- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Cieszę się dziewczynki, że już powracałyście bo tęskniło mi się za Wami
agi super, że Święta udane ale faktycznie nie ma jak u siebie, bo człowiek już jest przyzwyczajonych do pewnych rytuałów świątecznych, potraw czy innych tradycji występujących w rodzinnym domu a wiadomo "co kraj to obyczaj". U nas np. zawsze jest barszcz czerwony z uszkami a teściowa nie robi i jakoś mi tego brakowało
Prezenty były symboliczne ale co najważniejsze trafione i naprawdę pomyślane pod każdego zainteresowania. Mała dostała pchacz, bębenek, piłkę śpiewającą z Fisher Price, kolorową wierzą do układania z Smoby Cotoons, płytę z piosenkami dla dzieci, dresik z 5-10-15, sweterek, jeszcze jakieś drobiazgi i pieniążki. A Wasze dzieciaczki jakie piękne prezenty zgarnęły??
agi pchacz, który kupiliśmy małej jest bardzo ładny, kolorowy i mała uwielbia się przy nim bawić, na razie najbardziej interesuje ją ten panel z przodu
I fajnie, że Amelka popróbowała już tyle nowości
Udanego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Oj to Paulinka musiała byc zachwycona prezentami
Fajnie , ze pchacz juz przypadł jej do gustu
Amelka dostała : wspominana już huśtawkę , muzyczne lustro z Fisher Price (uwielbia je),puzle piankowe,książeczki , nianię elektroniczna (bardziej dla mnie
Co do "normalnego: jedzenia to ja czasami dam jej coś skosztować . Widzę , że jej organizm już coraz lepiej toleruje nowosci . Kiedyś np jak zjadłam cokolwiek nie gotowanego czy doprawionego to miała kolki i bolał ją brzuszek . A teraz przez święta pozwoliłam sobie na naprawdę dużo nowości i sałatki i ciasta różne i zupy i nawet cytrusy i jak na razie nic Amelce nie jest
Kochane zaraz się ubieram i jedziemy na badania . Stresa mam okropnego
Byle juz było po .....
Zaglądnę po powrocie
Miłego poranka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi to Amelka też dostała całą masę naprawdę fajnych prezentów
Trzymam kciuki za badania, wszystko będzie dobrze, Amelka taka pogodna i uśmiecha się tak pięknie że nie może jej nic dolegać. Daj znać jak zniosła, a może raczej jak Ty zniosłaś kłucie do badania. Nam krew pobierali z paluszka.
A my dowiedzieliśmy się, że syn mojej chrzestnej i jego żona (też Agnieszka) będą mieli dzidziusia i termin MAJ 2012
Miłego dnia mamusiom i dzieciaczkom
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Amelka miała zlecone badania morfologię i mocz . Byłyśmy dzisiaj na pobraniu
Ulżyło mi bardzo . Dzisiaj jadę po wyniki , bo chcę wiedzieć co i jak . Lekarz co prawda dopiero w piątek , ale co tam .
Agusiaczku gratulacje dla syna Twojej chrzestnej
Paulinka urocza
A jakie buziaki lustrzane
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Witaj Bombel poświątecznie
Jak tam u dziadków było ? Wypoczęłaś coś ? Jak Jasiu się miewa ?
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Mam nadzieję, że wyniki będą dobre.
Paulinka jaka radosna na zdjęciach, widac prezenty się spodobały.
Dziewczyny Kuba przed chwilą zrobił 1 samodzielnego kroczka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel witaj z powrotem
Sylka gratulacje dla Kubusia za pierwszy kroczek
U nas mała podejmuje ciągłe próby raczkowania, podnoszenia i stawania na nóżkach, ale jeszcze trochę ćwiczeń przed nią. Wszystko w swoim czasie
A my znów cały tydzień wizyt i odwiedzin. Wczoraj była u nas moja koleżanka, dziś siostra, jutro ja jadę w odwiedzinki do znajomej z sądu, a w piątek inna znajoma z sądu odwiedza nas w domku
Nasze popsute auto czeka aż przyjdą części skutkiem czego musieliśmy odpalić naszego trabanta
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi jeśli chodzi o włoski małej to zależy chyba od światła, na zdjęciu faktycznie wyszły jaśniejsze
Miłego dnia i czekam na jakieś wieści od Was
A u nas od 8 do 14 ma nie być prądu
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
dziewczynki co tu taka cisza, wszystko u Was w porządku?
agi jak wyniki badań?
Kozłowska co u Ciebie po świętach? Pewnie zabiegana i do tego jeszcze praca
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Nie było mnie wczoraj , bo nie bylam w stanie nawet podnieść sie z łóżka
Dziś jest już o niebo lepiej
Wyniki odebrałam i dziś jadę na konsultację . Nie podobają mi się , ale nie będę krakać. Zobaczymy co lekarz powie. Ma kilka wskaźników poniżej normy i z tego co w necie pisze to wskazuje to niby na anemie o podłożu braku żelaza . Ale z kolei anemia objawia się brakiem apetytu,bladością cery i min.zmęczeniem , a żaden z tych objawów do Amelki nie pasuje .
Dzisiaj w nocy Amcia spała bardzo kiepsko ... co 15-20 min się budziła
Agusiaczku fajnie jak tak odwiedzinowo zleci tydzień
A jakie macie kochane plany na Sylwka ?
Uciekam ..spróbuję uspać moją Gwiazdeczkę
Miłego dzionka i trzymajcie kciuki za wizytę u lekarza i jednak dobre wieści o wynikach badań
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi jesteś
agi a te wyniki Amisi sprawdzałaś w normach dla niemowląt? Moja też miała kilka wyników gorszych ale lekarka i pani w laboratorium od razu uprzedziły że u dzieci do roku to normalne, i że są dobre, w normach.
Kochana u znajomej byłam sama, bo ona nas dosyć często odwiedza to widzi małą, a ja chciałam się tak faktycznie odprężyć, nie myśleć o karmieniach, zmianach pieluszek itp
Myślałam, że w domu czeka mnie dalszy relaks ale moja żaba postanowiła ze spaniem poczekać na mamusię i usnęła mi dopiero o 21.30
A dziś kolejna wizyta
agi trzymam kciuki za wizytę u lekarza i za wyniki
My na Sylwestra mieliśmy iść do znajomych co mają 3 miesięczną córcię, ale trochę rodziny będą też mieli na głowie, więc zrezygnowaliśmy i na spokojnie siedzimy w domku przed jakimś dobrym filmem i z szampanem
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Sylwestra spedzamy w domku w 3 pewnie jakis dobrz film obejrzymy i spedzimy w spokoju troche czasu razem.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
My siedzimy w domu - T planuje (tak jak w ubiegłym roku) grać w sieci i popijać coś niecoś z qmplami po drugiej str. ekranuA jakie macie kochane plany na Sylwka ?
szampana muszę sobie kupić bo jeszcze nie mam!!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











