- Posty: 789
- Otrzymane podziękowania: 2
- /
- /
- /
- /
- Macierzyństwa pierwszy tom ;)
Macierzyństwa pierwszy tom ;)
- szósteczka
-
- Wylogowany
- gadatliwa
-
- Bóg mnie prowadzi.
Teksty w ogole super wiecznie tu leca.
Chyba sie polorze bo padam wrocilismybwczoraj kolo 23 ..00 i jeszcze trzeba bylo dzieciaki ogarnac wiec soac poszlam juz dzis i jeszcze maly w nocy sie obudzil i przed 7.00 pobutka zeby dzieciaki wyszykowac a niedlogo beda wracac to juz nie odpoczne.
papa
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Dziś u nas 24 stopnie i pełne słońce
Oświadczyny wszystkie super
Ikunia !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! toż to dwie maliny jak malowane
szósteczka hehe fajnie tym toporkiem...i fajny pomysł na wspólne podjęcie decyzji i pójście z tym od razu do Kościoła
moja maruda się wygina jak glizda teraz
dzwoniłam dziś zarejestrować Lenkę na bilans roczniaka ( mamy go zrobić między 10 a 12 miesiacem) dzwoniłam z 3 tyg. wyprzedzeniem że chciałabym na 29 kwietnia i co? i nie ma miejsc...najbliższy wolny termin na 9 maja
Mój ma zaległy urlop 3 dni ...to w pracy powiedzieli ze mu ciągiem nie dadzą
miłego dnia
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Sophie25
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Nigdy nie trać nadziei !
- Posty: 1860
- Otrzymane podziękowania: 22
Nerwy we mnie chodza strasznie ...
Jakie tu temety były i mnie omineły moj mi sie nie owwiadczył tylko powiedział ktoregos ranka "chce wziasc slub" no i potem poleciało bo my długo razem mieszkalismu wiec to było takie przypieczetowanie
Zdjecia cudne jak nasze dzieciaki pieknie rosna i jakie stroje maja srenka super taki wypadzik,Zosia piekna modelka, Lenka jej minki the best
KaROlka sliczny tort miałas wogole wszystkie były BOSKIE!
iKUNIA GRATULUJE !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kosciołki sliczne pokazywalyscie,tort Aleksi to był z checia zjADAŁA JAK REAKCJA meza?
KaROlka nie przejmuj ie tamta pinda tylko rob myszke tort sliuczny był!
Ty i tak lepiej od niej zrobisz! Placek ładniutki ja robiłam, tez ucieranego w sb przepyszny był
A to moj tort weselny :
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Sophie to czekamy na wieści
aha kupiłam kartki świąteczne...muszę wypisac i w tym tyg. wysłać...i kupiłam palmy na niedzielę
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- malutkamilka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 3 + 1
- Posty: 1335
- Otrzymane podziękowania: 4
Kurcze tak czytam o waszych ciążach i te dwie kreseczki, ten czas oczekiwania ze az mi sie chce znowu babla
Haniu ja tez miałam takie przyziemne. moj to z tych niby odwaznych ale sromnych.
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Dziewczyny znalazlam takie moze cos doradzicie?
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Marta1985
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1779
- Otrzymane podziękowania: 15
JA SZUKAM CZEGOŚ NA ROCZEK BO TO CO UPATRZYŁAM SOBIE W COCODRILLO TO KOSZTUJE W SUMIE PONAD 300 ZŁ
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- malutkamilka
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- 3 + 1
- Posty: 1335
- Otrzymane podziękowania: 4
Haniu Twoja zasnąc nie moze a moja w trakcie ubierania butow po 12 spala
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Marta1985
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1779
- Otrzymane podziękowania: 15
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
No tak to jest z facetami...jak mają się wysilić i pokazać swoją inwencję to często bulwers
Może Wiktorii gdzieś to głębiej siedzi? moja jak miała katar to też jak odciągałam to było słychac gulgotanie jakby zaraz miał wyskoczyć mega glut ale nic...dopiero jak zakropiłam podwójnie woda morską i po chwili ciągnęłam to wtedy wyskoczyło
Lenita zasnęła o 14.15
Dobra kartki wypisane i czekają do wysłania
Juz dziś jedną dostałam na święta ...od kuzynki
Będe też od razu wysyłać zaproszenia na chrzest do części rodziny
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ikunia1910
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziś Jest pierwszy dzień reszty Mojego życia
- Posty: 1086
- Otrzymane podziękowania: 0
Zoska sie pospala niedawno my po obiadku i teraz troche odpoczywam z wami;)
Malutka a zakrapiasz wikusi nosek przed wyciaganiem? Bo nam jak ciezko ida glutki to rozrzedzam troche woda morska i po minutce ladnie wychodza wszystkie babolki.
A mi sukienusia tez podoba sie ta pierwsza.
Haniu jasne wyslij powinna przyjsc tak jak mowisz do dziecka nie do ciebie. Sama jestem ciekawa jak to wyjdzie. Chyba ze zaproszenie tez odesle to wtedy bym ja skreslila z listy zwanej rodzina:/
Sophie trzymam kciukasy zebys miala male serduszko w sobie bedzie mi razniej jak bedziemy razem rodzic tj srenka z gochensikiem
Ja na roczek juz mam piekna różowa suknie dla zoski. A za chcinowym ubrankiem jeszcze sie nie rozgladam bo B. chce zrobic takie z pompa to trzeba wiecej pieniachow uzbierac. Ale i tak nie chce zeby byla w czystobialej sukience jakos mi sie takie nie podobuja. Moze ecru albo cos w zloto, zobaczymy jeszcze.
Tak wlasnie sie zastanawiam nad łóżeczkiem pietrowym haha
Bo narazie u nas to ni ma mozliwosci zeby zmiescic dwa łóżeczka ciekawe czy sa takie male pietrowe
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ikunia1910
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziś Jest pierwszy dzień reszty Mojego życia
- Posty: 1086
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Gochens
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Jestem mamą ♥
- Posty: 1696
- Otrzymane podziękowania: 9
Haniu a co to jest ten bilans roczniaka?? Niech A bierze wolne wtedy kiedy potrzeba a nie kiedy łaskawie mu dadzą! I masz rację powinny do dziecka przyjść a nie do Ciebie
Sophie Czekam na znak
Ika fajne to łóżko piętrowe jak B umie takie Rzeczy robić to pewnie. na twoim miejscu złożyłam wniosek o przyznanie lokalu socjalnego w sumie jako samotnej (bez ślubu) matce z dzieckiem a teraz w ciąży przysługuje Ci prawo do lokalu od Miasta
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Ikunia1910
-
Autor - Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Dziś Jest pierwszy dzień reszty Mojego życia
- Posty: 1086
- Otrzymane podziękowania: 0
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Marta1985
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Posty: 1779
- Otrzymane podziękowania: 15
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.
- Hania84
-
- Wylogowany
- mistrzyni słowa
-
- Lenka nasze małe - wielkie szczęście :* ur.29.05
Gochens bilans roczniaka to ogólne badanie jak się rozwija i ile waży i mierzy
Sophie i jak tam? już po wizycie...daj nam znac co i jak bo się martwimy
Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.











