BezpiecznaCiaza112023

Sierpniówki 2015

9 lata 3 miesiąc temu #963628 przez paulainka
Witam Sierpnioweczki :)
Dolaczam do Waszego Forum... Termin mam na 15.08, tyle że tak się przytrafiło i będę mieć BLIŹNIAKI :) poród będzie na 99% przez cesarskie cięcie, więc data pewnie się przesunie na początek sierpnia, koniec lipca :)

Mam już Synka - Antosia, urodził się w Grudniu 2013.

Może jest tu jeszcze jakaś Mamusia Bliźniąt ?

Pozdrawiam

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963634 przez tysiiiak

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Paulainka Witaj :) podwójne gratulacje :) u nas jest Roxi i ona również spodziewa się bliźniaków :D ale fajnie :) macie w rodzinie bliźniaki ?? Jak zareagowałaś :D opowiadaj :)

Ja już dziś nieco lepiej się czuje :) gardło mniej boli, katar schodzi i kaszel jest ale wykrztuśny więc chyba bliżej końca :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963638 przez paulainka
Od strony Mojej Babci, były bliźniaki. Tak pada co drugie pokolenie i padło na mnie.... Powiem szczerze, ze ciagle straszylam Meza, ale dla zartow, ze moze beda Blizniaki, no i wypaplalam. Podobno maja byc Dwujajowe wiec nie beda do siebie podobne. Plci nie znam :) Za 1,5 miesiaca moze sie dowiem.

A tak wiecej o mnie to mieszkamy od 4,5 roku w Norwegii, raczej nie zapowiada sie na powrot. Synek jak skonczyl rok poszedl do przedszkola, tu nie ma zlobka. BARDZO jestem zadowolona! No i mam chwile dla siebie, a teraz jest mi potrzebna podwojnie;)

Roxi czekam na info jak sie czujesz ;)

Ja czuje sie lepiej niz w pierwszej ciazy, ale dokuczaja mi czeste bole glowy, musze uwazac bo moze sie to skonczyc nadcisnieniem....

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963641 przez czajusiątko
Witajcie kochane :cheer:
Ale się wczoraj rozpisałyście :woohoo: przeczytałam wszystko, ale jakoś narazie nie mogę się ogarnąć żeby odpisać. Ja w sumie od wczoraj na wolnym, ale cały czas coś do załatwienia, teraz próbuję trochę ogarnąć dom, nastawię obiad i idę z małą troszkę na dwór :) no a popołudniu znowu na zakupy.... postaram się odezwać później B)

Paulaianka witaj, cudownie, że spotkało Was podwójne szczęście :) Oj nie będziesz się nudziła w sumie z trójką maluchów :evil:

Wiecie chyba będziemy musiały powoli pomyśleć o zrobieniu tabelki, w która mogłybyśmy wypisać kiedy która ma termin, czy jest to pierwsze dziecko, prawdopodobną płeć, skąd jesteśmy itp. Co WY na to?? Bo jest nas już dość sporo i nie wiem jak Wam, ale mi sie miesza która to która, a tak miałybyśmy ją na pierwszej stronie i zawsze można by się upewnić :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963643 przez tysiiiak
Tabelka to dobry pomysł my też na majówkach miałyśmy :) jak któraś chętna to niech zrobi jak nie to ja mogę zrobić na majówkach też robiłam :) :whistle:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963644 przez roxi1987
Paulainka
Witam cie bardzo serdecznie na naszym forum ,bardzo milo ze bedzie z nami tez ktos z blizniakami:-) mam tez termin z om na okolice twojego terminu bo ja mam na 13.08. U mnie tez bliznieta beda dwujajowe najprawdopodobniej beda to dziewczyneczki. A co do tego jak sie czuje to wszystko ok,na poczatku troszke pobolewal mnie brzuszek z lewej strony ale teraz juz rzadko to sie zdarza:-) no i musialam zwolnic tempo zycia od prawie miesiaca jestem na L4, i juz nie chodze tak szybko jak kiedys bo jak ide szybciej to brakuje mi tchu:-) a jak to wyglada u ciebie w norwegi zbadaniami z usg. Pisalas ze na 99%bedzie ciecie cesarskie to juz takie pewne? A co do bolu glowy na szczescie polki co nic takiego mi nie dolega procz kataru niestety od dzisiejszej nocy nie moge sobie z nim dac rady:-( czujesz ruchy dzieciaczkow? Brzuszek duzy?
Podziękowania: paulainka

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963648 przez roxi1987
Tysiiak jak masz chwile to moze zrob, ja moglabym zrobic ale za bardzo nie wiem jak mialaby ona wygladac by byla funkcjonalna:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963655 przez roxi1987
Dziewczynki szalejecie z tymi wpisami ale to bardzo dobrze mnie wczoraj nie bylo bo wybralam sie do kosmetyczki zeby w domu nie zdziczec, brewki paznokcie i juz troszke czlowiek wyglada lepiej, bylam tez w pracy u dziewczyn na ploteczkach. Pospacerowalam tez troszke po sklepach bo szukalam prezentu dla meza z okazji walentynek ale nic mnie nie tchnelo ale mam jeszcze tydzien:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963656 przez 8kasia8
dziewczyny dziękuję za Wasze odpowiedzi w sprawie moich problemów małżeńskich
udało mi się dotrzeć do tego mojego faceta wczoraj, przegadaliśmy cały wieczór, powiedziałam Mu wszystko powoli i ze szczegółami a On o dziwo słuchał i zrozumiał

wracam do normalnego życia

pisałyście o kremach przeciw rozstępom, powiem Wam, że ja od samego początku, choć mało regularnie ale smarowałam się oliwką dla dzieci Babydream (której używam do olejowania włosów) a potem jak doczytałam, że są też specjalne oliwki dla mam przeciw rozstępom, też z Babydream, to sobie ją kupiłam i smaruję, powtarzam dość nieregularnie, ale staram się nie pozwolić żeby skóra wydawała się sucha, najgorsze miejsce u mnie to między piersiami, ono wymaga najwięcej uwagi, bo tam właśnie zauważam największe wysuszenie
co do tych produktów to naczytałam się o nich w internecie, że są naprawdę bezpieczne, mają fajny skład, nie to co inne preparaty, takie konkretne przeciw rozstępom, np. Palmers (na którego byłam napalona ale jak się naczytałam o nim to zrezygnowałam, bo się po prostu bałam, że dzidzi skład zaszkodzi)
i czytałam, że trzeba też dużo pić żeby skórę od wewnątrz nawilżyć, więc piję litrami wodę niegazowaną ;)
wiem, ze jeśli ma się skłonności genetyczne to i tak rozstępów nic nie powstrzyma ale liczę, że u mnie nie wystąpią, chociaż moja siostra ma straszne na brzuszku i udach ale ona była bardzo szczuplutka i brzuszek i uda jej się, że tak powiem znacznie w ciąży rozciągnęły, to być może dlatego dostała te rozstępy, no i niczym nie smarowała się więc...

co do imion to ja obstawiałam sobie Tomka i Magdę ale zaczęły mi się strasznie podobać Marysia i Mikołaj, za to mężowi żadne z tych nie podchodzą

kasiorek0310 super, że czujesz ruchy, ja nic nie czuję, więc zazdroszczę i niecierpliwie czekam kiedy się pojawią
co do wypłat zasiłku z ZUSu obdzwoniłam, dziś i ZUS i firmę, bo nie doszedł do ZUSu jeszcze druk Z-3 a jak się okazało firma wysłała go w środę więc pani z ZUSu kazała mi w poniedziałek zadzwonić to wtedy powie kiedy dostanę kaskę
co do męża mego - tak rzeczywiście ciąża tak na niego wpłynęła, zaczęło do niego docierać, że będzie odpowiedzialny nie tylko za siebie i za mnie ale jeszcze za nasze dzieciątko, a my mieszkania własnego nie mamy (a chcielibyśmy kupić), wiadomo jak to jest z pracą u prywaciarza, ja zasiłek też tylko do porodu dostanę i się chłop zamknął w sobie z tego wszystkiego, obiecałam mu, że przecież nie może być aż tak źle, jakoś damy radę, musimy dać

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


ZoryaX7 ale Ty to całkiem zgrabna jeszcze jesteś :)

paulainka witam nową mamusię :kiss: i Te Twoje podwójne szczęście

tysiiiak super, że zdrowiejesz! byle było coraz lepiej :kiss:
a co do tabelki, to jak chcesz to działaj! :)

czajusiątko tez już myślałam żeby wspomnieć o zebraniu takich podstawowych informacji o nas na pierwsza stronę, może się któraś podejmie? B)

roxi1987 a żeby ten katar Ci szybko przeszedł! :kiss:

u mnie dziś piękne słońce i mroźno, na pewno strzelę sobie niedługo jakiś spacerek a na weekend zapowiadają zawieje i zamiecie - idzie zimaaaaa bleee

do napisania!

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963660 przez 8kasia8
roxi1987 fajnie, że dbasz o siebie! trzeba!
ja tez zastanawiam się nad prezentem, tylko ja to myślę o jakimś funkcjonalnym, maszynkę do obcinania włosów bym Mu kupiła, bo na tą co ma już psioczy, że coś tam Mu słabo łapie włosy, tylko, że ja za skarby świata nie znam się na takim sprzęcie
a oprócz, to oczywiście, jak co roku kolacja przy świecach i zwykle było wino, to teraz może piwo (dla mnie bezalkoholowe) :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963665 przez roxi1987
8kasia8
Kochana bardzo sie ciesze ze u was juz wszystko ok, ze rozmowa pomogla i ze wszystko sobie wczoraj obgadaliscie. Ponoc faceci sa latwi w rozumieniu a tu wychodzi ze twoj maz nie nalezy do tej grupy. Najwazniejsze ze juz wszystko wyjasnione i ze bedziesz teraz spokojniejsza i w super nastroju:-) i dzieciaczek bedzie zadowolony:-)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963668 przez Magiczna
paulainka Witaj w naszym gronie i oczywiście serdeczne gratulacje z okazji podwójnego szczęścia :)
czajusiatko co do tabelki to jestem jak najbardziej za :)
8kasia8 Super,że udało Ci się szczerze porozmawiać z mężem, może teraz będzie coraz lepiej- co ja bredze- na pewno będzie lepiej :) Trzymam kciuki!
zorya pocieszyłaś mnie,że nie tylko ja praktycznie nie mam brzuszka ciążowego ;);) :woohoo: :woohoo:
roxi Zazdroszczę wypadu do kosmetyczki. Ja przez to choróbsko czuję się jak kupka nieszczęścia :S
kasiorek
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.



Ja dzisiaj obudziłam się z potwornym bólem głowy, musiałam wziąć apap i na szczęście pomógl. Choroby niestety ciąg dalszy ale mam wrażenie ,że katar się zmniejszył :whistle:
Miałam coś jeszcze napisać ale oczywiście wyleciało mi z głowy :blink: :blink:
Jak mi się przypomni to dopiszę ;)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963673 przez roxi1987
8kasia8
Ja ci kochana w maszynkach nie pomoge ale moze wsrod nas jest kobietka ktora sie na tym zna. Kiedys kupowalam mu taki sprzet to doradzala mi kuzynka fryzjerka kupilam wtedy firmy zelmer taka bezprzewodowa zadowolony byl:-)
Ja myslalam o grze na ps3 pomyslalam ze polki nie ma dzieciakow niech sobie jeszcze pogra:-)
A to nie jest tak ze macierzynski tez ci zus bedzie wyplacal tylko musisz zlozyc wniosek po ur dzidziusia?

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963680 przez paulainka
Przy pierwszym Synku mialam nieplanowana cesarke, teraz nie mam zamairu rodzic silami natury. Od poczatku mowie tutaj lekarzom i poloznej, ze ma byc cesarka i koniec.
W Norwegii tez traktuja ciaze blizniacza jak w Polsce, wysokiego ryzyka, tyle ze tutaj to malja takie "wyluzowane" podjescie. Jak nie ma komplikacji to bede miala tylko 2 usg, i jakies tam wizyty dodatkowe, ale nic specjalnego.... Czekam teraz na list ze szpitala.:)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

9 lata 3 miesiąc temu #963695 przez ZoryaX7
Witam w ten piękny dzień!

Paulianka witam serdecznie i gratuluję podwójnego szczęścia.

Kasiorek bardzo się cieszę, że ta rozmowa pomogła i jest lepiej. Widać teraz Twój optymizm nawet w Twoim wpisie, super.

Czajusiątko tabelka to super pomysł. Tysiiiak jak wiesz jak to ogarnąć, to mam nadzieję, że możemy na Ciebie liczyć :) Najważniejsze, że lepiej się czujesz.

Roxi mi też by takie wyjście się przydało.


U nas jest taki piękny dzień, że poszłam na spacer z moim bratankiem i słońcu jest tak cieplutko, że wydawało mi się, że wiosna się zbliża. My dziś idziemy na obiadek do moich rodziców, więc gotowanie odpada i się bardzo cieszę, bo jakoś nie mam weny. Siedzenie w domu rozleniwia.

Nasz Aniołek 10.11.2017 r. 9tc [*] na zawsze w moim sercu

Anulka :*


Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailonanatmur11
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl