BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

11 lata 8 miesiąc temu #411390 przez kasiorek0310
agi no niestety taki on juz jest nigdy niczego nie szanował co z tego ze z kredytu i ktoś mu położył jak szacunku do tego żadnego :( a co do jego rodziców no na tyle co ich znam nigdy nie widziałam ta radości śmiechu czy czegokolwiek tylko zawsze alkohol i ugadywanie na imprezki mam nadzieje że Nikodem będzie po mnie bo sie cieszy strasznie ze wszystkiego zadowolony co by nie było nawet jak ktoś sie go pytał ode mnie z rodzinki czy zadowolony to tak bez entuzjazmu mówił i wszystko ale nie miał skąd sie tego nauczyć u mnie teściowa tez nie odpowiedzialna wiec bym sie bala

No tak na poczatek swoje mebelki ma a potem zrobicie juz takie jakie wybrałaś pewno śliczne dla dziewczynki beda i dobrze jak Amie spodobał sie pokoik bo jest śliczny te misie i potworki na ścianach ja sie przymierzam do zakupu tych nalepek na ściany zobaczymy a co do opaski to ważne że jej wygodnie a reszta co tam jak komuś nie pasi niech nie patrzy :P a łóżeczko gdzie ??? w salonie ?? i fajne kartony na zabawki myśmy te z przeprowadzki szare pomalowali i sa ok i widac dywanik też sie podoba jak sie tuli do niego :)Fotki z tata fajniutkie oj widać piękna więż miedzy nimi
NO tak plusy bycia taty w domu

a nam dzień mina ok kolejne pranie sie suszy zaliczone huśtawki i fontanna wiec wszyscy szczęśliwi jutro małz z rana na zakupy bo ja tu nie wiem gdzie jakie sklepy i bede piec ciasto śliwkowe zobaczymy jak mi wyjdzie tutaj :)śliwek mam moc to trzeba wykorzystać a nigdy nie piekłam ze śliwkami :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411441 przez aniaw
Hello :laugh:

Się ostatnio ogarnąć nie mogę, bo niezły zapiernicz w pracy, ale to dobrze, bo jakaś kaska jest :S
Ja od poniedziałku znów mam 1,5 tyg urlopu i najpierw kombinowaliśmy z jakimś wyjazdem ale treraz z kartką siedzimy i wyliczeniami bo jak dostaliśmy wyrównanie za prąd i za wodę to musimy pozbyć się 2500zł ;) A myślałam, że jeszcze pojedziemy do Tomka rodzinki na urlopik chociaż na dłuższy weekend a tu nawet na przejazd brak ;)
A najlepszy był mój M bo stwierdził, że skoro nigdzie nie jedziemy to on nie będzie brał urlopu, bo przecież tyle razem w domu n ie wytrzymamy :lol:
No i chyba w te wakacje nici ze spotkaniem z Wami chyba, że jakoś jeszcze wyskubiemy coś to będę się odzywać :laugh:

Wiecie wczoraj mieliśmy z małżem wizytę u stomatologa, tyle czekaliśmy na nią, bo wiadomo jak jest ;) Ja zapisałąm się tylko na kontrolę, żeby z nim przy okazji iść, bo on już dawno powinien wziąć się za swoje zęby, ale strasznie cykorzy :angry:
NO i jak dochodziła godzina wizyty to ten mi pisze z pracy, że nie da rady się wyrwać - niby oficjalnie miał tyle roboty :angry: Ale wiadomo, że stchórzył :angry:
No i musiałam iśc sama i się jeszcze za niego tłumaczyć :angry:
U mnie na szczęście zębole oki i nawet na czyszczenie ich się załapałam :lol:

Agi oj to my też zawsze cyrki urządzamy a szczególnie jak byliśmy razem właśnie u fryzjera przed ślubem to też się na nas ludzie dziwnie patrzyli :laugh:

Urszula
no to pogratulować mężowi, że taki zaradny :) Oby to tylko zębolki u Elizi. A z tymi drobiazgami do domu to fajna sprawa, teraz oszczędzamy i to małe mieszkanko, więc nasze ozdóbki z poprzedniego mieszkania czekają w kartonach na lepsze czasy ;)

Kasiorek super, że Nikoś już dobrze w domku się zaaklimatyzował i że ma wyszykowany pokoik :) wiesz co do mojego M to przy dzieciach on robi wszystko inaczej niż ja i wkurza mnie to ale nie ingeruje, wolniej bo wolniej inaczej ale daje radę. Jedzonka nie zrobi tylko słoiczek gotowy da a czasem jak go szantażują to najedzą się chrupkami czy herbatnikami takie to jedzenie :P

Ojej dzisiejszych postów nie uda mi się już doczytać, zrobię to jutro w pracy, bo już zasypaim :blush:

A tu mocno ocenzurowane fotki:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411458 przez agi-p
Dzień dobry :)

Kasiorek łóżeczko Ami ma na dole w salonie właśnie . Wygodniej nam jak jest blisko Nas . Ale jak nocki sie bardziej ustabilizują , to przeniesiemy ją na górę :) Teraz byłoby za dużo bieganiny po schodach :P
Oj robisz smaka na ciasto :) Uwielbiam wszelkiego rodzaju wypieki . Na pewno będzie smakowite :)
I super , ze kolejny dzionek miło zleciał Wam na poznawaniu okolicy :) Niedługo będziesz już znała każdy zakątek :)
A pokój Ami kolorowy i chyba to jej się tak podoba . Nawet misie zawiesiłam jej na ścianie i jakoś przytulniej ma :) A Tatuś to najchętniej przykleił by się do Amelki :P
Ale Amelka ma teraz etap , ze ja jestem najważniejsza i najkochańsza . Woła mnie non stop , a jak tylko mnie zobaczy , to już nic nie istnieje tylko ja .

Aniaw
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Gratuluję stanu zębów :) Szkoda , ze Mężuś stchórzył . Ja bardzo żałuję , ze tak długo zwlekałam ze strachu z wizyta :(
Szkoda , ze wypad w Nasze str chyba nie dojdzie do skutku . Ale cóż siła wyższa . Awoja drogą niezłą sumkę musicie wygospodarować !

Pogoda się poprawia , wiec ognisko robi się coraz bardziej realne :) Zaraz biorę się za sałatkę do kiełbaski i sosy :) Potem tylko spakować wszystko i biesiadowanie :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411475 przez aniaw
Hello :)

Nadrobiłam :)

Kasiorek ale super drabinowy pomocnik :) I extra pokoik, prościutki ale gustowny i co najważniejsze jest :) A co do oprawek to fajna sprawa sobie zrobic nowe, ale fakt szkła kosztuja zawsze najwięcej ;)
Ja kupiłam sobie 2 oprawki z tej promocji vision express i teraz dbam o nie bardzo, choć nie lubię siebie w okularach, ale soczewki po 2 ciązy jakoś kiepsko toleruje, raczej na krótko ;) Moja siora za to co skorzystała z tej promocyjnej 3 pary okularów ode mnie to rozwaliła je sobie na rowerze w tedy co miała upadek ;) No i teraz ma tylko swoja starą pare i własnie tam śrubka jej się odkręca i ona codziennie ją dokręca :lol: Ale daje radę :)
Trzymam mocno kciuki, żeby jednak M był Twój bardziej wyrozumiały dla synka i żebyście się dogadywali :kiss: I jasne, że każde wyjście wspólne to jakieś oderwanie od rzeczywistości, tak trzeba :)
Co do wychowywania męza to masz na to czas, bo mój T tez nie był przyzwyczajony do mieszkania ze mną i tyle nawyków musiałam u niego wyrobić, że szok :ohmy: Np wrzucanie brudnego prania do kosza czy wrzucania smieci do kosza a nie do zlewu np puste opakowania po jakiejś żywności :lol: Cały czas go jeszcze strofuje i coś mu każe robic,
Np miał głupi nawyk otwierania szafek czy szuflad i zapominał ich zamykać :ohmy: Przy dzieciach to masakra, ale już pilnuje tego :) Oj faceci to takie wieczne dzieciaki :lol:

Agi super, że Twój M dogaduje się z teściową, taki kontakt to skarb :) Wow i kolejne wyjścia i ognisko i disco zazdroszczę :laugh: Chyba musze przeprowadzić się gdzies bliżej Ciebie :laugh: I gratki za ząbka kolejnego :laugh:
Agi pokoik cudny i jaki tatuś zadowolony :) To pewnie teraz cięzko bedzie M wysłac do pracy ;) A mała karateka boska :) Widać, że jej się podoba :) I ile naklejek, przytulnie i kolorowo, super :) Trzymam kciuki za wyniki poniedziałkowego rtg :kiss:
Co do panieńskiego to było wszystko w granicach dobrego smaku, bo gościu nie przeginał i bardzo kulturalne było to szoł :blink: Póniej jeszcze została na foty i pogaduchy, więc spox :) Tomi widział foty wiadomo, bo inaczej przecież umarłby z ciekawości, ale ufa mi i wie, że nie przekroczyłabym pewniej granicy :) Udanej imprezki :laugh:

Urszula super, że Elizia zaczęła jeśc, udanego weekendu :kiss:

Wracam do pracy :laugh:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411510 przez agi-p
Aniu pewnie przeprowadź sie bliżej :) Oj wesoło by było :) U Nas zawsze coś się dzieje , nie ma miejsca na nudę :)
a co do facetów , to ja też mojego musiałam troszkę wychować , bo jak jaskiniowiec chwilami się zachowywał . Ale patrząc na moją teściową , to się nie dziwie , bo nic dobrego z domu nie wyniósł . Teściowej nie przeszkadza syf i bałagan . A mi bardzo :P Teraz Męzuś już zachowuje sie jak na cywilizowane czasy przystało , chociaz czasami krew i tak mnie zalewa hahaha :) Mówię jedno i to samo , uczulam go na pewne kwestie , ale następnego dnia to samo :P Faceci :P
Panieński miałaś wyjątkowy i na pewno wszystko było urządzone ze smakiem i wyczuciem :) W to nawet przez chwilę nei wątpiłam :) No mój Mężulek to zdjecia na pewno też chciałby obejrzeć :P Zaufanie swoją drogą , a ciekawość swoją :)

Nic AMi spi , wiec idę szorować łazienkę :P

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411698 przez kasiorek0310
Ogłaszam wszem i wobec ze ciasto wyszło pycha a przepis z neta nie ruszany nigdy :P

agi no tak łatwiej i mniej gonienia i spokojniej dla was no tak w końcu od początku siedzisz z nia w domku wiec co sie dziwić mamy najukochańsze sa :)a pokoj jak dla dziewczynki ja dzisiaj wyprałam miski i cały pokój w nich jest fajniutko znowu rano wstanie i zmiana będzie

aniaw foteczki boskie nie am jak dobry panieński szkoda ze ja nie miałam ale nie żałuje pewno gdyby małego nie było to by był ale ja za bardzo przywiązana do niego i nie chce zostawiać, to fajniutko jak ci sie udało z ta promocja z oprawkami mi sie niestety tak odkręciła ze jej znależć nie idzie niestety na taki jaki bym chciała pokoik nie ma kasy ale przyjdzie dzień że będzie mial taki z prawdziwego zdarzenia :) A to nie brudy daje gdzie trzeba śmieci tez ale zrobi jedna rzecz na cały dzień i koniec jak tu jest sproo do zrobienia co do soczewek miałam tylko na slubie ale nei wygodnie mi w nich było wole jednak okulary choć do końca nie podobam sie sama sobie w nich ale cóż a co do przyjazdu an południe my poczekamy ale rachunki nie a swoja droga nieźle wyrównanie wam przyszło nie ma co my i tak chyba nawet we wrześniu nie ruszymy an mazury bo opał trzeba a my nic nie mamy jeszcze


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


spokojnej nocy

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411777 przez agi-p
Dzień dobry :)
\
Kasiorek super , ze ciasto tak się udało :) Musiało być pyszniutkie :) Warto wypróbować nowe przepisy :)
Super , że wypad do Pszczyny udany :) Nikodemek musiał byc zachwycony balonem :) Fajne są takie wypady :) A co z grillem u chrzestnego Nikosia ?


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nam wczorajsze ognisko udało sie w 100% . Dzieciaki się wyszalały,psy tez i My miłeo czas spędziliśmy wśród znajomych :) Potem wrzucę fotki .
A dzisiaj wyruszamy do sąsiedniej wsi na dożynki :) Znajomi przyjdą do Nas i wyruszamy spacerkiem :)

wieczorkiem napiszę coś więcej , teraz uciekam walczyć z piersiami...mam takei przepełnienie , ze aż gorączkę mam :(

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411806 przez kasiorek0310
Agi fakt to już nie pierwsze ciasto z przepisu z neta i wyszło ok a co do grilla to oczywiście że jedziemy :D nie ma co taka pogoda potem wam wrzucę fotkę z balonem jaki szczęśliwy był bo mamy smerfa a miała byc pszczółka maja i gucio ale pękł Niop a na pewno sie wkurza bo one od lat tam nic nie zmieniają wystrój z lat kiedy jeszcze babcia moje żyła wiec wiesz a na spacer i tak pójdę bo my popołudniami chodzimy jak wstanie a znając to sie nie określi tylko ot tak przyjedzie a co do siostry jego to wątpię bo ma ze mna na pieńsku i focha a olewkę mam na nie obie bo pewno znowu nic nie kupi bo wnuka nie znam i będzie chciała kasę wycisnąć

to dobrze wam sie udało z tym grille a dożynki to czasem nie w Bronowie sa dzisiaj bo cos mi sie kojarzy ze widziałam plakat o kurcze bo ci rozsadzi je a szkod aby bylo a jak wasze picie z butli idzie

i muszę pochwalić Nikosia wczoraj sam zasnął na popołudniowa drezmke zajęło mu to 20 minut ale bez krzyku i płaczu a dzisiaj po 7 minutach pał sam w łóżeczku normalnie w szoku jestem ze tak sobie poradził i prawa dwójka atakuje bo już ja widać kreseczkę wiec czekamy az sie wybije lewa tez w natarciu

miłego dnia i korzystajcie z pogody bo to podobno ostatni taki zryw gorąca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411833 przez MalaMi
hej dziewczynki, ja tylko na chwile.
nie mam czasu wchodzic na forum, czasem wchodze na facebooka na hwile wrzucic foty i schodze. za tydzien to juz szkole zaczynam ostatni rok. maly pod koniec lipca mial szczepienie i mierzyl 75,5 i 9300. jest zywy, duzo klapie po swojemu, broi, nie przepusci zadnej okazji, a balagam potrafi robic taki jak 3 dzieci. tyle co nam robi zabawnych sytuacji to zliczyc nie darady. wczoraj moj myl okna i mial wode w misce, nawet sie nie spostrzeglismy kiedy maly stwierdzil ze woda pierwsza klasa, ciepla wlazl, zachlapal wsszystko, co wyrabial w tej misce, to sie posmialismy.musialam go przetransportowac do wanny, zeby sie bawil. ma slabosc do wody, sam chodzi staje kolo wanny dajac do zrozumienia, ze kapac sie chce. a tak poza tym to ciale praca,zmeczona jestem, wiec nic mi sie nie chce. a u was co tam ? urlop nam szybko zlecial, juz nie pamietam kiedy to bylo. maly zabkuje i to od raczku ma z jakies 10 zebow, i to nawet te koncowe mu wychodza ;p trzymajcie sie ucieka,. pozdrawiam
Załączniki:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #411975 przez agi-p
Dzień dobry :)

Wpadłam tylko się przywitać . Lece na badania , a popołudniu zaglądnę i napisze więcej .

Miłego dzionka i trzymajcie mocno za wyniki kciuki :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411992 przez Urszula
Witam!

Aguś powodzenia na badaniach trzymam mocno kciuki :) :kiss:
Pokoik Amelki przeuroczy i taki kolorowy :) widać, że Malusia ma niezłą frajdę :) Fajowo jak weekend udany :) i co byliście też na disco??

kasiorek widzisz tutaj przykłady z życia wzięte od dziewczyn więc głowa do góry! Z pewnością dotrzecie się z M. Czasem widać potrzeba parę zgrzytów by w końcu się poukładało. Tak jak pisała Agi teściową się nie przejmuj mieszkacie sami więc reszta się nie liczy. Trzymaj dystans, szkoda Twojego zdrowia.

aniaw zdjęcia z panienskiego superowe :) widać, że bawiliście się dobrze. Sama wspominam mój panienski było świetnie i wczoraj minęła od tego czasu druga rocznica :lol: jutro nasza druga rocznica slubu :) Mój M też widział zdjęcia :lol: co tam nie mam nic do ukrycia. Nie miałam co prawda pana policjanta ale za to mega sesje z wielkim pluszowym penisem, który spoczywa teraz na dnie szafy i czeka na jakiś kolejny panieński :lol:

MałaMi fajnie, że zawitałaś. Jeszcze tylko rok szkoły :ohmy: szybko. Myślałam, że jesteś na pięcioletnich...obys znalazła wymarzona pracę po ukończeniu. Zmęczenie to chyba teraz domena każdej z nas :) ale pozytywne :) kiedy się ma dzieci, życie staje się innego rodzaju sielanką :P

U nas weekend chociaż pracowity upłynął superowo :) W niedzielę mieliśmy jechać ze znajomymi do Centralnego Londynu na festiwal jedzeniowy. Najlepsi na świecie mistrzowie kuchni gotowali dla tłumu ludzi za free :) Zmieniliśmy jednak plany, ponieważ było baaardzo upalnie i baliśmy się ciągać tam Elizie. Zaprosiliśmy więc znajomych na wczesną kolacje do nas. Było doborowo. Znajomi są teraz na etapie przeprowadzki więc szykuje się znowu parapetówka. Wcześniej po kościółku byliśmy w naszym "starym parku" niedaleko naszego statniego miejsca zamieszkania. My z M delektowaliśmy się wyśmienitym cappuccino a Elizia miała radochę na placu zabaw wśród dzieci :) My wspominaliśmy nie tak jeszcze stare czasy, mamy ogromny sentyment do tamtego miejsca :)
W tym tygodniu okaże się czy udało się zrobić dzidzię czy nie...w czwartek ma dostać@ :ohmy: :) zobaczymy.

Aguś jak na razie przyszła mi jedna ozdoba do domku ale podać Ci linki to bedziesz sobie mogła zobaczyć oto one:
www.ebay.co.uk/itm/270885873333?ssPageNa...id=p3984.m1438.l2649 -wieszaczek na ścianę do sypialni
www.ebay.co.uk/itm/120960376720?ssPageNa...id=p3984.m1438.l2649
www.ebay.co.uk/itm/261058132077?ssPageNa....m1438.l2649-ozdóbka girland do powieszenia w moim przypadku to będzie karnisz w sypialni
www.ebay.co.uk/itm/140816673795?ssPageNa...p3984.m1438.l2649-to jest tabliczka na drzwi do łazienki;
www.ebay.co.uk/itm/360481100117?ssPageNa...m1438.l2649-półeczka na ścianę do łazienki
www.ebay.co.uk/itm/140813268835?ssPageNa...id=p3984.m1438.l2649 na okno do sypialni;


Jeszcze szukam jakiegos fikuśnego wieszaczka na klucze :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #411999 przez Urszula
Jeszcze odnoście ozdób...ostatnio zaprenumerowałam ciekawe tutejsze czasopismo dotyczące porad jak ozdobić i urządzić dom, z ciekawymi przepisami kulinarnymi, jak dbać o zdrowie oraz jak wykonać własnoręcznie wszelkiego rodzaju ozdoby do domku. Był tam jeden pomysł na pamiątkę z wakacji. Więc bedąc nad morzem pozbierałam muszelki razem z moją sześcioletnią Siostrzenicą i podpowiedziałam Jej co będziemy z tym robić po powrocie do domów. Zakupiłam już płócienko na ramce,klej i farbki może się przydadzą w trakcie realizacji projektu :) np. do podpisania dzieła :) Muszelki mam zamiar ponaklejać na płócienko w kształcie rybki (kształt dowolny, moze być serduszko) :) bardzo proste i fajne. Moja siostrzenica ma zrobić to samo ze swoimi muszelkami i obiecała przesłac foto :) więc to będzie nasza pamiątka po tych wspaniałych rodzinnych wakacjach.
Teraz czekamy z Elizią na deszczowe dni, kiedy nie będzie można nigdzie wyjść za bierzemy się za to. Ojj jak Ona kocha jak razem coś majsterkujemy :) będzie miała radochę. Zakupiłam też dla Niej kredki ale jak na razie uwielbia je gryźć :) :) :)

Miłego dnia Kochane!



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412218 przez MalaMi
urszula na te 5 letnie byloby mnie nie stac, rok kosztuje 15 tysiecy !!! ja tu za technikum place za rok place 3300zl co jest naprawde duzo0 - dla nas...
trzymajci e sie pozdrawiam buzka dla was :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu - 11 lata 8 miesiąc temu #412282 przez Urszula
Witam!

Agi ciekawa jestem jak po wynikach :dry: mam nadzieję, że wszystko w porządku :)

MałaMi no cóż w każdym szanującym się kraju za WYZSZĄ edukację trzeba płacić. Powodzenia :)



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

11 lata 8 miesiąc temu #412284 przez Urszula
My mamy już zaliczony spacerek i małe zakupki :) Elizia spi a ja pomalutku w spokoju gotuję obiadek :) :) U nas gorrrąco :ohmy: nie cierpię takiej pogody. Poranek był taki cudowny :) Jak tam u Was? Kasiorek jak po weekendzie?



http://davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img[img] davm.daisypath.com/1xEIp1.png[/img

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl