a tutaj była jeszcze raz większa za te sama kase na allegro tez sa całkiem niezłe i kolory tez ok i całkiem przypadkiem znalazłam łóżko piętrowe na przyszłość
O i widze u was Weekend na całego udany :)O widzisz dziewczyny uczyły sie co nowe i próbowały co dobre i zostawiły ci niespodziankę i ładnie fakt ze idziecie do przodu małymi kroczkami ale jest lepiej niż było o kurcze szkoda małża ale cóz trochę pobędzie z wami wiec tez chyba dobrze i GRATULACJE ZĄBKA

Urszula o to fajniutko jak wypoczęci zadowoleni i szczęśliwi naładowane bateria i można dalej funkcjonować i kolejny u was ząbek ładnie gratulacje

a u nas kolejne żeby z cierpieniem ida :( mały śpi po maratonie sklepowym powoli sie cos jeszcze dokańcza a małz na 2 zmianie w pracy i jest cisza i spokój :D poza tym ok wieczorem wam wrzucę fotkio ile zdolam je zrobic

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409462 przez aniaw
Hello :)

Jam w pracy i jakoś ciągle rozleniwiona jestem :S

Urszula super, że już jesteś i że z takim extra humorkiem wracasz i z nowym zabkiem :laugh:
Czekamy na fotki :) A Sobieszewo spokojnie jeszcze odwiedzimy na spokojnie :)

Agi oj to musiało być w weekend superowo, tyle dzieciaków :laugh:
Matko wyprawka do szkoły to teraz niezły wydatek ;)
mam nadzieję, że szytbko palec M się zagoi a tak to masz go na trochę w domu :silly:
No z tymi gwiazdami masz rację, że sexik chyba fajniejszy :lol:
Gratki ząbkowe :)

Kasiorek najważniejsze, że to co najpotrzebniejsze macie a reszta na spokojnie. Współczuję zęboli, u nas jakies ślinienie na maxa ale nowych perełek nie widać ;)
Czekamy na fotki :)

Ja to już się ciesze na środę bo mam wolne :lol: Oby pogoda była jakaś w miarę to by się udało coś zaplanować :)

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #409469 przez Urszula
Witam!!

Przygotowałam parę fotek z wakacji...

Nasza Trójeczka :)

Z Tatusiem..


Z Mamusią oczywiście :lol:


Nasza Kochana plażowiczka..



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409475 przez Urszula
Normalnie mam tyle powera po tych wakacjach. Mogliśmy się sobą nacieszyć :) Powiem Wam chociaż, żeby nie zapeszać Elizia znowu pokochała moje obiadki :) :) :) Tam bazowała tylko na słoiczkach..W pewnym momencie zaniopokoiły nas Jej kupki..robiła bardzo rzadkie i duuużo czasem aż nocnika brakło. Natomiast po powrocie pierwsza kupa....znowu twarda... :unsure: dziwne :unsure:
Mam jeszcze pytanko Kochane...czy Wy w dalszym ciągu stosujecie pielęgnacje niemowlęcą??? tzn płyny i oliwki przeznaczone dla niemowlaczków czy kupujecie juz coś dla starszych dzieci?? Np od 1 do 3 rż??
Zaczęliśmy tez starania o drugą dzidzie :ohmy: :laugh: :kiss: normalnie szaleliśmy jak się tylko dało. Nad morzem dostałam @ dwa dni wcześniej więc płodne dni przypadły jeszcze na pobyt. Jednakże tak nam się udzielił ten wakacyjny seksik, że jeszcze po powrocie nas trzyma :) :) :silly:

Agi z tego co czytałam to i Wy zaszaleliście :lol: zobaczymy co dalej :) :) :)

kasiorek powodzenia w dalszym urządzaniu mieszkanka. Fajnie być na swoim prawda??? :) :) Cieszę się bardzo, że Wam się w końcu udało!!

aniaw nio pewnie mnóstwo czasu jest by odwiedzić Wyspę Sobieszewska!!! Z tego co się doczytałam to planujecie znowu urlop...ale Wam dobrze!!!

Uciekam teraz bo Elizia się obudziła...

Do...później!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #409515 przez agi-p
Ula Kochana po pierwsze gratuluję rozpoczęcia staranek na poważnie :) Cudownie jak uda się za pierwszym podejściem , będzie dodatkowe wspomnienie z wakacji :) Oj super :)
My też zaszaleliśmy i to w dni płodne , mam cichą nadzieję , ze sie uda :P
Zdjęcia rewelacyjne :) Tworzycie śliczną rodzinkę , tacy szczęśliwi jesteście i aż miło na Was patrzeć :)
Akumulatory naładowane , power jest , więc wakacje pomogły :) Oczywiście też się cieszymy , ze już jesteś :)
Wam również ząbka gratulujemy :) I wspaniale , ze Elizia znowu na Twoje jedzonko się przestawiła :)

Kasiu czyli popołudniami rządzicie sami z Nikosiem :) Przyzwyczaił się już na dobre do nowego domku ? A z meblami,to się nie przejmuj . Nikt od razu nie miał wszystkiego . Ja cały czas coś dokupuję . Jeszcze 2 miesiące temu moje ciuchy w ozdobnych kartonach trzymałam , dopiero niedawno komodę kupiliśmy . Nie da się kupić wszystkiego na raz i stopniowo uzupełnia się braki :) Najważniejsze , że nikt Wam już głowy nie suszy i jesteście sobie sami :)

Aniu Kochana czyli byle do srody i dnia wolnego :) A co do ślinienia , to Ami już od dawna sie sliniła , a ząbek dopiero się przebił . Jakos mozolnie i boleśnie jej wychodzą :(

Dziś zawieźliśmy już Kasię do domku . Paulisia ma dalsze plany wakacyjne :P Jeszcze poszaleje trochę :P A jutro jedziemy na te szkolne cholerne zakupy i Ami butki nowe kupić .
Dziś kupiłam jej jeszcze mleko bebilon , bo już 3 razy wypiła po 90 ml . Mam nadzieję , ze nie był to chwilowy smaczek . Mężuś mówi , ze pewnie kolejne mleko w koszu wyląduje ...oby nie .

Uciekam kąpać Ameleczkę :)

Editt...
Ula zapomniałam odpisać na Twoje pytanie ...
Dla Amelki z codziennych kosmetyków używamy tylko płynu do kąpieli,szamponu i pasty do zębów . Oliwki nie używam od 2 m-ca życia Amci . Balsamów i kremów do pupci nie stosujemy od paru miesięcy . Czasami ją nabalsamuje , czy jak widzę , że pupka coś czerwienieje , to smarne sudocremem .Nie ma co przesadzać ,bo łatwo można barierę ochronną dziecka zniszczyć . Pisałam z dziewczynami z innych wątków i też polecały powściągliwość w balsamowaniu i smarowaniu tyłeczka . Do kąpieli od początku używamy kosmetyków Nivea lub hipp . Teraz zamierzam kupić J&J ,ale tez dla niemowląt . Nawet nie widziałam takich od 1-3 r.ż .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409634 przez kasiorek0310
Korzystając z cudnej pokazywarki wrzuciłam foty wszystkie przed remontem trakcie i efekt końcowy sorki tylko za bajzel maly ale jeszcze ze wszystkim na tip top nie mamy bark nam miejsca w szafkach Zdjęcia

Ania no niby od czwartku ma być ładnie i ciepło a niestety prognozy na środe nie ciekawe ale oby im sie to nie sprawdziło i plany wypaliły

urszula foteczki boskie widać ze wypoczywaliście ile sie dało :)A może zmiana otoczenia podróż i to wszystko tak na nia zadziałało o to jednak fajniutko starajcie sie trzymamy mocno kciuki żeby sie udało a to może twój brzuch mi sie dzisiaj śnił :D bo miałam sen brzucha ale nie ma u nas nikogo kto by miał mieć :)a co do kosmetyków to my tak jak ahgi tylko szampon i zel do mycia albo płyn i czasem balsamem wysmaruje jak ma scha skóe przy tym remoncie to cały czas teraz już mniej to tylko sie cieszyć jak tak was trzyma i oby już tak było Niop w koncu po 4 miesiącach remontu sie udało a mieszka sie nawet ok tylko cięzko sie przestawić miejsce sklepy wszystko nowe ludzie inni czas pokaże ale wiem że cale życie tu nie chce mieszkać

no wicie co to widzę już dwie was jest co sie starają mnie na razie przeraża myśl o drugim dziecku chociaż nie powiem jakby sie trafiło to biednie ale szczęśliwie powodzenia dziewczyny to czekamy na dobre wieści

agi nie nawet nie mimo to że spi z nami w pokoju nadal wybudza sie w nocy zaśnie i po godzinie sie budzi z płaczem kreci sie jak nie wiem ale wie gdzie jest jego pokoik i tam wchodzi jak jest otwary bo na razie to tam jeszcze rzeczy narzędziowe leża wiec może w ten weekend sie uda przenieść ja tez sie przestawić nie umiem tęskno mi za Bielskiem tym co znane i w ogóle a tu nic nei znma nie wiem gdzie sie ruszyć ani nic tylko tyle ze maja fajny plac zabaw w parku i huśtawki to mały zadowolony bo wysoko sie huśta i cieszy i Fontane mamy blisko :) Niop pocieszam sie tym ze powoli i sie uzbeira wszystko sporo rzeczy mialam w dawnym mieszkaniu stara meblościanka rzeczy do kuchni deskę i inne pierdoły wiec tak całkiem goli nie jesteśmy no i łóżko co sama kupowałam bedac tam na dorobku to ciagle cos kupuje sie a potem tez bo sie zużywa
o kurcze szkolne zakupy no tak lada chwila i będzie szkoła a zwykłego mleka nie toleruje Ama i fajniutko może jednak sie przekona do mleka warto próbować

oj tak buszujemy sami o ile tak można nazwać siedzimy w domku dzisiaj poszliśmy trochę zwiedzić okolice poza tym Nikodem tylko na rekach by chciał zaczyna sie u niego bunt i próby rządzenia nami strasznie i próby że on wszystko sa i wszystko na nie z tata to cierpliwości nie ma bo mu ucieka z pieluchy a on traci cierpliwość a maly w ryk i stwierdziłam że najbardziej na przeprowadzkach tracą i cierpią dzieci widac jak mu brakuje czułości dotyku i przytulania po tych codziennych porządkach 4 dniowych nadrabia braki zrobił sie bardziej płaczliwy całkiem inny niż był nie wiem czy to ta zmiana tak na niego zadziałała czy co az sie boje co bedzie potem

nic zmykam popatrzeć na all i do spania

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #409667 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiorek gołym okiem widać ile pracy i czasu włożyliście w mieszkanie . Efekt jest świetny :) Super drzwi wybraliście do pokoi i łazienki :) I nie wiedziałam , że macie tam piece kaflowe ...bedziecie palić w nich , czy macie inne ogrzewanie ? Do miejsca przywykniesz , chociaz zawsze będziesz tęskniła za bielskiem :( Ja mam tu u siebie obcykane co i jak i gdzie , ale i tak pewniej i lepiej czuję się w Bielsku . Ale kumpela , która mieszka parę domów ode mnie , ale już to jest Ligota , to pokochała Czechowice . Mimo,że też z Bielska jest , to wszystkie zakupy robi w Czechowicach , lekarza tam mają i inne .
Ja do czechowic , to jeżdżę tylko do pepco czasami i tam od razu i biedronka i market chiński.

Nikoś biedny musi się przestawić jeszcze . Dla niego to najwieksza zmiana . Wy szykowaliście się na to bardzo długo , a On nagle został wyrwany od Babci , tu nie zna jeszcze dobrze wszystkiego . Ale minie trochę czasu , otoczycie go czułością i przyzwyczai się .
Kurcze moja Amcia , to jest mały cygan chyba , bo gdzie nie jedziemy i zostajemy na noc , to Ona się aklimatyzuje mega szybko .

My Kochana tak na całego staranek nie rozpoczęliśmy . Czasami Zaszalejemy i mówimy , ze jak się uda do będzie Szymonek . Jakoś nie wydaje mi się , zeby w Naszym przypadku było to takie proste . O Ami staraliśmy się 4 miesiące i to szalejąc na maksa . Może wtedy presja była za duża . W każdym razie bardzo byśmy się ucieszyli gdybym była w ciąży :) Zobaczymy kiedy sie uda :) Pewnie dopiero jak wróce do pracy , popracuję trochę , odkujemy się finansowo , to zaczniemy oficjalnie się starać .

A co do mleka zwykłego kartonowego , to Amci nic po nim nie jest . Może pić i w postaci samej , czy kakao ,grysiku i innych . Tyle , ze zależy mi , żeby piła modyfikowane , bo Ono ma jednak dużo więcej cennych składników i witamin :) Zobaczymy jak będzie .
Miłego dzionka Kochane :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409704 przez Urszula
Witam!

Dziękuję Kochane za przemiłe komentarze!!! :kiss: :kiss: :kiss:

kasiorek mieszkanko swietne, kawał pracy w nie włożyliście. Podzielam zdanie Agi co do drzwi. Dzieki nim zrobiło się mega przytulnie. Co do nowego miejsca też miałam ten problem, w sumie nadal mam. Bardzo tęsknię za naszą poprzednią dzielnicą chociaż to niedaleko i miejscowość nadal ta sama. Tam jednak miałam wszystko pod ręką sklepy ulubioną kawiarnię, park w którym mogłam spotkać fajne kobietki. Tutaj jestem wyizolowana..Mój Mężuś mowi, że jeszcze tam wrócimy.
Dla Nikosia to musiało być przezycie...ale radziłabym Wam od razu przenieść Go do Jego pokoiku potem mogą być problemy, ponieważ dla Niego to będzie kolejna zmiana. Lepiej się poświęcić i zostać z Nim parę razy na noc w Jego pokoiku. Elizia miała pierwszą noc koszmarną kiedy się przeprowadziliśmy. Początkowo położylismy Ją w turystycznym łóżeczku bo oryginalne było jeszcze spakowane jednakże tak płakała, wrzeszczała, że M na szybko rozpakował i złożył łóżeczko a ja w tym czasie usypiałam Ją na rękach. W końcu tak twardo zasnęła, że odłożyłam Ją do Jej łózeczka, które jeszcze stało w przedpokoju i powolutku przenieśliśmy je do Jej pokoiku ze spiącą Elizią w śroku :) Od tej pory nie było już żadnych problemów :)

agi-p zaskoczyłaś mnie z tym mlekiem zmodyfikowanym. W sumie biorąc pod uwagę inne posiłki i deserki oraz witaminki chyba juz nie potrzeba podawać rocznym dzieciom MZ :dry:
Agus ja widziałam takie płyny, poniewaz moja siostra ma dla swojej córci. Czyli Wy nie oliwkujecie?? Elizia nam sie odparzyła pierwszy raz w zyciu na wakacjach poprzez swoje rzadkie kupki. Nie zawsze zdążyliśmy z nocnikiem. My używamy J&J płynu i szamponiku oraz pasy do zębów do mlecznych ząbków ale również oliwki J&J oraz bepanthen do pupki ale sporadycznie jak jest zaczerwieniona.

Mam jeszcze inne pytanko...czy Waszym dzieciom poci się główka podczas snu??? Zauważyłam to od paru tygodni..z tym, że mojego M kuzykna nastraszyła mnie, że to może być objaw krzywicy. :ohmy: Elizi poci się główka kiedy w pokoju jest za ciepło, podczas upałów. Przy normalnych temperaturach nie...ale i tak zastanawiam się czy to normalne.

Aguś w sumie chyba nigdy nie ma perfekt czasu na dziecko. Zawsze jest coś do zdobycia i osiągnięcia. Dlatego my idziemy za ciosem. Zawsze pędziłam do czegoś i co z tego?? Rodzina jest podstawą dlatego warto się zatrzymać w tym szalonym pędzie. Macierzyństwo otworzyło mi oczy na inne lepsze zycie. Wiem, że Ty to dobrze znasz, macie dwie świetne Córeczki :) ja odkryłam to troszkę później ale dziękuje Bogu, że jest mi to dane :)

Miłego dnia Kochane :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #409712 przez Urszula
Zapomniałam Wam napisać o moich wynikach z kolposkopii. Wynik negatywny! Jestem zdrowa ale i tak badanie trzeba powtórzyć za pół roku :) trzeba być pod kontrolą :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #409950 przez kasiorek0310
agi no niestety musimy palić chcieliśmy na centralne zeby nam kredyt dali co braliśmy ale w ostatniej chwili sie im cos odmieniło i kasy nei było na centralne ale może na przyszła zime sie uda niop efekt ladny nie ma co w końcu tyle czasu ale zrobione jeszcze nam umywalki w łazience brakuje ale jest kupiona i czeka :)A co drzwi to trafiliśmy na promocji akurat a takie chcieliśmy niop do pecpco i textil market jest powyzej tam tez maja dla maluchów ciuchy a co do marketu chińskiego to nei wiem nie bylam ale pewno przy lepszej pogodzie sie wybiore bo musze małemu kapcie kupic takie skarpety z podeszwa bo zwykle scaga a tu zimno na podłogach no wiesz ale idźcie na calośc co bedzie to będzie a to tez dobre a co do Nikosia to nie wiem czy zmiana taty czyt jego zachowania krzyków tez ma wpływ na to bo ja wstaje i jest spokój az sie boje ich samych zostawić bo nei wiem na co malż wpadnie chyab z etak to powodzenia z mlekiem

u nas znowu powrót do 2 drzemek tylko ze jedn aok 11 i druga ok 15 i do tej pory spi widac ze mu brakuje babci i tamtego oby sie powoli przyzwyczai a tutaj na mieszkaniu bywał i sie mu pokazywało jego pokoik i ze bedzie tu mieszkał

urszula widzisz tak to jest a tu bede mieszkać a zakupy i wszystko w bielksu robie chcaz kauflanda bedziemy tutaj miec niedaleko wiec coraz mniej do bielska będziemy jeździć na raze nie ma jak tak jest składowisko ale już powiedziałam jutro wolne to odgruzowujemy i sie przenosi i zobaczymy komode juz mamy dzisiaj kopiliśmy to bedzie juz tam mial wszytko wiem ze to szok ale spi ladnie cała noc tylko to po godzinie sie budzi a wiem ze bedzie ciezko jak bedzie sam w razie "W" mamy tam fotel do spania to na odparzanie bephanten czy jkaos tak on nam dośc szybko pomógł albi sudocrem na odparzenie a my nigdy nie oliwkowali chyba ze przez pierwszy miesiac a potem juz mieliśmy maśc bo go oliwka uczuliła
A co do pocenia główki to i owszem na drze,kach popołudniowych wstaje czasem z mokra glowa i tez tylko w upały jak goraco ale nasze glowu dorosłych tez sie poca jak goraco
Lepiej pózno niz wcale i fajnei ze sie decydujecie na kriere jeszcze czas bedzie a jak możecie sobie finansowo pozwolić to czemu nie i widzisz nie bylo sie co bac zdrowa jak nic fajniutkie wieści

u nas bez mzian powolne zmiany dokładanie i przeróbki dzieki za komplementy co do mieszkania jeszcze wiele pracy przed nami ale i wiele za nami fakt ladne bo niestety ja wszystko wybierałam a moj tylko przytakiwał nawet do tej pory jak juz mieszka tutaj tez nie widac szczęścia z własnego "M" poza tym maly sie nam caly rozregulował ale mam nadzieje zesie juz unormuje wszystko i wróci do ładu i ledwo co prakle kupilismy a juz sie popsula cos haczyło a sie okazało ze styropian był od dolu ale nie wiemy czy to to bo nie ma na czym ewentualnego prania powiesić wiec musimy poczekać az wyschnie a jeszcze suszarki przed okne nie mam tylko ta stojąco i w łazience a co do piecy to musimy palic tylko najpierw wegla trzeba kupic i wrzucić a tu jeszcze porządek w piwnicy zeby miejsce zrobic na nie gorzej z lazienka ale zobaczymy zima bo tam nie am nic w ostateczności taki wentylator i będziemy ja grzać na samo kapanie małego powiem wam ze boje sie zimy tutaj jak to bedzie a z praca krucho co wysyłam to cisza :( dobijające to jest

mały dalej spi :)a jak spijam kawusie

edit i dalej spi juz 2h szok normalnie

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410112 przez agi-p
Dobry wieczór :)

Ula Na początek gratuluję wyników :) Oczywiscie nie mogło być inaczej :) :) :)
A jeśli chodzi o mleko modyfikowane , to jest dużo lepsze niż kartonowe . Oglądałam program i czytałam artykuły , ze w większości mlek w kartonach , to nawet wapnia nie ma .Takie "sikacze" robią , mało bogate w witaminy i minerały . Modyfikowane jest odpowiednie wartościowe i ma potrzebne substancje odżywcze . Ja oczywiście nie mam nic przeciwko kartonowemu mleku i nawet podaje je Amelce , ale chcę żeby piła też modyfikowane :) Czasami ma dzień , ze je mało wartościowych posiłków i nie chce , zeby brakowało jej witamin . Albo nie chce jesć żadnych owoców czy warzyw i boję się o jej dietkę . Może jestem przewrażliwiona , ale na pewno nie zaszkodzi jak bedzie piła tez modyfikowane :)

Oliwki Kochana nie używam od bardzo dawna . A kosmetyków dla starszych dzieciaczków poszukam u Nas w sklepach :)
a potliwością główki się nie przejmuj . Co za absurdalny pomysł z tą krzywicą ? :( Ludzie to potrafią nastraszyć . Nie mart sie , przecież Elizia to zdrowiutka dziewczynka :) Amelka czasami budzi się mokra jak szczurek . Głoski ma mokre , jakby z pod prysznica wyszła , więc wydaje mi sie , ze to normalne .

A co do perfekcyjnego czasu an dziecko , to uważam tak jak Ty . Nigdy nie ma tego odpowiedniego czasu , i z doświadczenia wiem , ze nie warto z tym zwlekać . Tyle , ze my mamy 2 córcie i cały dom na głowie , wiec chce miec poczucie bezpieczeństwa finansowego,które z resztą jest bardzo ważne dla mojego Mężusia :) Musze mieć świadczenia . Chce wrócić do pracy , zeby móc wykorzystać przysługujące mi przywileje typu L4,Macierzyński i wychowawczy :)

Kasiorek , oby udało sie z tym centralnym w przyszłym roku . Palenie w piecu , to dla mnie utrapienie :P Ale podobno szybko można przywyknąć . U Nas Mężus się tym zajmuje , bo dla mnie to czarna magia :P
Nikoś się przyzwyczai , tylko trzeba mu dać trochę czasu . A , ze 2 drzemki ma , to też dobrze .Widac tyle potrzebuje :) Super , ze komodę kupiliście :) Gdzie w końcu ? i jaką ?
Z pracą wierze , ze sie uda . Czasami jest tak , ze cisza na wszystkich frontach , a potem wszyscy na raz zaczynają dzwonić :)

My mieliśmy dziś odwiedzinki brata mojego Mężusia z dziewczyną , a później Ci znajomi z Igorkiem :) A na jutro do nich sie wybieramy...moze te duszonki wypalą :P

Spokojnej nocki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410164 przez kasiorek0310
UWAGA UWAG ID WRZEŚNIA ZMYKAM DO SZKOŁY NA KOSMETYCZKĘ BO OTWORZYLI TY W CZECHOWICACH I TO KIERUNEK ZA FREE WIEC BĘDZIE POD NOSEM :D

agi a kupiliśmy tutaj na Czechowicach taka miodowa allegro.pl/komoda-alex-alk27-promocja-ol...aty-i2496055365.html wielka wiec wszystko sie zmieści jutro porobimy co trzeba do końca i mały zmyka do siebie zobaczymy jak mu to pójdzie spanie samemu a komoda na dwoje drzwi obok i u góry dwie szuflady i poniżej ich drzwiczki dość pojemna a co do palenia to małż będzie sie tym zajmował niop wiem że czas wszystko zrobi oby bo teraz tez sie strasznie wierci jak nigdy to miejsce mu nie służy oby bo bym poszła chociaż na pare godzin ale aż strach ich zostawiać samych u mnie agi to samo najpierw praca żeby cos mieć jakieś zabezpieczenie ale nie wiem bo jak tak dalej pójdzie to nic nie będę robić a to dobija jeszcze bardziej :(:( \a co do jedzenia to my nie mamy co narzekać je dosłownie wszystko nawet chipsa dostał i lody na smaczek a dzisiaj nie chciał dac mi obiadu zjeść czyt. spaghetti pacami mi sie dobierał szok taki głodomor nic tylko by jadł

to chyba dobrze jak was odwieźli do nas nikt nie wpada jak na razie i tak zostanie ale mi to nei przeszkadza bo dzisiaj kolejna kumpele ze starej szkoły spotkałam tez na spacerku z synkiem o wypal wypala bo ma być pogoda lepsza

spokojnej nocki

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410184 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiorek , to super , ze idziesz do szkoły n nowy kierunek :) Może dzięi temu pracę szybciej znajdziesz :) Z z Małym kto zostanie ?
Piszesz , ze Nikoś jadł chipsy i lody ...Ami też chętnie po takie "śmietnikowe" jedzenie sięga . Zje praktycznie wszystko co jej dasz , ale to nie jest jedzenie , którym ja chcę ją karmić . Mi zależy na wartościowych posiłkach , wiadomo , dostaje też ciasteczka , paluszki , czy inne pierdoły , zeby nie zachowywała się jak dzikus jak zobaczy , ze ktoś inny to je . Ale nie chce przesadzać . Ostatnio zajadała się lizakiem nim2 :P Super , ze Nikoś Twoje jedzonka zjada z apetytem :) To już coś , a nie nabijanie żołądeczka fast foodami .
Amelka ostatnio zjadła swój obiad , a za godzinkę z nami miesko z ziemniakami i sosem ... i to mnie cieszy :)

Super , ze komoda kupiona :) Świetnie , ze taka pojemna jest :) Trzymam kciuki za dzisiejsze porządki i pierwszą noc Nikosia w swoim pokoiku :)

A z odwiedzin znajomych bardzo sie ciesze :) My ogólnie prowadzimy otwarty dom :P Co chwilę ktoś do nas wpada , albo my do kogoś . Jest to fajna sprawa , bo jesteśmy otoczenie przyjaciółmi i znajomymi , a dla mnie to ważne :)
Uciekam , bo niedługo do kościoła musimy jechać , a Mężuś i Paula śpią w najlepsze :)

Udanego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410193 przez Urszula
Witam!

Dziękuję Kochane za odpowiedz odnośnie pocenia główki. Jestem spokojniejsza a naprawdę spędzało mi to sen z powiek.

agi dało mi do myślenia z tym mleczkiem. Postanowiłam kupić Elizi MZ. Dzis jedziemy na miasto muszę kupić teściowej i szwagierce kartę na urodziny więc zdrobię i małe zakupy.

kasiorek gratuluję decyzji o podjęciu nauki oby wyszło na dobre :)
Szkoda, że tak Wam wyszło z tym ogrzewaniem...będzie to trochę trudne ale do wszystkiego można się przyzwyczaić. Fajnie, że komoda kupiona i możesz ruszyć do przodu z urządzaniem. Oby Nikosiowi dobrze się spało w nowym pokoiku. Trzymam kciuki..


Elizia też lubi smakować słodyczy i takich tam przekąsek. Oczywiście bez przesady. Znowu zaczęła wybrzydzać w obiadkach. Za to kiedy siedzi z nami przy stole woła am am i aż sie garnie by wyjadać nam z talerza chociaż zawsze daję Jej małą porcję na talerzyk.
W Polsce dziś dzień wolny ze wzgledu na swięto. Tutaj w tym kraju protestanckim nie ma miejsca na to święto ale Katolicy je obchodzą, idziemy z Mężem do Kościoła wieczorkiem na 19 :)

Miłego dnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #410212 przez agi-p
Hejka :)

My już po kościółku ... Ami zaczepiała wszystkie dzieciaczki . Tylko ma okropny etap bicia wszystkich :P Normalnie bije Nas i wszystkich wkoło . Jak chcemy buziaka , to czasami dostaniemy,ale w twarz :P

Ula ja z tym mlekiem to bardzo sie ciesze , ze Amelka zaczęła mi pić modyfikowane :) Walczyłam o to długo . Przed zaśnięciem wypiła 120 ml bez problemu , to nasz duży krok w przód :) Ja po tym programie i artykułach zaczęłam przyglądać się skł mleka kartonowego i straszne to jest . Mam nawet teraz w lodówce mleko , które kupił Mężuś i Ono nie ma ani grama wapnia :( A te co ja kupiłam , to mają , ale nie powalające ilości . Wydaje mi sie , że warto zainwestować w MZ :) Wole dać te 45 zł za puszkę i mieć pewność , ze Ami pije dobre wartościowe mleko .

Szkoda , ze u Was nie obchodzą dzisiejszego święta , Mężuś miałby wolne i mielibyście cały dzień dla siebie :)

Mój Mężulek do końca tygodnia w domku posiedzi . Z jednej strony super , bo mamy czas dla siebie , spędza czas z dziewczynkami , ale z drugiej , jak nie pracuje , to nie zarabia :(

Ok 13:30 jedziemy juz do znajomych , pogoda się poprawiła , wiec duszonki wypalą :)

Miłej reszty dzionka :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl