BezpiecznaCiaza112023

Rodzimy w czerwcu 2011 ;-)

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #718770 przez aniaw
Dobry :)

Ej co tu tak cicho????
Agi??? Kasiorek????

Ja oficjalnie wczoraj zaczęłam urlop :lol:
Mam wolne 2 tyg a Tomi 1 tydzień ale fajnie, że chociaż trochę razem poodpoczywamy :lol:

Wiecie Dominik w tym tyg upadł na zębole. Szymi go popchnął razem z fotelikiem do karmienia i on spadł z fotelikiem na buzię. Krwi było podobno pełno. Ja byłam w pracy. Tomi myślał, że już ma po zębach i aż bał się sprawdzać. Teraz ma takie opuchnięte dziąsło wokół górnych jedynek i całe sine aż prawie czarne :S Dobrze, że sobie karku nie skręcił :S

Dominiś od kilku dni odkrył Tetetubisie i wczoraj jak oglądał i włączyło mu się tulenie i do wszystkich się kleił, aż Szymi znudzony odpędzał go wciąż od siebie :lol:
Szymi chciał dziś rano żeby mu włączyć misia i nie mogłam zrozumieć o co chodzi :S Okazało się to miał być Miś Rupert a on wołał jakoś tak trupert a ja myślałam, że woła trupek :S :lol: I weź tu się z dzieciakami dogadaj :lol:
Fajnie, że ten plac zabaw jest i zrobiło się tak ogrodowo-podwórkowo :laugh: A mi zawsze podwórka czy jakiejś działki brakowało ;) Może pomarudzę jeszcze, że trampoliny nie ma i też się cudem znajdzie :lol:

Wiecie, że mój małż po 7 latach znajomości zaskoczył mnie na maxa :S Wracam do domu a ten kluski śląskie zrobił sam - te okrągłe z dziurką :lol: Były przepyszne :laugh: Teraz częściej go będę zaganiać do roboty :laugh: Mozę temu się tyle ukrywał :S
Po obiedzie jednak stwierdził, że on nie ma cierpliwości już do kulania tych klusek :lol:

My jutro wyjeżdżamy dopiero więc jeszcze dziś luzik :)
Niby plan był taki, że w pt wracamy szybko z pracy i się pakujemy i ruszamy dziś ale po co taki pośpiech :lol: Na spokojnie dziś się polenimy, popakujemy itd i wyprawa od jutra :laugh: Też pojechalibyśmy nad morze albo mazury, ale kurcze z kasą krucho :( Plany planami ale wydatków ostatnio mieliśmy tyle, że mam nadzieję, że chociaż na ten wypad nam starczy :S

Matko jak zwykle się rozpisałam :S A jeszcze z fotkami się bawię to może cosik tu wstawię :)

Ps ostatnio robiliśmy fajne autka wyścigowe z rolek po papierze toaletowym + zakrętki od butelek jako kółka :laugh: A teraz chcemy wozy strażackie porobić z opakowań tekturowych po jajkach :) Znalazłam kilka fajnych inspiracji :)
Jak macie jakieś fajne strony na kreatywne zabawy z dziećmi to podeślijcie linki plis :)
Buziaki :kiss:

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #719058 przez kasiorek0310
Witam Ania reszta dziewczyn na razie zapomniała o forum agi brak czasu ula w Pl wiec zostałyśmy same potem pewno wróca :)

Ania a u fryzjera fajniutko całkiem inaczej wyglądam możesz sobie zobaczyć na fb sa nowe fotki z nowym fryzem :)
A plan wypełniony prawie wczoraj cały dzień spędziliśmy u mojej mamy małż poszedł w tarty a wieczorkiem wróciliśmy do domku małż tez bo to tylko jednodniowa wycieczka a dzisiaj szaleństwa na basenie mały z wody wyjść nie chciał trochę sie jej napił ale było ok jeszcze jak dzieci wokoło to jż w ogóle frajda mama sie opaliła a tata zrzędził że mu gorąco wiec stwierdziłam że jakby sie człowiek nie starał nie dogodzi tym bardziej że mu mamusia rano dzwoniła czy przyjedziemy oczywiście że nie bo po co tam mam jechać słuchać o imprezach co chodzi albo jeszcze cos innego i patrzeć jak na sile mu cos robi tym bardziej teraz jak sie nam budzi w nocy i woła bo go żeby bolą nieszczęsne 5 nam ida aj nie obyło sie bez syropku.:(

Fajniutko jak sie udąlo z tym placem zabaw i macie wiece atrakcji dla dzieci i że kompani do zabawy dla Domiego sie znaleźli i basem raj na ziemi dla dzieci a foteczki booskie szczególnie ta ostatnia :P U nas tez mały chętnie robi te zeszyty dwulatka pod warunkiem że mama jest bo tak to taka kładzie i tyle nie interesuje sie nic :(

Mnie sie kończy urlop tobie zaczyna ale fajniutko byle pogodę miałaś ten tydzień ma byc boski ale następny chyba juz nie :(
Nie ciekawie z tym, fotelikiem ale dobrze że nic sie bardziej poważnego nie stało oby tylko ta opuchlizna zeszła i było bez powikłań dobrze że ciebie małż zaskakuje u nas to wymarło zrobił sie starym zrzędliwym dziadkiem co mu wszystko przeszkadza i nie dogodzisz mu w żaden sposób ale pójdzie do roboty w poniedziałek to wróci do normy a tam macie cały tydzień an wyprawę to po co ten pośpiech :D ważne ze razem an spokojnie i wspólnie oby sie wam wypad udał i kaski nie brakło myśmy musieli zmienić plany niestety ale co zrobić nie mam magicznej różdżki ale jutro tez idziemy na basem to sobie posiedzę z małym a małż będzie sobie łaził i podziwiał laski a te samochodziki fajniutkie kreatywne zabawy :D

miłego urlopu i szerokiej drogi jutro :)

ps jak masz taka stronkę do kreatywnych fajnych zabaw to zapodaj :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #719177 przez agi-p
Dzień dobry :)

Aniu ależ weekend mieliście :) Wyszaleli się wszyscy :) I integracja z sąsiadami pomyślna :)

Super , ze przyjaciółka z Meżem na noc zostali . Pewnie się nagadac nie mogłyście . I terminek ma już na październik ? ale fajnie :) Czyli Karolek będzie , czy to inna koleżanka ?

Szymi to już starszy brat pełną buźką :) Zagada Domisia i podróż mija przyjemniej dla wszystkich :)

Ale fajnie z tym placem zabaw :) My najbliższy mamy na tyle daleko,że z dwójką spacerkiem mam za daleko :( Mężuś rowerem z Ami tam śmiga .

No to udanego urlopu Kochana :) Wypocznij :)

Rany z tym upadkiem z fotelikiem , to paskudna sprawa :( biedny Dominik :( jak się teraz czuje ?

A jak miło , że mąż potrafi Cię ciągle zaskakiwać :) mój do kucharzenia , to ma daleko i nigdy nie po drodze haha :)

Zdjęcia bajka :) A te błotne kąpiele , to istne SPA :p Kochana trzeba bylo tam wskoczyć :) Wasze arcydzieła pomysłowe :) Chyba pomyślę o czymś takim dla Ami :)
A widok z balkonu pierwsza klasa :) Tomi wygląda jak po dobrej imprezie :) :) :)



Kasiu super , ze Nikos spędził troszkę czasu u Babci :) A Wy mieliscie czas dla siebie i na nadrobienie różnych zaległości .
Pokaż nam tu efekty przemeblowań :) Ja bardzo lubie oglądac wnętrza :)

Nowa fryzurka super , bardzo twarzowa :) I na upały w sam raz .

Fajnie , ze wypad do Ustronia się udał i nawet się Nikoś popluskał :)

No my tez żałujemy , ze kryty nieczynny :( Pozalewało ich i nie wiadomo ile remont potrwa . Mąż jak jedzie na kryty , to do bielska .
Ale super,że Wam na basen udało się wyruszyć :) Nikoś zapewne szczęśliwy :)


Mnie upały dobijają . Chodzę chwilami jak struta . I głowa mnie boli przy tych upałach . Temperatury iście afrykańskie :P
Na spacery wychodzimy tylko rano ,bo później to szkoda mi Majeczkę męczyć i sama rady nie daje .
Co chwilę jakies odwiedzinki mamy i czas mija ekspresowo :)
Musze pobawić się ze zdjęciami , żeby wywołać , bo Majuśki zdjęć nie mam zadnych w domu .

Chętnie bym gdzies na parę dni wybyła jak te upały się skończą ... ale w tym roku , to pomarzyć mogę o takim wypadzie :(

Amiśka w baseniku na balkonie pluska się z upodobaniem kilka razy dziennie :) Tylko wybiega z niego tak szybko , że nie zdążę jej nóżek powycierać i zaraz cała podloga w śladach :P
A na basenie normalnym , to jak ryba w wodzie się czuje . Mąż mówi , ze przy niej to oczy dookoła głowy trzeba mieć :P Niczego się nie boi , skacze z murku do basenu , nurkuje i wychodzić z wody nie chce :P
Mały dzikusek :)

Lecę i życzę udanej niedzieli :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722337 przez agi-p
:) :) :)

Dziewczyny dzięki za spotkanie :) Mam nadzieję , ze Wam podobało się tak jak mi :) Liczę , ze jeszcze się spotkamy :)

Ja ogarnęłam już bałagan , chociaż Ami teraz nadrabia i robi kolejne przemeblowania i dziczy jak zawsze :P Jednak goście ją peszą , z czego ja się ciesze , bo grzeczna wtedy przynajmniej :)


Mam nadzieję , ze padac zacznie , bo już wytrzymać nie mogę .

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722485 przez aniaw
:) :) :)

Spotkanko było super, dzięki dziewczyny :laugh:

Agi Dominikowi chyba najbardziej Paulinka się spodobała bo ciagle zaglądał do jej pokoju i jej pierwszej poszedł zrobi papa :lol:

Kasiu mam fajne zdjęcia jak Dominiś tulił się do Nikosia na balkonie :)

Dziewczyny wyślijcie mi maile swoje na priv to jak będę w domku to wymienimy się fotkami :)

A wiecie, że jak wracaliśmy z Wisły to nas ta największa ulewa i grad spotkał :ohmy: Waliło w auto aż chłopaki się tylko pytali co to :S Nie dało się jechac bo nic widac nie było a bryłki prawie jak orzechy laskowe :S
A w Goleszowie zupełnie suchutko ;)

Dopiero wieczorkiem tu burza i deszcz więc tańczyliśmy sobie z Tomim na bosaka na trawie a chłopaki skakali po kałużach :lol: Od razu lepiej :lol:

A spotkanko koniecznie trza powtórzyc :laugh:

Buziaczki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #722639 przez agi-p
Dzień dobry :)

I wreszcie ochłodzenie :) Wczoraj zapowiadanego ochłodzenia jakoś nie czułam :p Ale w nocy polało tak jak powinno i teraz da się funkcjonować :)


Aniu ale mieliście przygodę . Swoją drogą dobrze , ze cało dojechaliście na miejsce :)

A taniec na bosaka ...w Waszym stylu , więc nawet troszkę zdziwiona nie jestem :P

Ze zdjęć mam tylko 5 czy 6 :( Jakoś tyle się działo , ze o zdjęciach zapominałam :P

A kolejne spotkanie trzeba wcześniej dograć . Wtedy się lepiej przygotuję :) Jakiegoś grilla się zrobi , czy przygotuję coś ekstra . Ten zlocik wyszedł dość spontanicznie i czasu nie było , zeby się przygotować odpowiednio .

I może się uda tak , zeby i Ulę ściągnąć :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723070 przez kasiorek0310
Witam wreszcie udało mi sie zabrać do pisania plan na dzisiaj wykonany ogóreczki sie kisza 12 słoi aż i 3 korniszonów a co bedzie znalazł na zimę pychotka a małemu zasmakowało kiszone ogórki bo do drugiego dania chce :)

A co do spotkania to fakt musimy je powtórzyć
koniecznie oby i uli sie udało


Agi pewno że sie podobało twój domek wytrzymał najazd dzieci i tornado wiec nie ma źle bez większych strat sie obyło na szczęście :P To dobrze jak grzeczna choc i mój też sie dobrze spisał poza pralka ale co zrobić jak je tak kocha i dzielić sie nie chce mam nadziej że sie nie gniewasz za to ??? A tam spontany tez sa ok i najlepiej wychodzą widziałaś nam tylko kawa wystarczy i inne soki i dajemy rade ale fakt brakowało 5 ważnych osób wiec trzeba to nadrobić aj tam dobrze bylo najważniejsze że dzieciakom bylo ok i sie nie pozabijali a reszta my mało wystarczalni jesteśmy :D fotki na pokazywarce z wnetrza i zmian.

Aniaw koniecznie poślij mi fotki ty chyba ich najwięcej masz z nas to mieliście przeprawę nie lada ale dobrze że udąlo się cało dojechać do domu a to widzisz tam takie anomalie a u was suchutko a w nocy też tam nic nie bylo u nas takie burzysko lało ale sie ochłodziło wreszcie :)

Dzisiaj dzień zaliczam do udanych wreszcie kupiliśmy rolety do kuchni i zasłony ida papa :D z czego sie najbardziej ciesze mały kolejne naklejki dostał a ja kolejnego storczyka wychylam tym razem 2 pędowy za 9,90 :D a normalnie kosztują po 30 zł mąły kolejne książeczki i plecaczek tym razem większy co by mogl książeczki i picie zabierać

A jutro do Rybnika do Krainy bajkowej jedziemy www.rparybnik.pl/promocje.php

Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]


miłej niedzieli

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #723487 przez agi-p
Doberek :)

Kasiu z tym storczykiem , to Wam się super udało :)

Za zaprawy dopiero będę się brała , więc jesteś do przodu :)

Jak było w tym RPA ??? Opłaca sie tam jechać ? Kupowaliście te bilety na płatne atrakcje ?

Super , ze te rolety pokupowaliście :) Teraz masz już chyba wszystko co chciałaś ? :) Zdjęcia fajnie :) Bardzo ciekawie w tym przedpokoju wymyśliłaś . Fajny akcent :)
A naklejki Nikoś ma takie jak Ami na szafie :) Tyle , ze Ami ma jeszcze z bohaterami Myszki Miki .

Aniu i jak tam ? Dotarliście do domku ? Obyło się bez przygód ?


My wczoraj Mamę odwieźliśmy do domku .Mężuś z Ami pojechał na basen poszaleć , a my do mojej Babci na ploteczki . Potem Mężuś dołączył i wybraliśmy się na spacer i do KFC . Mężulek uwielbia to jedzonko .
Pogoda zwariowana . Z tego niby wielkiego ochłodzenia chyba nic nie wyszło , bo duchota i słońce .

Zaraz będę dzwoniła do dyrektorki żłobka/przedszkola i zobaczymy kiedy Ami startuje :)

Miłego dnia :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723511 przez kasiorek0310
Witam

Agi co do tego RPA nie am co jechać lepiej jest w ustroniu tyle samo kasy idzie a atrakcji wiecej dla dzieci malutkie to takie na fotkach fajne wygląda ale nic poza tym totalne rozczarowanie a te dodatkowe atrakcje to dla starszych dla takich małych to kaczuszki tylko sa
A co z tym stroczykiem to było mi dziwne że tylko tyle ale w kasie mówi że tak jak pisze to my wzrok na siebie i bierzemy jak za tyle :) a nie mieliśmy takiego koloru to braliśmy Niop teraz juz wszystko nawet malz sie śmieje że limit zakupów do domu na ten rok zrealizowany poza nowym dywanem do małego pokoju chce mu kupić bo ten co ma to sie z niego sypie wydaje mi sie że ociepliło to trochę w tym przedpokoju u nas też chcial myszki miki ale ostatecznie zdecydował sie na te.

To widze dzień udany fajniutko a dzień u nas zimno dzisiaj choć słonce nieśmiało zagląda mogo by tak być ale żeby słonko było.

Agi daj znać jak tam ze żłobkiem

Ania cos milczy ciekawe jak tam czy dojechali bez kłopotu

milego dzionka zajrzę wieczorem po pracy :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #723880 przez aniaw
Hejka :lol:

Jestem jestem ale z tymi dzieciakami to czasu ciągle brak :lol:

My wypoczęci, uśmiechnięci i pozytywnie kopnięci jak zawsze :side:
Ciągle w ruchui nawet dziś mykam na noc spadających gwiazd :lol:
warszawa.naszemiasto.pl/artykul/galeria/...on-zdjecia,id,t.html

Postaram się coś więcej może jutro napisać :kiss:

Buziaczki z nizin przesyłam :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #724296 przez kasiorek0310
Ania to jednak żyjesz fajniutko wykorzystuj urlop na maxa a co tam poczekamy na relacje zwariowana pewno i jka było na nocy spadających gwiazd

a u nas ok mały poznał dwa nowe słowa cukinia i marchewka i chodzi i gada w kółko i żeby a basem iść wiec chyba sie mu bardzo spodobało kupiliśmy mu takie rękawki i o dziwo chce je zakładać zobaczmy może w weekend skoczymy jak będzie pogoda i gorąc


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Agi i jak tam po spotkaniu z dyrektorka żłobka udało sie cps dograć czy nie.

miłego dzionka dzisiaj mialo być pochmurno ale jakoś sie im to nie sprawdza :(

takie coś wypatrzyłam allegro.pl/kanapa-sofa-lozko-dla-dzieci-...rac-i3437784708.html i sie zastanawiamy czy czasem mu nie kupic akurat by mial z kaski urodzinowej tylko brakuje mii jakis małych nozek chować a nie tak na podlodze a tak sie rozkłada allegro.pl/sofa-lozko-pufa-prezent-mater...0cm-i3438007769.html

co myślicie agi kojarzy mi sie twoja Paula ma takie i chcialam zapytac czy z niego zadowolona jest czy nie ??

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #724799 przez aniaw
Hejka :)

A ja wczoraj świetnie się wybawiłam z kumpelą oglądając spadające gwiazdy :) Leżeliśmy sobie na kocyku a wokół mnóstwo ludków i entuzjastycznie podziwialiśmy te atrakcje :laugh: Niesamowite uczucie :) Tylko zapomniałam wziąć sweterka i zimno mi było jak wracałam, więc owinęłam się w koc i paradowałam tak po starym mieście jak w jakiejś pelerynie z gwiezdnych wojen :lol: Ech brakowało mi tylko jeszcze świetlnego miecza :lol:

Kasiu
Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.

Super ten Rybnik wyglada na fotach i właśnie myślałam, żeby następnym razem też tam się wybrać z małymi albo poszukam coś w okolicy wawy :) My byliśmy w dinoparku chyba w Ustroniu ale tam nie można było dotykać dinozaurów bo były ruchome więc z pewnej odległości się je podziwiało, ale i tak było fajnie :) Gratki z udanych zakupów :) Zdjęcia z mieszkanka super :)
Całkiem niegłupia ta kanapa - tylko kurcze to składanie i rozkładanie, ale posłużyć może na długo :)

Agi i jak z tym żłóbkiem?
Ech Wy tak basenujecie to i ja też muszę się gdzieś wybrać z małymi :laugh:
Powrót do domku na szczęście bez przygód i tylko 4,5godz więc było nieźle :laugh:
Chłopaki za atrakcje uznawali tiry wyprzedzane więc mieli co oglądać przez okna auta :laugh: Ciągle gadali co widzieli u dziadka i w górach i nawet Szymi zapamiętał, że mała dzidzia miała na imię Maja :lol:

Zdjęć dziewczyny jeszcze nie ruszyłam, więc dzięki za maile, ale zbiorę się w sobie i mam nadzieję w tym tygodniu wyślę :)

Ja się nawet w urlop z niczym nie wyrabiam :laugh:
Na razie nadrabiam zaległości w spotkaniach ze znajomymi a resztę spraw zostawiam na przysłowiowe potem :P
Dziś mieliśmy odwiedzinki mojej chrzestnej i ona za każdym razem powtarza, że Dominiś na pewno zostanie księdzem bo taki spokojniutki i to widać od razu po nim :ohmy: :S :angry: :cheer: :lol: Tfu tfu :S A z resztą księża nieźle zarabiają :lol:

Moje chłopaki przechodzą samych siebie :S
Dziś Szymi naładował do nocnika kilka swoich ciuchów i usiadł na tym wszystkim a na pytanie co robi odpowiedział, że GNIAZDO :lol:

Wkurzyłam się trochę dziś na te moje rozrabiaki i powiedziałam im, że zaraz wychodzę do pracy jak będą niegrzeczni :S
Dominiś zaraz przyleciał z tekstem - Mama nie papa, mama nie papa a Szymi z tekstem - Mama nie idzie do pracy bo ja lubię mamę ;) Ech chyba czas zrezygnować dla nich z roboty :lol:


Muszę poza tym ponagrywać tych moich chłopaków jak śmiesznie gadają :laugh:
Szymi tak zabawnie powtarza słowo kombajn, że prosimy go o to z 10razy dziennie i za każdym razem mamy ubaw :S Dominiś za to czego nie potrafi powiedzieć to dokiwa sobie głową :lol: Jest normalnie jak chińczyko-japończyk w jednym i z takim śmiesznym akcentem się produkuje, że nie sposób zachować poważnej miny :lol: Ech wyrodna ze mnie matka :blush:

Dobra kończę bo mężulowi trza kanapki zrobić na jutro do pracy :S Chyba za dobra ze mnie żonka bo i nawet obiad gotuję :S Ech chyba się starzeję :S

Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu - 10 lata 8 miesiąc temu #725703 przez agi-p
Dobry wieczór :)

U Nas jak zwykle odwiedzinowo szalony czas :)

Wczoraj pojechałam po Mamcię znowu :) Ale tylko do dziś była . Przyjechała ciasto upiec , bo jej piekarnik nawalił ,a składniki już przygotowane miała :P No i przy okazji mi poprasowała 4 suszarki :P
Jeszcze wczoraj jak rano do Bielska jechałam , to koleżanka zadzwoniła czy może wpaść . No i z córeczką Nas odwiedziły . Fajnie było . Jak pojechała to po drzemce Amusi na zakuupy pojechaliyśmy , a popołudniu na duszonki do przyjaciół :) Rewelacyjnie było . Ami w swoim żywiole była , mimo że z Igorkiem nie mogą się dogadać . Ale podobno to normalne u 2 latków , ze z rówieśnikami bawić się nie chcą .

Dziś odwiedziła Nas moja Babcia i kuzynka z 2 dzieci . Tez było miło . Amelka mnie zaskoczyła ,bo była taka grzeczna i cudowna , czułam się jakbym dziecka nie miała . Bawiła sie to z dziewczynkami , to sama ...kochana :)

A w sobotę kuzyn Mezusia z żonką i Córcią przyjeżdżają i do niedzieli bedą . Zapowiada się kolejny fajny weekend :)


Kasiu
Uwaga: Spoiler! [ Kliknij, aby rozwinąć ]

Co do łóżka , to Paula ma zupełnie inne . Tego co linki dałaś ja bym nie kupiła . Jak dla mnie im mniej składań ma łóżko tym wygodniejsze i zdrowsze dla kręgosłupa . A te z gąbki to się odkształcają i każdy jeden element czuć na plecach . Ale z drugiej strony to raczej na chwilę łózko , więc nie powinno wyrządzić dużej krzywdy . Tyle , ze czasem watro dołożyć i kupić porządniejsze i trwalsze . No i tu jednym z minusów jest jego wysokość po rozłożeniu ...jakby się na ziemi spało .


Aniu musiałaś ciekawie wyglądać zawinięta w ten koc hahaha :) Ale fajnie , ze tak dobrze się bawiłaś :)

A Szymi jaką pamięć ma :) Majkę zapamiętał :)
A z tym gniazdem , to aż parsknęłam śmiechem . Pomysłowy jak mało kto :) :) :)

Szybko się uwinęliście w drodze powrotnej . Jak będziecie znowu , to zapraszamy ponownie :)

Kochana zdjęciami się nie przejmuj :) Teraz odpocznij , pospotykaj się ze znajomymi i miło spędzaj czas :)

Domiś księdzem ??? :P Eeee , nie sądzę hahaha :)

Ty się starzejesz ??? No to ja już babulinka jestem :P Ja o 5 rano kanapki robię Mężusiowi , obiadki i kolacyjki też . No i milion innych rzeczy hahaha :)


A co do żłobka , to ofertę fajną mi babeczka zrobiła . Nawet lepiej niż fajną . Przedszkole rewelacja , bo Ami chodziłaby już nie do żłobka , tylko przedszkola właśnie . Bardzo pozytywne wrażenie na mnie wszystko wywarło . No i napaliłam się jak głupia , pewna że Ami zacznie chodzić . Ale w domu na spokojnie wszystko przegadaliśmy i jednak jeszcze się wstrzymujemy . To wożenie jej do Bielska takie nieporęczne . Raz , ze paliwa spalę w cholerę , a dwa jak pomyślę o zimie i pakowaniu moich Małych i wyjeździe do BB , to jakoś studzi mój zapał No zobaczymy jeszcze .


Nic , uciekam i życze miłego wieczorku :)

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725773 przez aniaw
Dobry :)

Agi Ty jak zwykle towarzysko szalejesz i fajniusio :) My na pewno jeszcze Cię odwiedzimy więc nie ma lekko :silly:
Z ty przedszkolem to faktycznie do obgadania sprawa bo kurcze trochę daleko ;)

My mieliśmy dziś mega plany na dziś - wyjazd do Ossowa na rekonstrukcję bitwy warszawskiej i kino i wypad nad wisłę... Dzień zaczęliśmy super i ochoczo wybraliśmy się do tego ossowa a szymi tylko powtarzał, że chce zobaczyć koniki :) niestety staliśmy tyyyyle w korku, że zrezygnowaliśmy ;) pojechaliśmy więc do kina ale film samoloty akurat leciał a następny seans za długo trzeba było czekać ;) nad wisłe już nie mieliśmy siły i ochoty więc skoczyliśmy tylko po pizzę na obiad bo i posiłku nie było komu zrobić :S
Już dawno tak leniwego dnia nie miałam :P Tomi zabrał dzieciaki na spacer a ja mogłam sobie w spokoju obejrzeć film na dvd i poleżeć na kanapie :lol:
Wieczorkiem zaliczyliśmy tylko wspólny dłuzszy spacerek do chyba najdalszego kościółka w ząbkach :laugh: utraciliśmy bezpowrotnie 2 autka chłopaków wrzucone do jakiejś rury kanalizacyjnej :S a kościół prawie doszczętnie został ogołocony z kwiatków w klombach ;)
Moje chłopaki teraz mają fazę na zrywanie kwiatków zawsze i wszędzie ;)

Wczoraj spotkałam się z koleżanką i jej synkiem (koleżanka z forum lipcówkowego i było extra :) spotkanie było super i chłopaki mimo, że razem się niezbyt bawili to przeżywali później spotkanko z Filipkiem :lol:
Szymi całą drogę powrotną pytał czy jeszcze pojedziemy do Filipka :laugh:
Później w kąpieli relacjonował, że Dominiś ugryzł Filipka w plecy i teraz trzeba umyć Dominika bo go Filipek pobrudził :lol:
Oczywiście przed spaniem zażądał bajki o Filipku :lol: A jak zobaczył Jasia i Małgosię w książce to oznajmił, że to Filipek :lol:
Tacie za to ochoczo opowiadał, że do Filipka to trzeba aż metrem jechać :lol: No ubaw mamy z niego niezły :lol:
Nawet dziś upominał się o bajkę o Filipku a później dodał, że może być już o czerwonym kapturku który zjadł wilka :lol:


Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Buziaki :kiss:

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

10 lata 8 miesiąc temu #725839 przez kasiorek0310
Witam

Ania to musiałaś fajnie wygadać w tym kocu na ulicy ważne że się udąlo i podobało a reszta to szczegół a co do Rybnika na prawde nie am co sie tam wybierać lepiej do Inwałdu więcej atrakcji za ta sama kaskę czy nawet zator nie głupia ale nózek nie ma wiec jak na podłodze niestety dokopałam sie do fotki jak jest rozłożone i juz tak fajnie nie wygląda :( szukamy dalej a co do fotek poczekamy wypoczynek ważniejszy :)Dominiś księdzem no co ty może i fajnie bo kaska ale szkoda chlopaka na takie coś. To mieliście spacer i dzień pelen wrażeń że nie pytaj i spotkanko sie udąlo chłoapki zadowoleni wy tez zyć nie umierać. Boski ten wóz strażacki :) a to Filipek oposkowy.

Agi fajniutko że mama wpadła piec ciasto mimo że na chwile ale i tak jakaś odmiana i pomoc wieka fajniutko jak wyprasowane masz :) zwariowany dzień ciągle coś sie u was dzieje fajniutko dobrze że tym razem odwiedzinki kuzynek odbyły sie bez dodatkowy atrakcji i szkód wiec duży plus

Część wiadomości jest ukryta dla gości. Proszę zaloguj się lub zarejestruj aby ją zobaczyć.


Nan sie podobało do puki nie znalazłam jak sie rozkłada a to juz nie jest takie fajne myśleliśmy że chociaż ma nóżi albo co a tu nic tak jak piszesz na podłodze nic szukamy dalej :/

Fakt przedszkole fajna sprawa dzieci i w ogóle ale dojazdy w te i wewte koszty przedszkola wyprawek to masa kasy kurcze że wszędzie musi ta kasa przeszkadzać jakby każdy nie mógł mieć tyle co mu potrzeba na wszystko :(

A u nas hm...,. małż wczoraj pracy był ja na szczęście wolne :) popołudniu moja mama wpadła w odwiedzinki kawka ciasto potem jak zawsze zmylam na pole i przed samym kapaniem pojechali mały az sie popłakał jak baba w auto wsiadła ale mu powiedziała że na kilka dni znowu przyjedzie to sie uspokoił na szczęście a poza tym robi mi pobudki o 7.30 szok dla niego to był kiedyś środek nocy zobaczymy jak będzie zimą bo teraz to mu do pokoju szybko słoneczko zagląda.

Miłego dzionka zapowiada sie piękny i słoneczny.

Prosimy zaloguj się lub zarejestruj się na forum się, aby dołączyć do rozmowy.

Moderatorzy: kasiorailona
Reklama

Bestsellery

  • Koszulka Regularna mama

    Regularna mama

  • Koszulka Brioko baby

    Brioko Baby

  • Dzienniczek ciąży

    Dzienniczek ciąży

  • Dzienniczek żywienia dziecka

    Dzienniczek żywienia

  • Dzienniczek żywienia maluszka

    Dzienniczek żywienia

Reklama

Wszelkie prawa zastrzeżone © 2007-2024 ZapytajPolozna.pl