- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
- /
- /
- /
- /
- /
- zostanę mamą w maju 2011 roku :)
zostanę mamą w maju 2011 roku :)
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka zdjęcia i filmiki super, no i niezła laska z Ciebie
Fajny ten facet co na ostatnim filmiku wlazł w kadr i poprawia sobie gacie na tyłku
My już w domku, Paulinka śpi wyczerpana po dniu pełnym wrażeń i w całości spędzonym na świeżym powietrzu
Paulinka z babcią były u jednej takiej gospodyni ze wsi po mleczko od krówki. Babcia pokazała jej kurki, kogutki, krówkę i inne zwierzaczki
Oczywiście był również obowiązkowo spacerek i grill przy piwku
Ogólnie było świetnie i aż się nie chciało do domu wracać.
Ale był też taki moment, że myślałam że się wścieknę. Złapała mnie alergia, gały mi spuchły i zaczęły okropnie swędzieć, z nosa kapało, kichałam i w ogóle myślała, że oszaleję. Żadnych leków oczywiście ze sobą nie miałam
A Wam jak minęła niedziela?
Miłego wieczorku i spokojnej nocki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Sylka foteczki i filmiki świetne
My kupiliśmy koło z siedziskiem do pływania i czekamy na swoje wyjście na basen
Agusiaczku , super że wypad do domku letniskowego taki udany
U Nas niedziela całkiem miło minęła i zdecydowanie za szybko !!! Zamiast obiadu urządziliśmy grilla i zaprosiliśmy UWAGA!!! teściów
Dzisiaj jade do Bielska na cały dzionek . Mam parę spraw w banku do załatwienia . Amelke zostawię na tą chwilę u Mamci . Potem posiedzimy sobie i jak Paulinka skończy lekcje to na zakupy ciuszkowe musze z nią skoczyć . To najgorsza kara dla mnie
Pogoda przez weekend była cudna , aż chciało się żyć ! Szkoda , że dzisiaj już ma być zimnien i deszczowo
Nic Mamusie Miłego dzioneczka
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
agi ależ miałaś spotkanie, i gdzie ten szeryf był, w Brennej?
Szkoda, że mnie tam nie było
Widziałam ostatnio w internecie metamorfozę Katarzyny W. Nieźle się wylansowała, ma blond włosy, modnie obcięte i jakieś tam okulary niby też modne ale paskudne
A mnie się dziś w nocy akurat chyba ta maleńka Madzia śniła
agi i zaprosiliście teściów, dzielna jesteś
I udanego dnia w Bielsku życzę, szybkiego pozałatwiania wszystkich spraw i owocnych zakupów z Paulinką
Moja Paulinka w nocy troszkę popiskiwała ale to chyba z nadmiaru wrażeń.
Pogoda faktycznie zrobiła się nieco smętna no ale tak przepowiedzieli spece od pogody więc byłam przygotowana
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
My jesteśmy już po urodzinkach i cieszę się że mam to już za sobą!! W 1 tyg. 3 razy piekłam tort
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel zdjęcia cudne
Agusiaczku no tak Pan R w Brennej w hotelu Kotarz był zakwaterowany i tam tez w ogródku przed hotelem go spotkaliśmy . Kurcze musze poszukać zdjęć tej S..ki w blond włosach . Wkurzają mnie !!!! W tym kraju tak wiele rzeczy uchodzi bandytom płazem
Grill z teściami minął bez ekscesów . Ba teściowa robiła pokazówkę i zagadywała co chwilę to do mnie , to do Amelki . Taka miła była i pomocna . Zawsze tak robi przy teściu , zeby myślał jako to ona dobra dla wszystkich
Paulinka pewnie rzeczywiście od nadmiaru wrażeń troszkę gorzej spała . W końcu tyle nowych rzeczy widziała
Moja Ami dzisiaj apetyt nawet odzyskała . Oby nie był to jednorazowy incydent .
Zakupy mega udane . Paula zyskała 3 pary spodni,2 bluzki,kurtkę, buty i bieliznę
Jutro mam w planie odpoczynek
Uciekam pomalować Pauli paznokcie !!!! Mają przedstawienie i występy i Pani wymyśliła , ze fajnie jak 4 dziewczynki będą miały paznokcie pomalowane !!! Nie pozwalam na to , ale to jakby nie było na potrzeby szkoły , więc co zrobić ? Paula się cieszy
Miłego i spokojnego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Z tym tortem to był obłęd w ciapki normalnie!!Bombel zdjęcia cudne
Jasiu taki "dorosły" się wydaje . I tort pierwsza klasa . Gratuluje zdolności
To się napracowałaś . A jak prezenty ? przypadły Jasiowi do gustu ? Karnet dostaliście ? A 5 fotka jest świetna!!!Czaderski uśmieszek ! No i Ty kochana to laseczka jak się patrzy . Istny szczypioreczek !!!!
Co do prezentów to zarówno Jasiowi jak i mi przypadły do gusty bo wszystkie były z listy którą napisałam
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel fajnie że urodzinki udane
agi super, że zakupy udane i dziewczynki obkupione w nowe rzeczy
A Kochana jaką szczoteczkę i pastę do ząbków kupiłaś Amisi?
Kurcze przecież ja też muszę coś kupić i szorować już te dwa zębolki
A jeśli chodzi o malowane paznokci to raz na jakiś czas, na wyjątkowe okazje to można
A ja poszukuję jakieś fajnej torby przez ramię, nie musi być koniecznie do wózka ale żebym mogła na spacerki pozabierać najpotrzebniejsze rzeczy. A i zakupiłam ten żel przeciwbakteryjny do mycia rąk bez wody, do parku czy na plac zabawa będzie jak znalazł
Dzwoniła też dziś kuzynka z Anglii, że będą w Polsce na początku kwietnia i nas odwiedzą. Ma córeczki w wieku 6 i 2 lat, pierwszy raz zobaczą Paulinkę w realu a my ich młodszą córcię, ale tak to już bywa jak się mieszka w innym kraju. Trochę szkoda bo to dosyć bliska kuzynka ale w Anglii mają lepsze perspektywy niż w Polsce.
Miłego wieczorku
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
2 zestawy naczyń (talerzyk+miseczka+kubeczek+sztućce),dzisiaj testowaliśmy talerzyk z takiej serii www.sklep.osesek.pl/product-pol-392-Tale...rii-Zoo-SkipHop.html - i gorąco go polecam, bo jest dość głęboki jak na płytki talerzBombel fajnie że urodzinki udane
pochwalcie się prezentami
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- bombel779
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jaś,nasz największy skarb!!
- Posty: 7113
- Otrzymane podziękowania: 0
Kochana huśtawkę również JA wybierałamBombel fajowe prezenty a huśtawka jest świetna
gdzie komuś udało się taką kupić?
Jak ci się podoba to poszukaj sobie huśtawka Bajo
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Agusiaczku aj kupilam szczoteczkę z jordana i żel do ząbków z ziajki . Jest fajny , bo jak dziecko go połknie to nic się nie dzieje , a wiadomo,że Nasze maluchy jeszcze nie potrafią wypluwać
Taka szczoteczka , róż-zielona . Tyle , ze ja płaciłam w sklepie 8,70 zł allegro.pl/szczoteczka-do-zebow-z-gryzac...0-2-i2195661337.html
I żel allegro.pl/ziaja-ziajka-zel-od-1-go-zabk...ina-i2190731923.html
Amelka uwielbia patrzeć jak my myjemy zabki i jak dostała swoją szczoteczkę to od razu wiedziała co z nią robić
I Aguś śniło mi się dzisiaj , ze przywiozłaś mi Paulinkę , bo musiałaś gdzieś wyjechać
A torby ja też szukam
I super , ze kuzyneczka Was odwiedzi . Po takiej nieobecności , to pewnie nie możecie się doczekać
Bombel super pomysł z listą prezentów
Dzisiaj Amelce w nocy całkiem się poprzestawiało . Pobudki jak zwykle co 20 min , wiec zdziwiona nie byłam . Ale wyspana i gotowa do zabawy była już o 3:20 !!!!! Zwykle budzi się ostatecznie o 4:20 . Ta pora jest już przegięciem , ale 3 ???? Nie mam na nią już pomysłu
Buziaki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Agusiak
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Paulinka i Dorotka nasze Skarby :)
- Posty: 5212
- Otrzymane podziękowania: 0
Bombel super ta huśtawka, już ją znalazłam i mam zapisaną w zakładkach
agi bardzo współczuję tych nieprzespanych nocek
Mnie się dzisiaj też Paulinka przebudziła po 2 w nocy u musiałam ją usypiać na nowo.
Kochana jakbym przywiozła Ci Paulinkę jak Ci się śniło to miała by u Ciebie super zabawę z Amelką i wierz mi Aguś że w dzień to ona prawie wcale nie śpi
Ale tak jest lepiej bo ważne że w nocy chrapusia
Ja też torby na allegro nie kupię bo również szukam nie drogiej a tam masz rację że z tych tańszych to same nie fajne.
A szczoteczkę macie super, też muszę w tym tygodniu zaopatrzyć się w akcesoria do szczotkowania zębolków.
Miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- sylka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 11587
- Otrzymane podziękowania: 5
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- agi-p
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziewczyny górą :) Skarby mam 3 :)
- Posty: 4333
- Otrzymane podziękowania: 0
Wpadłam tylko życzyć Wam spokojnej nocki . Padam ze zmęczenia , wiec idę pomału do spania . Jutro rano popiszę więcej
Buziaki
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











