- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska marsz do lekarza!!! Z takimi sprawami to nie ma żartów. Dobrze, że tak to się skończyło ale trzeba skontrolować jaka była tego przyczyna.
agi zdjęcia cudne, a Amelka coraz słodsza każdego dnia
Ja też często latam z meblami po pokoju, zawsze to jakaś zmiana i powiew świeżości
My Kochana kupiliśmy taki niedrogi ten fotelik, byleby był jakiś awaryjny, bo tak jeździła w nosidle w innych autach ale już przecież się w nie nie mieści a w czymś jeździć musi. Nie na jakieś dalekie trasy, ale tak do przychodni najczęściej czy sklepu. Ma atesty ale to nie żaden znany model.
A ja dziś usunęłam mojego pieprzyka z szyi i od razu mi lepiej chociaż nie wiem jak to tam wygląda ze śladem po nim bo mam opatrunek. Za jakieś 3 tygodnie wyniki histopatologii.
U nas dziś leje cały dzień, ciemno i wilgotno, fuuuuj
Bombelku co tam u Ciebie ??
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Teraz bez obaw będziesz mogła szaleć z Paulisią
U Nas pogoda taka jak u Ciebie . Wiatrzysko okropne , pada co chwilę i ogólnie nie fajnie .
Aż się nigdzie wychodzić nie chce . Ale niestety trzeba . Dzisiaj mamy zebranie w szkole połączone z jasełkami i wizytę u endokrynologa . Ale wszystko o tej samej godz , więc musieliśmy się podzielić i Mężuś będzie na zebraniu i przedstawieniu
Dzięki Kochane za miłe słowa o Amelci
Nic ide włosy umyć , zeby lekarki nie wystraszyć
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi bo ten czas to tak szybko leci, że trudno czasem nadążyć za kolejnymi zdarzeniami a co dopiero o nich wszystkich pamiętać
Szkoda że przez wizytę u lekarza nie zobaczysz jasełek ale zdrowie jest zawsze najważniejsze.
Kurcze dziś byliśmy z T w markecie i między pułkami sklepowymi zasłabła jakaś Pani
agi daj znać jak tam po wizycie u lekarza.
Miłego wieczorku i mam nadzieję, że nasze forum jutro jeszcze tu będzie
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Słyszałyście/widziałyście że dziwne rzeczy się dzieją na forum? Giną wątki i pojedyńćze posty
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Przeczytałam właśnie na staraczkach, że jakaś bejbi zaprosiła znowu kogoś na inne forum
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaku to ja cię przytulam wirtualnie na posieszenie!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Chłopy to mają czasem jakieś odwrócone myślenie...
Dobranoc Kochane, życzę spokojnej i wyciszającej, pozbawionej stresów nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Normalnie w jakim napieciu czekałam czy uda się dziś zalogować na forum . Masakra jakaś , a końca problemu nie widać
Agusiaczku faktycznie przykra sprawa z tą Panią w markecie
Bombel ja też zawsze odreagowuję sprzątając . I swoją drogą faceci potrafią nieźle wytrącić z równowagi .
U lekarza wszystko dobrze . Pierwszy raz od czasów z przed ciąży mam takie dobre wyniki
Normalnie nie uwierzycie ile pobudek miała Amelka .... 10 !!! Zapisywałam pory jej wybudzeń . Porażka na calej linii . A teraz usnęła , ale pewnie tylko na 20 min
Dzisiaj dzwonie do tego innego pediatry , żeby się umówić .
Kozłowska co tam u Was słychać ? Pewnie zapracowana jesteś .
Zaglądnę później Kochane
Miłego dzionka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi bardzo się cieszę, że u lekarza wszystko w porządku i że masz dobre wyniki
Koniecznie umówcie się do tego innego pediatry bo nam się tu bidulko wykończysz. Wiem, że nie masz wyjścia i musisz wstawać do małej i się nią zajmować no bo jak inaczej, ale i tak Cię podziwiam. Pewnie jak człowiek jest w takiej sytuacji to musi sobie poradzić ale jak długo można tak pociągnąć? Współczuję i kibicuję by Amisia zaczęła przesypiać chociaż większość nocki.
A jak idzie nauka karmienia z butli?
U nas zapowiada się kolejny paskudny dzień. Jest ponuro i wietrznie.
Miłego i pomimo pogody słonecznego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
Ojj ale ja dziś padnięta jestem młody budził się budził w nocy bez mała ca godzinę nie wiem czy coś mu śniło strasznie go pierdy męczyły. Dopiero o 4 dałam mu mleczko i usnął i spał do 8. A teraz mój łobuz siedzi w bujaku i gada do książeczki
Co do zaproszeń to ja co jakiś czas dostaje zaproszenie na inne forum
Adusiak czyli pieprzyk już usunięty no to super ślad pewnie będzie malutki
Agi daj znać jak odwiedzisz innego pediatrę ciekawa jestem bo szczerze powiem że to troszkę dziwne że twoja niunia cały czas ma takie nocki. Ale powiem ci że Amleka jest cudowna. Zdjęcia cudne
Bombelku mnie mój mężu tak czasem wyprowadzi z równowagi że też mam ochotę wyjść i trzasnąć drzwiami. Zawsze śmiałam się że do chłopów powinna być instrukcja obsługi.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Buziaczki dziewczynki uciekam się ogarnąć bo dziś muszę wcześniej wyjść. Muszę zahaczyć o pośredniak i zostawiać potwierdzenie zatrudnienia
A www CCC są teraz wyprzedaże butów i torebek kazaki od 59,99 przynajmniej u mnie bo wczoraj przez 6 godzin naklejałam przeceny. I znów odłożyłam sobie 2 pary butów hehe
Buziaczki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska - nie słuchaj męża,napisałaś co myślałaś i bardzo dobrze! Może to otworzy trochę szwagierce oczy!
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Kozłowska
-
- Wylogowany
- budujemy zdania
-
- Samo szczęście:)
- Posty: 289
- Otrzymane podziękowania: 0
;D
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Kozłowska dobrze napisałaś szwagierce, skoro taka jest prawda to nie ma co tego ukrywać czy też udawać, że jest cacy.
Udanego dnia w pracy.
Dziś taka pogoda, że ja z domu nie wychodzę
Mamy na oknach rolety zewnętrzne i tak wieje, że całe burczą i furkają
Aha dziewczynki potrzebuję kupić nawilżacz powietrza, może macie lub znacie jakiś godny polecenia?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Ale dziś pogoda, normalnie nic tylko siąść i pić
Byliśmy dziś z T w Fashion House ale nic tam ciekawego nie ma, o czym upewniam się już po raz kolejny
Potem pojechaliśmy jeszcze w kilka miejsc ale mąż także kupił tylko koszulę, także w sobotę dalszy ciąg polowania.
A Wam jak minął dzień?
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











